Heb jij eigenlijk ooit nog een boete gehad van die megameet?quote:Op vrijdag 29 juli 2005 20:51 schreef hicham het volgende:
Thuis
En er lag alweer een CJIB brief klaar voor me
hoezo? Ik heb al me BE en haar op 1 slaapkamer geslapen hoorquote:Op vrijdag 29 juli 2005 20:34 schreef hollander172 het volgende:
[..]
NopeVroeg het me gewoon af.
Zal vast geen aanzet tot een triootje zijn vrees ik?![]()
![]()
Reeds opengescheurd uiteraardquote:Op vrijdag 29 juli 2005 20:51 schreef hicham het volgende:
En er lag alweer een CJIB brief klaar voor me
Zij is toch die marionette van gelly?quote:Op vrijdag 29 juli 2005 21:10 schreef Gebakken_vissie het volgende:
hoezo? Ik heb al me BE en haar op 1 slaapkamer geslapen hoor
gelly is de ex marionette van haar.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 21:36 schreef vetprob het volgende:
[..]
Reeds opengescheurd uiteraard
[..]
Zij is toch die marionette van gelly?
hier ook. Oranjeachtigquote:Op vrijdag 29 juli 2005 21:47 schreef Makster het volgende:
Avond
Wat een BIZARRE lcuht hier, ziet er seriues uit zoals in Independance Day, beetje rode gloed en stervens donker. Denk dat het hier straks kompleet los gaat![]()
Aardig vreemd of niet, beetje beam me up scotty effect is hetquote:
Nope, jij?quote:Op vrijdag 29 juli 2005 20:55 schreef hollander172 het volgende:
[..]
Heb jij eigenlijk ooit nog een boete gehad van die megameet?
quote:
Rode gloed? Dan kun je nu op jacht gaan, jij bent dan netjes gecamoufleerdquote:Op vrijdag 29 juli 2005 21:47 schreef Makster het volgende:
Avond
Wat een BIZARRE lcuht hier, ziet er seriues uit zoals in Independance Day, beetje rode gloed en stervens donker. Denk dat het hier straks kompleet los gaat![]()
Capt'n, I cannot give her anymore powerrrquote:Op vrijdag 29 juli 2005 21:52 schreef Makster het volgende:
[..]
Aardig vreemd of niet, beetje beam me up scotty effect is het![]()
Zat er al over te denken om stiekum bij mijn mongole buurvrouw naar binnen te sniekem om te kijken f het echt waar is dat mongolen sexueel zeer actief zijnquote:Op vrijdag 29 juli 2005 21:54 schreef hicham het volgende:
Rode gloed? Dan kun je nu op jacht gaan, jij bent dan netjes gecamoufleerd![]()
Capt'n we're losing power on the warp engines....quote:Op vrijdag 29 juli 2005 21:56 schreef Gebakken_vissie het volgende:
[..]
Capt'n, I cannot give her anymore powerrr
Bikkels van de MCquote:Op vrijdag 29 juli 2005 22:05 schreef hicham het volgende:*Trommelgeroffel*
Aanschouw hier mensen, de enige echte walvis a.k.a pisvlek a.k.a de motor van stinkie
[afbeelding]
Geniet er maar van zolang het nog kan, voordat het een streetfighter wordt![]()
Maar goed, was dus een mini-meetje bij de Lekdijk. Zon scheen hier mooi en na stinkie's melding dat ie ging rijden heb ik ook maar besloten te rijden. Richting A2 geknald maar het begon me toch een potje te regenenHad echt al het gevoel dat dit dus helemaal niks zou worden
Was helemaal doorweekt toen ik eindelijk aankwam bij de carpoolplek nadat ik files in de stromende regen had getrotseerd en een paar eikels die het nodig vonden zo dicht mogelijk bij de middellijn te rijden
Dikke *** voor die mensen want ik ram mijn motor er altijd sowieso tussen door, al scheelt het maar een centimeter aan beide kanten
Des te zoeter is mijn wraak
![]()
Maar goed, back to the pointWas niemand te bekennen op de carpoolplek terwijl het al 17:40 oid was (17:30 afgesproken, had nog SMSje gekregen van stinkie). Ben nog heen en weer gereden. Klein stukje de Lekdijk op en klein stukje de andere kant op omdat stinkie misschien ergens was gaan schuilen. Niet dus, nog niets van hem te bekennen. Toen ben ik maar de snelweg terug op gegaan en bij de eerstvolgende benzinepomp gaan kijken of ie daar schuilt. Nope
Ook daar niet, toen weer een afrit genomen, omgedraait en de benzinepomp aan de andere kant van de snelweg geprobeerd. Nope, weer niemand. Maar wel een SMSje van stinkie dat ie op de carpoolplek stond
Weer door de file heen zitten knallen en daar stinkie gemeet. Samen een stuk dijk gereden waarna hij een stuk voor rotterdam is afgehaakt om terug naar z'n BE'tje te gaanWeer was onderhand veel beter geworden en de dijk was zelfs al droog, dus had ik besloten om de terugweg van de dijk ook maar te doen zonder stinkie
Heb m'n pak min of meer drooggereden en de dijk helemaal teruggereden tot de A2, daarna naar huis gegaan
Was wel lekker chillen, na zo een dikke regenbui (m'n "waterdichte" textielpak hield het niet eens meer) lekker rijden over de dijk in het zonnetjeEn stinkie ook eens in het echt ontmoet
Beetje warrig verhaal misschien, maar heb ff snelsnel getikt
quote:Aanschouw hier mensen, de enige echte walvis a.k.a pisvlek a.k.a de motor van stinkie
kies maarquote:Op vrijdag 29 juli 2005 22:10 schreef hicham het volgende:'Het' rijdt ja
En z'n uitlaat maakt ook wel een leuk geluidje in tunnels
Stinkie / gebakken_vissie (hoe moet ik je nu noemen??), heb deze in de nieuwe OP gezet >> klik
Dat lijkt trouwens bijna op een multiquote Makster, had ik niet van jou verwacht![]()
Wacht maar tot je kennis maakt met RB, die kan het nog beter dan jijquote:Op vrijdag 29 juli 2005 22:23 schreef Gebakken_vissie het volgende:
[..]
kies maar
En geluidJE? Toen ik startte hoorde ik jou niet eens meer
quote:Op vrijdag 29 juli 2005 21:10 schreef Gebakken_vissie het volgende:
[..]
hoezo? Ik heb al me BE en haar op 1 slaapkamer geslapen hoor
Nopequote:
quote:Op vrijdag 29 juli 2005 22:37 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Hij vergeet nog te zeggen dat Cynix tussen ons in lag.
Was die van de megameet danquote:Op vrijdag 29 juli 2005 22:35 schreef hollander172 het volgende:
[..]
Nopevroeg het me even af omdat Youssef er wel eentje had gehad en het soms lang duurt eer je hem binnen hebt.
Je volgde mij precies goed op bepaalde stukken.Mijn rijstijl kwam wat rustig over maar dat was niet voor niks.
![]()
That wasn't to smart wasn't it?quote:
quote:Op vrijdag 29 juli 2005 22:43 schreef hicham het volgende:
[..]
Was die van de megameet danDie Youssef had gehad?
Volgens mij niet toch
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |