Loslaten.. hmm.. zo kan je het misschien nog wel noemen. Vrijdag werd ik om 04:30 wakker gebelt door mijn ex vriend. Ik was toch al wakker, dus ik nam maar op. Hij bleek een klein beetje aangeschoten, maar nog nuchter genoeg om helder na te denken. Hij vertelde me open en bloot dat hij me terug wilde en vroeg me wat ik ervan zei. Ik stond met mijn bek vol tanden. Ik werd wakker gebelt en wel, terwijl ik bij mijn (nieuwe) vriend in bed lag. Mijn vriend werd kwaad en liep van me weg.. niet erg raar ook.
Tussen mij en mijn vriend ging het minder. Vervolgens bleef er over en weer een beetje contact tussen mij en mijn ex. Ik wilde wel weten wat hem bezielde. Ik bedoel.. hij heeft een vriendin en ik een vriend. Dit is nu de tweede keer dat een vriendje tijdens een andere relatie ineens komt met het nieuws dat hij me terug wilt. Niet dat het uitmaakt.. maar dan vraag ik me wel af of ze het menen.. of dat ze het enkel uit jaloezie doen en om me voor zichzelf te hebben. Of moet ik heel simpel denken en doen ze het alleen voor de seks?
![]()
Hij sprak zichzelf continue tegen.. en kwam met loze argumenten die helemaal niet sloegen op wat ik allemaal zei. Gewoon compleet langs me heen aan het lullen. Dan vond hij iets van mij vreemd, wat hij precies hetzelfde had gedaan met zijn vriendin. Als ik dan zei, dat deed je toen zelf ook.. dan kon hij zich niet inleven. Het inlevingsvermogen van een holbewoner.
Hij antwoordde erop met : ja daar gaat het nu niet om, je hoeft niet overal een antwoord op te hebben. Maar dat was mijn punt ook helemaal niet.
Hij vond het raar dat ik gewoon met hem kon bellen, terwijl mijn vriend naast me zat. Ik zei: tsja.. we hebben geen geheimen voor elkaar, wij hebben tenminste een relatie waarin dat gewoon kan zonder problemen. zou jij ook eens moeten krijgen met je vriendin. Maar ach.. op zich zegt dat ook genoeg over hen, is het niet?
Daarna ging hij ook nog zeggen, dat hij me alleen maar gelukkig wilde zien.. als dat met hem zou zijn, met hem. Maar later smsde hij me dat hij me gelukkig wilde zien, alleen misschien wel op een andere manier. (niet met mijn vriend dus!) Vervolgens smsde hij me dat het toch niet meer ging werken tussen hem en mij, op watvoor manier dan ook.
![]()
wtf.. hoe bedoel je wispelturig..
![]()
Anyway.. contact met mijn ex kost veel tijd en geld.. het kan nooit direct to the point en wel in het gezicht. Heb ik geen internet, dan gaat hij mailen.. zodat ik op internet moet. Heb ik weinig btg dan gaat hij volop smsen. Ik steek er nu alweer een aantal dagen in om erachter te komen wat hem bezielde. Wat kost(te) het me? Mijn nachtrust, mijn halve relatie, veel tijd en vooral héél veel geld.
Vanwaar die moeite om zulke dingen te zeggen, als hij erom heen blijft draaien? Hij durft niet eens voor zijn eigen gevoelens uit te komen en probeert telkens allerlei reacties uit te lokken waaruit moet blijken watvoor gevoelens ik (nog) voor hem heb. Ik ben erg kwaad op hem geworden.. want na 1,5 jaar (bijna 2) niet weten wat hij wil en ontzettend veel gezeik.. weet hij het ineens als ik een vriend heb en zijn relatie nu echt op de klippen dreigt te lopen. Ik geloof er allemaal geen zak van.. helemaal niet door zijn sms gedrag. Een echte kerel verteld zulke dingen toch gewoon in je gezicht?
Ik hem hem gezegd, dat hij me maar moet bellen.. omdat ik niet meer ga smsen. Maar hij belt niet. Ik ben steeds kwader aan het worden. Ik maakte me altijd zo'n zorgen om die jongen.. gaf zoveel om hem en hij gebruikt me op zo'n smerige manier. Geef ik zijn zin.. wil ik met hem praten en wel serieus, dan grijpt hij zijn kans niet. Waarom is het zo moeilijk voor hem om gewoon eerlijk te zijn en te zeggen wat hij wil? Ik zal hem niet haten om de waarheid.. wel om zijn gedraai en zijn leugens. Op deze manier krijgt hij alles behalve respect.. eerder problemen, vanwege het verstoren van mijn relatie. Ik ga er geen tijd, geld en positieve energie meer in steken. Misschien moet ik het hem op een andere manier duidelijk laten maken.. want het kost me teveel, letterlijk én figuurlijk.
Bah.. hij sterft maar lekker in zijn gedraai om zijn gevoelens heen. Ik heb mijn draai gevonden en ik wil dat zo houden! Gezeik altijd!
[ Bericht 12% gewijzigd door gekke_sandra op 12-07-2005 22:21:10 ]