quote:Op donderdag 21 juli 2005 23:22 schreef Viperdesign het volgende:
Zullen wel opgekropte frustraties zijn..
quote:Op donderdag 21 juli 2005 23:36 schreef THE_WRETCHED het volgende:
Toch lief van haar dat ze rekening met je houdt! Ze heeft wel door dat je haar los wil laten.
Omdat je het op een bepaald moment wel los móet laten?quote:Op donderdag 21 juli 2005 23:39 schreef Tarot het volgende:
Waarom zou ik iemand mee uitvragen als ik stiekem toch geen behoefte heb om de gevoelens voor mijn ex los te laten...
Jajaja... Dan voel je je echt mega-klote en filter je die kutemoties weg. 't Werkt! Vooral als je in bed ligt en 't dan tegelijkertijd wegjankt. Slaap je lekker!quote:Op donderdag 21 juli 2005 23:39 schreef uberpooier het volgende:
*hier ist ook weer zo ver...![]()
ik luister dagen (lees: maanden)lang zielige liedjes..depressing..maar dat werkt bij mij
Van wie moet het? En op een gegeven moment gaat het wel automatisch hoor. Zodra mijn herinneringen zo vaag zijn geworden, dat wanneer ik haar weer zie of spreek, het fysieke verliefde gevoel echt verdwenen blijkt te zijn. Daar heb je als mens ook geen controle over. Maar zoiets duurt bij mij nu gemiddeld 2 tot 4 jaar... de langste 5 jaar. Dit keer is het echt sterk, maar ik ben wel iets wijzer geworden. Misschien duurt het langer, misschien duurt het korter. Ik zie wel.quote:Op donderdag 21 juli 2005 23:48 schreef Viperdesign het volgende:
[..] Omdat je het op een bepaald moment wel los móet laten?.
Ik zit niet op dat moment te wachten, eerlijk gezegd. Maar ja, gelijk heb je. Je zult je ex toch echt ooit moeten loslaten. Maar ik probeer het (en haar) nog steeds te redden...!quote:Op donderdag 21 juli 2005 23:48 schreef Viperdesign het volgende:
[..]
Omdat je het op een bepaald moment wel los móet laten?.
Ja, echt!quote:
ga er toch gewoon mee uit !!! misschien als je één van die andere meiden écht beter leert kennen !!!quote:Op donderdag 21 juli 2005 23:39 schreef Tarot het volgende:
Ik heb nu welgeteld 6 mooie en 2 minder mooie vrouwen in mijn leven die lijken aan te geven wel geinteresseerd te zijn in mij. Hoge kans dat minimaal 7 of 8 volmondig ja zou antwoorden als ik ze zou uitvragen. Maar ik kan me er echt niet toe zetten. Waarom zou ik iemand mee uitvragen als ik stiekem toch geen behoefte heb om de gevoelens voor mijn ex los te laten...
![]()
Exact!quote:Op vrijdag 22 juli 2005 00:20 schreef petitlapin het volgende:
[..]
ga er toch gewoon mee uit !!! misschien als je één van die andere meiden écht beter leert kennen !!!
En dat noemt zichzelf "pooier".quote:Op vrijdag 22 juli 2005 00:31 schreef uberpooier het volgende:
ja...dat is vaak ook een tip. dat zei een vriend van me laatst:
'wanneer het uit gaat met een vriendin van mij..dan ga ik gelijk door naar de volgende'
Helaas werkt dat hier niet..dat geeft met zo'n beroerd gevoel, alsof ze 'dingen' zijn.. en dat zijn ze nietik huil niet om 'dingen'
Goh je situatie komt overeen met die van mij. Behalve dat ik nu net 1,5 maand ver ben...quote:
Nog even een update van mij. Heb mijn ex nu zo'n 3 maanden niet meer gezien, op zich gaat hel wel goed met mij,. Ik woon nu opzelf, doe leuke dingen, etc..etc...Maar toch spookt zij nog steeds door mijn gedachte en zit ze in mijn hoofd. Denk wel dagelijks aan haar maar de afgelopen 2 dagen is het weer enorm erg. I can't get her out of my head! Vind het ook nog zo moeilijk omdat zij alweer een nieuwe vriend heeft...Dan denk ik, my best wasn't good enough.
Volgende week komt ze terug uit het buitenland en dan zie ik haar ongetwijfeld wel weer een keer, heb zelf wel nog enorm goed conact met haar ouders, fijne mensen! Ik ben benieuwd hoe dat zal zijn...Kijk het liefste zou ik goede vrienden met haar blijven maar ik denk niet dat het mij zal lukken...
Maaaaaarrrrr alles komt goed met mij!!
(hoop ik dan..)
die nickname stamt uit een geweldig tijdperk wat enorm mis is gelopen...quote:Op vrijdag 22 juli 2005 00:40 schreef THE_WRETCHED het volgende:
[..]
En dat noemt zichzelf "pooier".![]()
Hmmm, nee, maar kwel je jezelf liever? Ik zie ze ook echt niet als "dingen", al vragen sommige exemplaren er wel om. Breezahs. Maar toch, verder kijken is wel de beste oplossing. Dat werkt echt! Maar het zooitje eerst verwerken is wel verstandig.
Dat is de reden dat ik gewoon heb besloten om voorlopig even niet te veel contact met mijn ex te hebben. Alles doet me nog zo'n pijn, ik worstel er ook mee.... Ik hoop dat ze gelukkig wordt met die andere gast hoor, maar ze laat me wel met een hele hoop onbeantwoorde vragen achter.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 04:09 schreef Perico het volgende:
Hrmm vanavond wist mijn ex me weer te vinden, in haar nieuwe 'drukke' huiselijke leventje, ver weg van hier. Het ging ook nog eens om pc problemen voor dr vriend waarmee ze ad hoc is gaan hokken. Maar ik ben de kwaadste niet, en help toch graag.
In het verlengde daarvan hebben we middenin de nacht een uur met elkaar gebeld. Veel geouwehoerd, onzin uitgekraamd, ook wat wederzijdse speldenprikken uitgedeeld, wat onhebbelijkheden uitgewisseld, en dan hoorde je hem ook op de achtergrond zich ermee bemoeien (aandacht trekken).. Vreemd toch.
Aan de ene kant ben ik blij met het contact, ik heb het leuk gevonden. Maar anderzijds zit er ook veel scheef, qua gevoel, voor mij en worstel ik er nog iedere dag mee, in stilte. Ik kan de hele situatie toch maar moeilijk accepteren.
Pfff... ze respecteert dus duidelijk jouw gevoelens niet en dat zij degene is die jou uiteindelijk pijn gedaan heeft, dat zij juist degene is die zou moeten beseffen dat zij je pijn heeft gedaan ookal was het misschien een bewuste keuze om jou te verlaten.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 11:30 schreef Viperdesign het volgende:
Okay. Ik ben weer eens niet slim bezig geweest. Ik heb gisteravond, na het zoveelste sms'je, even gebeld met mijn ex. Echt normaal praten kwam er niet van. Kreeg alleen maar verwijten naar m'n hoofd geslingerd. En over haar gevoel praten kon ze niet. Ze was dus weer heerlijk afstandelijk en bot. Reactie? Ze voelt zich goed als ze mij pijn doet. Volgens haar lucht dat op..
En als ik er op een gegeven moment niet meer tegen kan en moet huilen dan is de reactie "nou moet je niet gaan janken hoor, anders hang ik op".
Note to self:
Géén contact meer opnemen idioot!
Misschien heel moeilijk en niet goed voor te stellen, maar volgende keer als ze ook maar iets stuurt of wat dan ook, gewoon compleet negeren. Niet bellen, niet terug smsen, hoe graag je ook wil laten zien dat ze ongelijk heeft of haar dingen wil uitleggen om haar geen pijn te doen. Het werkt toch niet. Ze vindt ongetwijfeld altijd iets om je op te pakken of naar beneden te halen.quote:Op vrijdag 22 juli 2005 11:30 schreef Viperdesign het volgende:
Okay. Ik ben weer eens niet slim bezig geweest. Ik heb gisteravond, na het zoveelste sms'je, even gebeld met mijn ex. Echt normaal praten kwam er niet van. Kreeg alleen maar verwijten naar m'n hoofd geslingerd. En over haar gevoel praten kon ze niet. Ze was dus weer heerlijk afstandelijk en bot. Reactie? Ze voelt zich goed als ze mij pijn doet. Volgens haar lucht dat op..
En als ik er op een gegeven moment niet meer tegen kan en moet huilen dan is de reactie "nou moet je niet gaan janken hoor, anders hang ik op".
Note to self:
Géén contact meer opnemen idioot!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |