je lokt het een beetje uit door je stelligheid en de manier waarop jij denkt dat anderen leven.quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:20 schreef Doortjuhhhh het volgende:
Whahahahah.. is het ff met zn allen tegen mij?
quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:24 schreef Dementor het volgende:
zeg Doortjuhhhh maak je het niet te laat vanavond?
Je moet er morgen weer fris en fruitig uitzien om een uur of half negen.
* Dementor lacht.
Als jij dat zo ziet!quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:22 schreef Laton het volgende:
[..]
Door mensen als jij gaat deze maatschappij ten onder.![]()
Nadat je eerst 3 weken lam op Marmaris hebt gelegen en daarna nog 4 weken hebt gerelaxed, hoop ik voor je?quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:30 schreef Doortjuhhhh het volgende:
Volgend jaar ben ik klaar met mn opleiding en dan ga ik een baan zoeken en ook geen vakantiebaantje doen! (Als ik een baan gevonden heb tenminste... )
Maar ik zal me er verder niet mee bemoeien![]()
Open er een topic over.quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:30 schreef Doortjuhhhh het volgende:
Volgend jaar ben ik klaar met mn opleiding en dan ga ik een baan zoeken en ook geen vakantiebaantje doen! (Als ik een baan gevonden heb tenminste... )
Mooi zo, opflikkeren. Dit topic gaat niet over jou.quote:Maar ik zal me er verder niet mee bemoeien![]()
godverdomme ben jij ff helemaal gek????!!!quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:06 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Hoezo welverdiend? Omdat ie op kosten van de staat lekker een jaar z'n economische marktwaarde heeft opgedreven? Dat ie maar gaat werken om z'n steentje bij te dragen aan de maatschappij. Stelletje lamzakken die jongeren van tegenwoordigze moeten allemaal een scooter, mobieltje, mp3speler, snelle internetverbinding, nieuwe kleren etc etc hebben maar ervoor werken ho maar.
Wel over jou dan?quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:34 schreef APK het volgende:
[..]
Open er een topic over.
[..]
Mooi zo, opflikkeren. Dit topic gaat niet over jou.![]()
Ik ben niet iemand die de massa volgt, dat is niet mijn karakter, sorry.quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:13 schreef Doortjuhhhh het volgende:
Bij iedere student werkt het zo.. eerst je uit de naad werken op school en stages en dan vakantiewerk gaan doen!!
Wat is het probleem?!?!?!?!?!?! Dit doet bijna iedere student...
Ik ga in de herfstvakantie op vakantie, en het geld daarvoor heb ik uit vorige baantjes etc. Ik heb nog wat reserve op mijn bankrekening staan, dus voor het geld hoef ik het niet te doen.quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:13 schreef fransie102 het volgende:
De TS heeft helemaal gelijk! Het enige probleem is dat je toch een vakantiebaantje moet hebben om je vakantie enzo te vergoeden (of je moet gespaard hebben). Zonder geld is je vakantie ook niet veel aan. Oud en saai zijn en werken moet je de rest van je leven nog, geniet van het studentenleven nu het nog kan.
Als ik lui was zat ik niet op die opleiding, geloof me maar. Die vallen na het eerste jaar al af, als ze niet uit zichzelf vertrekken.quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:14 schreef Doortjuhhhh het volgende:
Naar mijn idee ben je gewoon te lui om te werken dan hoor!
Ik ben een student en ik studeer aan een hogeschool, ik ga dus naar school.quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:19 schreef zoalshetis het volgende:
student? school? stages? wat klopt er niet in dit rijtje?
een student studeert een gaat niet naar 'school'. een student heeft afentoe gewoon onstellend veel behoefte om, met zijn geselecteerde medestudenten, een sneekweek mee te maken, een paar sail-dagen, beetje skieën etc. hoe dat op een vmbo is, is niet zo relevant denk ik.
maw. geloof mij maar als ik zeg dat ik als student heul erg vaak op vakantie ben geweest.
Nog 2 jaar...quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:20 schreef Ronaldsen het volgende:
Dat je geen vakantiewerk gaat doen kan ik me voorstellen, maar dat je je hele sociale level weggooid voor een opleiding begrijp ik niet.
Kijk, als je nou een echte opleiding had gekozen hoef je je geen zorgen te maken over of je een baan krijgt.quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:30 schreef Doortjuhhhh het volgende:
Volgend jaar ben ik klaar met mn opleiding en dan ga ik een baan zoeken en ook geen vakantiebaantje doen! (Als ik een baan gevonden heb tenminste... )
Maar ik zal me er verder niet mee bemoeien![]()
Dankjewel. Heel veel succes met je werk en geniet van je geld.quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:46 schreef Doortjuhhhh het volgende:
Heel veel succes met je opleiding en ik zou zeggen geniet van je vakantie!!!!!
In mijn geval was het dus wel zo.quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:49 schreef P.bertens het volgende:
zie hier 1 belangrijke reactie nog niet staan:
Die school is gewoon te moeilijk voor je als je nog 2 jaar moet en nu al zo in de problemen zit. meestal begint school pas echt in het 3de en 4de jaar. (bij mij het geval teminste)
Mijn vader vond het toen ik 16 werd niet echt geweldig.quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:49 schreef Vaatdoek het volgende:
Juist ja, helemaal eens met TS![]()
Mijn pa wil ook dat ik ga werken, maar ik vertik het!![]()
Die opleiding haal ik wel, het niveau is geen probleem (voor mij teminste), het is meer de hoeveelheid.quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:49 schreef P.bertens het volgende:
zie hier 1 belangrijke reactie nog niet staan:
Die school is gewoon te moeilijk voor je als je nog 2 jaar moet en nu al zo in de problemen zit. meestal begint school pas echt in het 3de en 4de jaar. (bij mij het geval teminste)
maar geloof niet dat het zoveel verschilt dat eerst je leven in beslag genomen wordt door je studie en in het 3de en 4de jaar je 'normale' leven weer oppakt.quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:50 schreef Dementor het volgende:
[..]
In mijn geval was het dus wel zo.
Het eerste en tweede jaar waren lastiger dan de laatste twee(stage uitgezonderd).
welke richting doe je dan?quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:52 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Die opleiding haal ik wel, het niveau is geen probleem (voor mij teminste), het is meer de hoeveelheid.
De laatste twee jaar ging het mij wel makkelijker af en had ik meer tijd voor vriendenquote:Op donderdag 14 juli 2005 18:53 schreef P.bertens het volgende:
[..]
maar geloof niet dat het zoveel verschilt dat eerst je leven in beslag genomen wordt door je studie en in het 3de en 4de jaar je 'normale' leven weer oppakt.
Kijk jij begrijpt het.quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:37 schreef crossover het volgende:
[..]
godverdomme ben jij ff helemaal gek????!!!
als je fucking 44 weken achter elkaar bezig bent geweest zou je ook nog effetjes 8 weken vakantiewerk gaan moeten om 'een steentje bij te dragen aan de maatschappij'? krijg een dikke!!!!!!!!
Ach, dan kun je altijd nog een vakantiebaantje nemen.quote:Op donderdag 14 juli 2005 19:05 schreef P.bertens het volgende:
echt nog nooit van gehoord. maar zolang je het nog financieel kunt behappen om minimaal 1 keer per week op stap te gaan en een keer op vakantie kunt (of festivals bezoeken) dan zou ik ook zeggen dat ze kapot kunnen vallen. Maar uit eigen ervaring weet ik dat als je niet werkt en toch op stap wilt, wat ik dus erg belangrijk vindt, dan gaat je teller hard achteruit
Welkom in de grote mensen wereld luie hond. Denk je straks dat je ook 8 weken vakantie krijgt van je baas?quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:37 schreef crossover het volgende:
[..]
godverdomme ben jij ff helemaal gek????!!!
als je fucking 44 weken achter elkaar bezig bent geweest zou je ook nog effetjes 8 weken vakantiewerk gaan moeten om 'een steentje bij te dragen aan de maatschappij'? krijg een dikke!!!!!!!!
oh goddddquote:Op donderdag 14 juli 2005 17:54 schreef Ixnay het volgende:
Je weet niet hoe irritant het is.
Heb je tentamenweek gehad, iedere nacht tot 2 uur geleerd, zwaar slaaptekort.
Kom je vrijdag thuis, denk je dat je eindelijk je verdiende rust hebt, zie je op tafel een briefje met telefoonnrs. van uitzendbureaus liggen dat ze voor je klaargelegd hebben.
Dacht je dat je vakantie had...
Deja vu.quote:Op donderdag 14 juli 2005 19:24 schreef American_Nightmare het volgende:
Welkom in de grote mensen wereld luie hond. Denk je straks dat je ook 8 weken vakantie krijgt van je baas?
ALLEEN VROUWEN ZEIKEN!quote:Op donderdag 14 juli 2005 17:57 schreef Alexxxxx het volgende:
Hm, moeders, tante's en oma's.
Wat is er met je mannelijke familieleden gebeurd?
ik zal niet vragen of je uit Srebrenica komt
dat heb ik ook, mn pa ging op zn 16e werken en me ma ook.quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:08 schreef Dementor het volgende:
[..]
Veel te ver vind ik maar ik herken dit wel.
Komt veel voor in gezinnen waarbij vader of moeder al met de leeftijd 18 jaar fulltime gingen werken en die kunnen het niet bevatten dat je ook kunt studeren op die leeftijd.
TS sterkte!
Ja, in amerika heb je maar 3 dagen vrij per jaar, leuk land he!quote:Op donderdag 14 juli 2005 19:24 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Welkom in de grote mensen wereld luie hond. Denk je straks dat je ook 8 weken vakantie krijgt van je baas?
1 keer per week op stap lukt financieel makkelijk, maar helaas gebeurt het niet meer iedere week.quote:Op donderdag 14 juli 2005 19:05 schreef P.bertens het volgende:
echt nog nooit van gehoord. maar zolang je het nog financieel kunt behappen om minimaal 1 keer per week op stap te gaan en een keer op vakantie kunt (of festivals bezoeken) dan zou ik ook zeggen dat ze kapot kunnen vallen. Maar uit eigen ervaring weet ik dat als je niet werkt en toch op stap wilt, wat ik dus erg belangrijk vindt, dan gaat je teller hard achteruit
Straks is je leven voorbij en ben je oud en saai. Nu kun je nog genieten van je levenquote:Op donderdag 14 juli 2005 19:24 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Welkom in de grote mensen wereld luie hond. Denk je straks dat je ook 8 weken vakantie krijgt van je baas?
40 dagen per jaar heeft iedereen, maar het is geen goeie vergelijking, werken is minder zwaar dan wat ik nu doe.quote:Op donderdag 14 juli 2005 19:24 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Welkom in de grote mensen wereld luie hond. Denk je straks dat je ook 8 weken vakantie krijgt van je baas?
Het lijkt er wel op.quote:Op donderdag 14 juli 2005 19:30 schreef jpzegthallo het volgende:
ALLEEN VROUWEN ZEIKEN!
Jij bent gewoon een pauper zonder opleiding (*ziet de opmerking al aankomen dat jij vast beter bent opgeleid dan mij) die nu pissed is omdat jij iedere fucking dag moet werken en dat nu maar af reageerd op iemand die zichzelf het hele jaar de pleuris heeft gewerkt op school.quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:06 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Hoezo welverdiend? Omdat ie op kosten van de staat lekker een jaar z'n economische marktwaarde heeft opgedreven? Dat ie maar gaat werken om z'n steentje bij te dragen aan de maatschappij. Stelletje lamzakken die jongeren van tegenwoordigze moeten allemaal een scooter, mobieltje, mp3speler, snelle internetverbinding, nieuwe kleren etc etc hebben maar ervoor werken ho maar.
Lezen is ook moeilijk he; TS heeft met eerder werk genoeg gespaard om de zomer fatsoenlijk door te komen en heeft het hele jaar keihard voor zn studie gewerkt. Zo iemand noem ik over het algemeen geen luie hond.quote:Op donderdag 14 juli 2005 19:24 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Welkom in de grote mensen wereld luie hond. Denk je straks dat je ook 8 weken vakantie krijgt van je baas?
ja, heb het over roch werchter en rock am ringquote:Op donderdag 14 juli 2005 19:35 schreef Ixnay het volgende:
[..]
1 keer per week op stap lukt financieel makkelijk, maar helaas gebeurt het niet meer iedere week.
Maar festivals minimaal 2 per jaar. En dan bedoel ik grote festivals van 3 dagen, verder ga ik nog naar gewone optredens.
Als die teller te hard achteruit gaat, pak ik me een lening van 50-100 euro erbij per maand bij de IB Groep en betaal ik het na mijn opleiding terug.
Wat een bizar argument.quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:02 schreef American_Nightmare het volgende:
Denk je dat je later ook 8 weken vakantie krijgt van je baas, luie flikker? Gewoon gaan werken en niet zeiken. Je moeder heeft gelijk. 2 weekjes kun je krijgen en dan ga je maar naar het buitenland ofzo maar that's it.
moeilijk ja, zeker als de meeste ouders met hun 16e volop aan het werk waren...quote:Op donderdag 14 juli 2005 21:13 schreef Dementor het volgende:
Klopt bij veel ouders gaat het er gewoon niet in dat je na je 20e nog studeert.
quote:Op donderdag 14 juli 2005 18:02 schreef American_Nightmare het volgende:
Denk je dat je later ook 8 weken vakantie krijgt van je baas, luie flikker? Gewoon gaan werken en niet zeiken. Je moeder heeft gelijk. 2 weekjes kun je krijgen en dan ga je maar naar het buitenland ofzo maar that's it.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |