Mja.. die draag ik ook, alleen de lichtblauwequote:Op donderdag 21 juli 2005 11:51 schreef Mattt het volgende:
Zwarte afgeragde allstars, k vind ze nog steeds leuk.. 60 euro kosten die dingen nu geloof ik..
heb ik ookquote:Op donderdag 21 juli 2005 11:51 schreef Mattt het volgende:
Zwarte afgeragde allstars, k vind ze nog steeds leuk.. 60 euro kosten die dingen nu geloof ik..
Die K-swiss heb ik ook. Fijne schoenenquote:Op donderdag 21 juli 2005 11:56 schreef taart het volgende:
[..]
heb ik ook![]()
De bovenste dus:
[afbeelding]
en kswiss:
[afbeelding]
dat jij voor zon lelijke shcoenen 140 pleuri neerteltquote:Op donderdag 21 juli 2005 12:42 schreef McFarmer het volgende:
[afbeelding]
Nike Air Max Classic '90, waren 140,-
Ik niet, mijn ouders. Smaken verschillenquote:Op donderdag 21 juli 2005 12:45 schreef NiekieW. het volgende:
[..]
dat jij voor zon lelijke shcoenen 140 pleuri neertelt
Ik heb volgens mij nog nooit schoenen gekocht omdat ze schattig zijn, maar een ieder zijn meug.quote:Op donderdag 21 juli 2005 13:52 schreef Brechtje het volgende:
[..]
Idd.
Soms koop ik schoenen bij de schoenenreus, omdat ze daar vaak erg schattig zijn.![]()
Jaquote:Op donderdag 21 juli 2005 12:06 schreef XiChico het volgende:
[..]
Die K-swiss heb ik ook. Fijne schoenen
Mijn schoenen kosten gemiddeld 100 Euro.... en dan vind ik redelijkquote:Op donderdag 21 juli 2005 15:57 schreef boekenworm het volgende:
De gemiddelde schoen die ik draag kost tussen de ¤15,- en 20,- Redelijk dus.
Waar lees jij dat ik geld teveel heb dan?quote:Op donderdag 21 juli 2005 16:00 schreef boekenworm het volgende:
Niet iedereen heeft geld teveel. En geeft het enkel uit aan kleding. ¤100,-. Dat is twee maanden geld. En ik moet er alles van kopen. Verspilling.
Heb je een paar schoenen gezien die van Diesel zijn of zoek je echt diesel-schoenen?quote:Op donderdag 21 juli 2005 16:53 schreef Luiss het volgende:
Heb 2 paar Nikes ( waaronder een paar Air maxjes) en ik zoek nog Diesel schoentjes .
Een vriend van mij had ze en die vond ik wel mooi . Om eerlijk tezijn vind ik alleen dat model mooi , ik zie wel andere Diesel schoenen genoeg in de meeste winkels maar die vind ik niet mooiquote:Op donderdag 21 juli 2005 16:55 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Heb je een paar schoenen gezien die van Diesel zijn of zoek je echt diesel-schoenen?
Indien dat laatste, waarom perse van Diesel?
Koop je schoenen om het merk of omdat je ze leuk vindt?
quote:Op donderdag 21 juli 2005 18:14 schreef Luiss het volgende:
[..]
Een vriend van mij had ze en die vond ik wel mooi . Om eerlijk tezijn vind ik alleen dat model mooi , ik zie wel andere Diesel schoenen genoeg in de meeste winkels maar die vind ik niet mooi.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |