abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_28781454
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 21:19 schreef Ericr het volgende:
Blijlevens zie het altijd mooi, 'wat nou doping, ik ben toch nooit gepakt. Dus waar hebben we het nou over'

Dat vat goed samen hoe er over gedacht wordt binnen het peleton.
Inderdaad. Dat zeggen ze allemaal. Ik hoor bijna nooit een renner zeggen "ik gebruik geen doping", maar wel (bijna) altijd "ik ben nooit gepakt".

Komt me dan toch een beetje voor alsof ze niet willen liegen in een interview.
  woensdag 13 juli 2005 @ 21:28:29 #102
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_28781667
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 21:18 schreef flyckje het volgende:

[..]

1. idd maar na 100 keer ook in niet koerseizoenen geef je wel de voordeel van de twijfel
2. Talent doet veel. hij was tijdens zen jeugd ook al topper. heeft ook zeer vroeg WK gewonnen
3. de ploeg van lance bevat allemaal toppers die kopman zouden zijn in andere ploegen (azevedo 6e/heras vuelta/hincapie altijd al super geweest/rubeira en beltran altijd al goei klimmers geweest/ekimov al 12 jaar gewoon topper/etc
4. voor de tour moetten ze met lance mee om te trainen. Lance is zo perfectionist dat de ploeg echt uit hun pijp moet komen dan en ze daardoor hun hoogste niveau bereiken. ze moetten mee tijdrijden in de wintunnel voor sommigen. je hebt daar kleppers die hun ervaring delen. ekimov in tijdrijden, bruyneel/lance over de trapfrequentie. en als ze uit usp/dsc gaan hebben ze die push niet meer van lance, krijgen ze meer druk van de rest van de wereld en dergelijke en daardoor flunken sommige van die mannen grandioos.
1. gezien technologie zeggen die tests me niets (Ik kan per jaar 100 dagen in een auto rijden en nooit een bon krijgen. Rij ik dan nooit te hard? HAHAHA!!)
2. de Armstrong voor de kanker is absoluut niet te vergelijken met de Armstrong na de kanker.
3. de knechten van Armstrong presteren alleen in zijn ploeg
4. dat heeft niet alleen met druk en voorbereiding te maken, wel met drugs. Ik bedoel dope.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  woensdag 13 juli 2005 @ 21:33:08 #103
40566 Ericr
Livewrong
pi_28781847
Als ze er over beginnen wordt er meestal zenuwachtig gelachen, het is gewoon 'not done' om over die zaken bij een actieve renner te beginnen. Lijkt een soort van herenakkoord tussen journalisten en peleton wat dat betreft. Begin je er wel over dan heb je grote kans dat je daarna straal voorbij wordt gereden door een hoop renners.

Ik vind zelf de doping niet boeien, als je op die manier naar sport kijkt kan je bij de meeste sporten vraagtekens zetten als er weer eens records worden gebroken of een bovenmenselijke prestatie. Dat maakt sport kijken al minder leuk. Ik kijk wat dat betreft gewoon naar de sport op zich, wat er op de achtergrond gebeurt daar kom je toch nooit achter.
  woensdag 13 juli 2005 @ 21:34:32 #104
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_28781893
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 21:28 schreef Barca het volgende:
2. de Armstrong voor de kanker is absoluut niet te vergelijken met de Armstrong na de kanker.
Je zou het omgekeerde verwachten. Dat een allround topper na een zware ziekte het alleen nog in eendagswedstrijden kan. Maar hier is 't blijkbaar omgekeerd. Plots is hij sneller tegen de tijd dan dé tijdrijder van z'n generatie Ullrich en klimt hij nog sneller dan de klimmer van de laatste 25 jaar Pantani (en die moest al remmen in de bochten bergop). De normale evolutie leek van hem een soort Jalabert te maken, maar het werd out of nowhere plots een kruising tussen Indurain en Bahamontes. Uiteraard was het een talent. Maar geen uitzonderlijk talent, zo liepen er nog wel meer rond.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_28781925
1. te hard rijden is 1sec. dope niet .... en in uw voorbeeld klopt voor geen meter, je moet zeggen 7*365 dagen te snel rijden en 100 keer voorbij een flitspaal gaan en niet geflitst worden.
2. nee inderdaad erna is hij veel beter gaan trainen op een andere manier en veel strikter geworden in zijn voeding en dergelijke maar zen talent had hij nog hoor ...
3. ik heb juist aangegeven met simpele voorbeelden dat dit niet zo is .....
4. hierop valt maar een commetnaar te geven je wilt dat ze gebruiken en staat niet open voor eerlijke renners of renners die beter presteren door een goede voorbereiding. nee als een renner beter presteerd is het doping. basso dopet ook zeker ? want hij is verbeterd in de TT ?
pi_28781992
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 21:34 schreef SaintOfKillers het volgende:

[..]

Je zou het omgekeerde verwachten. Dat een allround topper na een zware ziekte het alleen nog in eendagswedstrijden kan. Maar hier is 't blijkbaar omgekeerd. Plots is hij sneller tegen de tijd dan dé tijdrijder van z'n generatie Ullrich en klimt hij nog sneller dan de klimmer van de laatste 25 jaar Pantani (en die moest al remmen in de bochten bergop). De normale evolutie leek van hem een soort Jalabert te maken, maar het werd out of nowhere plots een kruising tussen Indurain en Bahamontes.
Ja, ik vind dat ook heel erg vreemd.
pi_28782086
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 21:34 schreef SaintOfKillers het volgende:

[..]

Je zou het omgekeerde verwachten. Dat een allround topper na een zware ziekte het alleen nog in eendagswedstrijden kan. Maar hier is 't blijkbaar omgekeerd. Plots is hij sneller tegen de tijd dan dé tijdrijder van z'n generatie Ullrich en klimt hij nog sneller dan de klimmer van de laatste 25 jaar Pantani (en die moest al remmen in de bochten bergop). De normale evolutie leek van hem een soort Jalabert te maken, maar het werd out of nowhere plots een kruising tussen Indurain en Bahamontes.
vermits hij voor zen kanker niet op zen voeding lette maar gewoon kilometer vreter was... hij was zowiezo al een hardrijder ook in die tijd. hij is gewoon veel meer toegelegd gaan werke veel meer in de wintunnel gaan trainen. bergop de kleine versnelling beginnen draaien dat maakt het verschil allemaal hoor. Hij was en is altijd al een groot talent geweest.

vergeten ook maar niet dat hij tijdens zen chemo therapieen ook nog ging fietsen. hij is door die ziekte volledig afgetakeld geweest maar heeft wel nog gefietst en ondertussen heeft zijn spieren op een iets andere manier teruggebouwd. Het is niet zoals beloki die een paar maanden niet kon fietsen. nee lance bleef op de fiets.
pi_28782117
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 21:35 schreef flyckje het volgende:
4. hierop valt maar een commetnaar te geven je wilt dat ze gebruiken en staat niet open voor eerlijke renners of renners die beter presteren door een goede voorbereiding. nee als een renner beter presteerd is het doping. basso dopet ook zeker ? want hij is verbeterd in de TT ?
Bij Basso is het nog natuurlijke progressie. In zijn eerste tour was hij 10e, toen 7e, toen 3e.
Die kon dus al wel het een en ander in het rondewerk.

Voor zijn kanker was Armstrong nergens (en dan ook echt nergens) in het rondewerk. Erna is hij opeens dé topper.
Ik vind dat vreemd ja.

De carrière van Indurain is wat dat betreft ook nog wel een beetje vreemd. Zijn eerste tour rijdt hij niet uit. Dan wordt hij iets van 85e. Langzaam wordt hij beter, tot hij in 1990 opeens dé superknecht van Delgado is, en een jaar later wint.
pi_28782244
heeft nooit de tijd gehad om rondewerk aan te leren door zen ziekte. reden waarom hij niet ronde geschikt was omdat hij zich altijd op kop zette en begon te demarrere en dergelijke. heeft hij nu niet meer. nu is hij tactisch zeer sterk daarvoor niet schilt veel voor een tourrijder.
ook iets wat hij heeft gekregen door zen ziekte is opmerkelijke wilskracht/doorzettingskracht. wat zeer belangrijk is in TT. Heeft ook effect in het trainen en dergelijke. Die man heeft zoveel doorgemaakt die tijd dat die veel dieper kan gaan dan hij ooit is kunnen gaan. combined met zen voeding en positieverbetering heeft hij gewoon meer van zen talent kunnen maken dan ervoor.
pi_28782302
Maar ik blijf het toch opvallend vinden dat renners die van de ene naar de andere ploeg overstappen ineens veel beter / slechter gaan rijden, een overzichtje:

Quaranta was ooit sprinter, maar is nu te slecht voor de slechtsen van het peloton;
Aitor Gonzalez wint de Vuelta, bakt er bij Fassa niks van, maar nu bij Euskaltel ineens weer wel;
Santi Perez is 'ineens' een topper in de Vuelta (en is dan ook gepakt);
Botere gaat naar telekom, presteert daar niks, zelfs niet in tijdritten en nu bij Phonak weer wel;
Rumsas blijkt 'ineens' een topper in de tour (en is dan ook gepakt);
Cadel Evans gaat naar Telekom, presteert daar niks, en nu bij Lotto ineens weer wel;
Savoldelli gaat naar Telekom, presteerde daarvoor goed, bij Telekom niks, nu bij Discovery wel;
Botcharov was talentvol bij AG2R, nu bij Credit Agricole komt er niks uit;
Julich was ineens top, bij Telekom weer niks, nu bij CSC weer wel;
Oscar Sevilla was erg talentvol, maar is bij opnieuw Telekom (T-mobile) geen schim meer;
Heras gaat naar US-postal doet het daar goed, nu bakt hij er niks van (al doet hij het wel goed in de Veulta)
Mercado en Pecharromamn gaan naar Quick-Step en presteren daar niks meer;
Azevedo leeft enorm op sinds hij bij Armstrong rijdt;
Padrnos idem;
Beltran idem;
Livingston gaat van Uspostal naar Telekom en wordt ineens een vaste klant voor de bus;
Alle 'toppers' die rabo aankoopt presteren niks meer
en zo kan ik nog wel een tijd doorgaan.

Laat ik het zo zeggen, dit maakt bepaalde ploegen er niet minder verdacht op
  woensdag 13 juli 2005 @ 21:49:17 #111
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_28782389
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 21:40 schreef flyckje het volgende:

[..]

vermits hij voor zen kanker niet op zen voeding lette maar gewoon kilometer vreter was... hij was zowiezo al een hardrijder ook in die tijd. hij is gewoon veel meer toegelegd gaan werke veel meer in de wintunnel gaan trainen. bergop de kleine versnelling beginnen draaien dat maakt het verschil allemaal hoor. Hij was en is altijd al een groot talent geweest.
Bij alle grote ronderenners (Ullrich, Indurain, Lemond ...) werd al vroeg duidelijk, zelfs voor ze prof werden, in welke richting hun talenten lagen, namelijk het rondewerk. Zoals dat nu bij Thomas Dekker en Popovych bijvoorbeeld het geval is. Dat zie je meteen. Bij Armstrong niet. Alles wees op het eendagswerk, zoals nu bij bijvoorbeeld Boonen. En ik denk dat iedereen zich toch vragen zou stellen indien een Boonen na een ziekte plots de Tourmalet zou opvliegen. En nee, zo'n groot verschil is er niet, want Armstrong was nooit het type aankomend talent dat Ullrich, Indurain, Dekker of Popovych waren.

En zelfs indien hij zou evolueren, zou hij op z'n best een soort Vino worden, die het vooral van aanvallen en schade beperken moest hebben, de dominantie zat er nooit in.

Kortom, ik vind dat er wel degelijk een ongewone evolutie inzit.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_28782397
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 21:46 schreef wimderon het volgende:
Maar ik blijf het toch opvallend vinden dat renners die van de ene naar de andere ploeg overstappen ineens veel beter / slechter gaan rijden, een overzichtje:

Quaranta was ooit sprinter, maar is nu te slecht voor de slechtsen van het peloton;
Aitor Gonzalez wint de Vuelta, bakt er bij Fassa niks van, maar nu bij Euskaltel ineens weer wel;
Santi Perez is 'ineens' een topper in de Vuelta (en is dan ook gepakt);
Botere gaat naar telekom, presteert daar niks, zelfs niet in tijdritten en nu bij Phonak weer wel;
Rumsas blijkt 'ineens' een topper in de tour (en is dan ook gepakt);
Cadel Evans gaat naar Telekom, presteert daar niks, en nu bij Lotto ineens weer wel;
Savoldelli gaat naar Telekom, presteerde daarvoor goed, bij Telekom niks, nu bij Discovery wel;
Botcharov was talentvol bij AG2R, nu bij Credit Agricole komt er niks uit;
Julich was ineens top, bij Telekom weer niks, nu bij CSC weer wel;
Oscar Sevilla was erg talentvol, maar is bij opnieuw Telekom (T-mobile) geen schim meer;
Heras gaat naar US-postal doet het daar goed, nu bakt hij er niks van (al doet hij het wel goed in de Veulta)
Mercado en Pecharromamn gaan naar Quick-Step en presteren daar niks meer;
Azevedo leeft enorm op sinds hij bij Armstrong rijdt;
Padrnos idem;
Beltran idem;
Livingston gaat van Uspostal naar Telekom en wordt ineens een vaste klant voor de bus;
Alle 'toppers' die rabo aankoopt presteren niks meer
en zo kan ik nog wel een tijd doorgaan.

Laat ik het zo zeggen, dit maakt bepaalde ploegen er niet minder verdacht op
Dat heb ik dus ook. Wel twee aanvullingen:
Heras reed ook al goed bij Kelme (maar ja, dopingschandaal bij Kelme vorig jaar)
Azevedo reed ook al op dat niveau ONCE (en rijdt dit jaar wat minder)
pi_28782438
meesten heb ik al aangehaald waarom het zo is

botero door lange tijd sukkelen met maagproblemen

Mercado nochtans iets geownne onlangs ...
  woensdag 13 juli 2005 @ 21:57:20 #114
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_28782648
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 21:46 schreef wimderon het volgende:
lijst

Laat ik het zo zeggen, dit maakt bepaalde ploegen er niet minder verdacht op
Terwijl de meest constante renners van de laatste 15 jaar eigenlijk vrijwel hun hele carriere bij dezelfde ploeg reden zoals Armstrong, Vinokourov, Indurain, maar ook Museeuw, Zabel en zelfs Boogerd.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_28783181
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 21:49 schreef Wombcat het volgende:

[..]

Dat heb ik dus ook. Wel twee aanvullingen:
Heras reed ook al goed bij Kelme (maar ja, dopingschandaal bij Kelme vorig jaar)
Azevedo reed ook al op dat niveau ONCE (en rijdt dit jaar wat minder)
en Mercado wint de R/V Oostenrijk en Pecharoman begon ook weer tekenen van leven te tonen.
  woensdag 13 juli 2005 @ 23:59:34 #116
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_28786852
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 21:35 schreef flyckje het volgende:
1. te hard rijden is 1sec. dope niet .... en in uw voorbeeld klopt voor geen meter, je moet zeggen 7*365 dagen te snel rijden en 100 keer voorbij een flitspaal gaan en niet geflitst worden.
2. nee inderdaad erna is hij veel beter gaan trainen op een andere manier en veel strikter geworden in zijn voeding en dergelijke maar zen talent had hij nog hoor ...
3. ik heb juist aangegeven met simpele voorbeelden dat dit niet zo is .....
4. hierop valt maar een commetnaar te geven je wilt dat ze gebruiken en staat niet open voor eerlijke renners of renners die beter presteren door een goede voorbereiding. nee als een renner beter presteerd is het doping. basso dopet ook zeker ? want hij is verbeterd in de TT ?
1. Ja, ik kan 100x langs een flitspaal gaan zonder gepakt te worden. Waarom? Door te remmen. Dus ... je kan pakken wat je wilt zonder betrapt te worden als je de juiste maskeringsmiddelen gebruikt.
2. Hij had geen talent voor klimmen. Hij is zowel lichamelijk als qua rijstijl een andere renner geworden. Is serieus voor zijn sport gaan leven maar niet alleen dat.
3. Ja hoor. En ik geef andere voorbeelden.
4. Ik wil niet dat ze gebruiken. Ik zou het onder bepaalde voorwaarden gedogen. Ik vind het ontzettend naief om te denken dat ze niet gebruiken. De invloed van doping wordt overigens regelmatig onderschat. Mentale kracht, taktisch inzicht, goede conditie en talent zijn veel belangrijker.

Rasmussen rijdt nu ook heel goed. Misschien gebruikt hij maar het kan goed zijn van niet. Hij had dit al in zich maar rijdt nu bewust voor die trui. En hij had een geluk bij een ongeluk met zijn peesblessure.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_28787853
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 21:19 schreef Ericr het volgende:
Blijlevens zie het altijd mooi, 'wat nou doping, ik ben toch nooit gepakt. Dus waar hebben we het nou over'
Haha, als ik de naam Blijlevens hoor stel ik dat sowieso synoniem aan doping. Dat was zo'n renner waarvan iedereen wist dat tie gebruikte, maar niemand die het zei.
Nooit gepakt overigens
  donderdag 14 juli 2005 @ 01:57:15 #118
28033 Pek
je moet wat
pi_28789499
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 13:04 schreef JohnDDD het volgende:

[..]Bovendien is het niet zo dat mensen met één bal minder testosteron aanmaken.
Ik kan me niet echt voorstellen dat Sheryl Crow de productie erg op gang brengt
Daar heb je toch hulpmiddelen bij nodig
The difference between the three Abrahamic religions:
- Christianity mumbling to the ceiling,
- Judaism mumbling to the wall,
- Islam mumbling to the floor.
  donderdag 14 juli 2005 @ 02:25:47 #119
6941 APK
Factual, I think.
pi_28789978
quote:
Op donderdag 14 juli 2005 01:57 schreef Pek het volgende:
Daar heb je toch hulpmiddelen bij nodig
flyckje
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_28790723
quote:
Op woensdag 13 juli 2005 23:59 schreef Barca het volgende:

[..]

1. Ja, ik kan 100x langs een flitspaal gaan zonder gepakt te worden. Waarom? Door te remmen. Dus ... je kan pakken wat je wilt zonder betrapt te worden als je de juiste maskeringsmiddelen gebruikt.
2. Hij had geen talent voor klimmen. Hij is zowel lichamelijk als qua rijstijl een andere renner geworden. Is serieus voor zijn sport gaan leven maar niet alleen dat.
3. Ja hoor. En ik geef andere voorbeelden.
4. Ik wil niet dat ze gebruiken. Ik zou het onder bepaalde voorwaarden gedogen. Ik vind het ontzettend naief om te denken dat ze niet gebruiken. De invloed van doping wordt overigens regelmatig onderschat. Mentale kracht, taktisch inzicht, goede conditie en talent zijn veel belangrijker.

Rasmussen rijdt nu ook heel goed. Misschien gebruikt hij maar het kan goed zijn van niet. Hij had dit al in zich maar rijdt nu bewust voor die trui. En hij had een geluk bij een ongeluk met zijn peesblessure.
1. gaat enkel als je op voorhand weet dat ze komen.
2. hincapie had ook geen talent voor te klimmen maar heeft hierop zwaar getraint. popovych was in eerst instantie ook geen klimmer. was begonnen al TT bij de jeugd maar is door oefenen beter bergop beginnen fietsen.
3. je hebt geen voorbeeld aangehaald
4. i agree with you :p

ik zeg niet dat er geen doping gebruikt word nergens, want er worden altijd renners gesnapt. Maar aan de manier waarop sommigen een renner in verdachting stellen probeer ik tegenargumenten te geven omdat het meestal niet de ideale manier is.

zoals kijken wie waar in welke ploeg het beste presteerd. complete bullshit.
beste kenmerk van doping en dat is verre van bulletproof zijn mense die eventjes een kop late zien en dan gewoon niks voorstellen. Mayo bv. maar zelfs dan heb je nog geen 50% zekerheid. zijn 1001 redenen waarom iemand meerdere jaren slecht kan zijn.

ook een van de zaken dat ze zeggen : dat een renner geen lange tijd goed kan zijn door doping.
nu of dit waar is dunno. Maar renners die zoveel keer getest worden ook buiten de compititie en nooit gepakt worden op doping, waar ingebroken word voor iets te vinden en niks vinden... dan vind ik toch dat die mensen het voordeel van de twijfel gegunt is. en niet telkens weer alles bovenhalen.
  donderdag 14 juli 2005 @ 07:59:50 #121
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_28791099
quote:
Op donderdag 14 juli 2005 04:16 schreef flyckje het volgende:

[..]

1. gaat enkel als je op voorhand weet dat ze komen.
2. hincapie had ook geen talent voor te klimmen maar heeft hierop zwaar getraint. popovych was in eerst instantie ook geen klimmer. was begonnen al TT bij de jeugd maar is door oefenen beter bergop beginnen fietsen.
3. je hebt geen voorbeeld aangehaald
4. i agree with you :p

ik zeg niet dat er geen doping gebruikt word nergens, want er worden altijd renners gesnapt. Maar aan de manier waarop sommigen een renner in verdachting stellen probeer ik tegenargumenten te geven omdat het meestal niet de ideale manier is.

zoals kijken wie waar in welke ploeg het beste presteerd. complete bullshit.
beste kenmerk van doping en dat is verre van bulletproof zijn mense die eventjes een kop late zien en dan gewoon niks voorstellen. Mayo bv. maar zelfs dan heb je nog geen 50% zekerheid. zijn 1001 redenen waarom iemand meerdere jaren slecht kan zijn.

ook een van de zaken dat ze zeggen : dat een renner geen lange tijd goed kan zijn door doping.
nu of dit waar is dunno. Maar renners die zoveel keer getest worden ook buiten de compititie en nooit gepakt worden op doping, waar ingebroken word voor iets te vinden en niks vinden... dan vind ik toch dat die mensen het voordeel van de twijfel gegunt is. en niet telkens weer alles bovenhalen.
3. heb toch gezegd dat renners bij usp/dc beter presteren dan elders. Heras, Landis, Padrnos, Salvodelli bijvoorbeeld.

Nee, ik geef geen voordeel van de twijfel. Vind ook niet dat ze dat verdienen.

De manier waarop je de discussie voert, dat je denkt dat ik vind dat ze moeten gebruiken, komt over als anief. Vervelend ook. Ik ben namelijk niet teleurgesteld als ik word overtuigd van het feit dat het clean gebeurt. Die overtuiging heb ik niet.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_28792478
Ik gaf idd die uitslag van die tijdrit omdat er gewoon heel veel verdachte lui opstaan.

Als ik ga kijken naar de startlijst van 1997 vind ik deze ploegen/renners sowieso al hoogstverdacht:
DEUTSCHE TELEKOM
1 RIIS Bjarne (Dan) (notoire pakker)
3 BOLTS Udo (All) (reed nogal hoog in het klassement in die tijd)
8 ULLRICH Jan (All) (reed veel beter dan nu)

FESTINA (vrij duidelijk)
11 VIRENQUE Richard (Fra)
12 BORTOLAMI Gianluca (Ita)
13 BROCHARD Laurent (Fra)
14 DUFAUX Laurent (Sui)
15 HERVE Pascal (Fra)
16 LAUKKA Joona (Fin)
17 MOREAU Christophe (Fra)
18 ROUS Didier (Fra)
19 STEPHENS Neil (Aus)

MAPEI-GB
21 MUSEEUW Johan (Bel) ab.18° (gepakt, en zwaar onder verdenking)
22 CAMENZIND Oscar (Sui) (werd 12e in het klassement)
24 JASKULA Zenon (Pol) (eindigde wel erg hoog in tijdrit)
25 NARDELLO Daniele (Ita) (rijdt nu geen deuk in een pakje boter meer, toen 18e)
26 PEETERS Wilfried (Bel) (Belg! )
27 STEELS Tom (Bel) hc.6° (rijdt na de dopingtour ook maar matigjes)
28 TAFI Andrea (Ita) (die gast reed gewoon té hard)
29 VANDENBROUCKE Franck (Bel) (ja)

COFIDIS (staat al langer onder verdenking)
61 ROMINGER Tony (Sui) ab.3°
62 ANDREU Frankie (Usa)
63 DESBIENS Laurent (Fra)
64 GAUMONT Philippe (Fra) (heeft verklaard doping te hebben gebruikt)
65 JALABERT Nicolas (Fra)
66 JULICH Bobby (Usa) (wordt beschuldigd door gaumont, reed toen heel erg goed)
67 LIVINGSTON Kevin (Usa) (wordt beschuldigd, reed toen heel erg goed)
68 RINERO Christophe (Fra) (wordt beschuldigd, werd in 1998 volgens mij 4e in de Tour ofzo)
69 SAUGRAIN Cyril (Fra) ab.14°

TVM (werden 104 ampullen EPO gevonden in een TVM-bus)
101 DEN BAKKER Maarten (Hol)
102 BLIJLEVENS Jeroen (Hol)
103 HAMBURGER Bo (Dan) ab.14° (reed toen wel erg hoog in het klassement)
104 HOFFMAN Tristan (Hol)
105 KNAVEN Servais (Hol)
106 ROUX Laurent (Fra)
107 SKIBBY Jesper (Dan)
108 VAN PETEGEM Peter (Bel)
109 VOSKAMP Bart (Hol)

SAECO-ESTRO
111 GOTTI Ivan (Ita) np.7° (is regelmatig beschuldigd, en reed toen wel erg goed, winnaar Giro etc.)
112 BUSCHOR Philipp (Sui)
113 CASAGRANDE Francesco (Ita) (gepakt)
114 CIPOLLINI Mario (Ita) ab.7°
115 FAGNINI Gian Matteo (Ita)
116 FORNACIARI Paolo (Ita) ab.14°
117 FRIGO Dario (Ita) ab.14° (gepakt)
118 FURLAN Giorgio (Ita)
119 LELLI Massimiliano (Ita)

BATIK-DEL MONTE
141 BERZIN Evgeni (Rus) np.7° (had een extra motortje )
142 BROGNARA Andrea (Ita) ab.11°
143 CENGHIALTA Bruno (Ita)
144 COLOMBO Luca (Ita) ab.14°
145 FRATTINI Francesco (Ita) np.14°
146 MINALI Nicola (Ita) (reed ook niet misselijk)
147 ODRIOZOLA Jon (Esp)
148 PIEROBON Gianluca (Ita)
149 TARTAGGIA Giuseppe (Ita)

