Nou kom ik er nooit achter hoe je er uitziet!quote:Op woensdag 13 juli 2005 22:24 schreef babette21 het volgende:
@ mirsus: ben ik zo voorspelbaar????
@ wiv: ik weet het niet meer precies...
de scenes met Babette en Ticho gingen geloof ik vooral over samenwonen
die met Ravi, Aisha en Bento weet ik echt niet meer ['t was niet echt een boeiende periode]
jammer joh....quote:Op woensdag 13 juli 2005 22:27 schreef weet_ik_veel het volgende:
Nou kom ik er nooit achter hoe je er uitziet!![]()
Ben je dan zo sterk verouderd?quote:Op woensdag 13 juli 2005 22:30 schreef babette21 het volgende:
jammer joh....
ach denk maar zo: 't zijn toch oude beelden........
Hahaquote:
Volgens mij heb ik nog capjes uit die periode.quote:Op woensdag 13 juli 2005 22:06 schreef babette21 het volgende:
heb ik niet, heb 't inmiddels ook [allang] niet meer op tape... foutje....
maar jij zou het nog moeten hebben, 't is in januari 2000 uitgezonden
Waarschijnlijk ging ze met 'm aan de haal!quote:Op woensdag 13 juli 2005 23:24 schreef Iwan1976 het volgende:
BTW: Herman Boerman verliet ONM +/- 2 weken na jouw optreden. Je hebt toch niet ook zijn recast op je geweten?!![]()
laat maar zienquote:Op woensdag 13 juli 2005 23:24 schreef Iwan1976 het volgende:
Volgens mij heb ik nog capjes uit die periode.![]()
de casting van Frank Rigter??! Hell no..... ze hadden Frank er gewoon toen al moeten uitschrijvenquote:BTW: Herman Boerman verliet ONM +/- 2 weken na jouw optreden. Je hebt toch niet ook zijn recast op je geweten?!![]()
waarom zie ik 'n Rienstra en een Foppele hierbij?!? die had ik toch allang ontslagen..........quote:We hebben op dit moment buiten opnames voor ONM. Het zijn de laatste dagen van het seizoen. Onze locatie is een prachtig huis in Blaricum. Met zwembad en alles er op en er aan. Gelukkig is het super mooi weer en schijnt het zonnetje in overdaad… Hopelijk blijft het de hele week zo. Zou erg prettig zijn voor mijn wedding!!! (had ik het nu weer over mijn bruiloft ? Nog twee nachtjes slapen…)
Hier wat foto’s vanuit m’n telefoon
Frank Rigter was de leukste Frank. Had een olijkere kop dan Herman Boerman.quote:Op vrijdag 15 juli 2005 08:46 schreef babette21 het volgende:
de casting van Frank Rigter??! Hell no..... ze hadden Frank er gewoon toen al moeten uitschrijven
hoewel we dan wel dat lollige lijntje met Pim the Second hadden gemist....
Ik snap er helemaal niets meer van.quote:Op vrijdag 15 juli 2005 18:17 schreef babette21 het volgende:
waarom zie ik 'n Rienstra en een Foppele hierbij?!? die had ik toch allang ontslagen..........![]()
en wat doet Marnix bij deze troep groep mensen?!?!?
edit: lijkt trouwens verdacht veel op de tuin van meneer Raven.....
Is die mevrouw de Vries ge-recast van "Het zonnetje in huis?"quote:Op vrijdag 15 juli 2005 22:05 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Ik snap er helemaal niets meer van.
Het enige wat ik kan bedenken is dat het een droomscène is van Hugo in het hiernamaals.
klinkt meer als wishfull thinkingquote:Op vrijdag 15 juli 2005 22:05 schreef Iwan1976 het volgende:
Ik snap er helemaal niets meer van.
Het enige wat ik kan bedenken is dat het een droomscène is van Hugo in het hiernamaals.
ja Nikkie zal wel opnames hebben voor Kees en Coquote:Op vrijdag 15 juli 2005 22:13 schreef Nano het volgende:
Nikkie Plessen & Robert de la Haye gaan (tijdelijk) uit ONM.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Herman Boerman speelde een sympathiekere Frank, maar Frank Rigter paste beter in de rol van notoire vreemdganger. Ik vond hem bijna net zo fout als Pim #2. Dat Frank Rigter in een foute KRO comedy heeft gespeeld zal vast ook wel meegespeeld hebben in mijn afkeer van Frank #2. Maar niemand overtreft het L-Woord.quote:Op vrijdag 15 juli 2005 18:31 schreef weet_ik_veel het volgende:
Frank Rigter was de leukste Frank. Had een olijkere kop dan Herman Boerman.
quote:Op vrijdag 15 juli 2005 22:16 schreef babette21 het volgende:
[..]
ja Nikkie zal wel opnames hebben voor Kees en Co
Robert stopt er helemaal mee toch?!Geen idee, ik hoop dat hij de eer aan zichzelf houdt en vertrekt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
de overgang was te snel en ongeloofwaardig,quote:Op vrijdag 15 juli 2005 22:19 schreef Iwan1976 het volgende:
Herman Boerman speelde een sympathiekere Frank, maar Frank Rigter paste beter in de rol van notoire vreemdganger.
serieus?? ik heb een keer een stukje gezien, maar vond het echt té saai.........quote:Maar niemand overtreft het L-Woord.![]()
De ergste foutste recast was Marjolein Keuning => Annemieke Verdoorn.quote:Op vrijdag 15 juli 2005 23:23 schreef Rodney1988 het volgende:
Ik vind op zich dat recasts niet goed zijn, dan krijg ik meestal een hekelaan dat personage en vind toch dat de oude acteur beter zijn. Of ze moeten het in het begin van een personage doen, dat die er maar 3 weken in speelt en dan een recast dan dat iemand die al jaren de rol speelt over word genomen , ik moet er niet aan denken dat victor gerecast werd:S of JP ....
Ik was weer eens te cryptisch. L-Woord = L*T*S. En vraag me niet om de klinkers in te vullen, want dat gaat me echt te ver.quote:Op vrijdag 15 juli 2005 22:30 schreef babette21 het volgende:
serieus?? ik heb een keer een stukje gezien, maar vond het echt té saai.........
Het zonnetje in huis , weet jij de antwoorden?quote:Op vrijdag 15 juli 2005 23:45 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Ik was weer eens te cryptisch. L-Woord = L*T*S. En vraag me niet om de klinkers in te vullen, want dat gaat me echt te ver.
Ik heb Marjolein niet in onm gezien....quote:Op vrijdag 15 juli 2005 23:28 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
De ergste foutste recast was Marjolein Keuning => Annemieke Verdoorn.
aaaaaah zuster Madelief stapt in het bootje.....quote:Thom Hoffman gaat trouwen
Thom Hoffman stapt over twee weken in het huwelijksbootje. Op 30 juli trouwt de acteur zijn Giam Kwee, meldt de website glossip.nl. De 48-jarige Hoffman heeft die zaterdag de bruidssuite afgehuurd van het Amstel Hotel in Amsterdam. De acteur en Kwee kennen elkaar van de televisieserie 'Russen', waarin Kwee de rol vertolkt van Liu Cha en Hoffman Paul de Vos speelt.
Kwee maakte haar debuut in 1993 in de tv-film 'Het stille land' van Jan Keja. Een jaar later speelde zij een hoofdrol in de singleplay 'Chopsticks' van Ron Termaat. In de periode van 1995 tot 2001 heeft ze vooral bijrollen gespeeld in televisieproducties als de soap 'Onderweg naar morgen'. Daarnaast was ze in diverse theatervoorstellingen te zien.
Hoffman werd onder meer bekend door zijn rol in de film 'De avonden'. Voor deze rol ontving hij een Gouden Kalf als beste acteur. Behalve als acteur verwierf Hoffman bekendheid als fotograaf. Hij heeft zijn werk onder meer gebundeld in 'Foto's Thom Hoffman'. Zijn werk is te zien op diverse fototentoonstellingen. Daarnaast is Hoffman werkzaam geweest als regisseur. Zo maakte hij 'The art of Dennis Hopper' en 'Dennis Hopper; the decisive moments'.
bron: www.sneakpoint.nl
Hij heeft wel smaak, moet ik zeggen.....quote:Op zaterdag 16 juli 2005 18:49 schreef babette21 het volgende:
aaaaaah zuster Madelief stapt in het bootje.....
al was onm gewoon doorgegaan, 't weer is te mooi om voor tv/pc te zitten toch?!quote:
Je kunt toch stoppen met kijken!quote:Op zondag 17 juli 2005 19:27 schreef babette21 het volgende:
al was onm gewoon doorgegaan, 't weer is te mooi om voor tv/pc te zitten toch?!
Iwan en ik waren niet voor niks ietwat verontwaardigd over 't late intrede van de zomerstop....
quote:Op maandag 18 juli 2005 00:47 schreef weet_ik_veel het volgende:
Je kunt toch stoppen met kijken!
quote:Top of the pops
Top of the pops (BNN, Ned2, 18:11) - Met Curt Fortin (foto) is Top of the pops sinds enige tijd een nieuw gezicht rijker. Net als Hanna Verboom kondigt hij hierin sterren van nationale en internationale bodem aan. Curt werd eerder uitgenodigd voor een screentest, vertelt hij bij TVgidsOnline: "Ik had nooit gedacht aan presenteren, maar vond het wel een grappig idee."
Uiteindelijk is hij het toch geworden. "Meteen werd ik in het diepe gegooid: een rondje proefdraaien als schaduw- presentator van Top of the Pops – ik ging echt dood van de zenuwen. Maar nu is elke aflevering voor mij een feest."
Als Winston speelde Curt eerder ook in ONM, nu bij BNN. "Grappig dat ONM nu ook bij BNN zit, misschien een leuke gelegenheid voor mij om terug te komen als Winston, of zijn tweelingbroer."
Top of the pops werd gisteren door 415.000 kijkers (madl: 18.1%) bekeken.
BRON: mediakrant.web-log.nl
Ze hoeft er dan ook niet mee te stoppen, maar als ik een serie niet meer leuk vind stop ik met kijken......quote:
Fan mai mag Wienzzzzzzst'nnn wegblijven. Voegde nix aan ONM toe.quote:Op maandag 18 juli 2005 13:26 schreef babette21 het volgende:
gaan we weer lopen panieken om niks?!
er wordt op geen enkele manier gezegd dát hij terugkomt...
't joch kan zoveel willen..........
[alsof ie uberhaupt door onze screening heen zou komen]
't ging niet over wel of niet leuk vinden, maar over de combinatie soap/zomer....quote:Op maandag 18 juli 2005 17:00 schreef weet_ik_veel het volgende:
Ze hoeft er dan ook niet mee te stoppen, maar als ik een serie niet meer leuk vind stop ik met kijken......
Jawel, maar je zanikt ook constant over de afleveringen, acteerprestaties, etc.quote:Op maandag 18 juli 2005 18:02 schreef babette21 het volgende:
't ging niet over wel of niet leuk vinden, maar over de combinatie soap/zomer....
gedeeltelijk waar, maar dat gaat iig over iets concreets, iets wat al op tv geweest isquote:Op maandag 18 juli 2005 18:10 schreef weet_ik_veel het volgende:
Jawel, maar je zanikt ook constant over de afleveringen, acteerprestaties, etc.
Mee eens, ik roep hier ook wel vaker dat we moeten afwachten, misschien valt het allemaal wel mee...quote:Op maandag 18 juli 2005 18:13 schreef babette21 het volgende:
da's m.i. altijd beter dan dat geklaag van te voren, wat ons hier de laatste weken om de oren vliegt
Ik weet nu al dat ik me ga ergeren aan die irritante 'na de ster' balken over de aftiteling. Wordt er eigenlijk nog wel een aftiteling uitgezonden op BNN? Om over de baggerbeeldkwaliteit nog maar te zwijgen.quote:Op maandag 18 juli 2005 18:13 schreef babette21 het volgende:
gedeeltelijk waar, maar dat gaat iig over iets concreets, iets wat al op tv geweest is
da's m.i. altijd beter dan dat geklaag van te voren, wat ons hier de laatste weken om de oren vliegt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |