FOK!forum / Gaming / [DS] Het grote Nintendogs topic
koeivrijdag 15 juli 2005 @ 14:36

Momenteel wordt Japan geteisterd door een nieuwe game-manie. In het hele land spelen duizenden mensen met virtuele puppies in een nieuwe titel voor de Nintendo DS, die waarschijnlijk een groter fenomeen zal worden dan de elektronische huisdieren uit de jaren '90.

In Nintendogs ben je de baas over een groot aantal intelligente, realistische puppies - variërend van Labrador-retrievers tot Yorkshire-terriërs - die je moet uitlaten, eten moet geven, schoon moet maken en trucs moet leren.

In het begin kies je het ras, de kleur, het geslacht en de persoonlijkheid van je puppie; daarna moet je ervoor gaan zorgen. Met het Touch Screen van de Nintendo DS kun je je hond aaien, achter zijn oren krabben, zijn poot optillen - praktisch alles wat je kunt doen met een echte hond. Met de ingebouwde DS-microfoon kun je je huisdier tevens leren om te reageren op het geluid van je stem en trucs uitvoeren, zoals 'op de rug liggen', 'bedelen', 'zitten' en nog veel meer.

Je kunt je hond trainen en deelnemen aan behendigheidswedstrijden, waarin je geld kunt verdienen voor speelgoed, voer en accessoires. Daarnaast kun je via de draadloze verbinding van de Nintendo DS de Nintendogs van anderen ontmoeten. Als je het spel in 'Blafstand' zet, keft de DS zodra je binnen het bereik van een andere Nintendog komt!

Binnen slechts 10 na de release in Japan, zijn er reeds 500.000 exemplaren verkocht. Daarnaast gaf het bijzonder gerespecteerde Japanse speltijdschrift Famitsu Nintendogs het hoogste - en meest zeldzame - eerbetoon: een perfecte waardering van 40/40. Tijdens haar bestaan heeft Famitsu een dergelijke score slechts aan vier andere spellen toegekend; de eerste keer aan The Legend of Zelda: Ocarina of Time.

Sinds Nintendogs in Japan is uitgebracht, is ook de verkoop van het Nintendo DS-systeem omhooggeschoten - in de week waarin Nintendogs (en tevens de nieuwe kleurenversies van de Nintendo DS) werden uitgebracht gingen maar liefst vijf keer zoveel systemen over de toonbank als normaal.

De Nintendogs-manie zal in oktober verder gaan in Europa, als er net als in Japan drie verschillende versies van het spel in de winkels zullen liggen, elk met een andere selectie puppies. De Europese collectie van Nintendogs-rassen zal binnenkort worden bekendgemaakt.
bron: nintendo.nl

De Japanse versies:

v.l.n.r.: Sheba & Friends, Dachshund & Friends en Chihuahua & Friends.

Rassen per spel:
Sheba & Friends: Shiba, Mini Pinscher, Welsh Corgie Puppy, Shetland Sheepdog, Toy Poodle
Dachshund & Friends: Mini Dachshund, Mini Schnauzer, Pug, Yorkshire Terrier, Duitse Herder
Chihuahua & Friends: Chihuahua, Cocker Spaniel, Labrador Retriever, Beagle, Shihtzu

De Amerikaanse versies:

v.l.n.r.:Labrador Retriever & Friends, Dachshund & Friends en Chihuahua & Friends

Rassen per spel:
Labrador Retriever & Friends: Labrador Retriever, Miniature Schnauzer, Toy Poodle, Corgi, Minature Pinscher, Shiba
Dachshund & Friends: Miniature Dachshund, Golden Retriever, Beagle, Pug, Husky, Shih Tzu
Chihuahua & Friends: Chihuahua, Duitse Herder, Boxer, Cavalier King Charles Spaniel, Yorkshire Terrier, Shetland Sheepdog

Wanneer te koop
Japan: Reeds verkrijgbaar
Noord Amerika: 23 augustus
Europa: Oktober

(P)reviews
Algemene preview - FOK!Games
Algemene preview - UnderGroundOnline
First Impression Chihuahua versie - Eurogamer

Overige Links
Nintendogs filmpje
Japanse officiele Nintendogs site
Amerikaanse officiele Nintendogs site
Nederlandse officiele Nintendogs site

Screens:



[ Bericht 1% gewijzigd door koei op 15-07-2005 14:42:45 ]
koeivrijdag 15 juli 2005 @ 14:45
Welke Nintendogs versie ga jij halen of heb je al gehaald?
» De Chihuahua versie
» De Dachshund versie
» De Labrador versie (VS)
» De Sheba versie (JAP)
» Helemaal geen Nintendogs
» Ik wacht op Nintencats
» Weet ik nog niet


maak je eigen FOK! poll zelf!
ARKONvrijdag 15 juli 2005 @ 14:58
geen dus
Tainvrijdag 15 juli 2005 @ 15:00
Geen idee nog, ligt er waarschijnlijk aan welke versie mijn vriendin de mooiste/leukste voorkant vind hebben
koeivrijdag 15 juli 2005 @ 15:05
Ik twijfel nog tussen de Dachshund en de Chihuahua versie... Het is zo jammer dat er een Chihuahua in de chihuahua versie zit..
the_jaspervrijdag 15 juli 2005 @ 15:10
wtf doet de beagle bij de Chihuahua versie?

tis een jachthond geen misgekloonde poedel
koeivrijdag 15 juli 2005 @ 15:24
Ik raad trouwens iedereen aan om dat filmpje dat onder overige links staat even te bekijken. Dat is een opname van iemand die het spel speelt, waarbij je ook ziet dat de honden erg duidelijk reageren op getik met de stylus op het scherm.
lizardtattoovrijdag 15 juli 2005 @ 15:32
Ik ga waarschijnlijk de Dachshund-versie halen en als er een NintenCats komt, ga ik die ook kopen.
Floepsjevrijdag 15 juli 2005 @ 15:41
woef!
Yankee_Onevrijdag 15 juli 2005 @ 15:49
wat een leipe game
speknekvrijdag 15 juli 2005 @ 17:06
Blijft het toch Nintendogs heten? Ik dacht dat het in Amerika Puppy Times werd?
Yankee_Onevrijdag 15 juli 2005 @ 17:47
Wat klinkt nou leuker?
Floepsjevrijdag 15 juli 2005 @ 18:03
Ik vind "Samen spelen met de roze poedeltjes" ook veel leuker
RaymanNLzondag 17 juli 2005 @ 12:29
quote:
Op vrijdag 15 juli 2005 17:06 schreef speknek het volgende:
Blijft het toch Nintendogs heten? Ik dacht dat het in Amerika Puppy Times werd?
Nee dat ging niet door
Maar ik ga het spel zeker halen, gewoon een musthave titel, leuk of niet
ethirasethzondag 17 juli 2005 @ 12:50
Hmm, mischien haal ik het wel, maar dan speel ik het alleen als ik alleen ben. Om nou tegen je DS te praten terwijl er mensen bij zijn is ook zo raar.
Notorious_Roymaandag 18 juli 2005 @ 23:48
Dachshund versie vanwege de Golden Retriever Ik koest ff denken tussen Labrador of Golden Retriever, maar gekozen voor de Golden Retriever.
Thompervrijdag 29 juli 2005 @ 21:46
Labrador Retriever & Friends, Dachshund & Friends net besteld bij DVDBoxOffice.
koeivrijdag 29 juli 2005 @ 22:59
Je hebt er twee versies besteld? Waarom?
Thomperzaterdag 30 juli 2005 @ 11:25
quote:
Op vrijdag 29 juli 2005 22:59 schreef koei het volgende:
Je hebt er twee versies besteld? Waarom?
Ik heb een broertje.
Hooghoudtdonderdag 18 augustus 2005 @ 23:45
Een spel met teckels erin kan ik alleen maar toejuichen, maar ik denk dat het niet aan mij besteed is. Desondanks vond ik een aardig stukje over Nintendogs:

http://lostgarden.com/200(...)f-non-game-that.html
knatervrijdag 19 augustus 2005 @ 02:18
ik heb de jap versie al sinds dat ie uit is onderhand, ik speel er elke dag mee, maar het is wel een spel dat je moet liggen, mensen die een tamagotchi leuk vonden / vinden zullen deze game zeker wel waarderen.
koeivrijdag 19 augustus 2005 @ 13:52
Ik hoop dat mijn Amerikaanse versie een beetje snel binnen is van dvdboxoffice... Ik ga 3 september op vakantie en het zou toch leuk zijn als ik 'm dan al heb. Ik heb trouwens uiteindelijk de Dachshund-versie besteld.
Lexievrijdag 19 augustus 2005 @ 14:03
Ik krijg ook de Dachshund Versie
Yankee_Onevrijdag 19 augustus 2005 @ 14:09
Ik ook

Volgens mij ben origineel als je die lelijke chihuahua op de cover neemt
DuckyVvrijdag 19 augustus 2005 @ 14:10
Dachshund & Friends vind ik echt de allerlelelijkste.
Vind de Sheba(JAP) versie het mooist, ik ga uiteindelijk voor de chihuahua versie
Lexievrijdag 19 augustus 2005 @ 14:55
Ik heb vooral gelet op de hondjes in de game, maar nu lijkt het erop dat je ze allemaal in iedere versie kunt (vrij)spelen .
Yankee_Onevrijdag 19 augustus 2005 @ 16:13
quote:
Op vrijdag 19 augustus 2005 14:55 schreef Lexie het volgende:
Ik heb vooral gelet op de hondjes in de game, maar nu lijkt het erop dat je ze allemaal in iedere versie kunt (vrij)spelen .
Ik heb ook naar de hondjes gekeken, maar ik dacht dat in elke versie weer unieke speeltjes zitten.
quote:
Op vrijdag 19 augustus 2005 14:10 schreef DuckyV het volgende:
Dachshund & Friends vind ik echt de allerlelelijkste.
Vind de Sheba(JAP) versie het mooist, ik ga uiteindelijk voor de chihuahua versie
alto
ricaplayermaandag 22 augustus 2005 @ 00:39
lijkt me wel geinig:) hier is ook nog een heel klein beetje info over deze game (en over andere games).
Notorious_Roymaandag 22 augustus 2005 @ 00:41
Toen ik inderdaad hoorde dat elke hond in elke versie zat ben ik gegaan voor de Labrador versie. De Golden Retriever en Duitse Herder unlock ik wel
RaymanNLmaandag 22 augustus 2005 @ 14:08
quote:
Op maandag 22 augustus 2005 00:41 schreef Notorious_Roy het volgende:
Toen ik inderdaad hoorde dat elke hond in elke versie zat ben ik gegaan voor de Labrador versie. De Golden Retriever en Duitse Herder unlock ik wel
Ik ga denk ik ook voor die versie
koeidonderdag 1 september 2005 @ 12:49
Ik heb hem!! Nouja, niet helemaal want hij ligt nog ingepakt bij mn vriend, maar hij is in iedergeval op tijd voor mn vakantie!

Ik had 'm besteld bij DVDboxoffice en hij was 1 dag na de release verzonden..
Lexiedonderdag 1 september 2005 @ 15:26
Ik ook . Jopie de Pug is in da house .
RaymanNLdonderdag 1 september 2005 @ 17:04
hebben jullie al zitten schreeuwen naar je DS
Yankee_Onedonderdag 1 september 2005 @ 17:41
Yup, toen ik in het begin van de DS tegen Flappie zijn naam moest zeggen op dezelfde toonhoogt kreeg ik wel wat rare blikken toegewerpt.
super-muffindonderdag 1 september 2005 @ 17:43
Komt en NintenCats?

Ik weet nog niet of ik een DS ga kopen, maar als ik het doe koop ik zeker nintendogs. Ik denk Chihuahua
koeidonderdag 1 september 2005 @ 23:23
Dit is mijn hond! Het is een Shih Tzu en hij heet Poes.

Ruzbehdonderdag 1 september 2005 @ 23:40
quote:
Op donderdag 1 september 2005 17:43 schreef super-muffin het volgende:
Komt er NintenCats?
Ja.

't Is nog in een beginfase ofzo zeg maar, er is wel wat werk gedaan enzo.
Notorious_Roydonderdag 1 september 2005 @ 23:46
quote:
Eurogamer: Hmm... So does that mean you have no plans to do another version of the game which features cats?

Hideki Konno: Actually we are not excluding the possibility of developing games based on other animals. Now, with the success of Nintendogs in Japan, we are considering other options.

Eurogamer: So, er, Nintencats is a real possibility then?

Hideki Konno: To tell the truth, we were already starting to develop a cat-based game at the outset of this project. So we already have the cat models, voice data and so on.

Eurogamer: All righty then... When do you reckon we can expect Nintencats?

Hideki Konno: Give me more time to review the possibilities!
koeidonderdag 1 september 2005 @ 23:53
katten zijn natuurlijk veel moeilijker na te maken dan honden. Honden zijn gewoon domme beesten, terwijl katten heel gluiperig kunnen zijn. Als je dan je DS dichtdoet en weer open dan zie je de kat net van tafel springen ofzo..
Notorious_Roydonderdag 1 september 2005 @ 23:59
Of je hebt een kat die de hele dag ligt te slapen
Ruzbehvrijdag 2 september 2005 @ 00:59
quote:
Op donderdag 1 september 2005 23:53 schreef koei het volgende:
katten zijn natuurlijk veel moeilijker na te maken dan honden. Honden zijn gewoon domme beesten, terwijl katten heel gluiperig kunnen zijn. Als je dan je DS dichtdoet en weer open dan zie je de kat net van tafel springen ofzo..
Honden zijn helemaal geen domme beesten. Ze zijn gewoon slimmer dan katten en je kan ze dus met je stem besturen in Nintendogs en dus ook irl. Met katten niet. Nintencats is dan volgens mij 100% alleen maar je kat aaien. Lijkt me leuk genoeg.
koeivrijdag 2 september 2005 @ 01:13
quote:
Op vrijdag 2 september 2005 00:59 schreef Ruzbeh het volgende:

[..]

Honden zijn helemaal geen domme beesten. Ze zijn gewoon slimmer dan katten en je kan ze dus met je stem besturen in Nintendogs en dus ook irl. Met katten niet. Nintencats is dan volgens mij 100% alleen maar je kat aaien. Lijkt me leuk genoeg.
Mijn kat reageert ook op mijn stem, ik kan hele gesprekken met 'm houden en hij weet precies wanneer hij zijn mond open moet doen (mauwen kan hij niet meer om de een of andere reden, dus hij doet alsof). En als ik vraag of hij meeloopt dan doet hij dat ook altijd (maar dan moet ik het natuurlijk wel lief vragen..). Katten gaan hun eigen gang en dat is juist het leuke aan een kat, hoe goed je 'm ook opvoed, hij doet toch wat hij wil als je niet oplet. Daar zijn vast wel leuke mini-games over te bedenken.
Ruzbehvrijdag 2 september 2005 @ 01:25
quote:
Op vrijdag 2 september 2005 01:13 schreef koei het volgende:

[..]

Mijn kat reageert ook op mijn stem, ik kan hele gesprekken met 'm houden en hij weet precies wanneer hij zijn mond open moet doen (mauwen kan hij niet meer om de een of andere reden, dus hij doet alsof). En als ik vraag of hij meeloopt dan doet hij dat ook altijd (maar dan moet ik het natuurlijk wel lief vragen..). Katten gaan hun eigen gang en dat is juist het leuke aan een kat, hoe goed je 'm ook opvoed, hij doet toch wat hij wil als je niet oplet. Daar zijn vast wel leuke mini-games over te bedenken.
Ja, ok. Maar echte commando's lukt een kat niet zoals bij een hond. En een voordeel (in een game lijkt me dit een nadeel trouwens) is dat je een kat niet hoeft te opvoeden zeg maar. Behalve dat je 'm moet leren in de kattenbak te schijten en niet op de vloer ofzo.
Ruzbehvrijdag 2 september 2005 @ 02:20


!
MMaRsuvrijdag 2 september 2005 @ 02:42
quote:
Op vrijdag 2 september 2005 02:20 schreef Ruzbeh het volgende:
[afbeelding]

!



-edit-

Lijkt wel op Ruzbeh als hij een Sony of Xbox fanboy was

Sorry Ruzbeh
Ruzbehvrijdag 2 september 2005 @ 02:54
Ik lijk op een chagerijnige vogel.

Je wordt bedankt!
MMaRsuvrijdag 2 september 2005 @ 02:58
Nee maar wel als je een Sony of Xbox fanboy was

Ik maak maar een geintje toch
Fliepkevrijdag 2 september 2005 @ 13:19
quote:
Op maandag 18 juli 2005 23:48 schreef Notorious_Roy het volgende:
Dachshund versie vanwege de Golden Retriever Ik koest ff denken tussen Labrador of Golden Retriever, maar gekozen voor de Golden Retriever.
Burgerlul. golden retrievers
nrgvrijdag 2 september 2005 @ 13:30
Ik heb de Chihuahua versie voor de Duitse herder. Hij is echt enorm leuk! Ik wordt wel een beetje vreemd aangekeken op mijn werk als ik tegen de DS termen als "AF" en "ZIT" aan het roepen ben, maar ach....
Yngwievrijdag 2 september 2005 @ 16:59
quote:
Op donderdag 1 september 2005 23:23 schreef koei het volgende:
Dit is mijn hond! Het is een Shih Tzu en hij heet Poes.
Shih Tzu's zijn lief! We hebben er thuis twee. Ik had nooit gedacht dat ik er gehecht aan zou raken (vond grotere honden altijd wel leuker) maar ze hebben m'n hartje toch gewonnen hoor! Enne, als je d'r mee over straat loopt merk je dat het echte babe magnets zijn

Nintendogs ga ik zeker kopen. Wist tot vandaag niet dat alle hondjes in elke versie zitten, da's een mooie plus.
super-muffinvrijdag 2 september 2005 @ 17:37
Zit er nog verschil tussen de versie behalve de honden?
Thompervrijdag 2 september 2005 @ 18:21
Sommige items kan je enkel krijgen in één versie, maar verder mis je volgens mij niks.
nrgvrijdag 2 september 2005 @ 18:34
Ik dacht niet dat je alle rassen in elke versie vrij kon spelen hoor, maar ik kan het mis hebben. Ik vind het wel een verslavend spel. Je kan punten halen als je een goede trainer bent, en als je de hond uitlaat kan je items op straat vinden, die je kunt houden of kunt verkopen in de tweedehands winkel.

Nu nog een tegenspeler vinden om de "bark-mode" mee uit te proberen....
Strolie75vrijdag 2 september 2005 @ 18:38
Gister begonnen, Japanse versie met een beagle.
Morthillzaterdag 3 september 2005 @ 13:14
Ga dus voor de Amerikaanse Labrador versie. Briljante honden
Erwtensoepzaterdag 3 september 2005 @ 13:37
Je kan alle honden krijgen met alle versies. Je moet alleen wel hoge trainingpunten krijgen (en je hebt 2 bonus honden die je bij je wandeling kan vinden).
nrgzaterdag 3 september 2005 @ 21:45
Yes! ik heb nu precies 1 uur totaal met mijn pup doorgebracht en ben net eerste geworden in de open class met..... 26 punten!! Goed he?

Dit is haar: Evian

Muhrijnzaterdag 3 september 2005 @ 22:01
ik heb me US version nintendogs dachshund and friends nu al 3 dagen 2 pups Husky en retriever barky en dizzy het is echt een tegek spel go nintendo
inkie1010zaterdag 3 september 2005 @ 23:33
Evian

Ik wil binnenkort ook een virtueel hondje maar eerst nog een DS halen...
nrgzondag 4 september 2005 @ 09:25
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 23:33 schreef inkie1010 het volgende:
Evian

Ik wil binnenkort ook een virtueel hondje maar eerst nog een DS halen...
Als je wacht tot oktober kan je een kleurtje kiezen, en ik denk dat er wel voordeel packs uitkomen met Nintendogs en de gekleurde DS...
inkie1010zondag 4 september 2005 @ 09:29
Je ik dacht er ook aan om tot oktober te wachten, ben dan ook jarig
nrgzondag 4 september 2005 @ 09:35
quote:
Op zondag 4 september 2005 09:29 schreef inkie1010 het volgende:
Je ik dacht er ook aan om tot oktober te wachten, ben dan ook jarig
Ik in November, dus moet mijn vriendje maar veel hints geven over Animal Crossing
JKzondag 4 september 2005 @ 12:42
Mijn vriendin wil ook Nintendogs spelen, maar ik ben bang dat mijn hondje, haar stem niet herkend. Nu kan ze wel een 2e hondje uit die kennel kopen, maar dan vraag ik me af of dat hondje mijn stem wel herkend..... volgens mij zijn er geen opties voor 2 savegames of wel ?

Anders wordt het lekker lastig en moet ik nog een DS en Nintendogs erbij kopen.....
Erwtensoepzondag 4 september 2005 @ 12:42
Als je een touw vind kun je je hondje door de kamer gooien!
Notorious_Royzondag 4 september 2005 @ 12:50
Heb gisteren voor het eerst dat parcours gelopen, das nog niet zo makkelijk De buizen zijn een eitje voor Zoë, maar het springen wil nog niet helemaal.
Erwtensoepzondag 4 september 2005 @ 12:54
Hehe dan ben je nog niet over de wip geweest, heeft wel even geduurd voordat mijn hond daar overheen durfde.
Morthillzondag 4 september 2005 @ 14:02
quote:
Op zondag 4 september 2005 09:25 schreef nrg het volgende:

[..]

Als je wacht tot oktober kan je een kleurtje kiezen, en ik denk dat er wel voordeel packs uitkomen met Nintendogs en de gekleurde DS...
Voordeelpack met Roze DS

Voor 160 een DS met game.
Fliepkezondag 4 september 2005 @ 14:21
quote:
Op zondag 4 september 2005 09:35 schreef nrg het volgende:

[..]

Ik in November, dus moet mijn vriendje maar veel hints geven over Animal Crossing
Of hem dit topic laten lezen
Lexiezondag 4 september 2005 @ 16:12
Ik haal al 31 punten met frisbeën . En vandaag sprongen de vlooien van Jopie af .
inkie1010zondag 4 september 2005 @ 20:56
quote:
Op zondag 4 september 2005 14:02 schreef Morthill het volgende:

[..]

Voordeelpack met Roze DS

Voor 160 een DS met game.
Henk-Bzondag 4 september 2005 @ 21:20
HEe jongens ik zag bij dvdboxoffice een aanbieding van de DS met mario voor 119 euro!
Hoeveel ben ik nou in totaal kwijt als ik hem daarvandaan wil importeren?
JKzondag 4 september 2005 @ 22:22
Shit, mn vriendin is er nu aan verslaafd, dat wordt dus een 2e DS kopen omdat de hond anders maar naar de helft van de commando's luistert...
Morthillzondag 4 september 2005 @ 23:00
Vandaag een demo gespeeld bij e-plaza. Toen ik stopte vond ik het bijna zielig voor mijn puppy. Te vet die game.
maggimaandag 5 september 2005 @ 11:34
ik heb mijne geimporteerd vanuit amerika die is vorige week dinsdag binnen gekomen, vind het een super spel.
ik heb de chihuahua versie en speel met de yorkshire terrier ze heet nenni
Gamedemonmaandag 5 september 2005 @ 11:38
De Amerikaanse versies:

v.l.n.r.:Labrador Retriever & Friends, Dachshund & Friends en Chihuahua & Friends

Rassen per spel:
Labrador Retriever & Friends: Labrador Retriever, Miniature Schnauzer, Toy Poodle, Corgi, Minature Pinscher, Shiba
Dachshund & Friends: Miniature Dachshund, Golden Retriever, Beagle, Pug, Husky, Shih Tzu
Chihuahua & Friends: Chihuahua, Duitse Herder, Boxer, Cavalier King Charles Spaniel, Yorkshire Terrier, Shetland Sheepdog

Wat een afzetterij, waarom niet gewoon alle honden in 1 spel, proberen ze op deze manier meer games te verkopen ofzo?
aangezien je wifi met elkaar kan gamen zitten de honden toch al op je cartridge, lijkt me stug dat ie gestreamed over word gezet
Fliepkemaandag 5 september 2005 @ 11:39
Psst, alle honden zitten ook in ieder spel
Gamedemonmaandag 5 september 2005 @ 11:41
waarom geeft de OP dan wat anders aan?
RaymanNLmaandag 5 september 2005 @ 11:43
quote:
Op maandag 5 september 2005 11:41 schreef Gamedemon het volgende:
waarom geeft de OP dan wat anders aan?
Die versie geven aan met welke honden je begint, waar je uit kunt kiezen, later kun je ze via WiFi met elkaar ruilen ofzow en dan kun je ze allemaal vrijspelen
Fliepkemaandag 5 september 2005 @ 11:43
quote:
Op maandag 5 september 2005 11:41 schreef Gamedemon het volgende:
waarom geeft de OP dan wat anders aan?
Ach, vrouwen
RaymanNLmaandag 5 september 2005 @ 11:46
IK heb zojuist een creative inspiratie gekregen, en ik ben tot de beslissing gekomen dat ik mijn hond waarschijnlijk Ray ga noemen
nrgmaandag 5 september 2005 @ 13:03
quote:
Op zondag 4 september 2005 21:20 schreef Henk-B het volgende:
HEe jongens ik zag bij dvdboxoffice een aanbieding van de DS met mario voor 119 euro!
Hoeveel ben ik nou in totaal kwijt als ik hem daarvandaan wil importeren?
Te veel. Voor de games hoef je bijna nooit invoerrechten te betalen, voor de DS zelf dus wel. Dan komt er dus gewoon 19% BTW voor het SET overheen, das dus 141,61. En misschien je transportkosten.
Tomassomaandag 5 september 2005 @ 16:12
quote:
Op maandag 5 september 2005 11:41 schreef Gamedemon het volgende:
Wat een afzetterij, waarom niet gewoon alle honden in 1 spel, proberen ze op deze manier meer games te verkopen ofzo?
Ga jij ff flink op je bek
Frankeinsteinmaandag 5 september 2005 @ 16:31
wat voor spelelementen zitten er eigenlijk in het spel? Jullie zijn er allemaal wel enthousiast over, maar is het wel meer dan aaien, balletje/frisbee gooien en opvoeden?
Gamedemonmaandag 5 september 2005 @ 16:55
quote:
Op maandag 5 september 2005 16:12 schreef Tomasso het volgende:

[..]

Ga jij ff flink op je bek
nee de maker van de OP
Tomassomaandag 5 september 2005 @ 17:00
quote:
Op maandag 5 september 2005 16:55 schreef Gamedemon het volgende:

[..]

nee de maker van de OP
Nee jij, omdat jij denkt Nintendo weer af te kunnen kraken terwijl al tig keer in dit topic en de DS topic is gezegd dat in elke versie van Nintendogs alle rassen zitten...
Ruzbehmaandag 5 september 2005 @ 17:37
quote:
Op maandag 5 september 2005 11:38 schreef Gamedemon het volgende:
Wat een afzetterij, waarom niet gewoon alle honden in 1 spel, proberen ze op deze manier meer games te verkopen ofzo?
Je bent er nu achtergekomen dat het niet zo is, maar kom op zeg. Afzetterij? Als dit Sony of Microsoft was ofzo dan vond je het wel ok want het zijn bedrijven en die moeten winst maken maar als het Nintendo is, is het gelijk afzetterij.
Erwtensoepmaandag 5 september 2005 @ 19:22
quote:
Op maandag 5 september 2005 16:31 schreef Frankeinstein het volgende:
wat voor spelelementen zitten er eigenlijk in het spel? Jullie zijn er allemaal wel enthousiast over, maar is het wel meer dan aaien, balletje/frisbee gooien en opvoeden?
Veel meer is het niet nee. Je kan je hond uitlaten, eten en drinken geven, spelen met speelgoed, maar ook meedoen aan frisbee wedstrijden, agility wedstrijden en obedience wedstrijden. Het is niet een spel wat je 2 uur achter elkaar speelt, maar af en toe eens op pakt om je honden te verzorgen, en dat is wel degelijk verslavend.
Gamedemonmaandag 5 september 2005 @ 19:31
quote:
Op maandag 5 september 2005 17:37 schreef Ruzbeh het volgende:

[..]

Je bent er nu achtergekomen dat het niet zo is, maar kom op zeg. Afzetterij? Als dit Sony of Microsoft was ofzo dan vond je het wel ok want het zijn bedrijven en die moeten winst maken maar als het Nintendo is, is het gelijk afzetterij.
als ze bij sony of microsoft 3 games in de winkel leggen die allemaal hetzelfde zijn alleen ieder spel heeft 3 lvls er tussen zitten die de andere niet heeft vind ik het ook afzetterij.
Net zoals bij bijvoorbeeld Megaman : Battle network een blauwe en zwarte? versie ook zoiets onzinnigs, of pokemon rood wit blauw paars goud geel en weet ik et allemaal, echt dikke onzin
BMHmaandag 5 september 2005 @ 20:26
nrgmaandag 5 september 2005 @ 20:40
quote:
Op maandag 5 september 2005 20:26 schreef BMH het volgende:
[afbeelding]
Erg goed
Morthillmaandag 5 september 2005 @ 21:44
quote:
Op maandag 5 september 2005 20:26 schreef BMH het volgende:
[afbeelding]
so true

Heb inmiddels ook hands on ervaring. Moet hebben
_BluB_dinsdag 6 september 2005 @ 08:14
als ik een amerikaanse versie van nintendogs heb, dan kan je toch gewoon communiceren met europeese versies of is dat onmogelijk?
hbootsmandinsdag 6 september 2005 @ 08:28
Je kunt met alle import spellen gewoon communiceren met eropeese versies
DutchBastard_dinsdag 6 september 2005 @ 08:30
Volgens mij kan je gewoon met alle regio(code)s met elkaar spelen (nouja de hondjes dan ..) Nu maar wachten op meer mensen met het spel zodat het nut heeft de Bark Mode te gebruiken.
super-muffindinsdag 6 september 2005 @ 09:51
Bij de eplaza in Rotterdam schijnen ze een demo te hebben van Nintendogs
Morgen even uit school langs gaan dan maar
Morthilldinsdag 6 september 2005 @ 09:52
quote:
Op dinsdag 6 september 2005 09:51 schreef super-muffin het volgende:
Bij de eplaza in Rotterdam schijnen ze een demo te hebben van Nintendogs
Morgen even uit school langs gaan dan maar
e plaza heeft overal demo pods. In Den Bosch ook. (Daar heb ik dan ook gespeeld)
Lexiedinsdag 6 september 2005 @ 09:59
quote:
Op dinsdag 6 september 2005 08:28 schreef hbootsman het volgende:
Je kunt met alle import spellen gewoon communiceren met eropeese versies
En hoe weet jij dat dan? Daar is nog helemaal niks over bekend zover ik weet.
nrgdinsdag 6 september 2005 @ 12:58
Ik heb een Nintendogs stylus
RaymanNLdinsdag 6 september 2005 @ 13:01
quote:
Op dinsdag 6 september 2005 12:58 schreef nrg het volgende:
Ik heb een Nintendogs stylus
post pic.
super-muffindinsdag 6 september 2005 @ 13:03
quote:
Op dinsdag 6 september 2005 12:58 schreef nrg het volgende:
Ik heb een Nintendogs stylus
kick, hoe kom je daar aan?
gamecube_masterdinsdag 6 september 2005 @ 13:03
quote:
Op dinsdag 6 september 2005 08:28 schreef hbootsman het volgende:
Je kunt met alle import spellen gewoon communiceren met eropeese versies
Nee, ik kan met mijn Super Mario 64 DS en metroid prime hunters ook niet linken met een Europese versie.
HomerJdinsdag 6 september 2005 @ 14:39
Ikke wel....

Zowel Super Mario 64 als Metroid Prime
BMHdinsdag 6 september 2005 @ 14:52
quote:
Op dinsdag 6 september 2005 14:39 schreef HomerJ het volgende:
Ikke wel....

Zowel Super Mario 64 als Metroid Prime
Ja, maar nu niet
Morthilldinsdag 6 september 2005 @ 14:58
quote:
Op dinsdag 6 september 2005 12:58 schreef nrg het volgende:
Ik heb een Nintendogs stylus
Ownage
#ANONIEMdinsdag 6 september 2005 @ 17:43
Vandaag binnen gekregen
Best een raar *spel* eigenlijk
BMHdinsdag 6 september 2005 @ 17:44
quote:
Op dinsdag 6 september 2005 17:43 schreef Max-Westerman het volgende:
Vandaag binnen gekregen
Best een raar *spel* eigenlijk
No shit sherlock! Ik ga het "spel" niet eens kopen. Ik heb totaal geen behoefte aan het gooien van een bal door een kamer.
nrgdinsdag 6 september 2005 @ 18:02
quote:
Op dinsdag 6 september 2005 13:03 schreef super-muffin het volgende:

[..]

kick, hoe kom je daar aan?
Besteld bij Play-asia, maar ze zijn nu uitverkocht... Mijn vriend heeft de digicam, maar op play-asia staat ie:

http://www.play-asia.com/paOS-13-80-1-70-tnz.html
#ANONIEMdinsdag 6 september 2005 @ 20:42
Waar zit de optie om het spel te resetten en opnieuw te beginnen? Ik wil geen mops hond.
Erwtensoepdinsdag 6 september 2005 @ 20:55
WAT?!? mopshonden zijn vet! Had je hem maar niet moeten kopen

Je kunt de hond overigens doneren aan het hotel ben je er voor altijd vanaf
#ANONIEMdinsdag 6 september 2005 @ 21:09
start the game holding down A, B, X, Y, R, and L to reset it.
Strolie75woensdag 7 september 2005 @ 19:59
Aaaaargghhhh...m'n pup heeft vlooien...wat kan ik het beste doen?
Thomperwoensdag 7 september 2005 @ 20:56
quote:
Op woensdag 7 september 2005 19:59 schreef Strolie75 het volgende:
Aaaaargghhhh...m'n pup heeft vlooien...wat kan ik het beste doen?
Shampoo kopen, gebruiken, en vervolgens borstel kopen, gebruiken.
Strolie75woensdag 7 september 2005 @ 21:00
Is al gelukt
nrgwoensdag 7 september 2005 @ 21:50
Goodie time! Heb een nieuw, officeel ROZE DS tasje en de alom geroemde Nintendogs Stylus. Eigenlijk is het een stylus houder, want je doet je eigen stylus erin. Houdt veeeel lekkerder vast!

mikando18woensdag 7 september 2005 @ 22:18
Verkeerde topic
H.Flickdonderdag 8 september 2005 @ 12:06
Lab & Friends is onderweg... spannend

Bijna net zo spannend als toen ik op mijn echte puppy moest wachten
super-muffindonderdag 8 september 2005 @ 16:31
Komt er een pack met een DS en Nintendogs er bij of niet?
King_of_cubesdonderdag 8 september 2005 @ 16:33
quote:
Op donderdag 8 september 2005 16:31 schreef super-muffin het volgende:
Komt er een pack met een DS en Nintendogs er bij of niet?
Ik denk dat Nintendo over een tijdje wel wat packs zal gaan uitbrengen.
Henk-Bvrijdag 9 september 2005 @ 20:07
Even een vraagje over de verschillende versies!
Wat klopt er nou dat alle honden in alle versies zitten ???

HEb je dan allebei de versies nodig alsnog nodig (linken) of niet?

Dank alvast!
H.Flickvrijdag 9 september 2005 @ 20:11
Volgens mij kan je alle honden verzamelen door te interacten met andere nintendogs in de barkmode. Maar hoe dat precies zit weet ik ook niet.
Henk-Bvrijdag 9 september 2005 @ 20:17
quote:
Op vrijdag 9 september 2005 20:11 schreef H.Flick het volgende:
Volgens mij kan je alle honden verzamelen door te interacten met andere nintendogs in de barkmode. Maar hoe dat precies zit weet ik ook niet.
Hmm das dan toch minder , want ik ken echt niemand in de buurt met een DS!
Dan zal ik toch een versie moeten kiezen met de leukste honden!
Henk-Bvrijdag 9 september 2005 @ 20:44
Even nog een vraagje , iemand mischien een website met foto's van alle honden van verschillende versies?

EN als ik hem bij lik-sang importeer, hoelang duurt het dan en komen er nog douane kosten bij?

Dank alvast!
Fliepkevrijdag 9 september 2005 @ 20:44
Mijn boxer heet bink
H.Flickvrijdag 9 september 2005 @ 21:12
Mijn labrador gaat Minky heten, net als de labrador uit mijn avatar
Morthillvrijdag 9 september 2005 @ 22:45
Zag vandaag bij de Nedgame een leuke cover voor de DS. Helemaal Nintendogs. ¤10.
paarse_paashaasvrijdag 9 september 2005 @ 22:47
wanneer komt de nederlandse versie eigenlijk uit?
RaymanNLvrijdag 9 september 2005 @ 23:39
quote:
Op vrijdag 9 september 2005 22:47 schreef paarse_paashaas het volgende:
wanneer komt de nederlandse versie eigenlijk uit?
>>> 7 OKTOBER 2005 <<<

zo duidelijk
Notorious_Royvrijdag 9 september 2005 @ 23:58
Zoë wordt steeds beter in discusvangen Ik verdien goud geld met dat beest

Weet iemand trouwens al hoe je andere hondne kunt unlocken? Moet je eerst alle 6 de rassen van je eigen versie gekocht hebben? Moet je een bepaald aantal trainerpunten hebben (zoja, hoeveel)? Moet je in de competities alles winnen?

HOE ! !
RaymanNLvrijdag 9 september 2005 @ 23:59
quote:
Op vrijdag 9 september 2005 23:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
Zoë wordt steeds beter in discusvangen Ik verdien goud geld met dat beest

Weet iemand trouwens al hoe je andere hondne kunt unlocken? Moet je eerst alle 6 de rassen van je eigen versie gekocht hebben? Moet je een bepaald aantal trainerpunten hebben (zoja, hoeveel)? Moet je in de competities alles winnen?

HOE ! !
heb je als eens gewifi't met een andere versie? Zo moest dat dacht ik

in de N-gamer kreeg deze game BTW een 9.5
Henk-Bzaterdag 10 september 2005 @ 00:17
Labrador versie bij lik-sang besteld en ik heb nog geeneens een DS!!

DS krijg ik volgende week van mijn vriendin! woei!
Lexiezaterdag 10 september 2005 @ 01:48
quote:
Op vrijdag 9 september 2005 23:59 schreef RaymanNL het volgende:

[..]

heb je als eens gewifi't met een andere versie? Zo moest dat dacht ik

in de N-gamer kreeg deze game BTW een 9.5
Dat ga ik morgen dan wel testen met boxer Bink .

In discusvangen is jopie ook keeiiigoed, die hoogste klasse is alleen bijna niet te doen. Jopie kan het wel, ik kan alleen niet zo goed gooien . En hoe moet je ooit meer dan 50 punten scoren .
RaymanNLzaterdag 10 september 2005 @ 12:29
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 01:48 schreef Lexie het volgende:

[..]

Dat ga ik morgen dan wel testen met boxer Bink .

In discusvangen is jopie ook keeiiigoed, die hoogste klasse is alleen bijna niet te doen. Jopie kan het wel, ik kan alleen niet zo goed gooien . En hoe moet je ooit meer dan 50 punten scoren .
luisterd jopie ( ) al weer wat beter?
Thomperzaterdag 10 september 2005 @ 12:38
Jopie, Bink, en Emoe.
H.Flickzaterdag 10 september 2005 @ 14:10
Ik heb Nintendogs net gekregen via de post en het is echt geweldig . Minky kan al zitten en liggen en we hebben net heerlijk gespeeld met de bal
__Saviour__zaterdag 10 september 2005 @ 14:13
Jane vindt echt alleen maar waardeloze dingen op straat. Doosjes tissues, kapotte wegwerpcamera's, stokken. Wat heb ik daar nou aan. En dat gekke beest is nog eens bang voor stokken ook
H.Flickzaterdag 10 september 2005 @ 14:32
Gaat de tijd echt real-time? Want ik wil Minky meer truukjes leren en dat kan nu niet
BMHzaterdag 10 september 2005 @ 16:10
Weer één:
Goldboyzaterdag 10 september 2005 @ 16:17
quote:
Op vrijdag 9 september 2005 23:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
Zoë wordt steeds beter in discusvangen Ik verdien goud geld met dat beest

Weet iemand trouwens al hoe je andere hondne kunt unlocken? Moet je eerst alle 6 de rassen van je eigen versie gekocht hebben? Moet je een bepaald aantal trainerpunten hebben (zoja, hoeveel)? Moet je in de competities alles winnen?

HOE ! !
Unlockables:
Dachshund: http://www.gamefaqs.com/portable/ds/code/926849.html
Labrador: http://www.gamefaqs.com/portable/ds/code/928837.html
Chihuahua: http://www.gamefaqs.com/portable/ds/code/926847.html

BMHzaterdag 10 september 2005 @ 16:18
Hoeveel save slots heb je in Nintendogs?
Thomperzaterdag 10 september 2005 @ 16:48
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 16:18 schreef BMH het volgende:
Hoeveel save slots heb je in Nintendogs?
Geen. Net als in Animal Crossing werk je altijd met dezelfde file.
gamecube_masterzaterdag 10 september 2005 @ 16:53
Zojuist Nintendogs gereserveerd
Notorious_Royzaterdag 10 september 2005 @ 18:30
quote:
Cool! Ik heb net al Pug vrijgespeeld in mn Lab versie (meer dan 2000 trainer punten).

@Lexie, de Championship haal ik ook niet met Zoë Je moet echt enorm veel punten halen en ik haal niet meer dan 40
H.Flickzaterdag 10 september 2005 @ 18:31
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 14:32 schreef H.Flick het volgende:
Gaat de tijd echt real-time? Want ik wil Minky meer truukjes leren en dat kan nu niet
^^
Notorious_Royzaterdag 10 september 2005 @ 18:33
Ik snap je vraag niet? Hoezo kan je nu niets leren?

Enne:
quote:
Golden Retriever 20,000 Trainer Points
Roy am cry Dat duurt nog wel even
__Saviour__zaterdag 10 september 2005 @ 18:34
Een hond kan 3 trucjes per dag leren, en er staat een echte klok in beeld. Dus je zult waarschijnlijk wel tot morgen moeten wachten.
Of je verzet de tijd van je DS, natuurlijk
H.Flickzaterdag 10 september 2005 @ 18:37
Ja, ik heb al 3 truukjes geleerd en nu is Minky te moe om verder te leren. Klok verzetten doe ik niet, dat is vals spelen
Notorious_Royzaterdag 10 september 2005 @ 18:44
Dat wist ik niet eens Ik wist wel dat je ook max 3 competitie wedstrijden kan doen met je hond en dat je max een half uur moet wachten met uitlaten als je net terug bent van uitlaten.

@Saviour: Je hond vindt steeds betere items als je meer punten krijgt. De mijne heeft al veel gevonden (onder andere een Maori beeldje gevonden, een piratenhoed, een Japanse nekband, een kubusspeeltje en een pop).
H.Flickzaterdag 10 september 2005 @ 18:52
Ik wilde Minky meteen alle dingen leren die de echte Minky ook kan, maar toen liep ik dus vast na 3 dingen.
Morthillzaterdag 10 september 2005 @ 21:27
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 16:10 schreef BMH het volgende:
Weer één:
[afbeelding]
Zag gisteren Nintendogs in de winkel liggen. Oh wat wilde ik hem graag kopen. Ds electric blue voor 140 erbij. Ben gegaan uiterindelijk voor Virtua Tennis
__Saviour__zaterdag 10 september 2005 @ 21:38
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 18:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
@Saviour: Je hond vindt steeds betere items als je meer punten krijgt. De mijne heeft al veel gevonden (onder andere een Maori beeldje gevonden, een piratenhoed, een Japanse nekband, een kubusspeeltje en een pop).
ah, mooi. Ze vond net al een spaceshuttle-model, da's al een stukje beter
Dan komen er zeker ook betere dingen beschikbaar in de winkel bij meer punten?
_Yapser_zaterdag 10 september 2005 @ 23:24
quote:
Op dinsdag 6 september 2005 20:55 schreef Erwtensoep het volgende:
Je kunt de hond overigens doneren aan het hotel ben je er voor altijd vanaf
Zou wel lullig als je dan met die gehele cardridge niet meer met die hondt kunt spelen
super-muffinzaterdag 10 september 2005 @ 23:48
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 21:27 schreef Morthill het volgende:

[..]

Zag gisteren Nintendogs in de winkel liggen. Oh wat wilde ik hem graag kopen. Ds electric blue voor 140 erbij. Ben gegaan uiterindelijk voor Virtua Tennis
Nintendogs in de winkel? waar dan
Chrizszaterdag 10 september 2005 @ 23:54
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 23:48 schreef super-muffin het volgende:

[..]

