En tussendoor wat golfen, een beetje op dienstreis. Dat werk.quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:47 schreef Snakey het volgende:
Genoeg tijd over om de rest van de commissariaten bij te wonen en geld voor te vangen.![]()
Lekker op de achterste bankjes met je voeten op tafel en een zak chips op schoot.quote:Op donderdag 7 juli 2005 19:58 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
En tussendoor wat golfen, een beetje op dienstreis. Dat werk.
Berends, ik wil graag woordvoerder Koninkrijksrelaties worden.
Ik heb Rikman overwogen als lijstaanduwer, maar dat lijkt me niet fris voor de andere mensen op de lijst...quote:
Ik ben om!quote:Dinand Woesthof deporteren naar onbewoond eiland.
afschaffen!quote:Op vrijdag 8 juli 2005 15:07 schreef Gurb het volgende:
Wat is het standpunt op het gebied van accijns op drank (en dus bier)
Lijst pberends 07 - alles andere ist nur Fassade!quote:Op vrijdag 8 juli 2005 15:09 schreef pberends het volgende:
Ik zoek nog een slogan...
Populistisch, simplistisch, bagger, onzinnig... lijst pberends 07!
ofzo.
quote:Op vrijdag 8 juli 2005 15:48 schreef sannydude het volgende:
Alle wiggers naar friesland?![]()
*zeker weten voor stemt![]()
[slogan]Met p.berends '07 valt er in Nederland te leven.[/slogan]
[slogan]P.Berends '07 simpel, sterk en ook moslims aan het werk. [/slogan]![]()
quote:Op vrijdag 8 juli 2005 15:48 schreef sannydude het volgende:
[slogan]P.Berends '07 simpel, sterk en ook moslims aan het werk. [/slogan]
He ik wil ook leider worden van provincie Friesland, Afschaffing en afstraffing gebruik Friese taal!quote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:20 schreef Drugshond het volgende:
P Berends :Alle moskeen verplaatsen naar schiermonnikoog, en terug schenken aan de Noordzee SideKick als Gruppenfuhrer van Friesland DuKe als minister van stedelijkevernieuwing. Porno moet weer terug als lesmateriaal. Een schandpaal voor op elke marktplaats voor alle linkse tree-huggies. Elke maand een verplichte bijwoning van een qu'ran/bijbel/thora boekverbranding. Alle auto's moeten kunnen rijden op lachgas Gratis koffie voor elke Mc-Drive (schadeloosstelling voor het lange wachten). Alle parkeerplaatsen worden tippelzones voor Breezhar babes. Kroegen moeten 24 uurs diensten draaien (ook op zondag). Alle mongooltjes moeten verplicht werken, desnoods als kermisattractie. Openbare dronkenschap is een heilige persoonlijke staat (verwijzing naar de heilige koe in India) Alle crematoriums moeten aangesloten worden op stadsverwarming. Op het zingen van 'de nationale' staat levenslange gevangenisstraf.
P.Berends '07 : Samen lusten we alle hoofddoekjes rauw.
quote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:20 schreef Drugshond het volgende:Alle mongooltjes moeten verplicht werken, desnoods als kermisattractie.
Moet je aan PBerends vragen..... hij is hard bezig met een politiek handvest.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:23 schreef Toffe_Ellende het volgende:
mag het neurieen van 'de nationale' wel?
ik zat zelf te denken aan een lichte tekstwijziging:quote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:20 schreef Drugshond het volgende:Op het zingen van 'de nationale' staat levenslange gevangenisstraf.
en dan door Frans Bauer laten inzingen en de Ringeltoon via Jamba gratis en verplicht laten downloaden dor de marrokaanse reljeugdquote:Ontwaakt, verworpenen der aarde!
Ontwaakt, verdoemde in hongers sfeer!
Reedlijk willen stroomt over de aarde
En die stroom rijst al meer en meer.
Sterft, gij oude vormen en gedachten!
Slaafgeboornen,ontwaakt,ontwaakt!
De wereld steunt op nieuwe krachten,
Pberends heeft ons aangeraakt!
Lijkt me een uitstekend idee.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:35 schreef RM-rf het volgende:
[..]
ik zat zelf te denken aan een lichte tekstwijziging:
[..]
en dan door Frans Bauer laten inzingen en de Ringeltoon via Jamba gratis en verplicht laten downloaden dor de marrokaanse reljeugd
Dat beest (volgens mij is het niet eens geit, waar is de sik?) is een mensenneukerquote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:38 schreef sannydude het volgende:
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/images/yoyomo.jpg![]()
quote:
Ja, goed idee.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 17:35 schreef deeltjezoveelste het volgende:
Peter, als ik bij je aansluit, mag ik dan baas van het ministerie van dozen & piemels worden?
Er valt nog veel te regelen in dit landje.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |