LOLquote:Op zaterdag 9 juli 2005 14:15 schreef MouseOver het volgende:
Liegen tegen ongelovigen is toegestaan. Dus je voorstel heeft weinig kans.
Ik ben een (moslim) ik keur het af! (ze doen het dus wel!)quote:Op zaterdag 9 juli 2005 13:49 schreef DeltaHF het volgende:
Ik vind het ook altijd prachtig om te zien.
Afgelopen week ook weer. Een of andere marokkaan van god (of allah) mag weten wat voor instelling of stichting hier in nederland.
Ja, je ziet het meteen weer. Meteen wordt weer aangenomen dat het door moslims gedaan is terwijl dat helemaal nog niet zeker is!
Nee lul, niet 100% zeker, maar ga er voor het gemak maar even van uit dat het voor 80% zeker is.
En meteen weer lekker in de slachtofferrol kruipen ipv duidelijk een statement te maken dat "ze" het absoluut afkeuren, zo een aanslag. Maar nee, dat doen ze niet.
Ik val dan waarschijnlijk onder de catogorie Ongelovige Moslim, mijn ouders zijn moslim dus bij mijn geboorte is aangegeven dat ik ook moslim ben.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 14:13 schreef trebbors het volgende:
Ik vraag me af hoe je een "gelovige moslim" kan zijn... moslim is toch gelovig of ben ik nou aan het flippen?
Ik vind het een beetje zielig gedoe met die moslims eerst Juichen ze zodra de WTC's instorten en dan komen ze met de statement "Wij moslims keuren dit af!" Ja jij misschien maar ik zie niet zo veel goeds in die andere zooi.
Terroristen 99,99% is moslim volgens mij... allemaal in naam van Alah! ja echt ik word er ook zo ziek van alles met ja allah of profeet Mohammed zegt dat we dat moeten doen.. ja nou echt jullie moslims leven nog in de tijd dat de ridders hier waren!
Maarja boeiend... Ik zeg niet dat alle moslims zo zijn maar het zijn er wel veel...
BTW volgens mij kan je gewoon beter niet gelovig zijn.. ook meteen de minste ellende.. (ben zelf ook niet gelovig en heb ook een schijthekel aan die christenen)
Mooiquote:Op zaterdag 9 juli 2005 14:27 schreef EKS1707 het volgende:
[..]
Ik ben een (moslim) ik keur het af! (ze doen het dus wel!)
Ik heb er geen last van nee, maar openlijk afkeuren zie ik maar weinig gebeuren, en dat vind ik jammerquote:De goede moslims zul je niet horen omdat die een normaal leven leiden. Daar heb je geen last van dus die vallen niet op!
Dit is nu precies het probleem.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 14:27 schreef EKS1707 het volgende:
De goede moslims zul je niet horen omdat die een normaal leven leiden. Daar heb je geen last van dus die vallen niet op!
Ja, maar je schouders ophalen en het op die manier afdoen.. daar hou je de ellende niet mee tegen.. of wel? Zodra jij een keuze moet maken, piep je wel anders.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 17:34 schreef janimie het volgende:
maar ja uiteindelijk slaat dit hokjesgedrag op dit forum ook nerges op, mensen die aanslagen beramen/plegen zijn zoiezo niet goed bij hun hoofd, ookal zijn het extremistische moslims, christelijken, hindu's, atheisten en ga zo maar dooooor
Soera 2: 190-193quote:Op zaterdag 9 juli 2005 14:10 schreef janimie het volgende:
- de extemistische moslim - extremistische moslims zijn eigelijk geen moslims want waar in de koran staat dat het doden van mensen goedgekeurd is ?
alles wat in de koran staat is het letterlijke woord van god en moet ten alle tijden exact worden opgevat, dat weet elke moslimquote:Op zondag 10 juli 2005 01:51 schreef ethiraseth het volgende:
Tja, het zal er best allemaal letterlijk zo instaan maar vind dit toch een beetje makkelijk. Net als in de bijbel moet je dingen lezen in de context van de hele tekst en met selectief citeren kan je ergens een hele andere betekenis geven.
Desondanks wordt het op zo'n manier wel heel makkelijk om daden te verantwoorden met een 'kijk, daar staat het', terwijl het mischien totaal anders bedoeld is.
Laat iedereen het horen.quote:Op zondag 10 juli 2005 02:18 schreef Schepseltje het volgende:
[..]
alles wat in de koran staat is het letterlijke woord van god en moet ten alle tijden exact worden opgevat, dat weet elke moslim
de bijbel is een verzameling beschrijvingen en meningen van allerlei verschillende mensen, hierbij moet je inderdaad wel interpreteren, daarnaast is het christendom gebaseerd op het nieuwe testament, waar geen geweld in voorkomt
Tuurlijk, geef het zogenaamde linkse beleid maar de schuld.quote:Op zondag 10 juli 2005 10:53 schreef Steeven het volgende:
Poe, door al die jarenlange hulp van de linkse overheid en massale positieve discriminatie krijgen we enkel nog stank voor dank van die gemeenschap. Kijk die grote groep doorgedraaide jeugd maar, Nederlands paspoort of niet, ze zijn helemaal de weg kwijt. Bovendien hoor je woordvoerders van die gemeenschap niet of te laat en vaak zeggen ze nog het verkeerde ook. Moeten ze ook niet verbaast zijn dat mensen door de emotie snel generaliseren en alle moslims maar de schuld geven. Bovendien ligt de echte schuld bij het tranentrekkende beleid van de overheid jaren geleden.
Ja dat geef ik zeker de schuld ja. Dat slappe zak beleid is een oorzaak voor de onrust in onze huidige samenleving. Er hoeft nog maar een bomaanslag te komen hier en we krijgen etnische rellen.quote:Op zondag 10 juli 2005 10:59 schreef vries750 het volgende:
[..]
Tuurlijk, geef het zogenaamde linkse beleid maar de schuld.
Na jaren 'rechts' beleid is het wél Verdonk dat nu de linkse/paarse plannen uitvoerd.
quote:Op zondag 10 juli 2005 09:55 schreef J_CDA het volgende:
Er moeten eens demonstraties komen van de grote groepen moslims, welke de aanslagen in Londen verafschuwen. Die het niet pikken dat er een of andere rasmongool de macht krijgt in Iran of dat vrouwen in SA ongelofelijk worden achtergesteld op de mannen aldaar. Dan ben ik er pas van overtuigd dat er ook een grote groep gematigde moslims bestaat, die durven de extremistische moslims af te keuren.
zonder aanziens des persoons discrimineren is dubbe lopquote:Op zaterdag 9 juli 2005 13:45 schreef Jerobeam het volgende:
Ik denk dat het niet goed is om alle moslims zonder aanziens des persoons te discrimineren.
Ja, en het Christendom had ooit als missie de hele wereld te bekeren. Ik denk dat je te veel generaliseert.quote:Op zondag 10 juli 2005 12:53 schreef Integrity het volgende:
Even nog een keer over de Islam, het is dus het einddoel om een land te onderwerpen. Hier in Nederland is dat misschien niet haalbaar, maar kijk ff naar Darfur bijvoorbeeld?? FF een reality check hier: De Muzelmannen hebben als doel om een land te onderwerpen aan de Islam en de regels in te voeren. Dat is de Islam en zo gebeurd het al eeuwen lang, dit is de methode.
Tuurlijk is er menselijk onderscheid en voortschrijdend inzicht, maar een land onderwerpen aan de wetten van de Islam... dat is wel degelijk het einddoel van elke Moslim. Verdiep je er maar eens in, nogmaals:
http://users.skynet.be/courlisius/islam_II.html
De woorden uit m'n mond...quote:Op zondag 10 juli 2005 13:09 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Die kans hebben ze al gehad en verpest.
Weinig te onderwerpen daar, Darfoer is allang al geheel islamitisch...quote:Op zondag 10 juli 2005 12:53 schreef Integrity het volgende:
Even nog een keer over de Islam, het is dus het einddoel om een land te onderwerpen. Hier in Nederland is dat misschien niet haalbaar, maar kijk ff naar Darfur bijvoorbeeld??
Ik zou zo zeggen, bekijk het nieuwsarchief. Daar zijn zulke verschrikkelijke dingen gebeurd, dat ik met stuk kan zeggen dat jij niet weet waar je over praat. Dit met alle respect. Het speelt nu dus nog steeds, een RAMP.quote:Op zondag 10 juli 2005 13:34 schreef Monidique het volgende:
[..]
Weinig te onderwerpen daar, Darfoer is allang al geheel islamitisch...
Ja, maar ik zeg toch ook niet dat er niets aan de hand is?quote:Op zondag 10 juli 2005 16:12 schreef Integrity het volgende:
[..]
Ik zou zo zeggen, bekijk het nieuwsarchief. Daar zijn zulke verschrikkelijke dingen gebeurd, dat ik met stuk kan zeggen dat jij niet weet waar je over praat. Dit met alle respect. Het speelt nu dus nog steeds, een RAMP.
Onderwerpen is natuurlijk dikwijls meer dan bekeren, etnische zuiveringen bijvoorbeeld, "horen" ook bij de onderwerping van een gebied of volk.quote:Op zondag 10 juli 2005 13:34 schreef Monidique het volgende:
[..]
Weinig te onderwerpen daar, Darfoer is allang al geheel islamitisch...
Je zei dat het niet speelde binnen de context, dus ja je zei eigenlijk dat er niets aan de hand was.quote:Op zondag 10 juli 2005 16:15 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ja, maar ik zeg toch ook niet dat er niets aan de hand is?
Eindelijk hier draait het ook om. Mensen volgen het.quote:Op zondag 10 juli 2005 16:25 schreef HiZ het volgende:
Wat onderworpen moet worden zijn niet zozeer de moslims, maar de Islam.
Ik zei dat de Islam daar weinig te onderwerpen heeft, omdat het al helemaal islamitisch is...quote:Op zondag 10 juli 2005 16:33 schreef Integrity het volgende:
[..]
Je zei dat het niet speelde binnen de context, dus ja je zei eigenlijk dat er niets aan de hand was.
Je zei het als reactie op mij, ik zei: neem als voorbeeld Darfur. Waarom Darfur? Omdat daar een vrij recent voorbeeld is van een onderwerping van de Islam. Jouw reactie was waar ik op doorging. Ik ga dit ook verder niet meer toelichting, ik vind dit raarquote:Op zondag 10 juli 2005 16:35 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ik zei dat de Islam daar weinig te onderwerpen heeft, omdat het al helemaal islamitisch is...
Hoe recent?quote:Op zondag 10 juli 2005 16:37 schreef Integrity het volgende:
Omdat daar een vrij recent voorbeeld is van een onderwerping van de Islam.
Zo recent dat je nu nog geld kunt storten, omdat ze met miljoenen het land uitmoeten.quote:
Hamza en Fatma die waarschijnlijk islamitisch zijn. Dat is dus mijn punt. Als je wilt aantonen dat het doel van de Islam onderwerping is, dan moet je het geweld in Darfoer niet als voorbeeld nemen, omdat zowel slachtoffers als daders islamitisch zijn.quote:Op zondag 10 juli 2005 16:42 schreef Integrity het volgende:
“Toen we moesten vluchten, moesten we lang rennen.” zegt Fatma, “Ik had mijn zoon, Hamza, op mijn rug, hij was twee jaar. Ik had geen melk meer. Hij moet op het laatst zijn gestorven van de uitputting. Ik weet niet wanneer en hoe dat gebeurd is, maar toen we in het dorp kwamen en ik hem uit de doek wikkelde, was hij dood.” Fatma is dertig jaar komt uit Korola. Haar dorp is aangevallen door arabieren. “Ze sloegen mensen en schoten mannen dood. Jonge vrouwen werden verkracht waar iedereen bij was.”
Nu komen we tot de kern van de zaak. Wat is de achterliggende gedachten? Luister eens, je hebt echt dislexcie of niet. Er staat toch duidelijk in de quote: arabieren vielen het land binnen... welk gedeelte van mijn punt snap je nu niet? De letters A-R-B-I-E-R-N???quote:Op zondag 10 juli 2005 16:46 schreef Monidique het volgende:
[..]
Hamza en Fatma die waarschijnlijk islamitisch zijn. Dat is dus mijn punt. Als je wilt aantonen dat het doel van de Islam onderwerping is, dan moet je het geweld in Darfoer niet als voorbeeld nemen, omdat zowel slachtoffers als daders islamitisch zijn.
Nou ja, je zegt over de Islam dat het einddoel is om een land te onderwerpen. We moeten dan bijvoorbeeld ff naar Darfur kijken. Voor de Islam is er echter weinig te onderwerpen daar, omdat het al islamitisch ís. En dat de daders voornamelijk bestaan uit Arabisch-sprekende -maar behalve de taal net zo 'Darfoers' zijn als de slachtoffers- ruiters, dat is wel zo, maar je had het over de Islam, niet over 'Arabieren'.quote:Op zondag 10 juli 2005 16:48 schreef Integrity het volgende:
[..]
Nu komen we tot de kern van de zaak. Wat is de achterliggende gedachten? Luister eens, je hebt echt dislexcie of niet. Er staat toch duidelijk in de quote: arabieren vielen het land binnen... welk gedeelte van mijn punt snap je nu niet? De letters A-R-B-I-E-R-N???Ik raak snel geirriteerd, wanneer ik met mensen discussier die niet echt weten waar ze over praten. Zullen we de argumenten beter op elkaar aansluiten? Betekent dus wel dat, als jij echt niet weet waarover je praat, je weinig aan te sluiten hebt. Ik ben wel benieuwd in hoeverre jouw kreten beargumenteerd kunnen worden, let's do it!
Als een videorecorder bij een TV, als een arabier en de Islam. Laten we dat maar aannemen, maar ik begrijp nu al dat jij helemaal niets weet over de achtergrond over de situatie Darfur. Tenzij jij het me even haarfijn wil uitleggen en anders maar gewoon stopt... Ow en nog iets, lees die bron eens door als je zin hebt. Dan kun je ook nog echt reageren op me, want ik haal mijn informatie uit die bron en uit een heel uitgebreid artikel uit de Elsevier over de Koranquote:Op zondag 10 juli 2005 16:55 schreef Monidique het volgende:
[..]
Nou ja, je zegt over de Islam dat het einddoel is om een land te onderwerpen. We moeten dan bijvoorbeeld ff naar Darfur kijken. Voor de Islam is er echter weinig te onderwerpen daar, omdat het al islamitisch ís. En dat de daders voornamelijk bestaan uit Arabisch-sprekende -maar behalve de taal net zo 'Darfoers' zijn als de slachtoffers- ruiters, dat is wel zo, maar je had het over de Islam, niet over 'Arabieren'.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |