abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 24 juli 2005 @ 19:29:42 #251
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_29092174
Inmiddels is een derde man aangehouden, meldt SKY news.
  zondag 24 juli 2005 @ 19:47:55 #252
68591 twentemeisje
Onmeunig Twents
pi_29092831
pi_29119016
quote:
Police have named two of the men they suspect tried to set off bombs in a co-ordinated attack on three London Tube trains and a bus last Thursday.
Officers are looking for Yasin Hassan Omar, 24, and Muktar Said Ibrahim, 27. Ibrahim is being linked to a property in north London, which is being raided.



The bombs were all placed in the same type of plastic food containers, and carried in dark rucksacks.
Two more people have been arrested, taking the total number held to five.

Deputy Assistant Commissioner Peter Clarke, of the Metropolitan Police, also confirmed that a device found hidden in bushes near Wormwood Scrubs, west London, at the weekend was similar to those used by the four would-be bombers.
This device was also packed into the plastic food container, manufactured in India and sold in 100 outlets across the UK, he said.

Mr Clarke appealed to shop owners who may have sold five or more of the containers together in recent months to come forward.
They are described as six-and-a-quarter litre, clear, Delta family containers, with a white lid.

Mr Clarke, the head of the Met's anti-terrorist branch, also urged anyone with information on the four bombing suspects' whereabouts to immediately call 999 for emergency assistance.

"The public should not approach them," he warned.
Police also gave more details of the terror suspects' alleged movements on the day of the attacks.
Three of the men police want to trace entered Stockwell Tube station just before 12.25pm last Thursday, Mr Clarke said.


The first suspect, as yet unnamed, but pictured above, attempted to set off a device between Stockwell and Oval stations, he said.

When this failed he was chased by "extraordinarily brave members of the public who tried to detain him", Mr Clarke explained.

He left Oval station at about 1235 BST and ran towards Brixton, discarding his distinctive New York logo top in Gosling Way as he went. He was last seen at 1245 BST in Tindal Street.
The second suspect, named as Ibrahim, took the Tube from Stockwell to Bank and then boarded a number 26 bus towards Hackney.
"He was carrying a grey and black rucksack and sat on a seat towards the back of the bus with the bag next to him. He too tried to set off a bomb," Mr Clarke said.
BBC News
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  maandag 25 juli 2005 @ 20:38:22 #254
80268 kLowJow
That's Gay
pi_29121658
Als je niets te zeggen hebt, hoef je natuurlijk niet te posten.
Graag reacties van meer dan twee woorden.
pi_29121967
quote:
Op maandag 25 juli 2005 20:38 schreef kLowJow het volgende:
Als je niets te zeggen hebt, hoef je natuurlijk niet te posten.
Graag reacties van meer dan twee woorden.
tegen wie heb je het nu
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  maandag 25 juli 2005 @ 20:57:36 #256
80268 kLowJow
That's Gay
pi_29122315
quote:
Op maandag 25 juli 2005 20:47 schreef milagro het volgende:

[..]

tegen wie heb je het nu
Tegen diegene wiens posts ik verwijderd heb .
pi_29122340
quote:
Op maandag 25 juli 2005 20:57 schreef kLowJow het volgende:

[..]

Tegen diegene wiens posts ik verwijderd heb .


handig
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_29156196
Mijn moeder wilt op vakantie nu naar London,is dit wel verstandig
pi_29164161
quote:



Islamitische vrouw

Je blijft kijken naar de foto op pagina 5 in deze krant van afgelopen zaterdag, je kunt niet anders dan blijven kijken. ,,Een islamitische vrouw zit op de rand van de fontein op Trafalgar Square in Londen afgelopen donderdag tijdens de twee minuten stilte om de slachtoffers te gedenken van de zelfmoordaanslagen door moslimextremisten op 7 juli (Foto Reuters).'' De foto is zo groot afgedrukt dat dit hele lange onderschrift eronder past en er dan nog een centimeter overblijft.

Je moet meteen denken aan Johannes Vermeer, zo schitterend valt het licht, je moet denken aan Vermeers 'Brieflezend meisje bij het venster', waar het licht ook op de verkeerde plek valt waardoor het je aandacht vasthoudt. De islamitische vrouw draagt een hoofddoek, dat weer doet denken aan Vermeers 'Meisje met de parel', alleen is de hoofddoek van het meisje met de parel lichtblauw en goudgeel en die van de islamitische vrouw melk

wit met een zwart randje. Verbluffend, als hier van toeval sprake is.

Zou het toeval zijn? Let wel, het gaat om Trafalgar Square, een van de drukste plekken van Londen, op de dag van de herdenking om twaalf uur Londense tijd. De juli-zon staat op dat tijdstip ongeveer zo hoog als bij ons, neem ik aan, maar hier lijkt het licht alleen van voren te komen, zoals door het venster van Vermeer, waardoor een grote donkere schaduw achter de islamitische vrouw ontstaat. Hoe krijg je dat voor elkaar? En hoe krijg je die vrouw op dat drukke punt zo eenzaam op de rand van de fontein; twee meter voor haar en twee meter achter haar is geen mens te bekennen.

Boven haar hoofd is een heel dun scheurtje in de muur en bij haar blote voeten begint een watervlek, wat natuurlijk wel hoort bij een fontein. De islamitische vrouw heeft een moderne zwarte tas om de schouder met zilveren knoppen, maar waar zijn haar schoenen gebleven? Die zouden inderdaad niet goed in de compositie hebben gepast. En dan hebben we het nog niet over de blik van de vrouw gehad, zo sereen en zo nadenkend dat het door je ziel snijdt. Als ze dat speelt moet ze een Oscar krijgen, ik wil daarom aannemen dat ze het niet speelt. Ik wil zelfs aannemen dat hier werkelijk een goddelijke toeval in het spel is. Reuter is een gerenommeerd persbureau, hun fotografen belazeren ons niet, dit is gewoon echt, dit is niet in scène gezet en de vrouw op de foto is geen model, daarvoor heeft ze trouwens te lelijke voeten.

Als het echt is, raak je nog meer onder de indruk. Hier zie je zo'n intens verdriet, dat het barbaarse van de plegers van de aanslagen pas goed tot je doordringt. De wreedheid spat er vanaf, je beseft het meer dan bij de beelden van bebloede mensen op de dag van de aanslag zelf.

Maar nu beginnen de moeilijkheden met de foto. Het gaat om een islamitische vrouw. Op het eerste gezicht wordt hier gezegd: niet alle moslims zijn hetzelfde. Niet alle moslims zijn terroristen. De meeste moslims zijn vredelievend. Zie deze islamitische vrouw, zij heeft evenveel verdriet als iedereen. Zo zei Tony Blair het ook: de terroristen pleegden hun daad uit naam van de islam, maar laten we niet vergeten dat het hier geen islamitische daad betreft.

Dat was goed gesproken door Tony Blair, zijn toon was heel anders dan die van onze Kamerleden na de moord op Van Gogh, maar wat Tony Blair deed was wel stating the obvious. Want bedenk dat er ook een omkering zit in het beeld van de rouwende, twee minuten stilte betrachtende islamitische vrouw. Zij vertegenwoordigt, of zij dat wil of niet, in haar eentje alle moslims ter wereld, zij het het vredelievende deel, dat verreweg het grootste deel is. In die vertegenwoordiging verliest zij haar persoonlijke identiteit. We hebben te maken met een moslimvrouw, waarbij de ondertoon toch weer is geworden: alle moslims zijn in principe hetzelfde. Ze komen met elkaar overeen. Ze hebben iets gemeenschappelijks en op die gemeenschappelijkheid mogen we ze aanspreken. Daarom moeten moslims zich harder 'distantiëren' van terreurdaden dan anderen.

Eigenlijk is er niet aan te ontkomen dat na iedere terreurdaad juist moslims worden aangesproken op hun 'medeverantwoordelijkheid'. Hoe pijnlijk het ook is voor de meeste moslims die terreur niet zien als een islamitische daad, ze kunnen er niet aan ontkomen. Ze mogen roepen en schreeuwen dat niet alle moslims hetzelfde zijn, ze mogen telkens weer wijzen op het feit dat er niet zoiets bestaat als een moslimgemeenschap, dat er diepe verdeeldheid en onderlinge haat bestaat, sterker: dat er in hun 'gemeenschap' een onderlinge oorlog woedt tussen fanatieke primitievelingen en vooruitstrevende vredelievenden, zoals in dezelfde krant van afgelopen zaterdag op pagina 7 werd gezegd door Charles Krauthammer, columnist van de Washington Post; maar na elke terreurdaad die uit naam van de islam wordt gepleegd zullen islamieten zich een beetje moeten verantwoorden.

En dat is wat deze islamitische vrouw daar in Trafalgar Square aan het doen is. Ze is niet alleen aan het gedenken en aan het rouwen, ze is zich aan het verantwoorden. In die positie is ze in de foto nu eenmaal terechtgekomen, buiten haar medeweten, als het echt om een nieuwsfoto gaat.

Aan de ene kant is deze valkuil onvermijdelijk, aan de andere kant weer wel. Haar 'medeverantwoordelijkheid' had vermeden kunnen worden als ze niet was opgevoerd als anonieme 'islamitische vrouw'. Als ze een naam had gekregen, een geboortedatum en een woonplaats, als even was vermeld dat ze daar in de buurt van Trafalgar Square werkt of studeert. Dat had van haar een persoon gemaakt, die uit eigen naam de slachtoffers van de aanslagen gedenkt, zoals al die andere honderden die daar waren maar niet op de foto kwamen ook een persoonlijke reden hadden om twee minuten stilte te betrachten. Nu is ze geen persoon. Ze is maar een islamitische vrouw. En daarom impliciet medeschuldig. Haar opdracht is dat zij verdrietiger moet zijn dan alle anderen. Die opdracht heeft ze met succes volbracht, dat wel.

ramdas@nrc.nl


Anil Ramdas
Goeie column.
  donderdag 28 juli 2005 @ 11:46:28 #260
53211 Umm-Qasr
Fatality!!!
pi_29196510


Before all else, be armed.
pi_29202332
Vreemd dat die nog niet opgepakte terroristen niet door hun familie, vrienden, buren of kennissen worden aangegeven bij de politie.
Of....... is de bevolking het er diep in hun harten eigenlijk wel mee eens?
normen en waarden politiek http://www.pphwn.nl/
  donderdag 28 juli 2005 @ 15:00:06 #262
96922 Public_NME
Come on you Whites!
pi_29202589
Echt freaky, die andere gasten (9) die zijn aangehouden in tooting wonen 2km van mijn huis!
The black and white you'll never pass, stick yer blue flag up yer arse!
'They know on the Continent that European football without the English is like a hot dog without the mustard' Sir Bobby Charlton
pi_29203357
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_29203460
quote:
Op donderdag 28 juli 2005 15:21 schreef milagro het volgende:

[..]

[afbeelding]
Dit is dus een van de niet ontplofte bommen waar ze er twaalf van hebben gevonden in een auto bij het station.
pi_29203548
quote:
Op donderdag 28 juli 2005 15:24 schreef Monidique het volgende:

[..]

Dit is dus een van de niet ontplofte bommen waar ze er twaalf van hebben gevonden in een auto bij het station.
en die dus exact zo inelkaar zaten, als die wel ontploft zijn, begrijp ik?
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_29203557
Geen idee.
pi_29203647
Maar goed, de afgelopen drie weken zijn dus 4 bommen ontploft, 4 niet en 13 gevonden. 21 bommen.
pi_29204188


deze foto kende ik ook nog niet...
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_29204261
quote:
Op donderdag 28 juli 2005 15:30 schreef Monidique het volgende:
Maar goed, de afgelopen drie weken zijn dus 4 bommen ontploft, 4 niet en 13 gevonden. 21 bommen.
als je het zo op een rijtje zet, klinkt het helemaal eng... ondanks dat er 'maar' 4 van daadwerkelijk ontploft zijn...
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  vrijdag 29 juli 2005 @ 12:02:39 #271
80268 kLowJow
That's Gay
pi_29229545
quote:
Forse toename geweld tegen Britse moslims

Het aantal gewelddadige incidenten tegen Britse moslims, vooral die van Aziatische origine, is sinds de aanslagen in Londen fors gestegen.

Vrouwen
Volgens de Britse omroep BBC en het dagblad The Independent zijn vooral moslimvrouwen doelwit. Alleen al in Londen beloopt het aantal geregistreerde incidenten ongeveer 250. In heel 2004 waren dat er 35.


Belediging
De incidenten lopen uiteen van beledigingen op straat of bij de kassa tot brandstichtingen in moskeeën en woonhuizen. Volgens de moslimorganisatie IHRC worden vooral veel vrouwen en meisjes lastig gevallen. Ze krijgen soms afval naar zich toe gegooid of er wordt geprobeerd hun hoofddoek af te rukken.

Angst
Volgens sommige moslimorganisatie heerst er 'een klimaat van angst' in de islamitische gemeenschap.
pi_29229815


is dit de bom die gebruikt werd ?
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
pi_29229911
quote:
Op vrijdag 29 juli 2005 12:02 schreef kLowJow het volgende:

[..]
zeer triest

Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
pi_29230995
Triest maar vanuit menselijk opzicht wel begrijpelijk.
normen en waarden politiek http://www.pphwn.nl/
  vrijdag 29 juli 2005 @ 14:20:28 #275
13857 Nokia3310
the one and only Nokia tune
pi_29234485
Een vriendin van mij is half Pakistaans en woont in Londen. Bij haar vader (is Pakistaans) hebben ze de ruiten van zijn winkel ingegooid. Zo triest

Ik krijg trouwens echt de rillingen van die foto's hierboven... Ik vind het op het moment niet zo heel erg dat ik niet in Londen woon, al mis ik de stad wel...
NSJ & Lowlands still on my mind
pi_29234672
En een grote poltie-actie in Londen. http://www.nu.nl/news/566(...)_in_West-Londen.html
pi_29235721
quote:
Op vrijdag 29 juli 2005 14:20 schreef Nokia3310 het volgende:
Een vriendin van mij is half Pakistaans en woont in Londen. Bij haar vader (is Pakistaans) hebben ze de ruiten van zijn winkel ingegooid. Zo triest

Ik krijg trouwens echt de rillingen van die foto's hierboven... Ik vind het op het moment niet zo heel erg dat ik niet in Londen woon, al mis ik de stad wel...
Hoewel ik dergelijke dingen altijd uiterst triest vindt, is het wel een logisch gevolg van maatschappelijke onrust en frustratie zou ik willen stellen.
Yeah baby Yeah!
pi_29235785
quote:
Op vrijdag 29 juli 2005 14:57 schreef Elgigante het volgende:

[..]

Hoewel ik dergelijke dingen altijd uiterst triest vindt, is het wel een logisch gevolg van maatschappelijke onrust en frustratie zou ik willen stellen.
Je kunt het verwáchten, maar dat is, denk ik, wat anders dan een logisch gevolg.
pi_29235837
quote:
Op vrijdag 29 juli 2005 15:00 schreef Monidique het volgende:

[..]

Je kunt het verwáchten, maar dat is, denk ik, wat anders dan een logisch gevolg.
Sorry zo bedoelde ik het...

Ik bedoelde 'logisch' voor zover menselijke reacties logisch kunnen zijn.
Yeah baby Yeah!
  vrijdag 29 juli 2005 @ 16:14:04 #280
13857 Nokia3310
the one and only Nokia tune
pi_29238404
Ik snap wel wat je bedoeld maar het is toch onzin om een hele bevolkingsgroep over een kam te scheren? Enkel omdat ze Pakistaans zijn zijn ze verdacht? Dat is best erg...
NSJ & Lowlands still on my mind
pi_29238489
quote:
Op vrijdag 29 juli 2005 16:14 schreef Nokia3310 het volgende:
Ik snap wel wat je bedoeld maar het is toch onzin om een hele bevolkingsgroep over een kam te scheren? Enkel omdat ze Pakistaans zijn zijn ze verdacht? Dat is best erg...
Dat is erg idd, maar wel een logische reactie. De plegers van de aanslagen zagen er ook alledaags uit, dus het wantrouwen is wel begrijpelijk.
"If you receive something that says "Send this to all your friends", please consider me not your friend. "
pi_29238509
quote:
Op vrijdag 29 juli 2005 16:14 schreef Nokia3310 het volgende:
Ik snap wel wat je bedoeld maar het is toch onzin om een hele bevolkingsgroep over een kam te scheren? Enkel omdat ze Pakistaans zijn zijn ze verdacht? Dat is best erg...
Tja, je ziet het overal en altijd...

Molukkers hebben ook de gevolgen ondervonden van de treinkapingen om maar wat te zeggen.

Mensen weten niet waar ze aan toe zijn en zoeken de makkelijkste weg om hun frustraties te uitten.

Als alle aanslagen van de afgelopen jaren door Nederlanders werden gepleegd werd ik ook met de nek aangeken op vakantie hoor, een illusie als je denkt dat mensen die scheiding kunnen maken.
Yeah baby Yeah!
pi_29241558
quote:
Britse politie arresteert twee verdachten '21/7' (video)

Uitgegeven: 29 juli 2005 13:57
Laatst gewijzigd: 29 juli 2005 17:06

LONDEN - De Britse politie heeft tijdens de grote antiterreuroperatie in Londen twee daders van de mislukte terreuraanslagen van donderdag 21 juli gearresteerd. Dat heeft de Britse zender Sky News vrijdagmiddag gemeld. De politie wilde later in de middag de berichten nog niet bevestigen maar zei wel dat er in totaal drie personen zijn gegrepen bij invallen op twee adressen in het westen van de stad.

Bekijk video:
Modem/ Breedband

"De politie heef twee mannen gearresteerd op één adres en een derde persoon op een tweede adres. Ze worden naar het centrum van Londen overgebracht om verder ondervraagd te worden", maakten de autoriteiten bekend.


Volgens Engelse bronnen is de man op bovenstaande foto vrijdagmiddag opgepakt


BBC-radio hield het op basis van politiebronnen nog op één arrestant die direct betrokken zou zijn geweest bij de mislukte aanslagen van 21 juli. Het zou gaan om de man die in een trein in het metrostation Oval vergeefs een bom probeerde te laten ontploffen.

Mocht Sky News het bij het rechte eind hebben, dan zijn drie van de vier daders van de aanslagen in hechtenis. Woensdag werd in Birmingham al een eerste hoofdverdachte opgepakt. Het ging om de 24-jarige Somaliër Yassin Hassan Omar.

Volgens de BBC is de grote operatie die vrijdagmiddag in het westen van de stad begon niet van tevoren gepland. De acties zouden een uur, nadat de politie was getipt, zijn begonnen.

Helikopter

Agenten met machinegeweren en gasmaskers en ondersteund met een helikopter hebben vrijdag een groot deel van de wijk Notting Hill afgezet. Media kregen een uur lang een verbod over de acties, die op ten minste twee plekken plaatsvonden, te berichten.

Op televisiebeelden was te zien hoe een gearresteerde man in een wit forensisch pak in een auto met zwaailichten werd weggereden. Een ooggetuige zag hoe drie mannen met rugzakken in een auto werden weggevoerd.

Bivakmutsen

Een ooggetuige deed voor de BBC-radio rechtstreeks verslag van onderhandelingen die agenten met bivakmutsen op voerden met een man in een flat. Zij droegen de man, die ze Mohammed noemden, een uur lang op zich uit te kleden en het gebouw te verlaten. Even na 14.30 uur klonken enkele explosies en werd het weer stil in de straat.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  vrijdag 29 juli 2005 @ 18:09:34 #284
6941 APK
Factual, I think.
pi_29241628
quote:
Een ooggetuige zag hoe drie mannen met rugzakken in een auto werden weggevoerd.
Lekkere betrouwbare ooggetuige als je de rest van het bericht leest.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_29241683
quote:
Op vrijdag 29 juli 2005 18:09 schreef APK het volgende:

[..]

Lekkere betrouwbare ooggetuige als je de rest van het bericht leest.
ooggetuigen zijn zelden betrouwbaar, dat zou je toch moeten weten, APK
vraag 10 getuigen van een autoongeluk van welke kant welke auto kwam en je krijgt minimaal 5 verschillende versies
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  vrijdag 29 juli 2005 @ 18:27:53 #286
6941 APK
Factual, I think.
pi_29242072
quote:
Op vrijdag 29 juli 2005 18:11 schreef milagro het volgende:


ooggetuigen zijn zelden betrouwbaar, dat zou je toch moeten weten, APK
vraag 10 getuigen van een autoongeluk van welke kant welke auto kwam en je krijgt minimaal 5 verschillende versies
Ja.
Toch blijven dat soort dingen hangen, ik lees nog regelmatig berichten dat die Braziliaan ook een rugzak gedragen zou hebben en uit hetzelfde huis kwam waar een verdacht persoon zou wonen.

Leuk dat ze heel snel de CCTV beelden van de vermoedelijke daders vrijgeven, maar het zou natuurlijk slim zijn geweest van de politie om ook stills van die over een hek springende (op een Aziaat lijkende) Braziliaanse zelfmoordenaar, behangen met bommen en draden in een dikke winterjas met rugzak te publiceren.
In dat geval zou je kunnen denken: Verdomd, ik snap dat ze dachten dat het een Al Qa'ida terrorist was.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_29242383
Alle vier gepakt. Vierde opgepakt in Rome.
pi_29243632
quote:
Op vrijdag 29 juli 2005 18:27 schreef APK het volgende:

[..]

Ja.
Toch blijven dat soort dingen hangen, ik lees nog regelmatig berichten dat die Braziliaan ook een rugzak gedragen zou hebben en uit hetzelfde huis kwam waar een verdacht persoon zou wonen.

Leuk dat ze heel snel de CCTV beelden van de vermoedelijke daders vrijgeven, maar het zou natuurlijk slim zijn geweest van de politie om ook stills van die over een hek springende (op een Aziaat lijkende) Braziliaanse zelfmoordenaar, behangen met bommen en draden in een dikke winterjas met rugzak te publiceren.
In dat geval zou je kunnen denken: Verdomd, ik snap dat ze dachten dat het een Al Qa'ida terrorist was.
de verdenking begon omdat de man uit een verdacht en dus onder observatie staand huis kwam, daarna kwam de eventuele jas, en daarna het feit dat hij wegrende, een metrostation in (al dan niet over een hekje springend, zijn familie zegt dat hij een kaartje had, maar ja of dat nu zo'n betrouwbare bron is..).
maar goed, die discussie hoort in een ander topic en heb ik wel gehad nu.

ik vind het iig fantastisch dat ze deze heerschappen zo snel al te pakken hebben
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  vrijdag 29 juli 2005 @ 19:30:50 #289
6941 APK
Factual, I think.
pi_29243911
quote:
Op vrijdag 29 juli 2005 19:23 schreef milagro het volgende:

de verdenking begon omdat de man uit een verdacht en dus onder observatie staand huis kwam,
Huizenblok....
quote:
daarna kwam de eventuele jas,
Precies, 'eventuele'. Een spijkerjack is geen dikke winterkleding....
quote:
en daarna het feit dat hij wegrende, een metrostation in (al dan niet over een hekje springend, zijn familie zegt dat hij een kaartje had, maar ja of dat nu zo'n betrouwbare bron is..).
Kom maar op met die CCTV beelden waar ze zo scheutig mee zijn.
quote:
maar goed, die discussie hoort in een ander topic en heb ik wel gehad nu.
Ik niet, waarom hoort dat in een ander topic
quote:
ik vind het iig fantastisch dat ze deze heerschappen zo snel al te pakken hebben
Als het de juiste personen zijn.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_29244254
quote:
Op vrijdag 29 juli 2005 19:30 schreef APK het volgende:

[..]

Huizenblok....
[..]

Precies, 'eventuele'. Een spijkerjack is geen dikke winterkleding....
[..]

Kom maar op met die CCTV beelden waar ze zo scheutig mee zijn.
[..]

Ik niet, waarom hoort dat in een ander topic
[..]

Als het de juiste personen zijn.
Dat spijkerjack is meen ik ook maar een getuigenverklaring weer, APK, wat de man nu precies aan had is mij iig niet duidelijk, boeit me ook niet, rennen in die specifieke week op die specifieke plek op die specifieke dag met die specifieke omstandigheden nl vergeven van de gewapende politie, is m.i. gewoon dom, klaar.
Verder verwijs ik je naar Vervolg doodgeschoten Braziliaan door Londonse politie , kun je met anderen tot in de treure door wellessen en nietussen
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  vrijdag 29 juli 2005 @ 19:55:28 #291
6941 APK
Factual, I think.
pi_29244837
quote:
Op vrijdag 29 juli 2005 19:39 schreef milagro het volgende:

Verder verwijs ik je naar Vervolg doodgeschoten Braziliaan door Londonse politie , kun je met anderen tot in de treure door wellessen en nietussen
Doe zelf maar, Milagro. Ik vind het relevant in dit topic.

In die specifieke week op die specifieke plek op die specifieke dag hadden ze hem gewoon dood moeten schieten toen hij eerder de bus nam.
Toch
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_29244991
quote:
Op vrijdag 29 juli 2005 19:55 schreef APK het volgende:

[..]

Doe zelf maar, Milagro. Ik vind het relevant in dit topic.

In die specifieke week op die specifieke plek op die specifieke dag hadden ze hem gewoon dood moeten schieten toen hij eerder de bus nam.
Toch
ja!

ik ga eens een hapje eten
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  vrijdag 29 juli 2005 @ 20:48:20 #293
80268 kLowJow
That's Gay
pi_29246483
In dat andere topic is het zelfs nog relevanter.
pi_29291165
Verdachte aanslagen: We wilden alleen paniek zaaien

ROME - "We wilden niemand doden. Alleen paniek zaaien." Dat heeft een vrijdag in Rome opgepakte man verklaard die wordt verdacht van de mislukte bomaanslagen in Londen op 21 juli. Volgens de Italiaanse krant La Repubblica heeft de man zijn aandeel bekend. De krant zegt dit te hebben vernomen uit politiekringen.

De man, die de politie aanduidt als Osman Hussain, zou hebben verklaard vanuit Londen naar Italië te zijn gevlucht. "Ik ben naar Rome gekomen omdat ik niet wist waar ik naar toe moest."

De Londense politie is zaterdag druk bezig met het verhoren van de hoofdverdachten. Vrijdag zijn Ramzi Mohammed (van de mislukte aanslag in ondergrondsestation Oval) en Muktar Said Ibrahim (die een bus wilde opblazen) opgepakt bij een politieactie in een appartementengebouw in het westen van de hoofdstad. Een vierde man die vastzit is Yassin Hassan Omar. Hij is woensdag in Birmingham opgepakt. De Britse pers meldt dat een van de andere vrijdag opgepakte verdachten Wahbi Mohammed is, de 23-jarige broer van Ramzi Mohammed.
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
  zondag 31 juli 2005 @ 13:39:37 #295
8898 Darklight
The Truth Will Set You Free
pi_29291245
Tuurlijk, paniek zaaien, dat doe je maar in de gevangenis de komende jaren
pi_29291252
quote:
Op zondag 31 juli 2005 13:36 schreef Meki het volgende:

"We wilden niemand doden. Alleen paniek zaaien."
Natúúrlijk!
  zondag 31 juli 2005 @ 23:12:14 #297
80268 kLowJow
That's Gay
pi_29309039
quote:
"Derde terreurcel in Londen"

In Groot-Brittannië staat een derde islamitische terreurgroep klaar om aanslagen te plegen. De krant The Sunday Times schrijft dat op gezag van bronnen bij de politie en de inlichtingendiensten.

Deze groep, die los staat van de cellen die verantwoordelijk waren voor de aanslagen op 7 en 21 juli, zou afgelopen donderdag bommen hebben willen laten afgaan in het openbaar vervoer in Londen.

Die dag was de politie massaal op de been in de stad. Scotland Yard liet toen echter weten dat er niets aan de hand was. Er zou slechts een oefening worden gehouden om de Londenaren gerust te stellen.

Heathrow
Volgens een andere Britse krant, News of the World, heeft een taxichauffeur in een berm bij de Londense luchthaven Heathrow een tas met negentien paspoorten, visa, werkvergunningen en andere documenten gevonden.

De paspoorten stonden op naam van staatsburgers uit Pakistan, India, Groot-Brittannië, Nepal en Zuid-Afrika. De pasfoto's kwamen met andere namen voor op de documenten.

In de tas zat ook een brief voor iemand in Dewsbury, in het noorden van Engeland. Daar woonde Mohammed Sidique Khan, één van de zelfmoordterroristen die zichzelf op 7 juli opbliezen in Londen.

Italië
In verband met de mislukte aanslagen van 21 juli in Londen zitten inmiddels twaalf mensen vast, onder wie de vier mannen die de bommen geplaatst zouden hebben.

Eén van hen is zaterdag opgepakt in Rome. Het gaat om een Brit van Ethiopische afkomst, die in het huis van zijn broer verbleef. Ook deze broer is gearresteerd.

Volgens hem was het de bedoeling dat de aanslagen mislukten. Ze waren bedoeld als politieke stellingname tegen de oorlog in Irak.

Brescia
Er is vandaag opnieuw een broer van deze verdachte aangehouden. De Italiaanse politie heeft de hem in de stad Brescia lange tijd ondervraagd.

De broer is zelf geen terreurverdachte. Hem wordt ten laste gelegd dat hij belastende documenten heeft verstopt of vernietigd.
  dinsdag 2 augustus 2005 @ 16:27:29 #298
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_29362512
Een gedeelte van het centrun van London is afgezet.

Hopen op vals alarm.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  dinsdag 2 augustus 2005 @ 16:40:14 #299
33232 Againzender
Vriend van de show
pi_29362899
Police are investigating a security alert on a bus in central London, near King's Cross.

There are reports of a smoking bus on Gray's Inn Road, which has been closed in both directions as has Euston Road.

Police and fire services are attending, and a bomb disposal unit is due but it is unclear if there was a suspect package on board.

A cordon has been put in place as a precaution, but at present there are no reports of an explosion, police said.

Some passengers were reported to have suffered from smoke inhalation and London Ambulance has sent two ambulances to the scene.
[b]Op maandag 6 september 2010 00:28 schreef tong80 het volgende:[/b]
GVD Wat moet jij een trotse vader zijn :)
:P
pi_29363014
Gaan we weer
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')