quote:Op maandag 18 juli 2005 18:23 schreef Patrick281 het volgende:
![]()
[..]
Uiteraard met disclaimer des persoons.
Mot ie tegen mij zeggen dan kan ie gelijk tanden rapenquote:Op maandag 18 juli 2005 18:28 schreef Patrick281 het volgende:
Iemand met krachtig taalgebruik misbruikt mijn mail adres.![]()
[..]
Nee godver, gisteren ook al de digi vergetenquote:Op maandag 18 juli 2005 18:33 schreef Patrick281 het volgende:
[..]
Dat maken wij wel uit bij de eerste keuring.![]()
En vandaag geen pics gemaakt?![]()
quote:Op maandag 18 juli 2005 18:23 schreef Patrick281 het volgende:
![]()
[..]
Uiteraard met disclaimer des persoons.
quote:Op maandag 18 juli 2005 18:38 schreef Makster het volgende:
[..]
Mot ie tegen mij zeggen dan kan ie gelijk tanden rapen![]()
![]()
Voorspelbaar is juist mooi, dan weet je dat je in het verleden duidelijk bent geweestquote:Op maandag 18 juli 2005 19:04 schreef hicham het volgende:
[..]Maar wel voorspelbaar eind
[..]Voor jou geldt hetzelfde, ook voorspelbaar
Vraag me echter af of je al die dreigingen nou onderhand al eens ook waar hebt gemaakt
quote:Op maandag 18 juli 2005 13:15 schreef hicham het volgende:
Jij wel dan?Z'n moeder bevestigde nog vele malen dat ze het echt niks vond dat mercy aan motorrijden deed, dat ze blij was dat ie gestopt was en dat ze niet blij was toen hij weer begon met motorrijden
Vroeg ook wat onze ouders ervan vonden dat we aan motorrijden doen enzo
Ga ik nog even melden met welke snelheid die reed zeker
[..]
Zat je zeker de juist radiofrequentie op te zoeken, klotekoekblikker![]()
![]()
Ik erger me kapot aan de Telegraaf. Kansloze losers die letterlijk mensen erbij proberen te naaien. Vooral de volgende zin zal ik nooit meer vergeten "Zie hier de moslimtroika waar de moslima's mee dwepen" Oid.. Halloooquote:Op maandag 18 juli 2005 14:29 schreef hollander172 het volgende:
Moest dat stukje gewoon even lezen nadat ik niet kon ontkomen aan de schreeuwerige kop op de voorpagina.Ik snap best dat ze zich vervelen bij de kranten deze zomermaanden maar om dan dit soort rommel te gaan zitten typen.
[/sub]
Tsjah, ondanks dat jij je helm toen nog ophad en wij ook nog ons helm ophadden en OPM en Hicham zelfs groene en gele oordopjes in hoorde we dat ook welquote:Op maandag 18 juli 2005 16:42 schreef Mercy_symbol het volgende:
Ik zag zijn motor, ik zag de knal, de rook uit zijn motor en ik ben gillend naar de kant gereden. Daarna ben ik al roepend van zijn naam naar Martie zelf toe gerend die toen nog heel stil in de berm lag. Ik zag eerst nog zijn motor liggen en hoe dat er bij lag, maar ik ben redelijk bewust met Martie bezig geweest totdat het ergste gelukkig voorbij was. Ik voel me zelf nu ook iets beter, omdat ik weet dat hij hier bij mij is.
Je weet tenminste wie de mail heeft verstuurd: "Naam: piet pukkel"quote:Op maandag 18 juli 2005 18:28 schreef Patrick281 het volgende:
Iemand met krachtig taalgebruik misbruikt mijn mail adres.![]()
[..]
Perspectief Shouf Shouf, perspectief.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:22 schreef Phatzak het volgende:
Ik erger me kapot aan de Telegraaf. Kansloze losers die letterlijk mensen erbij proberen te naaien. Vooral de volgende zin zal ik nooit meer vergeten "Zie hier de moslimtroika waar de moslima's mee dwepen" Oid.. HalloooPraten we hier over een krant of over een indoctrinatiemachine
Het heeft niet echt geholpen he?quote:En zo heb ik nog wel wat mails in het verleden gestuurd naar de telegraaf over kutartikelen
quote:Op maandag 18 juli 2005 19:22 schreef Phatzak het volgende:
Damn, heb me kapot gewerktWat voor werk deed jij ook alweer Makster?
Iets met verhuizen was het tochOf heb ik dat totaal verkeerd.
En hoe komen we te weten wie het is.quote:Op maandag 18 juli 2005 18:38 schreef Makster het volgende:
Mot ie tegen mij zeggen dan kan ie gelijk tanden rapen![]()
![]()
Uitzendwezen, afdeling vervoer mooier woord: transport.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:22 schreef Phatzak het volgende:
Damn, heb me kapot gewerktWat voor werk deed jij ook alweer Makster?
Klopt, want zelfs als ik een krant lees is dat vaak de Telegraafquote:Op maandag 18 juli 2005 19:26 schreef hollander172 het volgende:
De Telegraaf doet niet aan indoctrinatie, het is gewoon een sensatiekrantje wat lekker vlot wegleest als je je niet teveel ergert aan alle spelfouten.
quote:Het heeft niet echt geholpen he?![]()
![]()
Ik dacht dat jij ooit bowlingbanen moest verhuizen richting Frankrijk volgens mij. Dat zal wel waar zijnquote:Op maandag 18 juli 2005 19:28 schreef Makster het volgende:
[..]
![]()
![]()
Daar zit je echt vernaast. Naja enige aanknooppunt is dat het misschien met een vrachtwagen gebeurd
Werk dus bij Randstad Transport. Intercedent, alleen dan meer richting aquisitie. Dus ben vaak op pad naar bedrijven toe enzo. Beetje dom lullen en doen alsof je overal kaas van heb gegeten. Aanvragne scoren en die vervolgens niet kunnen voorzien. Je kent het wel![]()
En hoe komt die persoon bij de letter P.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:24 schreef Phatzak het volgende:
Je weet tenminste wie de mail heeft verstuurd: "Naam: piet pukkel"![]()
De krant van wakker Nederland.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:29 schreef Phatzak het volgende:
Klopt, want zelfs als ik een krant lees is dat vaak de TelegraafStom van me maar toch
Leest lekker weg. En dan heb je ook nog een of andere nieuwsposter hier op Fok! die behoorlijk wat frustratie kan opwekken.
It wasn't me.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:31 schreef Patrick281 het volgende:
Dat mail adres is alleen bij Fokkers bekend.
Ik moet eerlijk toegeven dat ik vandaag tegen OPM zei dat die VFR wel eens vervangen kon worden.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:30 schreef Phatzak het volgende:
Nu kunnen we gelijk zien of Martie echte liefde kende voor de VFR of dat ie hierna toch voor een Kawasjaak gaat
Sjawasaki it is.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:30 schreef Phatzak het volgende:
Nu kunnen we gelijk zien of Martie echte liefde kende voor de VFR of dat ie hierna toch voor een Kawasjaak gaat
Dat heb ik helemaal niet gezegd tochquote:Op maandag 18 juli 2005 19:22 schreef Phatzak het volgende:Vond het nog wel apart dat je dat per se bij de ouders moest zeggen dat ie volgens de getuige 160 reed
![]()
iddquote:Op maandag 18 juli 2005 19:27 schreef Phatzak het volgende:
Door het ongeluk is de rest van de meet een beetje ondergesneeuwd
dealquote:Nu dan alsnog: Damn, wat een motor die van OPM![]()
Aangezien je toch mooi weer rijder bent neem ik hem wel over van je tegen die tijd dat die van mij in de kreukels ligt.
![]()
Je hebt inderdaad personenvervoer en beroepsgoederen. Ik zit bij het laatstequote:Op maandag 18 juli 2005 19:29 schreef Patrick281 het volgende:
[..]
En hoe komen we te weten wie het is.![]()
[..]
Uitzendwezen, afdeling vervoer mooier woord: transport.![]()
Zal meer goederenvervoer zijn.![]()
Van die bowlingbaan klopt inderdaad. Kon toen mee omdat er te weinig sjaakies waren. Ik had reetvaarder nog benaderd om mee te gaan. Schijnt wel een toffe trip geweest te zien. 12 simpele zielen in een bussie met een bowlingbaan richting La Francequote:Op maandag 18 juli 2005 19:30 schreef Phatzak het volgende:
[..]
Ik dacht dat jij ooit bowlingbanen moest verhuizen richting Frankrijk volgens mij. Dat zal wel waar zijnZoekt je werkgever niet nog wat zwart werkers
?
Nu kunnen we gelijk zien of Martie echte liefde kende voor de VFR of dat ie hierna toch voor een Kawasjaak gaat
Jij hebt wel erg snel je sig veranderd.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:33 schreef Patrick281 het volgende:
..............en dan denk ik weleens dat ik zinloos werk doe.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:38 schreef Makster het volgende:
12 simpele zielen in een bussie met een bowlingbaan richting La France![]()
Je moet jezelf niet onderschatten hehquote:Op maandag 18 juli 2005 19:40 schreef hollander172 het volgende:
[..]
..............en dan denk ik weleens dat ik zinloos werk doe.![]()
En bijgelezen, triest artikel zeg, de seksuele uitspattingen van Ali B.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:39 schreef hollander172 het volgende:
Jij hebt wel erg snel je sig veranderd.![]()
![]()
Ik vind hem lief.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:42 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
[..]
jij hebt echt patent op deze smiley he![]()
Martie houd meer van dat jaartal van hem, ik vind die nieuwere modellen ook wel wat moois hebben. Maar zou hem niet willen bezittenquote:Op maandag 18 juli 2005 19:33 schreef Patrick281 het volgende:
Ik heb overigens wel altijd iets met de VFR gehad, en die nieuwere modellen, Ferrari strepen noem ik het vind ik wel erg geil.![]()
Jawelquote:
Die kreukels?quote:Op maandag 18 juli 2005 19:37 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
dealduurt nog wel een jaar of 2 toch
??
quote:Op maandag 18 juli 2005 19:39 schreef hollander172 het volgende:
[..]
Jij hebt wel erg snel je sig veranderd.![]()
![]()
Ik wou maar het ging niet door lulquote:Op maandag 18 juli 2005 19:38 schreef Makster het volgende:
Van die bowlingbaan klopt inderdaad. Kon toen mee omdat er te weinig sjaakies waren. Ik had reetvaarder nog benaderd om mee te gaan. Schijnt wel een toffe trip geweest te zien. 12 simpele zielen in een bussie met een bowlingbaan richting La France![]()
Geef toe, het is best een mooi zinnetje taalverkrachtingstechnisch gezien.quote:
Klopt, maar die eerste road trip ging wel doorquote:Op maandag 18 juli 2005 19:45 schreef Rietvaerder het volgende:
[..]
Ik wou maar het ging niet door lul![]()
Erm... had gezegd dat ik mee wou.... maar toen op het laatst ging het niet door.... dat was toch de eerste?quote:Op maandag 18 juli 2005 19:47 schreef Makster het volgende:
[..]
Klopt, maar die eerste road trip ging wel door![]()
![]()
Stadje in Zweden, computerspelletjesontwikkelaar, volksdans etc.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:46 Troika? Vandale.nl hielp me niet verder.
Neuh, da was de tweede alweer. Die eerste ging wel eerder weg dan geplanned en ik geen ook niet mee. De tweede keer zouden we het mannetje zijn maar die ging toen weer neit door ofzo, weet ik het allemaalquote:Op maandag 18 juli 2005 19:47 schreef Rietvaerder het volgende:
[..]
Erm... had gezegd dat ik mee wou.... maar toen op het laatst ging het niet door.... dat was toch de eerste?
zaterdag waterskieenquote:Op maandag 18 juli 2005 19:47 schreef Rietvaerder het volgende:
OPM, zaterdag/zondag thuis? FF je Zixxer checken
Ook een leuke manier om erachter te komen dat je de leukste/waardevolste motor van je vrienden hebtquote:Op maandag 18 juli 2005 11:46 schreef dr.Bral het volgende:
Maatje van me is zaterdag met nog wat gasten in Limburg wezen rijden....
Gaan ff kijken op de militaire begraafplaats bij Margraten, komt 10 minuten later terug en ja hoor, weg 2001 Varadero.....toedeledokie.....
Maatje van em ziet nog net een busje wegtuffen, wil op zijn motor jumpen om er achter aan te gaan maar nee hoor, van de twee andere motoren hadden ze de gaskabel ff doorgeknipt om te voorkomen dat ze er achter aan zouden komen, dat geloof je toch niet.....
Komen ze bij de lokale veldwachter daar die lachend meldt dat hij zeker al de veertigste is deze week die zijn brommert waarschijnlijk wel nooit weer zal zien..
Wat is er toch aan de hand daar, of is het in Limburg gewoon echt zo´n criminele bende als wij hier in het noorden altijd al meenden te vinden.....
quote:Op maandag 18 juli 2005 19:48 schreef hollander172 het volgende:
[..]
Stadje in Zweden, computerspelletjesontwikkelaar, volksdans etc.![]()
![]()
dat je hem gaat overnemenquote:
kan me niet herrineren...wel dat ie paars/groen was maar welke kleur groen precriesquote:Maar die van jou heeft dat echte mooie kawasjaak groen.. je hebt volgens mij ook van die lelijke groene zoals diegene die de wheelie maakte op de megameet
mwah, jullie hoorde me niet eens aankomen bij de macquote:Mooi ding hoor, vooral als je wegknalt bij het stoplicht icm uitlaat.
quote:Op maandag 18 juli 2005 19:50 schreef Phatzak het volgende:
[..]
Ook een leuke manier om erachter te komen dat je de leukste/waardevolste motor van je vrienden hebt![]()
Je zoekt serieus naar de betekenis?quote:
zaterochtend zou wel kunnen trouwensquote:Op maandag 18 juli 2005 19:49 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
[..]
zaterdag waterskieen
zondagochtend in de tuin werken
zondagmiddag vrijvoorlopig dan...ik weet niet of er nog gemeet wordt
Dat is toch die 7 die later tijdens de rit op zijn bek flikkerde?quote:Op maandag 18 juli 2005 19:52 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
kan me niet herrineren...wel dat ie paars/groen was maar welke kleur groen precries
Fuck you!quote:Op maandag 18 juli 2005 19:42 schreef Makster het volgende:
HEe Peppo, wil je ff fotos maken van je steppies. Ik weet ECHT NIET meer hoe de veren zitten / zaten![]()
Mach 2&3?quote:Op maandag 18 juli 2005 19:53 schreef hicham het volgende:
Bwhahahaha, die gozers van Fastbikes zijn me toch een stelletje lijpe mensen![]()
Zitten een beetje midden in de stad met hun dodemansknoppen te spelen en te doen alsof ze op elkaar schietenIk knip het straks wel ff uit, ken je lachen
Is cool. Effe het weer afwachten he.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:54 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
[..]
zaterochtend zou wel kunnen trouwenswaterskieen doe ik vlakbij maurik, dat is meer jouw ri. op. missch kunnen we 's ochtends ff ergens afspreken voordat ik erheen ga??
quote:
"How to pull wheelies and impress people" heet het oid. Gaan ze allemaal dingen laten zien hoe je kunt patsenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |