http://www.imdb.com/title/tt0096697/episodes#season-17quote:Op zondag 12 februari 2006 22:52 schreef __Saviour__ het volgende:
17x11 is de nieuwste nu toch? Met Bart dit naar zo'n kamp toe moet?
Dan geef ik de voorkeur aan wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_The_Simpsons_episodesquote:Op vrijdag 17 februari 2006 20:32 schreef onderjas het volgende:
[..]
http://www.imdb.com/title/tt0096697/episodes#season-17
Daar heb ik nog een keer expres mijn TV voor op 'stil' gezetquote:Op vrijdag 17 februari 2006 22:28 schreef __Saviour__ het volgende:
ik wist alleen de laatste niet
In Engeland hebben ze wel een normale box ipv die hoofden, maar ik weet niet of die ook in NL te krijgen zijn.quote:Op zaterdag 18 februari 2006 11:51 schreef H.Flick het volgende:
Ik heb laatst de DVD boxen van seizoen 4 en 5 gekocht en heb nu het virus te pakken. Ik wil alle boxen gaan verzamelen. Alleen toen zag ik dat seizoen 6 opeens een totaal andere box heeft dan de vorige 5 seizoenen, wel stond er overal bij dat het een limited edition was (homer's hoofd).
Nu is mijn vraag of er ook nog een box komt in dezelfde layout als de eerdere boxen, want dat staat veel beter in de verzameling.
Naar mijn weten zijn in Nederland alleen maar de hoofden te krijgen. Wil je een normale box dan kun je het importeren uit Engeland, maar dan heb je geen Nederlandse ondertitelingen.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 13:42 schreef H.Flick het volgende:
Inmiddels heb ik seizoen 1 tot en met 5 in mijn bezit. Ik wil nog steeds graag weten of er ook 'normale' DVD boxen van seizoen 6 en verder komen of dat ik toch maar die hoofden moet kopen.
Nopes, ik zit op de CHN in Leeuwardenquote:Op maandag 27 februari 2006 01:22 schreef Rapaille het volgende:
p.s: MrBadGuy heb jij op HS leiden gezeten?
quote:Op vrijdag 3 maart 2006 18:07 schreef zakjapannertje het volgende:
hm, 18.40u begint vandaag de eerste aflevering van 2, lekker vroeg
Die is vetquote:Op zondag 5 maart 2006 00:43 schreef AirRaid het volgende:
http://www.spikedhumor.co(...)_Title_Sequence.html
Promo filmpje van Sky One (Engelse zender) voor het nieuwe seizoen van The Simpsonsquote:Op zondag 5 maart 2006 00:49 schreef __Saviour__ het volgende:
Vet! Is dat echt zo in een aflevering gebruikt of wat?
quote:Op zondag 5 maart 2006 00:43 schreef AirRaid het volgende:
http://www.spikedhumor.co(...)_Title_Sequence.html
meesterlijk!quote:Op zondag 5 maart 2006 00:43 schreef AirRaid het volgende:
http://www.spikedhumor.co(...)_Title_Sequence.html
17x12 is net uit en beschikbaar op de bekende torrentsites (ben hem nu zelf naar binnen aan het halen)quote:Op zondag 12 februari 2006 22:52 schreef __Saviour__ het volgende:
17x11 is de nieuwste nu toch? Met Bart dit naar zo'n kamp toe moet?
heb hem al sinds dinsdagquote:Op maandag 6 maart 2006 00:04 schreef RedDevil085 het volgende:
[..]
17x12 is net uit en beschikbaar op de bekende torrentsites (ben hem nu zelf naar binnen aan het halen)
Hoeveel mensen hangen hier trouwens rond die alle afleveringen van the simpsons hebben gezien?
waarschijnlijk heb ik ze allemaal gezien. Veel ook al zeker 3 keer of vaker op TV. Maar ik begin tegenwoordig Family Guy leuker te vinden.quote:Op maandag 6 maart 2006 00:04 schreef RedDevil085 het volgende:
[..]
17x12 is net uit en beschikbaar op de bekende torrentsites (ben hem nu zelf naar binnen aan het halen)
Hoeveel mensen hangen hier trouwens rond die alle afleveringen van the simpsons hebben gezien?
maandagquote:
DAMN !quote:
uhmquote:
quote:Op zondag 5 maart 2006 00:43 schreef AirRaid het volgende:
http://www.spikedhumor.co(...)_Title_Sequence.html
Family guy vind ik ok, alleen maken ze teveel gebruik van "flashbacks" en ook al zijn die verdomd grappig, het is ietwat overdreven en vaak gewoon simpel vermaak.quote:Op maandag 6 maart 2006 02:37 schreef -Wolf- het volgende:
[..]
waarschijnlijk heb ik ze allemaal gezien. Veel ook al zeker 3 keer of vaker op TV. Maar ik begin tegenwoordig Family Guy leuker te vinden.
Ikkequote:Op maandag 6 maart 2006 00:04 schreef RedDevil085 het volgende:
Hoeveel mensen hangen hier trouwens rond die alle afleveringen van the simpsons hebben gezien?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |