I hate to say it, but the boy's got a pointquote:Op woensdag 13 juli 2005 09:22 schreef JohnDDD het volgende:
Ik begin btw wel aan het talent van Ullrich te twijfelen. Ik wil best geloven dat de man talentvol is, maar in 1996, 1997, 1998 was hij stukken beter. Ik kan me niet voorstellen dat dat alleen door een slechte voorbereiding komt; die was dit jaar toch best goed.
In 1996-1998 reed Riis bijv. ook mee in de Tour, en Riis was toch mister 60%. Ik kan me best voorstellen dat de hele Telekom ploeg ook flink aan de EPO zat. Uwe Ampler, een oud-Telekomrenner, heeft beweerd dat hij in de jaren 92/93 al stiekem EPO toegediend kreeg van de ploegarts en dat hij door Walter Godefroot tot doping werd gedwongen. Udo B๖lts kwam in die jaren ook wel verdacht goed mee in het hooggebergte.
Ik denk persoonlijk dat Ullrich talentvol is, maar dat hij zonder EPO niet de Tour kan winnen omdat hij in het hooggebergte tekortkomt. En zo diep als hij nu gaat, heb ik hem nooit zien gaan.
Niet echt een verwijt aan Ullrich btw, hij was jong en iedereen deed het, zeker nummer 2 Virenque en Pantani helemaal, dus Ullie was in die jaren wel gewoon echt de beste. In 2000, 2001 kon ie nog redelijk mee, maar volgens mij is hij nu gewoon versleten.
The suspicion surrounding Frigo is the second doping debacle in two days at the Tour de France, following the exclusion from the race of Lampre rider Evgeni Petrov Tuesday.quote:Op woensdag 13 juli 2005 11:49 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
Ja maar Epo in de auto is geen goed teken natuurlijk
Hein Verbruggen zegt dat Armstrong geen bijzondere attesten heeft, en dat hij niet meer of minder mag dan andere renners.quote:Op woensdag 13 juli 2005 12:41 schreef Pek het volgende:
Wat Armstrong betreft heb ik me eens laten vertellen dat hij door zijn kanker en het feit dat hij nog maar 1 zo'n knikker heeft hangen, te weinig testosteron aanmaakt en hierdoor legaal mag bijspuiten. Gevolg hiervan is dat waar bij een "gewone" renner het testosterongehalte afneemt gedurende de koers, het bij Lance nagenoeg gelijk blijft of iig minder snel afneemt. Dit zou dan verklaren waarom hij aan het eind nog zoveel over heeft en iedereen aan flarden kan rijden![]()
Ik ben het hier wel een beetje mee eens, die Savoldelli rijdt opeens weer erg goed (en bij Saeco nam die vroeger natuurlijk ook al gortig), Heras rijdt bij Liberty echt en๓rm slecht - komt geen berg meer op - en ga zo maar door.quote:Op woensdag 13 juli 2005 13:57 schreef SaintOfKillers het volgende:
Of Savoldelli, die rijdt geen deuk in een pakje boter, gaat naar het Armstrongploegje en wint zonder serieuze voorbereiding prompt de Giro.
Oh, Savoldelli heeft zelf gezegd dat hij het helemaal niet verwachtte dat hij zo goed zou rijden in de Giro, dus jij weet meer over Savoldelli dan Savoldelli zelf. En verder beschuldig ik uiteraard zoveel ik wil.quote:Op woensdag 13 juli 2005 14:32 schreef flyckje het volgende:
.. beloki zware valpartij ??????
savoldelli perfecte voorbereiding op de giro. en jaren na zen 1ste giro overwinning constant ongevallen.
dus stfu om die te beschuldigen FFS.
Bron: Belgische teletekstquote:Armstrong opnieuw beschuldigd
ญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญ
Dinsdag rammelde Lance Armstrong het hele peloton uiteen. Diezelfde dag beschuldigde zijn ex-medewerker Mike Anderson hem opnieuw van dopinggebruik.
Anderson deed zijn verhaal in de Franse krant Le Monde. "In februari 2004 was ik aan het rommelen in Armstrongs huis in Gerona", zegt Anderson. "In de badkamer vond ik een potje met het label van androstenine, een spierversterker van de lijst van verboden producten." "Enkele dagen na mijn vondst begon Armstrong heel koel tegen mij te doen. Hij behandelde me sindsdien ook niet meer als vriend, maar louter als personeelslid." Anderson was een boezemvriend.
"In mei 2004 stonden er plots speurders van het Amerikaanse anti-dopingagentschap voor zijn ranch in Texas. Lance was spoorloos", vertelt Mike Anderson. "Hij vertelde me altijd waar hij was, maar niet die dag. Tot iemand van zijn entourage me vroeg om te gaan kijken of de speurders vertrokken waren."
In die periode praatte Anderson met Armstrong ook over Johan Museeuw. "Ik vertelde hem dat Museeuw stero๏den zou hebben gebruikt. "Ach, dat doet toch iedereen", reageerde Lance ijskoel. Armstrong bedriegt het publiek en het wielrennen. Niemand kent zijn ware gelaat. Dat moet maar eens veranderen."
Blijkbaar is het mogelijk: Frigo en Rumsas zijn beide nooit positief bevonden volgens mij, toch is het bijna 100% zeker dat ze gebruikt hebben. Bij beide zijn immers doping producten in beslag genomen. Toch ook 2 renners die vaak goede uitslagen rijden en dus ook vaak gecontroleerd wordenquote:Op woensdag 13 juli 2005 19:45 schreef JohnDDD het volgende:
Ik vraag me wel af hoe je EPO kunt gebruiken zonder dat men erachter komt, zeker als je 1e staat in het klassement en elke dag moet plassen.
En de hele Festina-ploeg natuurlijk. Die zijn ook nooit positief geweest (maar toen werd nog niet op EPO gecontroleerd, want daar was nog geen test voor).quote:Op woensdag 13 juli 2005 19:49 schreef Hedgehog het volgende:
[..]
Blijkbaar is het mogelijk: Frigo en Rumsas zijn beide nooit positief bevonden volgens mij, toch is het bijna 100% zeker dat ze gebruikt hebben. Bij beide zijn immers doping producten in beslag genomen. Toch ook 2 renners die vaak goede uitslagen rijden en dus ook vaak gecontroleerd worden![]()
Frigo is (was) een erg getalenteerd renner en nu blijkt dat hij naar alle waarschijnlijkheid een hele hoop slikt. En toch stelt hij nog weinig voor. Misschien zegt dat al genoeg over het huidige peloton.quote:Op woensdag 13 juli 2005 19:56 schreef JohnDDD het volgende:
Maar wat je dan met EPO moet tijdens de Tour...blijkbaar gebruiken lui als Frigo dan toch wel, en hebben die gewoon geluk dat ze niet zo vaak moeten plassen.
Als dat voor Heras het geval is, betekent dat dan dat hij bij US Postal ook heeft gebruikt (en dat Armstrong dan nog steeds de enige is die daar niet gebruikt volgens jou)?quote:Op woensdag 13 juli 2005 20:07 schreef JohnDDD het volgende:
Je gaat je dan wel afvragen of mensen als Heras, Beloki, Mayo etc. nu ook eindelijk in hun "normale" vorm zijn.
Ja, Cadel Evans ook al. En Beltran doet het bij US Postal ook beter dan bij Bianchi. Er is blijkbaar iets mis met die Duitse ploegen. Sevilla raakt ook al niet meer vooruit.quote:Op woensdag 13 juli 2005 20:11 schreef Wombcat het volgende:
Opvallend vind ik iig wel dat renners die bij T-Mobile (Telecom) komen, vaak een stuk minder worden, en als ze dan weer vertrekken (Botero, Savoldelli) opeens wel weer goed rijden.
Met renners van US Postal was dat vaak andersom.
Hij was altijd al een subtopper, maar plots ging het nog beter, ja, omdat hij begon te slikken en spuiten of iets dergelijks blijkbaar. En nu blijkt dat hij dat nog steeds doet (of terug doet), maar hij komt niet meer vooruit. Dus hebben de anderen (volgens mij dan) ondertussen iets nieuws en beters.quote:Op woensdag 13 juli 2005 20:16 schreef methodmich het volgende:
Frigo was ook nooit zo'n topper, tot ie in dat jaar dat ze hem voor het eerst pakten ineens allerlei koersen won en hoog in de Giro stond.
Mijn probleem is niet zozeer dat hij zou gebruiken. So what, zo zijn er nog, waarschijnlijk heel veel. Maar die anderen financieren geen UCI-speeltjes, die anderen zeggen niet tegen de UCI dat ze bepaalde personen even in het oog moeten houden (in het geval van Armstrong de Spanjaarden) en die anderen hebben geen enggeestige vetes met collega's (in het geval van Armstrong dat hele nogal trieste Simeoni-gedoe). Ik heb alleen iets tegen hypocrieten.quote:Op woensdag 13 juli 2005 20:19 schreef JohnDDD het volgende:
Ja klopt Wombcat. Ik zeg ook niet dat Armstrong zeker niet gebruikt hoor. Misschien wel.
Vino. OK gisteren was 'ie slecht, maar normaal gesproken staat 'ie er het hele seizoen (2003 was bv. een topseizoen voor 'm, en ook de jaren daarvoor reed 'ie altijd alles, en won regelmatig iets).quote:Op woensdag 13 juli 2005 20:19 schreef JohnDDD het volgende:
Daar zie je sowieso maar weinig buitengewone prestaties tegenwoordig.
Of hij is gewoon dusdanig zwak geworden dat zelfs EPO niet meer helpt.quote:Op woensdag 13 juli 2005 20:18 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Hij was altijd al een subtopper, maar plots ging het nog beter, ja, omdat hij begon te slikken en spuiten of iets dergelijks blijkbaar. En nu blijkt dat hij dat nog steeds doet (of terug doet), maar hij komt niet meer vooruit. Dus hebben de anderen (volgens mij dan) ondertussen iets nieuws en beters.
Dat was idd wat bij mij defintief de deur dichtdeed wat Armstrong betreft, terwijl ik op dat moment (eigenlijk voor het eerst), respect voor hem kreeg. Daarna had ´ie bij mij definitief afgedaan.quote:Op woensdag 13 juli 2005 20:23 schreef SaintOfKillers het volgende:
(in het geval van Armstrong dat hele nogal trieste Simeone-gedoe).
Heeft Armstrong de UCI iets gezegd over de Spanjaarden?quote:Op woensdag 13 juli 2005 20:23 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Mijn probleem is niet zozeer dat hij zou gebruiken. So what, zo zijn er nog, waarschijnlijk heel veel. Maar die anderen financieren geen UCI-speeltjes, die anderen zeggen niet tegen de UCI dat ze bepaalde personen even in het oog moeten houden (in het geval van Armstrong de Spanjaarden) en die anderen hebben geen enggeestige vetes met collega's (in het geval van Armstrong dat hele nogal trieste Simeoni-gedoe). Ik heb alleen iets tegen hypocrieten.
Vorig jaar een keertje. Of een jaartje eerder.quote:Op woensdag 13 juli 2005 20:26 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Heeft Armstrong de UCI iets gezegd over de Spanjaarden?
Hij heeft een jaar of 2/3 geleden, toen een hoop Spanjaarden een piek kenden (vooral de Euskaltels), ergens gezegd dat hij dit vrij opvallend vond en dat hij vond dat men die maar eens erg goed in het oog moest houden. Ik veronderstel toch dat dit aan de UCI en organisatoren in het algemeen was gericht.quote:Op woensdag 13 juli 2005 20:26 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Heeft Armstrong de UCI iets gezegd over de Spanjaarden?
* Wombcat hoopt op een herhaling hiervanquote:Op woensdag 13 juli 2005 20:36 schreef JohnDDD het volgende:
Interessant!
Trouwens ik kwam net op een site de uitslag van de tijdrit Saint-Etienne Saint-Etienne uit 1997 tegen, die ook dit jaar wordt verreden!
1. Jan Ullrich en 1h16'24"
Schokkend van hoe weinigen je zeker weet (of denkt te weten) wie echt clean waren. Ik kom niet verder dan Boogerd en wellicht Zberg.quote:Op woensdag 13 juli 2005 20:36 schreef JohnDDD het volgende:
Interessant!
Trouwens ik kwam net op een site de uitslag van de tijdrit Saint-Etienne Saint-Etienne uit 1997 tegen, die ook dit jaar wordt verreden!
1. Jan Ullrich en 1h16'24"
2. Virenque เ 3'04"
3. Riis เ 3'08"
4. Olano เ 3'14"
5. Pantani เ 3'42"
6. Fr.Casagrande เ 3'56"
7. Vandenbroucke เ 4'44"
8. Jaskula เ 4'50"
9. B.Zberg เ 5'00"
10. Boogerd เ 5'04"
Drie toch (Ullrich, Virenque, Vandenbroucke)?quote:Op woensdag 13 juli 2005 21:07 schreef flyckje het volgende:
nee want helft van die lijst is gepakt op doping
1. idd maar na 100 keer ook in niet koerseizoenen geef je wel de voordeel van de twijfelquote:Op woensdag 13 juli 2005 21:13 schreef Barca het volgende:
Tja ... dope is nu eenmaal onlosmakelijk verbonden met sport. En de prestaties van Armstrong ...
1. niet positief getest wil niet zeggen niet gebruikt
2. het kwaliteitsverschil tussen Armstrong en de rest is niet normaal
3. het kwaliteitsverschil tussen de knechten van Armstrong en de rest is absurd
4. het verschil in presteren tussen rijden bij usp/dsc en bij andere ploegen is zeer veel zeggend
Er zijn goede maskeringsmiddelen en middelen die het gebruik van maskeringsmiddelen kunnen verbloemen maar ... zo af en toe wordt er een renner gepakt. Het is dus nog altijd makkelijker om te tonen dat er wel wordt gebruikt dan niet.
Ik vind het echt heel naief om te denken dat er geen sprake is van vals spel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |