done!quote:Op maandag 15 augustus 2005 18:37 schreef pwnd het volgende:
vanavond ga ik voor 10 dagen naar Frankrijk. Stuur me een mail als je dan nogsteeds geinteresseerd bent. vdevries19APENSTAARTyahoo.com
gisteren nog even willen rijden, maar mijn blokkie kreeg geen prut ..quote:Op donderdag 18 augustus 2005 12:30 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
done!
Damn heb hier 3 dagen zonder internet gezet, klote chello!
Maar wel weer stil dit topic zeg
Ja man weer opnieuw afstellen. Dat is wel gezeik hoor met die Mugen bak is echt een Klote werk!quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 10:39 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
gisteren nog even willen rijden, maar mijn blokkie kreeg geen prut ..
Stond ik daar dik in de zon, doorweekt van zweet ed .. dus ben er bijna gelijk
weer mee gestopt, ga vanmiddag weer even verder
dus balen van je 2bak trouwens, weer opnieuw afstellen?
Andere onderplaat ( smaller aan de voorkant, voor de bredere banden)quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 12:10 schreef GenesiZ het volgende:
Ik heb een rare vraag, waar bestaat zo'n driftkit precies uit en wat doet er aan je rc-car. Ik heb driftfilmpjes gezien en die zagen er echt vet uit.
Dit kan ik zeer zeker beamen als ik kijk wat mijn "simpele" TL-01 mij tot nu toe gekost heeft, geloof me voor dat geld kan je makkelijk 2 zeer goede nieuwe auto's kopen. We praten dus over minimaal 1000 euro.quote:Op zondag 14 augustus 2005 23:18 schreef pwnd het volgende:
Nitro is niet echt aan te raden voor een beginner en diegene vroeg om een elektro wagen....![]()
Tamiya zou ik iig nooit kopen. Gaat veeeeels te veel geld in zitten qwa aanschafkosten en hop up options. Voor dat geld kan je zoals ik al aangaf veel beter gaan voor die andere 2 modellen en van dat geld wat je bespaart op Tamiya Hop Ups een vrijloop diff kopen voor de voorwielen.
Geef ff een gil als je weer terug bentquote:Op maandag 15 augustus 2005 15:20 schreef pwnd het volgende:
voor 250Euro mag je Savage2 wel van me overnemen.
Dat heb ik hier ook met mijn hpi, maarja, de meeste zullen hem niet eens meer herkennen als HPI RS4quote:Op maandag 29 augustus 2005 00:26 schreef MewBie het volgende:
[..]
Dit kan ik zeer zeker beamen als ik kijk wat mijn "simpele" TL-01 mij tot nu toe gekost heeft, geloof me voor dat geld kan je makkelijk 2 zeer goede nieuwe auto's kopen. We praten dus over minimaal 1000 euro.
Mijn TL-01 valt alleen nog te herkennen aan de bumpers en de "balk" waar alles in zitquote:Op maandag 29 augustus 2005 10:35 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
Dat heb ik hier ook met mijn hpi, maarja, de meeste zullen hem niet eens meer herkennen als HPI RS4Deze week avond dienst, dus tijd genoeg om weer ff dik te driften/racen !
En het word weer mooi weer deze week!
Doet de camera het al? En tot hoe laat gaan jullie 's avonds door met rijden? tot sluitingstijd van de winkel of gaan jullie daarna nog verderquote:Op maandag 29 augustus 2005 13:44 schreef rijn0227 het volgende:
he marty hoe is je body geworden (pics please!)
ben echt benieuwd hoe het gaat vanavond............
Kom ik misschien wel een keer een avondje rijden als ik tijd heb en de auto mee krijgquote:Op maandag 29 augustus 2005 23:27 schreef rijn0227 het volgende:
volgens mij was de camera vanavond offline.
maar zal de volgende keer wel even vragen of ie aan mag.
en rijden is tot sluitingstijd dus gauw een paar accu's volstampen.
maar mijn auto rijd echt geweldig zo standaard afgesteld en hij ligt als een huis echt super dus..![]()
Ik zou graag willen, maar heb deze week avond dienst, ben pasquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 10:39 schreef Marty26 het volgende:
Ik ben er vrijdag weermoet zeggen rijd prima het bakje en dat helemaal standaard ( bijna ) heb ik niet te klagen de weg liggin was niet helemaal super maar ja dat komt nog wel.
Wie gaan er nog meer vrijdag?
Als het goed is ben ik er ook een vrijdag met een beetje geluk kan ik dan samen met andere ta-05 rijders racen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 10:39 schreef Marty26 het volgende:
Ik ben er vrijdag weermoet zeggen rijd prima het bakje en dat helemaal standaard ( bijna ) heb ik niet te klagen de weg liggin was niet helemaal super maar ja dat komt nog wel.
Wie gaan er nog meer vrijdag?
hahah dat zou nog wel ff duren danquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 11:32 schreef rijn0227 het volgende:
[..]
Als het goed is ben ik er ook een vrijdag met een beetje geluk kan ik dan samen met andere ta-05 rijders racen.
dus mario en marcello moeten maar hard doorbouwen![]()
*gilt de longetjes uit zijn lijf* BEN DER WEEEEEEEEER!quote:Op maandag 29 augustus 2005 10:30 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
Geef ff een gil als je weer terug bent
Door omstandigheden zal het waarschijnlijk volgende maand worden ....quote:Op woensdag 31 augustus 2005 22:49 schreef pwnd het volgende:
[..]
*gilt de longetjes uit zijn lijf* BEN DER WEEEEEEEEER!
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |