Welke titel heb jij al achter je naam staan, McCarthy?quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 13:02 schreef McCarthy het volgende:
Veel POL bezoekers hebben een universitaire achtergrond en worden dan tot de orde geroepen door iemand van de HBO (verder niks mis mee hoor, info HBO is hartstikek goed). Iemand die het toch allemaal iets minder goed doorheeft.
"Ik heb een steen een berg opgerold en nu wil ik geld vanwege mijn arbeid" Ja hoor, een echt topic met bestaandrecht.quote:Zo heb ik als kloontje eens een topic geopent waarin ik op leuke/filosofische manier marx onder uti wilde haalde. Sidekick snapte het maar niet en dicht ging het topicje.
het gaat niet om mij het gaat om jouquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 16:41 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Welke titel heb jij al achter je naam staan, McCarthy?
[..]
en weer gezaktquote:"Ik heb een steen een berg opgerold en nu wil ik geld vanwege mijn arbeid" Ja hoor, een echt topic met bestaandrecht.
Toch wel je spreekt hem er op aan. Dan mag van jou toch ook zeker een voltooide academische opleiding worden verwacht?quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 16:51 schreef McCarthy het volgende:
[..]
het gaat niet om mij het gaat om jou
[..]
ik ben toch geen modquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 17:04 schreef du_ke het volgende:
[..]
Toch wel je spreekt hem er op aan. Dan mag van jou toch ook zeker een voltooide academische opleiding worden verwacht?
Nee, het gaat niet over jou.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 16:51 schreef McCarthy het volgende:
[..]
het gaat niet om mij het gaat om jou
Hmm, eigenlijk teveel die kutsmiley gebruikt.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 17:16 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Nee, het gaat niet over jou.
Je zit alleen te pimpen met je universitaire studie.
En hoe ik niet in de positie zou zijn om jou tot de orde te roepen vanwege je "universitaire achtergrond"
Ik heb mijn HBO studie afgerond, en heb een titel achter mijn naam. Jij niet, en dan durf je zelfs te komen met een al misplaatste arrogantie over het verschil in opleidingsniveau.
het gaat niet om ons 2. Het gaat om jou en de rest van de POL users.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 17:16 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Nee, het gaat niet over jou.
Je zit alleen te pimpen met je universitaire studie.
En hoe ik niet in de positie zou zijn om jou tot de orde te roepen vanwege je "universitaire achtergrond"
Ik heb mijn HBO studie afgerond, en heb een titel achter mijn naam. Jij niet, en dan durf je zelfs te komen met een al misplaatste arrogantie over het verschil in opleidingsniveau.
hangt dus van de userbase af. In POL veel academisch geschoolden/in opleiding. Dan zou het handig zijn als de mods dat ook zijn.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 17:23 schreef kLowJow het volgende:
Ik vind dat McCarthy hier wel een punt heeft eigenlijk. Een academische achtergrond zou eigenlijk een vereiste moeten zijn om modje te worden, om maar niet te spreken van (F)A's.
quote:Verder lijkt het mij ook zinnig het opleidingsniveau als verplicht veld direct onder de nick op te nemen, en de vakgebieden waar dit op van toepassing is in de sig te zetten. Zo weet je ook beter wie je in welke discussie gelijk moet geven. Scheelt een hoop onnodige frustratie en zo kan een discussie tenminste op niveau gevoerd worden.
ach ja, het verschil tussen een uni en een hbo stelt eigenlijk niks voor.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 17:28 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Wat ik dus wilde zeggen is dat het opleidingsniveau niet relevant is, zeker niet wanneer het gaat tussen een universitaire en een HBO-opleiding,
dat is net zo'n kul argumentatie als dat ik niet over hoge belastingen zou mogen klagen omdat ik nog geen belasting betaalquote:maar dat het wel erg frappant is dat degene die er al meerdere malen mee naar voren is gekomen, volgens zijn eigen redenatie niet in de positie zit om het aan te kaarten.
vroeger niet nee, tegenwoordig wel.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 19:03 schreef sizzler het volgende:
Ach, in een debat over vreemdelingenzaken stond Agnes Kant eens tegenover Henk Kamp. Kant heeft een doctorstitel en Kamp heeft de havo gedaan en daarna nog wat cursussen. Toch lulde Kamp haar er behoorlijk uit en is hij een zeer gerespecteerd Kamerlid/woordvoerder/minister geweest en doet hij het nu prima op defensie. Terwijl Kant nog steeds oppositie voert onder Marijnissen.
Opleiding zegt echt niet alles.
mwa......gevaar ? ik denk dat oversteken in een woonerf nog gevaarlijker is.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 19:33 schreef McCarthy het volgende:
[..]
vroeger niet nee, tegenwoordig wel.
btw: die kant is inderdaad een truttebol. Een gevaar voor dit land
Niet iedere mening is even waardevol. Alsof de mening van een astroloog er om doet als we het over sterrenkunde hebben. Of de mening van een vierjarige als we het over kernsplijting hebben.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 21:57 schreef JackyVie het volgende:
Opleiding zegt niets.
Alsof een informaticus wat van politiek weet omdat ie naar de universiteit is geweest. Het kan, het hoeft helemaal niet zo te zijn.
Ik doe zelf een universitaire studie en ik heb soms moeite met mensen die ik dommer vind dan mezelf, maar ook zij hebben recht op hun mening want we leven in een democratie. Net zo op dit forum mag je tussen verschillende mensen geen onderscheid maken, elke mening is even waardevol, ook al kan je je soms vragen stellen bij de wijze waarop mensen tot bepaalde visies komen.
Waar is iedereen nou bang voor? De mening van een astroloog doet er wél toe. Het staat je vrij om tot de conclusie te komen dat jij het onzin vindt. Hetzelfde geldt voor een vierjarig kind: de onbevangenheid van een kind levert in sommige gevallen zeer goede vragen op, iig beter dan de immer rationele, doorgeanalyseerde (retorische) vragen van mede-discussianten.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 00:38 schreef Lyrebird het volgende:
Niet iedere mening is even waardevol. Alsof de mening van een astroloog er om doet als we het over sterrenkunde hebben. Of de mening van een vierjarige als we het over kernsplijting hebben.
Het mooie is dat als we het over politiek hebben, plots iedereen een mening heeft die ook nog eens als even waardevol wordt gezien. Onzin natuurlijk. Mensen die zich niet verdiepen in materie hebben een mening die waardeloos is.
ik verbied hem niet zijn mening te geven.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 21:57 schreef JackyVie het volgende:
Opleiding zegt niets.
Alsof een informaticus wat van politiek weet omdat ie naar de universiteit is geweest. Het kan, het hoeft helemaal niet zo te zijn.
Ik doe zelf een universitaire studie en ik heb soms moeite met mensen die ik dommer vind dan mezelf, maar ook zij hebben recht op hun mening want we leven in een democratie. Net zo op dit forum mag je tussen verschillende mensen geen onderscheid maken, elke mening is even waardevol, ook al kan je je soms vragen stellen bij de wijze waarop mensen tot bepaalde visies komen.
Dat doe je niet. Je betrekt immers zijn opleiding erbij en die heeft niets met zijn kwaliteiten als moderator te maken. Sidekicks opleidingen, eetpatronen en hobby's hebben er niets mee te maken, want zijn kwaliteiten zijn te zien op dit forum. Letters en woorden. Daar moet je het mee doen, maar dat lijkt je niet helemaal te lukken.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 13:16 schreef McCarthy het volgende:
[..]
ik verbied hem niet zijn mening te geven.
Ik zet alleen vraagtekens bij zijn kwaliteiten als mod.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |