En hoe was jij van plan stinkend rijk te worden? En zou je daardoor beter zijn dan de rest van de mensheid?quote:Op vrijdag 15 juli 2005 15:44 schreef Dromenvanger het volgende:
Niet geloven is een zonde.
En ik ben aan het genezen van mijn ziekte. Ik had het ook niet kunnen doen, maar dan was ik dood geweest.
Ooit zal ik op mijn lauerkrans rusten en dan zullen jullie op de knieen gaan voor mij.
Maar goed. Ik ga nu verder. Ik weet zelf wel waar ik mee bezig ben en zal me niet laten afleiden.
Ik word nog stinkend rijk. En dan zwaai ik jullie wel uit
Een hoger wezen zou zich niet zo spastisch proberen te profileren als een hoger wezen, dat zou dan niet nodig zijn.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 22:18 schreef BaajGuardian het volgende:
mischien is hij wel een hoger wezen , weet jij het?
Je kunt je toch afvragen in hoeverre iemand die het volgende post inderdaad ieder ander respecteert.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 22:18 schreef BaajGuardian het volgende:
mischien is hij wel een hoger wezen , weet jij het?
of is jou realiteit DE realiteit?
realiteit is fantasie in uitvoering
oftewel er is geen vaste opper realiteit
respecteer dus ieders realiteit
ik weet wel zeker dat Dromenvanger ieder ander ook respecteerd of hij zich nu wel of niet een opperwezen voelt.
Iemand die bepaalt hoe het eruit gaat zien, moet per definitie mensen onderdrukken. Er zijn namelijk altijd mensen die iets anders willen dan die baas.quote:Op vrijdag 15 juli 2005 15:31 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Kijk dat is het recht dat ik gekregen hebIk bepaal hoe het eruit gaat zien. En dat wordt een paradijs.
Er kan maar 1 de baas zijn. En dan ben ik een baas die niet onderdrukt.
Hij mag zich vrij voelen om een weerwoord te doen hoor.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 22:27 schreef BaajGuardian het volgende:
maar is dat een reden om die persoon op het forum een trap na te geven?
dat soort reacties als gedaan is zijn zeer ongewenst.
quote:
Often he’d have to wait hours before finding “something interesting” , such as evidence of anti-gravity technology, a mysterious system which some believe might power UFOs and could, like cold fusion, be a source of “free energy”. He argues it should be “put to public use”. It would, he says, “end the oil wars”. According to McKinnon, part of the reason the US government is pursuing his case – despite its potential to reveal embarrassing laxity of security – is because of the secrets he has witnessed. “ They know what I’ve seen, which is more than is in the papers.”
Sunday Herald
Om dat laatste te weten hoef je trouwens geen computers te hacken.quote:
According to computer hacker Gary McKinnon the United States "is akin to government-sponsored terrorism".
It was not a mistake that there was a huge security stand down on September 11th last year ...
Scotsman
Da's ook weer waar.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 22:27 schreef BaajGuardian het volgende:
maar is dat een reden om die persoon op het forum een trap na te geven?
dat soort reacties als gedaan is zijn zeer ongewenst.
Mja, maar da's het risico van de wet overtreden. Dan kun je aangeklaagd worden en moet je de gevolgen dragen.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 22:51 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
[..]
Om dat laatste te weten hoef je trouwens geen computers te hacken.
Maar goed, 20 aanklachten en maximaal 70 jaar in de cel. F*ckin' fascisten!
Dat is best een mooie theoriequote:Op vrijdag 29 juli 2005 23:08 schreef zhe-devilll het volgende:
ik vermoed dat aliens reizigers zijn uit een verre toekomst
daarom zijn ze enigszins verwant aan ons uiterlijk
Zo gaan onze achter achter achter etc etc kleinkinderen eruit zien
de grijze huidskleur ontstaat door geen zonlicht
de grote ogen door de pc
de kleine mond omdat we niet echt meer hoeven te eten dan een pilletje waar alles inzit
het lichaam is ergens ook niet meer heel erg nodig
om je voort te bewegen, misschien bewegen we ons dan wel voort via uittredingen?
en de vingers zijn groter omdat handen nog steeds belangrijk blijven..
zeker wat het pc gebeuren betreft?
Welke bron?quote:Op vrijdag 29 juli 2005 23:13 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Volgens ingewijden (ik zit dicht bij de bron) bekend de Amerikaanse regering in 2070 dat er aliens zijn. Wij maken dat dus met een beetje geluk nog meeDe Franse en Britse regeringen weten het ook, alleen zullen zij dat ontkennen. Elke bewering voor deze tijd is vals en moet niet serieus genomen worden.
Natuurlijk zou het een schok zijn voor mensen om te erkennen dat aliens bestaan, dat is een open deur. Maar dat is niet hetzelfde als bewijs dat ze bestaan. Het is ook te eng om aan te nemen dat morgen de wereld vergaat, maar dat betekent niet dat het geen onzin kan zijn en dat het bewijs kritisch bekeken moet worden toch? Het kan ook zo zijn dat het bewijs in dit geval te mager is en DAAROM (nog) niet geloofd wordt?quote:Wat zou het zijn? Zou het te onwerkelijk zijn? Zou het te eng zijn, dat wat in het verslag/boek "De komst van de Elohimschepen" uitgelegd staat (uitleg vd bijbel) de waarheid blijkt te zijn?
Met alle respect, dat is een volledig onjuiste weergave van de gebeurtenis. Je kan toch niet ontkennen dat die documenten alleen erkennen dat er daadwerkelijk een verklaring is, en dat dat iets anders is dan BEWIJS? Kunnen mensen zich niet vergissen? Kunnen mensen niet liegen? Van die beide mogelijkheden zijn ontelbare gedocumenteerde voorbeelden, bewezen gevallen waarbij een verklaring klopte zijn te tellen op nul handen.quote:Dat die grey bestaan is toch allang bewezen in een officieel document van de Britse regering?
Dat die Grey bestaan, wisten ze onder andere in 1980 al. Britse officieren hebben ze toen in het Rendlesham Forest gezien.
Hier op mod.uk, de officiele site van de Britse Ministerie van Defensie staat een officieel document waarin ze hen gezien hebben:
Stel dat hij wel hier en daar bewijs voor had. En ook maar de indruk zou maken dat eventueel naar buiten te brengen. Hoe lang zou hij dan nog leven denk je?quote:
Jouw probleem is niet dat je gek bent. Niet gestoord. Niet krankzinnig, niet zot, verknipt, krankjorum, halfgaar, een dwaas, idioot [synoniemenboek weglegt]. Jouw probleem is dat je niet geloofwaardig bent. En daar blijft het bij jou steken. Helaas. Volgende keer beter. En medelijden met zij die ook maar 1 woord van jouw (leuk geprobeerde verzinsels) denken te geloven.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 23:48 schreef Dromenvanger het volgende:
En kom niet aanzetten dat ik gek ben want ik wijs je meteen op je plek
Zou je in dat geval kunnen aangeven waar je het niet (helemaal) mee eens bent? Dan kan ik misschien mijn mening/verhaal op dat punt wat verduidelijken en eventueel mijn mening/verhaal op bepaalde punten bij stellen (Al kan ik me dat laatste zo op het eerste gezicht niet voorstellen aangezien ik als een blok achter mijn verhaal staquote:Op zaterdag 30 juli 2005 01:39 schreef BaajGuardian het volgende:
wrinex , dat is beter gepost , ziet ge wel
(niet dat ik het met alles in de post eens ben)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |