abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_28771898
Toch nog even verder op Homo's kunnen trouwen in Canada
omdat er toch wat mensen met echte mening waren
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 13:59 schreef Pokkehontas het volgende:
[..]
Je oordeelt anders wél over mijn thuissituatie. Je vindt mij en mijn partner niet geschikt om onze kinderen op te voeden.
Jullie waren een hetero stel dacht ik, ebben jullie geadopteerd of voor draagmoederschap gekozen. Ik heb over beide een andere mening.
Verder wil ik je ook vertellen dat wij nog niet weten of wij natuurlijk kindren kunnen krijgen. En het is niet mijn bedoeling geweest juliie te kwetsen (al houd dat niet in dat ik mijn mening aangaande draagmoederschap/kunstmatige inseminatiewijzig)
Las net dat jij en je partnner lesbisch zijn, nog steeds niet mijn bedoeling om je te kwetsen, maar dan heb ik toch idd mijn vraagtekens bij jullie ouderschap. Hebben jullie geadopteerd, geinsemineerd of is een van jullie even aan de man geweest om het maar even zo te zeggen?
quote:
De aardkloot is te vol, daarom is contraceptie ook zo'n handige uitvinding. Ik neem aan dat je daar geen problemen mee hebt. En hoe sta je tegenover de 1 kind politiek in China?
Contraceptie...een heel goed iets... de noodzaak om 16 kinderen te krijgen waarvan er dan twee
of 3 overleven om jou te ondersteunen op je ouwe dag zijn al lang voorbij. En zoals al eerder gezegd sex hoeft toch niet altijd tot kinderen te leiden?
China's eenouderpolitiek, begrijpelijk en ergens een goede zaak, maar om mensen te verplichten tot het nemen an een kind (en het steriliseren van tibetaanse vrouwen)
quote:
Ik kan me van eerder in deze discussie herinneren dat je vond dat homo's niet moesten zeiken, als ze dan zo nodig net zo behandeld wilden worden als hetero's moesten ze maar (ik quote je hier nu even) hun lul maar in een kut steken of hun kut om een lul steken. Als daar dan weer kinderen van komen is dat ook niet zo best, gezien de overbevolking.
Nu trek je weer een paar dingen uit hun verband
Kinderen krijg je inderdaad door een lul in een kut te steken
relatie=trouw
dus homo's geen kinderen
quote:
Ik krijg het idee dat je een stel overtuigingen, ideeen en gevoelens hebt gemixt tot iets van een visie die je eigenlijk zelf niet tot het uiterste kunt verdedigen en daarom van de hak op de tak loopt te springen.
Ik denk niet dat het idd zo zwart wit is al zou dat dingen wel makkelijker maken...
Heb jij de moeite nog genomen dat linkje van me over St Bachus door te lezen aangaande de Katholieke Kerk en homohuwelijken..... altijd handig voor de nichten hier als ze eens met zo'n overdreven Gristen de discussie aangaan. Ik heb daar dus idd mijn mening over bijgesteld.

En inderdaad het is een op gevoel gebaseerde mening. En ik denk niet dat je iemands gevoelens als fout kan omschrijven. Je kan het er niet mee eens zijn. Teevens moeten meningen ten alle tijden bijgesteld kunnen worden anders hebben we het over dom fundementalisme en dom napraten.

[ Bericht 6% gewijzigd door desiredbard op 13-07-2005 17:02:05 ]
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate.
  woensdag 13 juli 2005 @ 16:03:47 #2
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_28772494
Waarom hier verder met een discussie die in NWS heeft plaatsgevonden?
Temeer daar je posters uit dat topic quote?
Foutje?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_28772580
Mee mijn topic daar is afgesloten door de moderator aldaar....
Was een beetje in dubio alwaar het vervolg te posten maar: Homo's en Adoptie
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate.
  woensdag 13 juli 2005 @ 16:08:31 #4
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_28772641
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 16:03 schreef Copycat het volgende:
Waarom hier verder met een discussie die in NWS heeft plaatsgevonden?
Temeer daar je posters uit dat topic quote?
Foutje?
De NWS mods hebben hierheen verwezen.
  woensdag 13 juli 2005 @ 16:08:45 #5
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_28772649
Mja... Ik vind het topic zoals het nu is een beetje uit de lucht vallen.

Kun je de OP niet wat aanpassen zodat er makkelijjker op in te haken is?
Alvast bedankt!
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_28772943
Helaas ja, zal effe proberen de OP aan te passen,
Alicey is hier al nu Monus, Pokkehontas en ik hoop Pookje Modus en wanderer hier namelijk wel heen te krijgen
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate.
  woensdag 13 juli 2005 @ 16:18:45 #7
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_28772975
Pokkehontas neemt overigens deel in een lesbisch stel, dus je aanname daar is incorrect.
pi_28773081
Ah ok wist ik niet ik haal Piet en Pookje door elkaar ... sorry Pokkehontas OP aangepast, en mijn reactie aan jou in OP ook

[ Bericht 11% gewijzigd door desiredbard op 13-07-2005 16:44:56 ]
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate.
  woensdag 13 juli 2005 @ 16:23:15 #9
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_28773110
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 16:22 schreef desiredbard het volgende:
OP aangepast
Bedankt!
Zo is het voor anderen ietwat makkelijker aanhaken.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  woensdag 13 juli 2005 @ 16:41:31 #10
73259 Monus
¡Viva España, coño!
pi_28773575
* Monus meld zich
Beetje raar dat de topic niet in NWS verder kon...
pi_28774026
vinnik ook maar helaas we komen er zometeen wel
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate.
pi_28774136
in mijn ogen past deze toch beter bij GC en niet bij RenP.
♥ K, N, R en F ♥
pi_28774222
Ja ik ga hem niet weer verplaatsen hoor ...ik krijg het heebiedeebie van julie...als jij de mogenlijkheid hebt om deze post te VERSCHUIVEN naar GC...GHAA Uhw Ghang (zoals ze in Limburg zeggen)
Ik bedoel dit is geen NWS meer dat ben ik in principe nog wel eens met MOD aldaar, het was overzichtelijker hem daar te openen, 't werd geslote, t werd hier heropend'... kunnen jullie dit niet eerst effe onder elkaar regelen zodat mijn thread redelijk spam vrij blijft
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate.
pi_28774327
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 17:04 schreef desiredbard het volgende:
Ja ik ga hem niet weer verplaatsen hoor ...ik krijg het heebiedeebie van julie...als jij de mogenlijkheid hebt om deze post te VERSCHUIVEN naar GC...GHAA Uhw Ghang (zoals ze in Limburg zeggen)anders aub gewoon hier laten
Ga lekker vijandig doen

me is nu naar huis toe
♥ K, N, R en F ♥
  woensdag 13 juli 2005 @ 17:11:33 #15
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_28774428
Niet zo katten, allemaal... dan heb ik niets meer te doen.

Vooralsnog kan dit topic wat mij betreft gewoon hier blijven, veto ik .
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_28774431
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 17:08 schreef Sc0rPi0n het volgende:

[..]

Ga lekker vijandig doen

me is nu naar huis toe
Wat staat er in di vacature voor moderator: vereist gebrek aan gevool voor sarcastische humor?
Was niet vijandig bedoeld.
Als we de post nu eens even openlaten tot jullie onderling bevochten hebben waar deze thread thuishoort, en hem dan mischien verschuiven, of mij hem door laten copieeren...
Dit voelt gewoon een beethe als NaCl op weeksiertjes positioneren
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate.
pi_28774579
*Pokkehontas heeft het druk met de opvoeding en verzorging van haar kroost, maar meldt zich later gaarne weer *
Kortom, the usual.
  woensdag 13 juli 2005 @ 17:19:14 #18
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_28774620
Als Moslims kinderen mogen krijgen mogen homo's het ook hoor.
Ik ga naar huis.
pi_28774905
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 17:17 schreef Pokkehontas het volgende:
*Pokkehontas heeft het druk met de opvoeding en verzorging van haar kroost, maar meldt zich later gaarne weer *
Proberen te bewijzen dat je toch een goede moeder bent door de koters voor de PC te stellen.
Ok bonuspuntje.
Ik ben trouwens van mening, en ja het is sexistisch, dat lesbienes betere ouders maken dan homosexuele mannen. Zorg dragen is iets vrouwelijks.... maar nog steeds denk ik dat een kind een vadser en een moeder figuur nodig heeft, en ik wil niet naar de discussie manwijven verwijfde kerels en wie is nu het mannetje/vrouwtje bij jullie ? want dat is dus echt grote onzin.

Maar er zijn nu eenmaal mannendingen en vrouwen dingen
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate.
  woensdag 13 juli 2005 @ 17:43:22 #20
73259 Monus
¡Viva España, coño!
pi_28775303
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 17:17
In het geval van homo-ouders leert een kind in elk geval dat er tussen individuen van hetzelfde geslacht enorme verschillen kunnen zitten. Heel emancipatoir dus.
Maar er zijn ook grote verschillen tussen mannen en vrouwen die niet rol bepaald zijn.
quote:
Ik neem aan dat het kind ook nog wel eens het huis mag verlaten en in aanraking komt met docenten, sportcoaches, clubleiding, buren, ouders van vrienden enz. Op 1 mannelijk en 1 vrouwelijk voorbeeld kun je geen ideeen vormen over hoe mannen en vrouwen -gegeneraliseerd gezien- zijn, de rol van de ouders wordt door jou in dit opzicht m.i. dan ook overschat.
Dat soort mensen stellen alleen het beeld over een man en vrouw bij. Het beeld over hoe een man en een vrouw is krijg je voornamelijk van je ouders. Dit valt weg als je een homopaar of een eenouder gezin bent. Een bepaald deel van de opvoeding valt dan voor een gedeelte weg.
  woensdag 13 juli 2005 @ 17:46:57 #21
73259 Monus
¡Viva España, coño!
pi_28775386
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 17:19 schreef nietzman het volgende:
Als Moslims kinderen mogen krijgen mogen homo's het ook hoor.
De homos hebben een heel goed punt wanneer ze zeggen dat als jij ook kinderen mag krijgen dan mogen de homo's het ook.

En ik zal niet weten wat ik daar tegenin moet brengen
pi_28783455
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 15:45 schreef desiredbard het volgende:

Las net dat jij en je partnner lesbisch zijn, nog steeds niet mijn bedoeling om je te kwetsen, maar dan heb ik toch idd mijn vraagtekens bij jullie ouderschap.
Waaruit bestaan die vraagtekens? Om nog even terug te komen op twee vragen die ik eerder aan je stelde, hoe denk je dat wij hier thuis zorg dragen voor de kinderen? Waarin wijkt dat volgens jou af van de manier waarop er in een gezin waarin de twee biologische ouders nog present zijn zorg gedragen wordt voor de kinderen?
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 15:45 schreef desiredbard het volgende:

Nu trek je weer een paar dingen uit hun verband
Kinderen krijg je inderdaad door een lul in een kut te steken
relatie=trouw
dus homo's geen kinderen
Ik probeer juist verband te ontdekken in jouw opvattingen. En dat is nog helemaal niet eenvoudig. Je zegt dat je niets op homoos en homorelaties tegen hebt, maar........dan begin je de voorwaarden te noemen waaraan de homosexuele medemens moet voldoen: geen uitgesproken homoseksueel gedrag (waarmee je ws. de stereotype pot en nicht bedoelt), geen huwelijk, geen kinderen, geen gayparade, geen gaybars, geen affectie tonen in het openbaar, geen homo-emancipatie maar aanpassing aan de heteronorm en als ze werkelijk gelijk willen zijn moeten de nichten en tapijtvreters maar hun lul in een kut steken of hun kut om een lul (your words). Homoos mogen van jou bestaan als ze maar niet als zodanig herkenbaar zijn, zich niet zodanig gedragen en niet dezelfde rechten hebben als heteroos.

Het klinkt aanvankelijk alsof je uit religieuze overtuiging en vanwege de overbevolking tegen het homohuwelijk en tegen homoparen met kinderen bent, maar uit je woorden klinkt eigenlijk vooral gewoon platte homofobie.
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 15:45 schreef desiredbard het volgende:

En inderdaad het is een op gevoel gebaseerde mening. En ik denk niet dat je iemands gevoelens als fout kan omschrijven. Je kan het er niet mee eens zijn. Teevens moeten meningen ten alle tijden bijgesteld kunnen worden anders hebben we het over dom fundementalisme en dom napraten.
Je mag voelen wat je wilt, ik mag daar weer van vinden wat ik wil. Inderdaad. Maar het is heel wat anders wanneer je zegt dat het jouw gevoel is (dat jij ergens iets van vindt), dan wanneer je met stellingen komt over het doel van het huwelijk, de opvoeding van kinderen, de taboes die er op aspecten van homorelaties liggen enz, als waren het universele waarheden.
Kortom, the usual.
  woensdag 13 juli 2005 @ 22:43:12 #23
51804 Roa
Pizza Taco!
pi_28784320
Right, het topic begint nogal vaag, maar ik ga toch maar een poging wagen een zinnge post te plaatsen.

Een stel dat van hetzelfde geslacht is moet veel meer moeite doen om een kind te kunnen krijgen. Omdat de 'drempel' nogal hoog ligt, denken deze stellen erg goed na over het krijgen van kinderen. Daarom denk ik dat deze stellen in eerste instantie een stuk beter geschikt zullen zijn om kinderen op te voeden dan bijvoorbeeld een stel dat 'per ongeluk' zwanger wordt en besluit het kind te nemen (vooral ook op jonge leeftijden, maar niet alleen dan), terwijl ze dit misschien eigenlijk wel niet wilden of er in ieder geval niet overna gedacht hebben.

Maar uiteindelijk maakt het niet uit of een kind wordt opgevoed door papa en mama, mama en mama of papa en papa, of alleen mama, of alleen papa, en in die situatie's kan de papa of mama alsnog homofiel zijn. Het gaat uiteindelijk om de personen zelf, ben je als persoon geschikt als ouder of niet. En dat heeft niets met sexuele voorkeur te maken.

Het argument dat je aanvoert over het missen van een mannelijk, danwel vrouwelijk, rolmodel is misschien feitelijk correct, maar heeft volgens mij geen gevolgen voor de ontwikkeling van het kind. Het is niet alsof dit kind nooit in aanraking zal komen met mannen/vrouwen, ik denk zelfs dat deze kinderen personen minder snel op vooroordelen zullen waarderen en meer begrip tonen voor andere personen, omdat ze zelf niet uit een 'normaal' gezin komen.

NOTE: met normaal gezin bedoel ik dus niet te impliceren dat homosexualiteit slecht/negatief is, maar wel dat het minder voorkomt en je het dus kan bestempelen als 'niet normaal'.
Ik lul hier slap uit m'n nek omdat m'n telefoonrekening anders zo hoog wordt.
  donderdag 14 juli 2005 @ 00:08:04 #24
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_28787062
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 17:01 schreef Sc0rPi0n het volgende:
in mijn ogen past deze toch beter bij GC en niet bij RenP.
Of in OUD
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_28788642
edit

[ Bericht 93% gewijzigd door Alicey op 14-07-2005 07:22:22 (Overbodig) ]
bla bla
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')