optimistquote:Op maandag 1 augustus 2005 17:30 schreef Ayaxola het volgende:
[..]
Wel! Fietsen is goed voor je gezondheid
Sorry.... het was erg ongevoelig van mij. Ik wist dat niet het over bier ging. Dat had ik eigenlijk ook niet kunnen weten, maar toch spijt het me dat ik zo deed...quote:Op maandag 1 augustus 2005 17:30 schreef -Beer- het volgende:
[..]
whehe, matig nu heb ik dus ook geen geld dus geen bier![]()
ah joh maak je niet dikquote:Op maandag 1 augustus 2005 17:34 schreef -Mo- het volgende:
[..]
Sorry.... het was erg ongevoelig van mij. Ik wist dat niet het over bier ging. Dat had ik eigenlijk ook niet kunnen weten, maar toch spijt het me dat ik zo deed...![]()
quote:Op maandag 1 augustus 2005 17:44 schreef joupee het volgende:
* joupee meldt zich met 4,60 euro rijker![]()
Heyquote:Op maandag 1 augustus 2005 17:44 schreef DaMook het volgende:
Hoi allemaal
Belt mijn baas ( naja bedrijfslijer) net op met de mededeling dat ik vannacht oproepbaar ben, terwijl ik vrij was. Daar gaat mijn kans om vanavond flink te zuipen
Ja hequote:Op maandag 1 augustus 2005 17:46 schreef -Mo- het volgende:
[..]
Hey
En wat zielig nou![]()
Dat 'werk' van jou blijft vervelend
joupeequote:Op maandag 1 augustus 2005 17:44 schreef joupee het volgende:
* joupee meldt zich met 4,60 euro rijker![]()
Maar het is pas maandagquote:Op maandag 1 augustus 2005 17:47 schreef DaMook het volgende:
[..]
Ja heMaar dit is wel balen omdat ik net voor vandaag blij was dat ik vrij ben, nou mooi niet dus
Wees blijquote:
Ik heb 5 nachten gewerkt dus voor mij is het vandaag en morgen weekendquote:
Dat was weer kort maar krachtigquote:Op maandag 1 augustus 2005 18:00 schreef Eix het volgende:
Ik moet nu ook alweer eten, ben zo weer terug.
Tuurlijk ben ik blij, ik zie al genoeg van die stumpers die zich in de zomer uit de naad werkenquote:Op maandag 1 augustus 2005 17:49 schreef DaMook het volgende:
[..]
Wees blij
[..]
Ik heb 5 nachten gewerkt dus voor mij is het vandaag en morgen weekend
Eet smakelijkquote:
hoi mo, dus zo kom jij je dag doorquote:Op maandag 1 augustus 2005 18:04 schreef -Mo- het volgende:
[..]
Eet smakelijk
Okay, ik zeg alleen nog maar mensen gedag... Hebben we nog een leuk gespreksonderwerp?
Jaquote:Op maandag 1 augustus 2005 18:11 schreef Lars_Lars het volgende:
[..]
hoi mo, dus zo kom jij je dag door![]()
En op wie doel je?quote:Op maandag 1 augustus 2005 18:14 schreef Jaguarized het volgende:
Lekker rustig hier zonder die herrieschopper.
quote:Op maandag 1 augustus 2005 18:54 schreef Eix het volgende:
Ik ging zojuist naar de super om worstenbroodjes en pudding te komen, kom ik bij de kassa is de hele band natuurlijk weer vol met iemand zn spullen die nergens verder te bekennen is (waarschijnlijk nog iets vergeten). Is de persoon voor haar klaar, komt ze net aanrennen. Gelukkig liet ze me voor.
Ik bij de kassa mn puddingpakken maar ff op dat vaag ding waar je altijd je kleine aankopen kunt neerzetten gezet (weet niet hoe je t noemt) stoot ik vervolgens het bakje met gratis snoepjes wat ernaast stond om.![]()
Dat gezicht van dat meisje achter de kassa, onbetaalbaar. Die keek me echt net als n koe aan alsof ze wou zeggen: Mijn snoepjes, wat doe je!
Typical me.
Je bedoelt een toonbank?quote:Op maandag 1 augustus 2005 18:54 schreef Eix het volgende:
Ik ging zojuist naar de super om worstenbroodjes en pudding te komen, kom ik bij de kassa is de hele band natuurlijk weer vol met iemand zn spullen die nergens verder te bekennen is (waarschijnlijk nog iets vergeten). Is de persoon voor haar klaar, komt ze net aanrennen. Gelukkig liet ze me voor.
Ik bij de kassa mn puddingpakken maar ff op dat vaag ding waar je altijd je kleine aankopen kunt neerzetten gezet (weet niet hoe je t noemt) stoot ik vervolgens het bakje met gratis snoepjes wat ernaast stond om.![]()
Dat gezicht van dat meisje achter de kassa, onbetaalbaar. Die keek me echt net als n koe aan alsof ze wou zeggen: Mijn snoepjes, wat doe je!
Typical me.
Maar daarbovenop is nog n vage constructie gebouwd over de kassa. Heel vaag, daar leg je t geld of zon doosje tictac op. Maar aangezien die hele band al volgestouwd was door die vrouw pleurde ik daar maar de pudding op.quote:
Tering! Waar werk je?quote:Op maandag 1 augustus 2005 19:06 schreef Casparovvv het volgende:
* Casparovvv hoort net dat er ingebroken is op mn werk, flink wat kassa-units meegenomen.
6500 euro ofzo
Ohhhh, de über-toonbank.quote:Op maandag 1 augustus 2005 19:03 schreef Eix het volgende:
[..]
Maar daarbovenop is nog n vage constructie gebouwd over de kassa. Heel vaag, daar leg je t geld of zon doosje tictac op. Maar aangezien die hele band al volgestouwd was door die vrouw pleurde ik daar maar de pudding op.
Dat is eigenlijk best een mooi nummerquote:Op maandag 1 augustus 2005 19:12 schreef Imberr het volgende:
* Imberr luistert Breathe No More - Evanescence![]()
(wel de live-versie van de cd Anywhere but home)
dat doet er nu ff niet toe.quote:
quote:Op maandag 1 augustus 2005 19:19 schreef _ELMaikel_ het volgende:
www.actionradio.nl
Straks allemaal naar onze mod luisteren![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |