![]()
Aanstaande zaterdag 20 augustus is het weer te doen in Buren! Voor de derde keer wordt er “ 5 dj’s in a row ” georganiseerd. Ook deze keer vindt dit dance-feest plaats in de Jeugdsoos ’75 aan de graafschapstraat 8A (op het industrieterrein, naast de brandweer).
Verwacht veel goeie dance-muziek, leuke mensen, goedkope dranken en een topsfeer tot diep in de nacht!
Van 21:00 tot 05:00 gaan verschillende dj’s en dj-duo’s de soos weer op zijn kop zetten! Deep-house, progressive, tech-trance, classics en techno, alles komt aan bod en de line up is weer om van te smullen:
21:00 - 22:30 Xantra
Na het draaien op de 1e editie van 5 dj’s in a row en zijn fantastische set op Dance Addiction opent Xantra met zijn heerlijke progressive sounds dit keer de avond! Ook in de studio heeft hij niet stilgezeten, speciaal voor dit feest heeft hij een remix gemaakt van Barry D – Conspiracy, the 5 dj’s in a row anthem!
22:30 – 00:30 Beat & Tom S
Om half elf neemt Beat de draaitafels over en gaan we genieten van een uur lang nieuwe, melodieuze progressive trance! Om half twaalf zal Tom S. het publiek van trance tot tech-house tot na middernacht doen bewegen.
00:30 – 02:00 Daluxx
Met optredens in binnen- en buitenland zijn we er trots op de heren van Daluxx te verwelkomen in Buren! Anderhalf uur lang krijgen we een dj-battle te zien waar we het nog lang over gaan hebben! Zorg dat je er bij bent!
02:00 – 03:30 Tinoz
De enige dj die op alle edities van 5 dj’s in a row te zien was/is! Waarom dit terecht is zal blijken uit zijn show! Anderhalf uur lang classics waar je niet bij stil kunt staan!
03:30 – 05:00 Joost van den Berg
Afsluiten in stijl is een begrip voor 5 dj’s in a row, vandaar dat de organisatie wederom gekozen heeft voor Joost van den Berg! Deze dj/producer weet tot aan het einde van zijn set vernieuwend, enthousiast en energiek te blijven! En dat is waar het publiek voor komt, tot aan het einde dansen en genieten van opzwepende klanken!
De entree bedraagt ¤ 7,50 (aan de deur) en munten zijn te koop voor ¤ 1,25 per stuk. Er is een gratis garderobe en ook de toiletten kosten niets!
Zorg dat je er bij bent! Tot dan!
"Kijk hem daar nu harken op z'n buitenblad met z'n mijnwerkersgezicht"