Is ie niet gewoon bij de lokale dvd boer te krijgen?quote:Op vrijdag 13 januari 2006 09:14 schreef AstroStart het volgende:
Is het mogelijk om de normale seizoen 6 dvd box ergens te kopen zonder een creditcard te hebben? Ik heb het dan over de regio 2 boxset.
nee, in Nederland is alleen `t Homer hoofd te krijgenquote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:40 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Is ie niet gewoon bij de lokale dvd boer te krijgen?
Nieuwe aflevering als in Amerikaanse aflevering?quote:Op vrijdag 13 januari 2006 16:37 schreef MrBadGuy het volgende:
Nieuwe aflevering over Homer zijn vader was weer top![]()
ja, die is inderdaad wel grappigquote:Op zaterdag 14 januari 2006 16:51 schreef Frenkel het volgende:
[..]
Nieuwe aflevering als in Amerikaanse aflevering?
Jepsquote:Op zaterdag 14 januari 2006 16:51 schreef Frenkel het volgende:
[..]
Nieuwe aflevering als in Amerikaanse aflevering?
Hij was inderdaad weer fijn!quote:Op vrijdag 13 januari 2006 16:37 schreef MrBadGuy het volgende:
Nieuwe aflevering over Homer zijn vader was weer top![]()
29 januari pas weerquote:Op maandag 16 januari 2006 10:10 schreef Brammie1 het volgende:
d'r was weer geen nieuwe aflevering gisteren
quote:The Simpsons willen Ricky Gervais voor altijd
De mensen achter The Simpsons bieden Ricky Gervais een permanent thuis aan nadat de maker en ster van the Office en Extras een aflevering van The Simpsons schreef en er uiteraard zelf in verschijnt. Simpsons-verzinner Matt Groening: 'Ricky's episode is fantastisch. Hij moet een terugkerend karakter worden. Hij had onze toon meteen te pakken en voegde zijn eigen Ricky Gervais/David Brent-patheticness toe.' De episode zal in de lente op de amerikaanse tv te zien zijn.
na die aflevering kijk ik echt uitquote:
dus? Los Simpons neemt fox vaker op de kak dan de lama''s hun belgische presentator.quote:Op donderdag 26 januari 2006 18:10 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik lees nu voor het eerst dat The Simpsons in de VS wordt uitgezonden door FOX. Vind ik eigenlijk wel verbazingwekkend, gezien de overtuigingen die FOX doorgaans uitdraagt...
Da's toch best opmerkelijk?quote:Op donderdag 26 januari 2006 18:12 schreef donald_dick het volgende:
dus? Los Simpons neemt fox vaker op de kak dan de lama''s hun belgische presentator.
tuurlijk niet, FOX was 15 jaar de enige die de simpsons wilde hebben. nu ondertussen hebbe zij een contract met daarin hun voorwaarde en FOX een melkkoe die op zondag genoeg publiek trektquote:Op donderdag 26 januari 2006 18:12 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Da's toch best opmerkelijk?
of als de media parade er isquote:Op donderdag 26 januari 2006 19:23 schreef MrBadGuy het volgende:
FOX wordt idd erg vaak op de hak genomen. Bijvoorbeeld de 'partijdigheid' van FOX NEWS (waar FOX NEWS absoluut niet blij mee was toen ze op de hak werd genomen), de reallity programma's van FOX en zelfs de hoge baas Rupert Murdoch wordt wel eens belachelijk gemaakt. Matt Groening heeft ook vaak genoeg zijn ongenoegen over FOX uitgesproken in interviews, met name over hoe ze Futurama behandeld hebben (die overigens weer terug komt). Maar uiteindelijk kunnen ze toch niet zonder elkaar, zonder FOX geen Simpsons, en zonder de Simpsons loopt FOX veel geld mis![]()
Hadden die niet zo'n truck met daar groot Bush/Cheney 2004 op staan, en waar We are the champions op werd gedraait (was net een week ofzo na de verkiezingen)quote:Op donderdag 26 januari 2006 22:59 schreef donald_dick het volgende:
[..]
of als de media parade er is
abc komt langs cbs komt langs en daarna anderhalf minuut lang FOX news !
Welke was het vanavond dan?quote:Op vrijdag 27 januari 2006 22:11 schreef Erasmusch het volgende:
Ik dacht dat ze altijd redelijk nieuwe afleveringen uitzonden=
Hmmm seizoen 14 dus, vorige week was het nog seizoen 15...ze hebben de uitzendrechten van seizoen 16 dus nog niet en gaan daarom herhalenquote:Op vrijdag 27 januari 2006 22:26 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Homer ging naar rock n roll camp en Bart_Lisa werden in dezelfde klas geplaatst
en voor de mensen zonder creditcard? ik bedoel een gewone winkel...quote:Op dinsdag 31 januari 2006 17:23 schreef Brammie1 het volgende:
dit weekend bestel ik 'm bij Play
Nu al beschikbaar
Ik heb zondag een mailtje gekregen dat die van mij verstuurd is, uiterlijk vrijdag zou die hier moeten zijnquote:Op dinsdag 31 januari 2006 17:23 schreef Brammie1 het volgende:
dit weekend bestel ik 'm bij Play
Nu al beschikbaar
als je daarop gaat letten, dan mis je veel grappen...quote:Op donderdag 2 februari 2006 16:45 schreef taart het volgende:
daar zit zeker geen nederlandse ondertiteling bij?