BANESTO
151 OLANO Abraham (Esp) (reed na 1998 nooit meer goed)
152 ALONSO Marino (Esp)
153 ARRIETA Jose Luis (Esp)
154 BELTRAN Manuel (Esp) (rijdt bij postal eigenlijk wel minder dan toen bij banesto)
155 BLANCO Santiago (Esp) (reed hierna nooit meer goed)
156 CASERO Angel (Esp) (reed hierna nooit meer goed)
157 GARCIA-ACOSTA Vicente (Esp) ab.4°
158 JIMENEZ Jose Maria (Esp) (overleden, volgens mij aan een ahrtprobleem)
159 RODRIGUES Orlando (Por)

LOTTO-MOBISTAR-ISOGLASS
161 MADOUAS Laurent (Fra)
162 ABDOUJAPAROV Djamolidin (Ouz) hc.6° * (gepakt)
163 FARAZIJN Peter (Bel)
164 PLANCKAERT Jo (Bel) hd.14° (notoire pakker)
165 SALMON Benoit (Fra) hc.18°
166 TCHMIL Andrei (Ukr) hd.14° (notoire hardrijder)
167 TETERIOUK Andrei (Kaz) np.12°
168 VAN HYFTE Paul (Bel)
169 WAUTERS Marc (Bel) hd.14°

KELME-COSTA BLANCA-EUROSPORT (oud-kelme renners verklaren dat er massaal gebruikt werd)
171 ESCARTIN Fernando (Esp)
172 BENITEZ Francisco (Esp)
173 BUENAHORA Hernan (Col)
174 CABELLO Francisco (Esp)
175 DE LOS ANGELES José (Esp)
176 GONZALEZ Arsenio (Esp) ab.2°
177 GONZALEZ-PICO Jose-Jaime (Col) ab.18°
178 PASCUAL RODRIGUEZ Javier (Esp)
179 VIDAL José Angel (Esp)


MERCATONE-UNO
181 PANTANI Marco (Ita) (reed té snel omhoog met zijn hematocriet van 60%)
183 CONTI Roberto (Ita) (reed ook erg sterk)
189 ZBERG Beat (Sui) (reed hierna nooit meer écht goed)
Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
pi_28793929
Ook opvallend: Frigo wordt gepakt met doping, en ineens stapt de erg goed rijdende ploeggenoot Kirchen af.
pi_28794682
Aan de andere kant, Basso was bij Fassa minder goed dan bij CSC nu. En die heeft ook nog met Frigo gereden.
Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
pi_28794732
Kim Kirchen rijdt komend seizoen voor Liquigas - Bianchi. De Luxemburger wil niet afwachten totdat manager Ferretti van Fassa Bortolo een nieuwe sponsor heeft gevonden.

De 27-jarige Kirchen, die in 2003 Parijs-Brussel won, wordt gezien als een multifunctioneel renner. Gisteren moest hij nog opgeven in de Tour de France wegens rugklachten. Een dag daarvoor reed hij echter heel sterk in de rit naar Courchevel en kwam als achttiende binnen in die zware Alpenrit. Kirchen reed al vanaf 2001 voor Fassa Bortolo, de sponsor die er na dit seizoen mee ophoudt. Manager Ferretti geeft zichzelf nog een aantal dagen om een nieuwe sponsor te vinden. Kirchen wilde niet in onzekerheid over zijn toekomst leven en tekent voor Liquigas. Spurtbom Petacchi heeft ook al veel aanbiedingen op zak, waaronder T-Mobile en Discovery Channel. Rabobank is dan weer geïnteresseerd in Juan-Antonio Flecha.

Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')