uitwedstrijd had hij alletwee de assists gegevenquote:Op zondag 24 juli 2005 00:05 schreef SCH het volgende:
[..]
Was niet zo onder de indruk van Patje toen.
quote:
Dit is de zwaarste tegenstander die we konden krijgen met onze loting. In de finale wacht de winnaaer van S.Olomouc - HSV.quote:Op zondag 24 juli 2005 11:28 schreef SCH het volgende:
Toch mooi die intertoto - om zomaar voor het eggie tegen Valencia te spelen. Is toch prachtig? Het seizoen is nog niet eens begonnen.
of je komt niet klaar op fotos van je omaquote:Op zondag 24 juli 2005 00:10 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Tegen AA Gent was Kluivert ook weer als vanouds erg waardeloos.
Daar begrijp ik niks van. Prachtige wedstrijden tegen Valencia in het vooruitzicht terwijl je straks weer tegen RKC en Den Haag moet maar van jou hoeft het niet echt. Een zware tegenstander is juist prachtig, beter dan tegen Olomouc worden uitgeschakeld nu. Ik vind dat je wel wat enthousiaster mag zijn, moet zijnquote:Op zondag 24 juli 2005 12:46 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Dit is de zwaarste tegenstander die we konden krijgen met onze loting. In de finale wacht de winnaaer van S.Olomouc - HSV.
Voor mij persoonlijk hoeft die hele Intertoto niet echt, alhoewel het wel een leuke oefencampagne is. Normaal kosten grote tegenstanders een club als Roda geld, nu niet.
Wat zit jij toch krampachtig Kluivert te verdedigen? Ik ben een fan van de voetballer Kluivert maar je kan toch moeilijk volhouden dat er de laatste jaren veel is om trots op te zijn, hij is een nogal anonieme voetballer geworden.quote:Op zondag 24 juli 2005 13:20 schreef Bennie_K het volgende:
[..]
of je komt niet klaar op fotos van je oma
http://www.valenciacf.es/(...)A-Gol-Kluivert-1.wmv
vraag je ook aan mensen die hem elke keer aanvallen waarom ze dat doen?quote:Op zondag 24 juli 2005 13:23 schreef SCH het volgende:
[..]
Wat zit jij toch krampachtig Kluivert te verdedigen? Ik ben een fan van de voetballer Kluivert maar je kan toch moeilijk volhouden dat er de laatste jaren veel is om trots op te zijn, hij is een nogal anonieme voetballer geworden.
Het is begrijpelijk dat mensen zeggen dat hij de laatste tijd weinig klaarmaakt op het voetbalveld of denk jij daar anders over. Andere aversies tegen Kluivert vind ik niet zo interessant in dezen.quote:Op zondag 24 juli 2005 13:26 schreef Bennie_K het volgende:
[..]
vraag je ook aan mensen die hem elke keer aanvallen waarom ze dat doen?
of is dat begrijpelijk![]()
het seizoen is net begonnen...dus dat er mensen zijn die hem meteen willen neerhalen om zijn spel is gewoonquote:Op zondag 24 juli 2005 13:29 schreef SCH het volgende:
[..]
Het is begrijpelijk dat mensen zeggen dat hij de laatste tijd weinig klaarmaakt op het voetbalveld of denk jij daar anders over. Andere aversies tegen Kluivert vind ik niet zo interessant in dezen.
ik ookquote:Ik hoop dat hij bij Valencia weer tot wasdom komt.
Hij heeft bij NUCF niet geweldig gepresteerd, daar beoordeel ik hem op. Ook op de ene wedstrijd die ik van hem zag in Heerenveen, en daarna was hij geblesseerd dus kon ik hem niet zien. Hij moet het gewoon weer waarmaken dan komt het vanzelf. De sceptici hebben vooralsnog het gelijk aan hun kant.quote:Op zondag 24 juli 2005 13:36 schreef Bennie_K het volgende:
[..]
het seizoen is net begonnen...dus dat er mensen zijn die hem meteen willen neerhalen om zijn spel is gewoonzie hem een maandje of wat aan, geef em tijd en oordeel dan pas
misschien zou je em moeten beoordelen op wat hij nu bij valencia gaat laten zien (heb je die goal al gecheckt)quote:Op zondag 24 juli 2005 13:40 schreef SCH het volgende:
[..]
Hij heeft bij NUCF niet geweldig gepresteerd, daar beoordeel ik hem op.
Ik beoordeel hem op zijn hele carriere en ben daarom nog steeds fan van hem, als voetballer. Hopelijk rondt hij zijn loopbaan fraai af - ik kan iemand natuurlijk niet beoordelen op wat hij nog gaat laten zienquote:Op zondag 24 juli 2005 13:43 schreef Bennie_K het volgende:
[..]
misschien zou je em moeten beoordelen op wat hij nu bij valencia gaat laten zien (heb je die goal al gecheckt)
nieuwe ronden, nieuwe kansen. Oranjes topscorer verdient meer krediet.
Hoe kan je hem nu al beoordelen op wat bij gaat laten zien bij Valencia? Dat weten we nog helemaal niet of heb je een glazen bol?quote:Op zondag 24 juli 2005 13:43 schreef Bennie_K het volgende:
[..]
misschien zou je em moeten beoordelen op wat hij nu bij valencia gaat laten zien (heb je die goal al gecheckt)
nieuwe ronden, nieuwe kansen. Oranjes topscorer verdient meer krediet.
je snapt wel wat ik bedoel boertjequote:Op zondag 24 juli 2005 14:48 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Hoe kan je hem nu al beoordelen op wat bij gaat laten zien bij Valencia? Dat weten we nog helemaal niet of heb je een glazen bol?
Ik heb hem 90 minuten in actie gezien tegen AA Gent en hij was waardeloos. Dat zegt niet veel, maar vooralsnog meer dan die ene goal die jij hebt gechecked.
Je hebt één goal gezien van Kluivert en doet alsof hij het helemaal gaat maken. Denk ook aan je interpunctie, analfabeet.quote:
In Gent vroegen ze 11 euro of 18 euro.quote:Op zondag 24 juli 2005 15:07 schreef the_legend_killer het volgende:
Ik denk dat Kluivert een basisplek zal afdwingen.
Ik denk nu echt dat hij is gehaald voor de basis...
Maar hoeveel kost nu een kaartje voor de wedstrijd tegen Valencia ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |