quote:
Op woensdag 13 juli 2005 22:04 schreef Anton het volgende:Aaaargghh! Ik heb het helemaal gehad met de wereld! Alles is nep, toegespitst op valse emoties en jaloezie. Helemaal op tv (wat ik tot mijn grote ergernis weer eens heb gekeken omdat ik te moe was om mezelf naar de tuin te slepen).
Een paar voorbeelden:
- Een schreeuwende SBS'er moet mij overtuigen dat de politie geweldige achtervolgingen doet. Ik word al moe als ik een minuut zo moet schreeuwen, laat staan een half uur lang. En mensen die schreeuwen hebben vaak niets interessants of belangrijks te melden.
- De politiek hier probeert alleen maar naar het gewone gepeupel te luisteren om uit te vinden wat ze van het land moeten maken. Onzin, echte politici hebben een visie over hoe het met het land moet gaan, zijn betrokken en hebben verstand van wat ze doen. Maar dus niet in Nederland. Met dank aan de erven P. Fortuyn.
- De verslaggeving in de actualiteiten rubrieken is al net zo erg: Het gaat alleen maar over wat het gepeupel er van vindt, wat ze voelen enzo, en niet meer over wat er daadwerkelijk is gebeurd. En van enige journalistieke vaardigheden is ook al geen sprake meer. De kwaliteit van het journaal is nog net iets beter, maar niet veel.
- Op de radio is het helemaal huilen: dj's die zich alleen maar met hun eigen populariteit bezig houden en daarmee zichzelf tot enorme dieptes verlagen om interessant te lijken. Draai @#$%^dver een plaat en vertel me daar wat over! O wacht, de platen worden ook gemaakt door hersenloze negers en halfnaakte domme blondjes van wie de producers ook geen idee meer hebben van wat het woord "melodie" betekent. En dan laat ik Henk-Jan nog maar buiten schot. Waar zijn de Kids From Fame gebleven als je ze nodig hebt?
Pfff, ik zou hier zo 5 columns over kunnen submitten ware het niet dat ik beter naar bed kan gaan. Stiekum hoop ik ook dat de
Veronica Radioschool uit deze armoede geboren is, en dat ze daar verplicht 50 jaar muziekgeschiedenis onderwijzen. De site doet het alvast niet goed, dus het zal wel weer ijdele hoop zijn.
Anton, ik ben het helemaal met je eens!
![]()
Maakt
dit nieuws weer wat goed?
![]()
Maar het huis gaat door Dino??
![]()
Die enorme kast??
Heb je er veel vanaf gekregen, qua prijs?? Enige onderhandelingsruimte was er denk wel!
![]()
Goed te zien dat je weer terug bent! Heb je nog leuke dingen gedaan in NY behalve heel veel werken en Clemm Snide spotten?
![]()
En je test was best leuk om te doen hoor Sebbo, het was denk ik alleen een beetje meer werk dan de meeste mensen verwacht hadden!
![]()
quote:
Is gewoon lelijk!
![]()
De gozer van wie dat spul is, heeft vast geen vriendin!
![]()
Vrouwen willen niet van die lelijke dingen in huis!