Nintendogs in de winkel? waar dan
Nedgame groningen heeft ze wel liggen.
Notorious_Royzaterdag 10 september 2005 @ 23:55
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 21:38 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

ah, mooi. Ze vond net al een spaceshuttle-model, da's al een stukje beter
Dan komen er zeker ook betere dingen beschikbaar in de winkel bij meer punten?
Ja, ik heb al gewoon hondenvoer (dus niet alleen brokken) en melk en beaf jerky
Roizondag 11 september 2005 @ 00:00
God door jullie reacties hier raak ik wel geintereseerd ! Maar ik wacht nog even tot de kerst, ik hoop dat Nintendo dan met een mooie pak/aanbieding komt
Notorious_Royzondag 11 september 2005 @ 00:16
Ik zag in het Grote Intertoys boek dat er een bundel DS - Rayman DS was voor 165 euro
BMHzondag 11 september 2005 @ 00:20
quote:
Op zondag 11 september 2005 00:16 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik zag in het Grote Intertoys boek dat er een bundel DS - Rayman DS was voor 165 euro
WTF!
super-muffinzondag 11 september 2005 @ 10:17
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 23:54 schreef Chrizs het volgende:

[..]

Nedgame groningen heeft ze wel liggen.
Dat is niet echt in de buurt voor mij
paarse_paashaaszondag 11 september 2005 @ 11:33
quote:
Op zondag 11 september 2005 00:16 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik zag in het Grote Intertoys boek dat er een bundel DS - Rayman DS was voor 165 euro
dat zelfde boek beweert ook dat Nintendogs medio september in nederland verkrijgbaar is.
Goldboyzondag 11 september 2005 @ 12:47
Hoeveel honden kun je maximaal hebben?
Hoeveel kun je er tegelijk "in de kamer" hebben?
Kun je ook los met 'n hond spelen terwijl de andere gewoon weg is?
Zijn unlockables hondgebonden?

Dit in verband met meerdere honden zelf hebben en 'n hond voor kennissen.
super-muffinzondag 11 september 2005 @ 12:49
quote:
Op zondag 11 september 2005 11:33 schreef paarse_paashaas het volgende:

[..]

dat zelfde boek beweert ook dat Nintendogs medio september in nederland verkrijgbaar is.
http://www.intertoys.nl/sbZoom.cfm?pagina=187#
ja inderdaad

Is rayman aan te raden of niet?
Lexiezondag 11 september 2005 @ 12:54
quote:
Op zondag 11 september 2005 12:49 schreef super-muffin het volgende:

[..]

http://www.intertoys.nl/sbZoom.cfm?pagina=187#
ja inderdaad

Is rayman aan te raden of niet?
http://games.fok.nl/review.php?reviewid=3727 .
super-muffinzondag 11 september 2005 @ 12:57

Dan koop ik maar Wario Touched er bij en later Nintendogs
RaymanNLzondag 11 september 2005 @ 13:05
quote:


wacht! Het spel is wel de moeite waard, maar lexie heeft geen doorzettings vermogen
super-muffinzondag 11 september 2005 @ 13:06
quote:
Op zondag 11 september 2005 12:47 schreef Goldboy het volgende:
Hoeveel honden kun je maximaal hebben?
Hoeveel kun je er tegelijk "in de kamer" hebben?
Kun je ook los met 'n hond spelen terwijl de andere gewoon weg is?
Zijn unlockables hondgebonden?

Dit in verband met meerdere honden zelf hebben en 'n hond voor kennissen.
Je kunt iig honden er bij kopen als je geld hebt
__Saviour__zondag 11 september 2005 @ 13:08
3 honden tegelijk in de kamer, en max. 5 kun je onderbrengen in het hotel
Erwtensoepzondag 11 september 2005 @ 13:15
dus je kunt maximaal 8 honden hebben?
super-muffinzondag 11 september 2005 @ 13:40
quote:
Op zondag 11 september 2005 13:15 schreef Erwtensoep het volgende:
dus je kunt maximaal 8 honden hebben?
Effe narekenen, ben zo terug
H.Flickzondag 11 september 2005 @ 14:09
Ik heb nu 2 labradors . Een blonde en een zwarte.
gamecube_masterzondag 11 september 2005 @ 14:36
quote:
Op zondag 11 september 2005 13:05 schreef RaymanNL het volgende:

[..]



wacht! Het spel is wel de moeite waard, maar lexie heeft geen doorzettings vermogen
Jij ook niet
Notorious_Roymaandag 12 september 2005 @ 14:55
Hoeveel trainerpunten heeft iedereen? Ik zit op dit moment op 3010
Notorious_Roymaandag 12 september 2005 @ 14:56
quote:
Op zondag 11 september 2005 14:09 schreef H.Flick het volgende:
Ik heb nu 2 labradors . Een blonde en een zwarte.
Ik ga een tweede hond pas kopen als mijn eerste helemaal top is. Zo moet ik bijv nog steeds de gehoorzaamheidswedstrijden winnen Dat lukt me maar niet...
Erwtensoepmaandag 12 september 2005 @ 15:14
Die probeer ik niet eens meer, ze luisteren toch niet op dat podium

Mijn pincher is wel heel goed bij frisbee wedstrijden en bij agility. Zal wel door de goddelijke naam komen: Ajax!
Notorious_Roymaandag 12 september 2005 @ 15:22
quote:
Op maandag 12 september 2005 15:14 schreef Erwtensoep het volgende:
Die probeer ik niet eens meer, ze luisteren toch niet op dat podium

Mijn pincher is wel heel goed bij frisbee wedstrijden en bij agility. Zal wel door de goddelijke naam komen: Ajax!
Thuis luistert ze fantastisch (ze kan bijv links- en rechtsom rollen ) maar op het podium niet inderdaad... Firsbeeën lukt hier ook wel aardig, al ben ik nog geen 1e geworden in het Frisbee Chapmionship.

En dude... Ajax? Mijn God, wat doe je dat beest aan
Erwtensoepdinsdag 13 september 2005 @ 14:06
ach ik kon geen naam verzinnen, maar Ajax is prachtig. Staat voor klasse.
Notorious_Roydinsdag 13 september 2005 @ 16:00
Ik zit alvast te bedenken wat voor naar ik mijn tweede hond ga geven (Duitse Herder). Ik zit te denken aan "Commissaris Rex" of "Max"
Cheirondinsdag 13 september 2005 @ 16:03
Ik wil ook Nintendogs
Lijkt mij echt het perfecte spelletje om even 5 minuten tussendoor op te pakken in de reclame of de metro..
Notorious_Roydinsdag 13 september 2005 @ 16:05
quote:
Op dinsdag 13 september 2005 16:03 schreef Cheiron het volgende:
Ik wil ook Nintendogs
Lijkt mij echt het perfecte spelletje om even 5 minuten tussendoor op te pakken in de reclame of de metro..
Eten geven, uitlaten, spelen, ze eisen veel meer tijd op hoor Je kan je DS toch neit zomaar uitzetten als je hondje staat te blaffen omdat ie wil spelen
Dj_Day-Vdinsdag 13 september 2005 @ 18:23
Vandaag bij eplaza gespeelt, echt vet


mikando18dinsdag 13 september 2005 @ 19:02
http://media.ds.ign.com/media/760/760142/imgs_1.html

Screenshots van Burnout ds.
Dj_Day-Vdinsdag 13 september 2005 @ 19:11
quote:
Op dinsdag 13 september 2005 19:02 schreef mikando18 het volgende:
http://media.ds.ign.com/media/760/760142/imgs_1.html

Screenshots van Burnout ds.
En dat heeft met Nintendogs te maken omdat... ?
__Saviour__dinsdag 13 september 2005 @ 19:12
Nog een handige tip: soms vindt je hond cadeautjes tijdens het uitlaten die niet op de map staan. Als je niet snel de lijn aantrekt, loopt je hond er vaak zo voorbij (vooral als je rent). Kijk daarom goed naar het bovenste scherm, met de map. Als het hondje op die map stopt met lopen, maar op het onderste scherm nog wel doorloopt, gaat er iets gebeuren. Het kan een cadeautje zijn dat er zo aankomt, dus trek de lijn aan. Dit werkt niet altijd, want het kan ook gewoon zijn dat de hond moet plassen of poepen.
Erwtensoepdinsdag 13 september 2005 @ 19:35
of vuilnis
Notorious_Roydinsdag 13 september 2005 @ 19:59
Of je kijkt zelf gewoon goed of je langs een kadootje komt Wat doet iedereen trouwens met zn items? Ik bewaar ze vanaf nu gewoon, puur voor de verzameldrang... Ik heb er wel een hoop al verkocht (die ik miss niet meer tegenkom)
__Saviour__dinsdag 13 september 2005 @ 20:08
Soms heb ik geen zin om de hond lang uit te laten, dus ik laat d'r vaak rennen, maar dan mist ze die cadeautjes dus vaak.
Veel items verkoop ik direct weer, het zijn vooral waardeloze dingen, of dubbele dingen.
King_of_cubesdinsdag 13 september 2005 @ 20:41
quote:
Nintendogs On Tour!

Who will let the dogs out? Ninty, Ninty, Ninty! Damn, dat is zo ritmeloos als de kokende kut van de paus. In ieder geval: Nintendo gaat wél touren, op zijn hondjes!

Ja ja, het is me wel duidelijk ; van de intro word je ook niet veel wijzer. Laat Nintendo zijn honden op vakantie gaan in de Europhttp://http://www.m-gaming.nl/article.php?id=12236ese versie van Nintendogs of trekken ze gewoon het land door om hun nieuwste hondensim te promoten? Héél toevallig is het dit laatste, want in de maanden september en oktober zijn er op verschillende plaatsen in Nederland te vinden mét Nintendogs! Dit is het schema van september:

# 17 september: winkelcentrum Hilvertshof in Hilversum.

# 21 september: winkelcentrum Leidsehage in Leidschendam.

# 23 september: Today's Art (Grote Markt in Den Haag).

# 24 september: Today's Art (Grote Markt in Den Haag).

# 25 september: Animal Kids Life (Veemarkthallen in Utrecht).

# 28 september: winkelcentrum Koperwiek in Capelle aan de IJssel.

Het schema van de mooiste maand van het jaar, oktober, wordt pas later bekend gemaakt maar zul je natuurlijk ook hier op M-Gaming weer kunnen vinden!
bron
Ik ga naar Hilversum
mikando18dinsdag 13 september 2005 @ 21:06
quote:
Op dinsdag 13 september 2005 19:11 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

En dat heeft met Nintendogs te maken omdat... ?
Alweer in het verkeerde topic
Notorious_Roydinsdag 13 september 2005 @ 23:33
Mijn huisgenootje ( ) vindt Nintendogs ook leuk
Dj_Day-Vwoensdag 14 september 2005 @ 18:12
quote:
Op dinsdag 13 september 2005 23:33 schreef Notorious_Roy het volgende:
Mijn huisgenootje ( ) vindt Nintendogs ook leuk
Let maar op dat hij je DS niet afpakt en ergens mee na toe neemt
Fliepkewoensdag 14 september 2005 @ 18:20
quote:
Op dinsdag 13 september 2005 20:41 schreef King_of_cubes het volgende:

[..]

bron
Ik ga naar Hilversum
Kijk uit voor Lexie
King_of_cubeswoensdag 14 september 2005 @ 18:21
quote:
Op woensdag 14 september 2005 18:20 schreef Fliepke het volgende:

[..]

Kijk uit voor Lexie
Hoe herken ik hem?
King_of_cubeswoensdag 14 september 2005 @ 18:28
quote:
Op woensdag 14 september 2005 18:21 schreef King_of_cubes het volgende:

[..]

Hoe herken ik hem?
Hij heeft vast geen groot bord boven zn hoofd met "Lexie"
Thomperwoensdag 14 september 2005 @ 20:38
quote:
Laten we maar beginnen met het meest interessante nieuwtje: er komt een Nintendogs bundel naar Nederland (en overig Europa)! Hier vinden we natuurlijk de hondengame plus een Nintendo Dual Screen. Hier heeft de koper de keus uit de twee nieuwe kleuren: roze en blauw.

Gaat je zusje voor de roze Nintendo DS? Dan krijgt ze er Nintendogs: Dwergtekkel bij. Gaat je kleine broertje voor de blauwe versie? Dan kan hij Nintendogs: Labrador uit de verpakking scheuren. Dit alles is te koop voor 149,95, vanaf 7 oktober dit jaar!

Nintendo is niet bepaald van plan om je 'hondloos' door te laten leven. Men heeft reclamespotjes in de maak voor de aankomende bundel. De reclames zullen te zien zijn op MTV, TMF, Jetix en natuurlijk Nickelodeon.

Laat DS-Gamer maar even verder blaten, want we hebben meer informatie. We lopen het hondenpad gewoon af, want er zijn wat gegevens aan ons doorgespeeld over de Nintendogs tour die door Nederland zal gaan. Er zullen zes Nintendo DS'en aan (rijende) hondenhokken bevestigd zijn. Twee van de Nintendogs versies zijn de hele games, de overige vier handhelds bevatten de demo’s. Uiteraard zijn er ook de nodige goodies te halen: een PVC bal, frisbee en natuurlijk kaartjes en stickers!

We sluiten dit bericht af met een melding over een speciale releaseparty bij Toys 'R' Us. Het wordt groots opgezet met een rasecht (hihi) parcours! Het is daarom ook de bedoeling dat de bezoekers hun hondjes meenemen naar dit evenement. Hier verwachten we meer informatie over in de loop van deze week!



Van DS-Gamer genomen ipv Fok, want dit bericht heeft net wat meer nieuws.
Lexiewoensdag 14 september 2005 @ 20:56
quote:
Op woensdag 14 september 2005 18:21 schreef King_of_cubes het volgende:

[..]

Hoe herken ik hem?
In Hilversum kom ik niet, dus spaar je de moeite . Ik hoef nog niet te werken in September, dus ik kan nog niet zeggen wanneer jullie Jopie kunnen bewonderen .
King_of_cubeswoensdag 14 september 2005 @ 21:06
quote:
Op woensdag 14 september 2005 20:56 schreef Lexie het volgende:

[..]

In Hilversum kom ik niet, dus spaar je de moeite . Ik hoef nog niet te werken in September, dus ik kan nog niet zeggen wanneer jullie Jopie kunnen bewonderen .
King_of_cubeswoensdag 14 september 2005 @ 21:07
quote:
Op woensdag 14 september 2005 21:06 schreef King_of_cubes het volgende:

[..]

Geeft me meteen de kans te vragen welke fok!ker ik daar wel kan gaan aantreffen.
Notorious_Roydonderdag 15 september 2005 @ 01:48
quote:
Op woensdag 14 september 2005 18:12 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Let maar op dat hij je DS niet afpakt en ergens mee na toe neemt
'ze'
engessadonderdag 15 september 2005 @ 22:28
Chimaumauw ( ) versie zojuist besteld. Ik wil zo'n klein klotebeest
lelibelzaterdag 17 september 2005 @ 11:39
Hoe krijg ik mijn data weer op nul? Ik wil opnieuw beginnen, toch even alles in het engels leren, en hij zeurt natuurlijk dan nadat ik alleen sit heb geleerd dat hij niet meer wil leren vandaag... Lekker handig. In het boekje staat abyx, L en R tegelijk inhouden, maar daar reageert alleen de camera zoom op. Wie kan me helpen??
__Saviour__zaterdag 17 september 2005 @ 13:05
die toetsen tegelijk inhouden bij het opstarten van het spel
H.Flickzaterdag 17 september 2005 @ 13:07
Ik heb hem gisteren niet uitgelaten en geen eten gegeven... shame on me.
lelibelzaterdag 17 september 2005 @ 13:36
quote:
Op zaterdag 17 september 2005 13:05 schreef __Saviour__ het volgende:
die toetsen tegelijk inhouden bij het opstarten van het spel
Ja eindelijk gelukt!!! Tjeeminee, ik had dat al veel vaker geprobeerd, maar dan ging hij gewoon door naar het spel. Finally . Jeuj, kan ik weer gaan trainen .
__Saviour__zaterdag 17 september 2005 @ 14:08
Je beseft dus wel dat je zojuist je hondje vermoord hebt he
Je kunt honden trouwens ook commando's weer laten vergeten, dus zo had je hem/haar ook opnieuw kunnen trainen
lelibelzaterdag 17 september 2005 @ 14:20
Ja dat weet ik dat had ik dus ook gedaan. Maar ik kon hem vandaag nog maar 1 commando leren dan en dat was sit. Niet zo'n succes op die manier dus. Maar ik heb ook nog een vraag. Bij roll over blijft mijn hondje nu alleen op haar rug liggen. Is dat de bedoeling? Als ik het opnieuw doe en ze op haar rug blijft liggen krijg ik nog wel een trainingsicoontje. Maar het kon zijn dat iemand anders een hond heeft die wel helemaal omrolt?
Notorious_Royzaterdag 17 september 2005 @ 15:46
Ik heb een Duitse herder erbij "Rex"
lelibelzaterdag 17 september 2005 @ 16:22
Ik heb alweer 2 hondjes , en nog maar pas gereset , hehe. Ook al weer een 4x in de prijzen gevallen. Jeuj!! Wel supercool spel. Alleen vervelend dat je moet wachten met trucjes leren hoor. Getverderrie.
GcKingzondag 18 september 2005 @ 01:07
Hey heeft iemand een link waar je aan de hand van plaatjes kan zien welke honden er in welke versie zitten?
Of kan iemand dat ff samenstellen.
Is wel handig voor mij en anderen die het spel willen kopen maar nog niet weten welke versie.
__Saviour__zondag 18 september 2005 @ 01:10
in alle versies zitten alle honden. alleen verschilt het per versie welke honden in het begin beschikbaar zijn. Door punten te scoren, kun je de andere honden unlocken
GcKingzondag 18 september 2005 @ 02:12
Ja duh dat weet ik. Maar ik wil niet met een kuthond beginnen om later pas een leuke te krijgen.
Dus plaatjes van de honden waar je mee kunt beginnen in elke versie bedoel ik.
YourMasterzondag 18 september 2005 @ 03:00
Zijn de verschillende rassen trouwens ook echt verschillend, of zien ze er alleen anders uit?
King_of_cubeszondag 18 september 2005 @ 09:47
Ik heb een Nintendogs balletje (klein plastic balletje) gescoord bij de tour
Notorious_Royzondag 18 september 2005 @ 10:45
quote:
Op zondag 18 september 2005 03:00 schreef YourMaster het volgende:
Zijn de verschillende rassen trouwens ook echt verschillend, of zien ze er alleen anders uit?
Ze zijn qua gedrag ook anders, sommige hondne luisteren beter, sommigen hebben meer aandacht nodig, etc
lelibelzondag 18 september 2005 @ 11:34
quote:
Op zondag 18 september 2005 01:07 schreef GcKing het volgende:
Hey heeft iemand een link waar je aan de hand van plaatjes kan zien welke honden er in welke versie zitten?
Of kan iemand dat ff samenstellen.
Is wel handig voor mij en anderen die het spel willen kopen maar nog niet weten welke versie.
Ik heb de binnenkant van het boekje ff gescanned voor je, ik vond dat zelf wel erg duidelijk (zag dus ook de plaatjes achteraf pas, maar ben nog steeds blij met mijn keuze )



Weet iemand trouwens hoe je kunt zorgen dat je hond niet die dingen eet tijdens het wandelen?
Lexiezondag 18 september 2005 @ 12:14
quote:
Op zondag 18 september 2005 11:34 schreef lelibel het volgende:

[..]

Ik heb de binnenkant van het boekje ff gescanned voor je, ik vond dat zelf wel erg duidelijk (zag dus ook de plaatjes achteraf pas, maar ben nog steeds blij met mijn keuze )

[afbeelding]

Weet iemand trouwens hoe je kunt zorgen dat je hond niet die dingen eet tijdens het wandelen?
Ja, gewoon even flink aan de lijn rukken, net als in het echt .
lelibelzondag 18 september 2005 @ 23:28
quote:
Op zondag 18 september 2005 12:14 schreef Lexie het volgende:
Ja, gewoon even flink aan de lijn rukken, net als in het echt .
Hehe jah dat had ik idd nog niet uitgeprobeerd, vind ik zo sneu . Dacht er niet eens over na dat dat ook nog kon.

Hey en ik heb ook het probleem dat mijn hond opeens niet meer sit en shake weet? Nou leert ze spin en doet ze opeens wat ik ook roep bij die 3 elke keer spin. Vast omdat het met een S begint ofzo, maar das dan wel mooi stom aan dat spel...
Notorious_Roywoensdag 21 september 2005 @ 12:30
Ik heb een accessoire gevonden waar je honden op een leeuw gaan lijken Als je de 'lions mane' opdoet dan wordt je hond een leeuw:



Mr.Happ-Ewoensdag 21 september 2005 @ 13:07
quote:
Op zondag 18 september 2005 23:28 schreef lelibel het volgende:

[..]

Hehe jah dat had ik idd nog niet uitgeprobeerd, vind ik zo sneu . Dacht er niet eens over na dat dat ook nog kon.

Hey en ik heb ook het probleem dat mijn hond opeens niet meer sit en shake weet? Nou leert ze spin en doet ze opeens wat ik ook roep bij die 3 elke keer spin. Vast omdat het met een S begint ofzo, maar das dan wel mooi stom aan dat spel...
Sit en spin lijkt kwa klank best op elkaar. Daarom kun je ook beter voor zitten: 'Sit down' ofzo gebruiken
Notorious_Roywoensdag 21 september 2005 @ 16:40
Heb twee Nintendogs goodies besteld



super-muffinwoensdag 21 september 2005 @ 17:00
Wat is dat laatste
Notorious_Roywoensdag 21 september 2005 @ 17:07
Een hoesje voor je DS, met opbergruimte voor 3 games
paarse_paashaaswoensdag 21 september 2005 @ 17:55
kostda?
Notorious_Roywoensdag 21 september 2005 @ 18:02
Touch Pen DS Nintendogs Version 1 US$ 4.99 (~4.19 EUR) US$ 4.99 (~4.19 EUR)
Ouendan (Japanese, No Region Protection) 1 US$ 48.90 (~41.09 EUR) US$ 48.90 (~41.09 EUR)
Nintendogs Pouch (navy) 1 US$ 16.90 (~14.20 EUR) US$ 16.90 (~14.20 EUR)
knaterwoensdag 21 september 2005 @ 18:48
Ouendan!!!! yes!! je gaat em super vinden ehehe, en dat nintendogs tasje is ook uber ik heb de lichtbruine al een paar maanden, je kan er ook cardridges in opbergen.. (meer dan 3 er zitten nu 5 spellen in

goede keuze roy

[ Bericht 24% gewijzigd door knater op 21-09-2005 19:11:22 ]
lelibelwoensdag 21 september 2005 @ 22:09
quote:
Op woensdag 21 september 2005 13:07 schreef Mr.Happ-E het volgende:
Sit en spin lijkt kwa klank best op elkaar. Daarom kun je ook beter voor zitten: 'Sit down' ofzo gebruiken
Lekker is dat dan. Maar dat vind ik wel superslecht hoor. Het maakt ook onwijs veel uit of je de klank omhoog legt of omlaag, terwijl dat ontzettend kan verschillen. Op die manier kan ik dus net zo goed allemaal letters geven aan alles wat ze moeten doen...
H.Flickwoensdag 21 september 2005 @ 22:42
Mijn nintendog haalt telkens 'rondjes draaien' en 'high five' door elkaar. Best vreemd, want het lijkt helemaal niet op elkaar.
__Saviour__woensdag 21 september 2005 @ 22:43
de commando's moeten echt duidelijk van elkaar verschillen.
de mijne heb ik maar nederlandse commando's, geleerd, dat gaat redelijk goed.
H.Flickwoensdag 21 september 2005 @ 22:49
rond-jes draai-en zijn 4 lettergrepen en high five zijn er 2?! Toch vreemd dat het door elkaar gehaald wordt.
__Saviour__woensdag 21 september 2005 @ 22:55
misschien heb je het de hond verkeerd geleerd. Ge-aaid toen ie verkeerd reageerde op een commando bijvoorbeeld. Dan denkt de hond dat het goed was, terwijl het niet zo is.
Als de hond het echt verkeerd blijft doen, kun je hem natuurlijk ook de commando's weer laten vergeten.
H.Flickwoensdag 21 september 2005 @ 22:56
Heb ik al gedaan
Kill_em_allwoensdag 21 september 2005 @ 23:31
Weet iemand of castelvania al bij replay te koop is?
paarse_paashaaswoensdag 21 september 2005 @ 23:40
quote:
Op woensdag 21 september 2005 23:31 schreef Kill_em_all het volgende:
Weet iemand of castelvania al bij replay te koop is?
en dat vraag je in het Nintendogs topic omdat?
__Saviour__woensdag 21 september 2005 @ 23:42
Omdat de TT net Het grote Nintendo topic lijkt
Henk-Bdonderdag 22 september 2005 @ 09:49
Woehoe , vriendin belde net !! Nintendogs is binnen van Lik-sang!

VOrige week zaterdag besteld, toch netjes!
Nu wachten tot half vijf!!!
lelibeldonderdag 22 september 2005 @ 12:13
Nou dat hele niet luisteren gedoe ga ik eens anders aanpakken. Denk dat ik het in letters en klanken ga doen, dat zou dan nog het beste moeten werken jah toch? Even een testje wagen dus .
sinaasappelsapjezondag 25 september 2005 @ 18:47
Ik heb de Labrador en de Dachshund versie gereserveerd bij Dixons

Nu nog wachten tot 7 oktober
nrgdinsdag 27 september 2005 @ 12:57
quote:
Op zondag 18 september 2005 23:28 schreef lelibel het volgende:

[..]

Hehe jah dat had ik idd nog niet uitgeprobeerd, vind ik zo sneu . Dacht er niet eens over na dat dat ook nog kon.

Hey en ik heb ook het probleem dat mijn hond opeens niet meer sit en shake weet? Nou leert ze spin en doet ze opeens wat ik ook roep bij die 3 elke keer spin. Vast omdat het met een S begint ofzo, maar das dan wel mooi stom aan dat spel...
Je moet proberen commando's aan te leren met 2 lettergrepen: "liggen" "zitten" ipv zit en lig enzo. Werkt beter!
super-muffindinsdag 27 september 2005 @ 13:01
quote:
Op zondag 25 september 2005 18:47 schreef sinaasappelsapje het volgende:
Ik heb de Labrador en de Dachshund versie gereserveerd bij Dixons

Nu nog wachten tot 7 oktober
toen ik ging reserveren vroeg ze niet eens welke versie
lelibeldinsdag 27 september 2005 @ 23:10
quote:
Op dinsdag 27 september 2005 12:57 schreef nrg het volgende:

[..]

Je moet proberen commando's aan te leren met 2 lettergrepen: "liggen" "zitten" ipv zit en lig enzo. Werkt beter!
Ben met die klanken begonnen dat werkt ook wel ok, alleen moet nog ff helemaal kijken hoe dat uitpakt.
nrgdonderdag 29 september 2005 @ 13:06
Gaat er nog iemand naar de release zaterdag? Ik ga naar Utrecht met mijn hond Gino:

Lexiedonderdag 29 september 2005 @ 13:08
quote:
Op donderdag 29 september 2005 13:06 schreef nrg het volgende:
Gaat er nog iemand naar de release zaterdag? Ik ga naar Utrecht met mijn hond Gino:

[afbeelding]
Ik . Ik moet er werken, weet alleen nog niet waar .
Thomperdonderdag 29 september 2005 @ 22:44
-Verkeerde topic-
#ANONIEMvrijdag 30 september 2005 @ 11:32
ik heb meegedaan aan een prijsvraag waarmee je een DS met nintendogs kon winnen
dus zou iemand plaatjes van het spel kunnen plaatsen?
Notorious_Royvrijdag 30 september 2005 @ 11:36
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 11:32 schreef Burning_Eye het volgende:
ik heb meegedaan aan een prijsvraag waarmee je een DS met nintendogs kon winnen
dus zou iemand plaatjes van het spel kunnen plaatsen?
Kijk anders op de eerste pagina van dit topic
super-muffinvrijdag 30 september 2005 @ 11:42
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 11:32 schreef Burning_Eye het volgende:
ik heb meegedaan aan een prijsvraag waarmee je een DS met nintendogs kon winnen
dus zou iemand plaatjes van het spel kunnen plaatsen?
Waar?
#ANONIEMvrijdag 30 september 2005 @ 11:44
www.nickelodeon.nl

is wel een fucking trage site:S
waarschijnlijk hebben ze dat gedaan zodat minder mensen hun reden kunnen posten
Erwtensoepvrijdag 30 september 2005 @ 15:18
Kan iemand de dierenbescherming bellen, ik heb me honden al een week niet gevoerd
gamecube_masterzaterdag 1 oktober 2005 @ 11:58
Ik ben nu al een naam aan het bedenken voor mijn Nintendogs hond
RaymanNLzaterdag 1 oktober 2005 @ 13:04
quote:
Op zaterdag 1 oktober 2005 11:58 schreef gamecube_master het volgende:
Ik ben nu al een naam aan het bedenken voor mijn Nintendogs hond
Ik zou nog niet weten wat voor naam ik mijn puppy meot geven
Ik den kRay ofzeau
__Saviour__zaterdag 1 oktober 2005 @ 13:06
Die van mij heten Jane en Luna
Erwtensoepzaterdag 1 oktober 2005 @ 13:07
ik dacht dat ze wel boos zouden zijn aangezien ik ze een week genegeerd heb, maar nee hoor staartje kwispelen en hartstikke blij

Echt hondstrouw!
nrgzaterdag 1 oktober 2005 @ 13:44
Ik was 2 weken op vakantie, en tijdens mijn 9 uur duerende vlucht had ik meer zin in slapen dan DS-sen. De eerste 3 dagen daarna ook erg druk, en toen ik op de 4e dag ging voeren begon mijn duitse herder dus mooi te blaffen tegen me Nu is ze wel weer lief hoor
Dj_Day-Vzaterdag 1 oktober 2005 @ 20:20
----

Ik snap niet wat mensen er lelijk aan vinden

[ Bericht 29% gewijzigd door Dj_Day-V op 01-10-2005 20:40:50 ]
RaymanNLzaterdag 1 oktober 2005 @ 20:34
quote:
Op zaterdag 1 oktober 2005 20:20 schreef Dj_Day-V het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]

Ik snap niet wat mensen er lelijk aan vinden
verkeerde topic denk ik
Dj_Day-Vzaterdag 1 oktober 2005 @ 20:38
quote:
Op zaterdag 1 oktober 2005 20:34 schreef RaymanNL het volgende:

[..]

verkeerde topic denk ik
Ik zag DS
Morthillzaterdag 1 oktober 2005 @ 23:39
Ik kan echt niet wachten tot ie uit komt. Deze week even langs de winkel, reserveren.
Notorious_Roymaandag 3 oktober 2005 @ 00:26
Hij komt vrijdag in de winkel officieel, dus waarschijnlijk woe/donderdag al. Hoef je niet echt meer te reserveren toch?
outcast_withinmaandag 3 oktober 2005 @ 11:25
dachshundversie kan ik niet in een bundle vinden. klopt dat?

en moet je er perse zo'n gekleurde (walg) versie van de ds erbij nemen. De standaard kleur kan niet?
ivetjemaandag 3 oktober 2005 @ 11:29
quote:
Op donderdag 29 september 2005 13:06 schreef nrg het volgende:
Gaat er nog iemand naar de release zaterdag? Ik ga naar Utrecht met mijn hond Gino:

[afbeelding]
Ik wil wel heel graag maar ben die dag naar duitsland Heb hier de bon van Toys 'r us wel liggen, maar heb er dus nix aan. Ik wil de roze ds met game...we hebben al een ds maar die roze is zo tof
RaymanNLmaandag 3 oktober 2005 @ 11:54
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 00:26 schreef Notorious_Roy het volgende:
Hij komt vrijdag in de winkel officieel, dus waarschijnlijk woe/donderdag al. Hoef je niet echt meer te reserveren toch?
Jawel
Dan krijg je meestal een extraatje
Ik krijg van de dixons een Nintendogs knuffel
#ANONIEMmaandag 3 oktober 2005 @ 12:33
dixons sucks
nrgmaandag 3 oktober 2005 @ 13:22
Voor 6000 sterren kan je labrador & friends nu bestellen bij Nintendo!!!
ivetjemaandag 3 oktober 2005 @ 16:50
Hmm, de roze DS is met de dwergteckel-game Wie bedenkt dat!! Geen enkele vrouw wil toch een dwergteckel!!! En de jongens krijgen de labrador hoor Ik wil de roze DS met de labrador...is die DS ook los verkrijgbaar?
super-muffinmaandag 3 oktober 2005 @ 17:05
Zit bij de blauwe alleen Labrador?
Ik wil Chihuahua.
ivetjemaandag 3 oktober 2005 @ 17:07
Ja, ik vind het dus stom dat die DS-en gekoppeld zijn aan 1 soort game...pleur gewoon alle games bij die DS en dan heb je iig keus uit de game EN de DS...Jammer, dat jij de chihuahua wilt, anders hadden we kunnen ruilen
Maar ja, wie wil dan ook de dwergteckel...da's wel de meest lompe hond van alle games
DoctorDementomaandag 3 oktober 2005 @ 18:30
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 17:07 schreef ivetje het volgende:
Maar ja, wie wil dan ook de dwergteckel...da's wel de meest lompe hond van alle games
Ik zie die teckelversie wel zitten omdat daar de "pug" ook bijzit .
ivetjemaandag 3 oktober 2005 @ 18:53
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 18:30 schreef DoctorDemento het volgende:

[..]

Ik zie die teckelversie wel zitten omdat daar de "pug" ook bijzit .
Ok, er zijn mensen die het leuk vinden...maar dan moet je ook van een teckel houden. Meeste mensen vinden zo'n page-puppie ofzo heel erg leuk en kiezen dan dus voor de labrador ofzo. Teckel is gewoon een minder gewilde hond, en dat zal dan ook bij nintendogs wel zo zijn Vind het dan dus vreemd om juist die versie bij de roze DS te doen...
JimmyJamesmaandag 3 oktober 2005 @ 19:17
Bij de MM in Groningen is de DS nu echt bespottelijk goedkoop

Verkeerd topic, neem me niet kwalijk

Oh en ik heb de Japanse versie trouwens gespeeld, vond er geen zak aan
ivetjemaandag 3 oktober 2005 @ 20:18
Ow, de teckelversie heeft ook een labrador en een husky en beagle Dan koop ik die dus zeker met de roze DS. D8 dat het alleen maar teckels waren dan, maar dat is dus niet zo
super-muffinmaandag 3 oktober 2005 @ 22:16
Maar ivetje, je kan ook honden uitwisselen of unlocken als je verder in het spel bent heb ik begrepen.
ivetjemaandag 3 oktober 2005 @ 22:17
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 22:16 schreef super-muffin het volgende:
Maar ivetje, je kan ook honden uitwisselen of unlocken als je verder in het spel bent heb ik begrepen.
I know...met iemand die ook de game heeft En laat de 2 die ik ken met deze game nou net de teckel-versie hebben Wordt dus weinig uitgewisseld
__Saviour__maandag 3 oktober 2005 @ 22:44
alle versies hebben alle honden
lelibelmaandag 3 oktober 2005 @ 23:03
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 16:50 schreef ivetje het volgende:
Hmm, de roze DS is met de dwergteckel-game Wie bedenkt dat!! Geen enkele vrouw wil toch een dwergteckel!!! En de jongens krijgen de labrador hoor Ik wil de roze DS met de labrador...is die DS ook los verkrijgbaar?
De dwergteckel en die pug vind ik de enige erge die erbij zitten, de andere 4 zijn supertoffe stoere honden . Dat kun je toch bij de rest niet zeggen... (geen idee waarom ze het dan ook vernoemd hebben naar die dwergteckel)
Morthillmaandag 3 oktober 2005 @ 23:19
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 19:17 schreef JimmyJames het volgende:
Bij de MM in Groningen is de DS nu echt bespottelijk goedkoop

Verkeerd topic, neem me niet kwalijk

Oh en ik heb de Japanse versie trouwens gespeeld, vond er geen zak aan
140 last time I checked (donderdag)

Naja, eind deze week hebben we Nintendogs, dan maar met de dwergtekkel, maar ik MOET een roze DS hebben nu eenmaal.
Khadgarmaandag 3 oktober 2005 @ 23:51
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 19:17 schreef JimmyJames het volgende:
Bij de MM in Groningen is de DS nu echt bespottelijk goedkoop

Verkeerd topic, neem me niet kwalijk

Oh en ik heb de Japanse versie trouwens gespeeld, vond er geen zak aan
Overal dude, 129 euro.
Morthilldinsdag 4 oktober 2005 @ 08:19
Naja, de Nintendogs pack zal nog steeds 140/150 zijn of zo. Helaas.
BMHdinsdag 4 oktober 2005 @ 08:20
quote:
Op dinsdag 4 oktober 2005 08:19 schreef Morthill het volgende:
Naja, de Nintendogs pack zal nog steeds 140/150 zijn of zo. Helaas.
Helaas Nintendogs voor 20 euro.

Ik ga Nintendogs NIET kopen. Ben ik de enige?
Morthilldinsdag 4 oktober 2005 @ 08:33
quote:
Op dinsdag 4 oktober 2005 08:20 schreef BMH het volgende:

[..]

Helaas Nintendogs voor 20 euro.

Ik ga Nintendogs NIET kopen. Ben ik de enige?
Denk het vast niet

Ik denk trouwens dat Nedgame en MM de bundel voor 140 in de winkel zullen leggen. In welk geval Nintendogs maar 10 kost
Lexiedinsdag 4 oktober 2005 @ 12:03
Zaterdag zijn er Nintendogs launchparty's bij de toys r us in:

Leeuwarden
Hengelo
Eindhoven
Utrecht
Muiden

Ik moet naar Hengelo, beetje tussen de boeren staan dus .
ivetjedinsdag 4 oktober 2005 @ 16:32
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 23:03 schreef lelibel het volgende:

[..]

De dwergteckel en die pug vind ik de enige erge die erbij zitten, de andere 4 zijn supertoffe stoere honden . Dat kun je toch bij de rest niet zeggen... (geen idee waarom ze het dan ook vernoemd hebben naar die dwergteckel)
Ja idd, die pug is echt lelijk Vind het ook stom dat ze hem naar zo'n raar hondje vernoemen, neem dan de husky of de beagle
Erwtensoepdinsdag 4 oktober 2005 @ 16:37
Hehe ik heb een pug....

Heeft iemand al een dalmatier of jack russel?
grasmatdinsdag 4 oktober 2005 @ 19:41
quote:
Op dinsdag 4 oktober 2005 12:03 schreef Lexie het volgende:
Zaterdag zijn er Nintendogs launchparty's bij de toys r us in:

Leeuwarden
Hengelo
Eindhoven
Utrecht
Muiden

Ik moet naar Hengelo, beetje tussen de boeren staan dus .
pas op je woorden
inkie1010dinsdag 4 oktober 2005 @ 20:50
Ik zag vanavond de DS liggen bij de Mediamarkt voor 105 euro, moest het even met jullie delen!
Goldboydinsdag 4 oktober 2005 @ 21:03
Ik twijfel, ga ik voor de knuffel of voor de lagere prijs.
lelibelwoensdag 5 oktober 2005 @ 09:10
quote:
Op dinsdag 4 oktober 2005 16:32 schreef ivetje het volgende:
Ja idd, die pug is echt lelijk Vind het ook stom dat ze hem naar zo'n raar hondje vernoemen, neem dan de husky of de beagle
Wou ik toch zeggen, ik nam ook direct een beagle en erachteraan de husky. Superstoere hondjes
quote:
Op dinsdag 4 oktober 2005 19:41 schreef grasmat het volgende:
pas op je woorden
Idd, voor mij is dat toch wel heel dichtbij . Zal ik ook gaan ? Hoelaat is het??
Lexiewoensdag 5 oktober 2005 @ 11:22
quote:
Op woensdag 5 oktober 2005 09:10 schreef lelibel het volgende:

[..]

Wou ik toch zeggen, ik nam ook direct een beagle en erachteraan de husky. Superstoere hondjes
[..]

Idd, voor mij is dat toch wel heel dichtbij . Zal ik ook gaan ? Hoelaat is het??
Weet ik nog niet, nadere briefing moet nog komen. Maar als je in Hengelo woont moet je zeker komen . Fokkers maken natuurlijk extra kans op goodies, als ik die daar kan uitdelen .
nrgwoensdag 5 oktober 2005 @ 13:08
Verder niemand naar Utrecht?
Hengelo is toch een beetje te ver rijden vanaf Alphen a/d Rijn...
lelibelwoensdag 5 oktober 2005 @ 20:25
quote:
Op woensdag 5 oktober 2005 11:22 schreef Lexie het volgende:
Weet ik nog niet, nadere briefing moet nog komen. Maar als je in Hengelo woont moet je zeker komen . Fokkers maken natuurlijk extra kans op goodies, als ik die daar kan uitdelen .
Oe, dat klinkt wel heel aantrekkelijk . Maar ik heb het spel al wel dus, maakt dat wat uit?
sinaasappelsapjewoensdag 5 oktober 2005 @ 22:25
Vandaag Nintendogs gekregen M'n knuffel nog niet, die hadden ze nog niet binnen bij Dixons.
Morthillwoensdag 5 oktober 2005 @ 23:12
quote:
Op woensdag 5 oktober 2005 22:25 schreef sinaasappelsapje het volgende:
Vandaag Nintendogs gekregen M'n knuffel nog niet, die hadden ze nog niet binnen bij Dixons.
Maar, tis toch nog geen 7-10. WTF
nrgdonderdag 6 oktober 2005 @ 08:19
quote:
Op woensdag 5 oktober 2005 22:25 schreef sinaasappelsapje het volgende:
Vandaag Nintendogs gekregen M'n knuffel nog niet, die hadden ze nog niet binnen bij Dixons.
En en en??
Welk puppy heb je en hoe heet ie?

[ Bericht 28% gewijzigd door nrg op 06-10-2005 08:23:03 (verkeerde post ge-quote) ]
Morthilldonderdag 6 oktober 2005 @ 08:23
quote:
Op donderdag 6 oktober 2005 08:19 schreef nrg het volgende:

[..]

En en en??
Welk puppy heb je en hoe heet ie?
Je moet wel de juiste persoon quoten

Mijn Dachshund komt pas morgen namelijk

Ik weet niet of ik nog wel een dag kan wachten
RaymanNLdonderdag 6 oktober 2005 @ 09:20
jaaaahaaaaaaa!!!!!
Ik heb sinds gisteren een Beagle! Genaamd Max
Max luistert nog niet zo goed , maarjah, dat sla ik we lbij hem er uuit

Ik mis max
remcheesedonderdag 6 oktober 2005 @ 10:52
YES!!! ik heb me labrador versie ook! WOOHO!

(maar bijna geen tijd om te ds-en)

Mag ik gelijk iets vragen...
Waarom krijg ik als ik mijn hondje aai (of een hondje uit de speeltuin) af en toe een bot in beeld? --> never mind, ik zie het al...

[ Bericht 20% gewijzigd door remcheese op 06-10-2005 11:02:38 ]
Meppodonderdag 6 oktober 2005 @ 11:08
Heeft die een blauwe DS met nintendogs gister even bij de dixons gekocht omdat die niks te doen had hoor..
RaymanNLdonderdag 6 oktober 2005 @ 11:19
quote:
Op donderdag 6 oktober 2005 11:08 schreef Meppo het volgende:
Heeft die een blauwe DS met nintendogs gister even bij de dixons gekocht omdat die niks te doen had hoor..
En, hoe heet je hond ???? Wat voor een hond is het ( * RaymanNL was er ook helemaal niet bij toen meppo zijn DS haalde, en heeft ook niet gisteravond zijn Max met Meppo's hond laten spelen )
remcheesedonderdag 6 oktober 2005 @ 11:56
ik : mag ik al naar huis? ik heb thuis een hondje wat verzorging nodig heeft..
manager : nee
ik : kutttttttt
(misschien had ik dat nintendogs t-shirt niet aan moeten doen...)
Lexiedonderdag 6 oktober 2005 @ 11:56
quote:
Op woensdag 5 oktober 2005 20:25 schreef lelibel het volgende:

[..]

Oe, dat klinkt wel heel aantrekkelijk . Maar ik heb het spel al wel dus, maakt dat wat uit?
Ja dat maakt zeker wat uit, je mag natuurlijk alleen komen als we je iets kunnen verkopen .

Nee hoor, iedereen is natuurlijk welkom .
nrgdonderdag 6 oktober 2005 @ 13:20
quote:
Op donderdag 6 oktober 2005 11:56 schreef remcheese het volgende:
ik : mag ik al naar huis? ik heb thuis een hondje wat verzorging nodig heeft..
manager : nee
ik : kutttttttt
(misschien had ik dat nintendogs t-shirt niet aan moeten doen...)
Haha, ik had mijn DS de eerste week gewoon meegenomen naar mijn werk
inkie1010donderdag 6 oktober 2005 @ 13:37
Heb vanochtend me DS nintendogs bundel gekocht, de blauwe DS met de labrador versie! Ik laat hem nu even opladen en dan aan de gang!
Morthilldonderdag 6 oktober 2005 @ 13:44
Het kan aan mij liggen, maar waarom ligt de bundel eerder in de winkel dan de officiele release date?
inkie1010donderdag 6 oktober 2005 @ 13:51
Meestal heeft de Nedgame altijd 1 dag voor de officiele dingen de nieuwe games etc al, en als je er dan naar vraagt mag je hem al kopen