De 26e pas weerquote:Op zaterdag 4 februari 2006 13:10 schreef __Saviour__ het volgende:
wanneer dan wel? Beetje erg onregelmatig uitzendschema toch wel, dat nieuwe seizoen.
Heeft onder andere te maken met de OWS en andere sporten. Maar als het goed is komen we wel weer op zo'n 22-24 afleveringen dit seizoenquote:Op zaterdag 4 februari 2006 22:06 schreef Brammie1 het volgende:
d\'r is tegenwoordig echt maar 1 nieuwe aflevering per maand
http://www.imdb.com/title/tt0096697/episodes#season-17quote:Op zondag 12 februari 2006 22:52 schreef __Saviour__ het volgende:
17x11 is de nieuwste nu toch? Met Bart dit naar zo'n kamp toe moet?
Dan geef ik de voorkeur aan wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_The_Simpsons_episodesquote:Op vrijdag 17 februari 2006 20:32 schreef onderjas het volgende:
[..]
http://www.imdb.com/title/tt0096697/episodes#season-17
Daar heb ik nog een keer expres mijn TV voor op 'stil' gezetquote:Op vrijdag 17 februari 2006 22:28 schreef __Saviour__ het volgende:
ik wist alleen de laatste niet
In Engeland hebben ze wel een normale box ipv die hoofden, maar ik weet niet of die ook in NL te krijgen zijn.quote:Op zaterdag 18 februari 2006 11:51 schreef H.Flick het volgende:
Ik heb laatst de DVD boxen van seizoen 4 en 5 gekocht en heb nu het virus te pakken. Ik wil alle boxen gaan verzamelen. Alleen toen zag ik dat seizoen 6 opeens een totaal andere box heeft dan de vorige 5 seizoenen, wel stond er overal bij dat het een limited edition was (homer's hoofd).
Nu is mijn vraag of er ook nog een box komt in dezelfde layout als de eerdere boxen, want dat staat veel beter in de verzameling.
Naar mijn weten zijn in Nederland alleen maar de hoofden te krijgen. Wil je een normale box dan kun je het importeren uit Engeland, maar dan heb je geen Nederlandse ondertitelingen.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 13:42 schreef H.Flick het volgende:
Inmiddels heb ik seizoen 1 tot en met 5 in mijn bezit. Ik wil nog steeds graag weten of er ook 'normale' DVD boxen van seizoen 6 en verder komen of dat ik toch maar die hoofden moet kopen.
Nopes, ik zit op de CHN in Leeuwardenquote:Op maandag 27 februari 2006 01:22 schreef Rapaille het volgende:
p.s: MrBadGuy heb jij op HS leiden gezeten?
quote:Op vrijdag 3 maart 2006 18:07 schreef zakjapannertje het volgende:
hm, 18.40u begint vandaag de eerste aflevering van 2, lekker vroeg
Die is vetquote:Op zondag 5 maart 2006 00:43 schreef AirRaid het volgende:
http://www.spikedhumor.co(...)_Title_Sequence.html
Promo filmpje van Sky One (Engelse zender) voor het nieuwe seizoen van The Simpsonsquote:Op zondag 5 maart 2006 00:49 schreef __Saviour__ het volgende:
Vet! Is dat echt zo in een aflevering gebruikt of wat?
quote:Op zondag 5 maart 2006 00:43 schreef AirRaid het volgende:
http://www.spikedhumor.co(...)_Title_Sequence.html
meesterlijk!quote:Op zondag 5 maart 2006 00:43 schreef AirRaid het volgende:
http://www.spikedhumor.co(...)_Title_Sequence.html
17x12 is net uit en beschikbaar op de bekende torrentsites (ben hem nu zelf naar binnen aan het halen)quote:Op zondag 12 februari 2006 22:52 schreef __Saviour__ het volgende:
17x11 is de nieuwste nu toch? Met Bart dit naar zo'n kamp toe moet?
heb hem al sinds dinsdagquote:Op maandag 6 maart 2006 00:04 schreef RedDevil085 het volgende:
[..]
17x12 is net uit en beschikbaar op de bekende torrentsites (ben hem nu zelf naar binnen aan het halen)
Hoeveel mensen hangen hier trouwens rond die alle afleveringen van the simpsons hebben gezien?
waarschijnlijk heb ik ze allemaal gezien. Veel ook al zeker 3 keer of vaker op TV. Maar ik begin tegenwoordig Family Guy leuker te vinden.quote:Op maandag 6 maart 2006 00:04 schreef RedDevil085 het volgende:
[..]
17x12 is net uit en beschikbaar op de bekende torrentsites (ben hem nu zelf naar binnen aan het halen)
Hoeveel mensen hangen hier trouwens rond die alle afleveringen van the simpsons hebben gezien?
maandagquote:
DAMN !quote:
uhmquote:
quote:Op zondag 5 maart 2006 00:43 schreef AirRaid het volgende:
http://www.spikedhumor.co(...)_Title_Sequence.html
Family guy vind ik ok, alleen maken ze teveel gebruik van "flashbacks" en ook al zijn die verdomd grappig, het is ietwat overdreven en vaak gewoon simpel vermaak.quote:Op maandag 6 maart 2006 02:37 schreef -Wolf- het volgende:
[..]
waarschijnlijk heb ik ze allemaal gezien. Veel ook al zeker 3 keer of vaker op TV. Maar ik begin tegenwoordig Family Guy leuker te vinden.
Ikkequote:Op maandag 6 maart 2006 00:04 schreef RedDevil085 het volgende:
Hoeveel mensen hangen hier trouwens rond die alle afleveringen van the simpsons hebben gezien?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |