da's waarquote:Op donderdag 14 juli 2005 21:24 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Tis trouwens "Extras" en niet "Extra's"
interview was trouwens ook weer lachenquote:Op donderdag 14 juli 2005 21:25 schreef InTrePidIvity het volgende:
Zag bij Jonathan Ross een voorstukje met Kate Winslet, en dat zag er weer super uit
Ja die heb ik ook gezien! Dat was toch de aflevering met ook o.a. James Brown? Zag er goed uit iddquote:Op donderdag 14 juli 2005 21:25 schreef InTrePidIvity het volgende:
Zag bij Jonathan Ross een voorstukje met Kate Winslet, en dat zag er weer super uit
Klopt, en Joss StO+ne, die er ook erg goed uit zagquote:Op vrijdag 15 juli 2005 07:57 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
Ja die heb ik ook gezien! Dat was toch de aflevering met ook o.a. James Brown? Zag er goed uit idd![]()
Evenaren zal moelijk worden. Als het maar enigzins in de buurt komt wordt het al genieten.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 22:04 schreef Timo20 het volgende:
Thnx voor de tip. The Office was geweldig. Ben benieuwd of dit het niveau van the office kan evenaren. Hoop van wel
quote:Op donderdag 14 juli 2005 21:04 schreef Reticulin het volgende:
Volgende week donderdag op BBC2 van 22:00 - 22:30 de eerste aflevering van Extras, de nieuwe tv-serie van Ricky Gervais.
'k zou het niet weten....quote:Op donderdag 21 juli 2005 10:12 schreef linebear het volgende:
hoe laat en waar !?
ik ben daarom bang dat het gaat tegenvallen.quote:Op donderdag 21 juli 2005 16:17 schreef rubbereend het volgende:
ben erg benieuwd, het wordt wel bere moeilijk voor hem aangezien nu alles vergeleken gaat worden met The Office
dat hoop ik ook, maarja zi the office maar eens te verslaan, er is überhaupt vrijwel geen enkele comedyserie die op het niveau van The Office zitquote:Op donderdag 21 juli 2005 16:38 schreef Againzender het volgende:
[..]
ik ben daarom bang dat het gaat tegenvallen.
Maar ik hoop natuurlijk dat je me na afloop kan opvegen
Bedankt daarvoor, ik kon nog net op tijd op het record-knopje van mijn videorecorder drukken. Ik ben ook zo vergeetachtig.quote:
Volgens mij deed hij gewoon hetzelfde wat hij in bijna al z'n films deed: een neurotisch karakter spelen.quote:Op donderdag 21 juli 2005 22:28 schreef Elusive het volgende:
wooaaaa zelfs ben stiller heeft humor, voor het eerst
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |