En dan moet je bedenken dat ik Rechts ben, om de ondraaglijke geborneerdheid van de rest helemaal goed uit te doen komen. Maar goed dat ik het weet Harry, ik dien hier dus slechts als jouw tietenaangever?quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:01 schreef Tafkahs het volgende:
het leuke aan Johan is dat hij altijd zo makkelijk nieuwsgierig wordt terwijl de rest al helemaal voorbij dat punt is.
Mits reeel, bescheiden en met name.quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:05 schreef Chewie het volgende:
Rechts, mag dat nog hier?
Slechts als Weblog.quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:05 schreef Chewie het volgende:
Rechts, mag dat nog hier?
Tsja, als je naar een relatiebemiddelingsbureau moet....verder daar niets op tegen of zo hoor, maar dan weet je vaak wat minder goed contacten te leggen met anderen.quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:12 schreef Monidique het volgende:
Volgens een relatiebemiddelingsbureau willen blanken vooral blanke partners. Het bureau zegt dat dat mede te wijten is aan onwetendheid over andere etniciteiten en culturen. Werkelijk, ónwetendheid?
Ik had liever een chineese gehad, maar dat terzijde.quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:12 schreef Monidique het volgende:
Volgens een relatiebemiddelingsbureau willen blanken vooral blanke partners. Het bureau zegt dat dat mede te wijten is aan onwetendheid over andere etniciteiten en culturen. Werkelijk, ónwetendheid?
Je mocht willen dat je die positie vast kon houdenquote:Op woensdag 20 juli 2005 13:04 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
En dan moet je bedenken dat ik Rechts ben, om de ondraaglijke geborneerdheid van de rest helemaal goed uit te doen komen. Maar goed dat ik het weet Harry, ik dien hier dus slechts als jouw tietenaangever?
Het is niet zozeer de positie die ik vast wil houden.quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:17 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Je mocht willen dat je die positie vast kon houden
... met je bolletjestruiquote:Op woensdag 20 juli 2005 13:18 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Het is niet zozeer de positie die ik vast wil houden.
Nee, je praat mij niet na.quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:15 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Tsja, als je naar een relatiebemiddelingsbureau moet....verder daar niets op tegen of zo hoor, maar dan weet je vaak wat minder goed contacten te leggen met anderen.
Of praat ik je nu na?
Natuurlijk niet. Mensen zoeken vooral hun eigen soort op. Dat is the way of nature en alles behalve onwetenheid.quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:12 schreef Monidique het volgende:
Volgens een relatiebemiddelingsbureau willen blanken vooral blanke partners. Het bureau zegt dat dat mede te wijten is aan onwetendheid over andere etniciteiten en culturen. Werkelijk, ónwetendheid?
Ik snap Breezharz ook niet goed... so what's your point. ?quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:18 schreef Johan_de_With het volgende:
Ik begrijp de aantrekkingskracht van Chinese en Japanse vrouwen niet zo goed.
Ze zeiden overigens wel dat dat nauwelijks voor andersgekleurden gold.quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:19 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Mensen zoeken vooral hun eigen soort op. Dat is the way of nature en alles behalve onwetenheid.
Wat een flauwekul. Ik wil ook geen partner met een andere ethniciteit ofschoon onze beste vriendin een indiaas/afrikaanse moslim is. Ik vind 'blanke' vrouwen gewoon mooier en geiler.quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:12 schreef Monidique het volgende:
Volgens een relatiebemiddelingsbureau willen blanken vooral blanke partners. Het bureau zegt dat dat mede te wijten is aan onwetendheid over andere etniciteiten en culturen. Werkelijk, ónwetendheid?
Isn't it oblivious?quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:20 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Ik snap Breezharz ook niet goed... so what's your point. ?
Dat zeggen ze allemaal.quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:21 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
ofschoon onze beste vriendin een indiaas/afrikaanse moslim is
Van Japanse vrouwen begrijp ik dat wel hoorquote:Op woensdag 20 juli 2005 13:18 schreef Johan_de_With het volgende:
Ik begrijp de aantrekkingskracht van Chinese en Japanse vrouwen niet zo goed.
Wellicht omdat dat, door een tekort aan die mensen, misschien wel een noodzaak is.quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:20 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ze zeiden overigens wel dat dat nauwelijks voor andersgekleurden gold.
Het is duidelijk een kwestie van smaak, ik zie ook wel eens een heel mooi chinees meisje bij ons favoriete restaurant maar om nou te zeggen "neuken?", nee, ik niet maar een vriend van ons zit te kwijlen als hij haar ziet.quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:29 schreef Chewie het volgende:
Van Japanse vrouwen begrijp ik dat wel hoorniet allemaal natuurlijk[
Minder aanbod, minder vraag, me dunkt.quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:32 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Wellicht omdat dat, door een tekort aan die mensen, misschien wel een noodzaak is.
Jij bent hen immers tot het einde van de wereld toe aan het vervolgen.quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:32 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Wellicht omdat dat, door een tekort aan die mensen, misschien wel een noodzaak is.
And beyond.quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:33 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Jij bent hen immers tot het einde van de wereld toe aan het vervolgen.
Hm, als jij nou slim bent pleeg je vandaag zelfmoord en leg je een hinderlaag in het hiernamaals, komen die terroristen aangelopen met hun hoofd al helemaal bij die 70 maagden en...SURPRISE!quote:
Het zijn gewoon 69 maagden minder.quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:37 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Hm, als jij nou slim bent pleeg je vandaag zelfmoord en leg je een hinderlaag in het hiernamaals, komen die terroristen aangelopen met hun hoofd al helemaal bij die 70 maagden en...SURPRISE!
Zou dat trouwens een voorbereiding zijn voor een aanslag?quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:39 schreef George-Butters het volgende:
hehehehehe, dood kan ie alleen niet een blikje bier een restaurant binnen smokkelen...
We zijn trots op je.quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:40 schreef MrX1982 het volgende:
Zo burgers, boeren en buitenlui.
Ik heb weer gewerkt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |