Daar is nintendo net zo hard mee bezig,quote:Op zondag 31 juli 2005 19:31 schreef BMH het volgende:
[..]
Ik vind het gewoon nutteloos om een console spel die je op je TV speelt te porten naar een Handheld.
Ok, het is heel cool als je geen console hebt en altijd op je handheld speelt, dan is het uber cool perfect (serieus). Maar voor de gemiddelde gamer die WEL een console (of 3) heeft zal deze games allang op de console hebben en zal niet dubbel gaan betalen om het spel 2 maal te gaan kopen..
Altans, dan zou ik niet doen. Hoe mooi het spel er ook uitziet.
Daarom kocht ik die games ook niet.. Met uitzondering van de SNES Mario games & Mario 64 DS. Deze games heb ik niet of nauwelijks gespeeld en wou ik nog spelen (mijn SNES is er nooit geweest & mijn N64 heb ik verkocht...quote:Op zondag 31 juli 2005 21:36 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Daar is nintendo net zo hard mee bezig,
het begon op de GBA met alle Super marios poorten naar de GBA voor 50!!!! euro et stuk, toen was zelda aan de beurt, metroid en allemaal andere meuk, vervolgens de Nes classiscs voor 20!!!! euro het stuk, met de DS poorten ze nu Nintendo 64 spellen, Mario 64 , mario kart 64 en wie weet wat je nog te wachten staat, mario party zal ook wel gepoort worden, dus om nou de psp af te kraken omdat die poorts heeft vind ik dikke bullshit, daar maakt nintendo zich net zo schuldig aan
je HOEFT die poorts op de psp ook niet te kopen, dus omdat nou als kritiek op te geven vind ik bullshit.quote:Op zondag 31 juli 2005 21:47 schreef BMH het volgende:
[..]
Daarom kocht ik die games ook niet.. Met uitzondering van de SNES Mario games & Mario 64 DS. Deze games heb ik niet of nauwelijks gespeeld en wou ik nog spelen (mijn SNES is er nooit geweest & mijn N64 heb ik verkocht...).
Alleen Mario 64 is een port. Verder zijn er nog geen ports op de DS.quote:Op zondag 31 juli 2005 21:36 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Daar is nintendo net zo hard mee bezig,
het begon op de GBA met alle Super marios poorten naar de GBA voor 50!!!! euro et stuk, toen was zelda aan de beurt, metroid en allemaal andere meuk, vervolgens de Nes classiscs voor 20!!!! euro het stuk, met de DS poorten ze nu Nintendo 64 spellen, Mario 64 , mario kart 64 en wie weet wat je nog te wachten staat, mario party zal ook wel gepoort worden, dus om nou de psp af te kraken omdat die poorts heeft vind ik dikke bullshit, daar maakt nintendo zich net zo schuldig aan
Niet zo verrassend met al het nextgen geweld wat er aan komt, moet de oude meuk op natuurlijkquote:Op maandag 1 augustus 2005 21:59 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Alleen Mario 64 is een port. Verder zijn er nog geen ports op de DS.
Ontopic: De PSP heeft maar een kleine plek in de gamewinkels in de USA (net als de DS overigens) het is vooral consolegaming dat de aandacht krijgt. Vergelijk: Bij de Toys R Us hebben de GBA, DS en PSP samen evenveel ruimte als de Cube
Yup, ik heb Monkey 1 al uitgespeeld. Ben net aan 2 begonnen, maar da's zo lang geleden... ik zit al muurvast! Ik kan je in ieder geval al aanbevelen een grotere memstick te kopen zodat je ook de grotere Lucas adventures kan spelen (Dig, Dott, Sam and Max, Full Throttle etc). Speech schijnt het ook prima te doen heb ik me laten vertellen door een 1gb stick bezitter.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:10 schreef Blinker het volgende:
Zo dat is een tijd geleden dat ik bij dit topic ben geweest, maar nu ik het weer lees begint het wel weer te kriebelen om een PSP te kopen!!
Wel erg vet dat je nu SCUMMVM op je PSP kan gebruiken
Overigens iemand die kan testen of de amerikaanse uitbreidingen ook met de jap versie van WipeOut werken? Zit momenteel op m'n werk. Kan niet zoveel doen... Maar ik heb wel een stuk of zes expansions voor WipeOut zowel voor de US als de JAP versie. Neem aan dat dit gewoon voor elkaar te krijgen is.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 13:37 schreef H.Flick het volgende:
En er is weer nieuwe downloadable content voor WipeOut Pure! Ze zijn goed bezig daar
Dat gaat je helaas met een euro PSP niet lukken. De meeste PSP's in de US en JAP worden al met hogere firmware uitgeleverd dan 1.50.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:10 schreef Blinker het volgende:
Zo dat is een tijd geleden dat ik bij dit topic ben geweest, maar nu ik het weer lees begint het wel weer te kriebelen om een PSP te kopen!!
Wel erg vet dat je nu SCUMMVM op je PSP kan gebruiken
Ach, daar vinden ze heus wel wat voor.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 14:21 schreef Ni3L50L het volgende:
[..]
Dat gaat je helaas met een euro PSP niet lukken. De meeste PSP's in de US en JAP worden al met hogere firmware uitgeleverd dan 1.50.
Sony denkt wel aan een officiele homebrew kit, maar daar is nog niet echt veel over bekend. Net als bijv. de Net Yaroze of de Linux Kit op de PS2.
Ik draai geen homebrew en vind hem wel degelijk de moeite waard.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 17:42 schreef err het volgende:
Dus vertel me, is het buiten de emu's, media mogelijkheden (films + mp3) de moeite er een aan te schaffen?Wordt niet echt warm van de game lineup tot zover
Mjah, er zullen best mensen zijn welke er niet zo blij mee zijnquote:Waarschijnlijk een retorische vraag aangezien iedereen er hier een heeft
Ja, de JAP firmware liet ongesigneerde code toe, de US versie 1.50 had al wat extra beveiliging. 151 is (nog) niet gekraakt, net als 1.52 en 2.00 niet. Sony doet er alles aan om de boel dicht te timmeren en is nu hard bezig om de boel goed op de rit te krijgen. De laatste paar games vereisen allemaal minimaal firmware 1.50, dus ik vermoed de volgende releases zullen vrij snel overstappen op 2.00. De firmware versie die op geen enkele manier ongesigneerde code accepteerd. Tuurlijk zal dit uiteindelijk wel omzeild kunnen worden, maar het gaat nog lang duren.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 17:41 schreef Blinker het volgende:
[..]
Ach, daar vinden ze heus wel wat voor.
Ik hoorde precies hetzelfde toendertijd met het verschil van firmware van JAP en US PSP's.
Is het toeval dat Coded Arms niet in je lijstje staat?quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 18:46 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik draai geen homebrew en vind hem wel degelijk de moeite waard.
Wipe-Out (met wederom nieuwe downloads)
Metal Gear Acid
Ridge Racer.
Fantistische graphics en gewoon solide gameplay. Niet vernieuwend in de zin van bijzondere games, maar wel vernieuwend dat een handheld dit kan presteren.
[..]
Mjah, er zullen best mensen zijn welke er niet zo blij mee zijn
Das toeval jaquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 19:30 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Is het toeval dat Coded Arms niet in je lijstje staat?
Dit is werkelijk schandalig.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 21:20 schreef Ni3L50L het volgende:
[..]
Ik weet wat een netwerkprotocol is. Maar goed daar gaat het hier niet om. Het gaat er om dat de WPA accesspoints niet selecteerbaar zijn en dus TM ook niet via WPA online kan worden gespeeld.
hehe lol, dat heb ik ook gehadquote:Op zondag 31 juli 2005 23:13 schreef Jebus het volgende:
Ok ik begin langzamerhand gestoord te raken van Lumines. Ik zie overal van die blokjes vallen als ik het niet aan het spelen ben.
Tja, het hangt er vanaf wat voor games je leuk vind. Voor mij biedt de PSP momenteel ook nog niet genoeg leuke spellen om hem ook zelf te kopen. Wel komen er steeds meer spellen bij, waardoor er voor vrijwel iedereen wel een leuk spel voor de psp zal zijn in de toekomst. Lumines is voor mij het enige echt leuke spel, maar 1 spel vind ik de investering nog niet waard. Zodra de psp in prijs daalt en er meer leuke spellen voor beschikbaar zijn zal ik er ook wel een halen, maar nu nog niet.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 17:42 schreef err het volgende:
als ik dit zo lees, is emu's the best thing op dit moment. Daar zit ik nou totaal niet op te wachten, heb een Tapwave Zodiac met little john z (alle nintendo/sega emus), scummvm, atari, amiga, c64, doom, quake etc etc) dus dáár hoef ik hem zeker niet voor te kopen. Dus vertel me, is het buiten de emu's, media mogelijkheden (films + mp3) de moeite er een aan te schaffen?Wordt niet echt warm van de game lineup tot zover
Waarschijnlijk een retorische vraag aangezien iedereen er hier een heeft
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |