al was onm gewoon doorgegaan, 't weer is te mooi om voor tv/pc te zitten toch?!quote:
Je kunt toch stoppen met kijken!quote:Op zondag 17 juli 2005 19:27 schreef babette21 het volgende:
al was onm gewoon doorgegaan, 't weer is te mooi om voor tv/pc te zitten toch?!
Iwan en ik waren niet voor niks ietwat verontwaardigd over 't late intrede van de zomerstop....
quote:Op maandag 18 juli 2005 00:47 schreef weet_ik_veel het volgende:
Je kunt toch stoppen met kijken!
quote:Top of the pops
Top of the pops (BNN, Ned2, 18:11) - Met Curt Fortin (foto) is Top of the pops sinds enige tijd een nieuw gezicht rijker. Net als Hanna Verboom kondigt hij hierin sterren van nationale en internationale bodem aan. Curt werd eerder uitgenodigd voor een screentest, vertelt hij bij TVgidsOnline: "Ik had nooit gedacht aan presenteren, maar vond het wel een grappig idee."
Uiteindelijk is hij het toch geworden. "Meteen werd ik in het diepe gegooid: een rondje proefdraaien als schaduw- presentator van Top of the Pops – ik ging echt dood van de zenuwen. Maar nu is elke aflevering voor mij een feest."
Als Winston speelde Curt eerder ook in ONM, nu bij BNN. "Grappig dat ONM nu ook bij BNN zit, misschien een leuke gelegenheid voor mij om terug te komen als Winston, of zijn tweelingbroer."
Top of the pops werd gisteren door 415.000 kijkers (madl: 18.1%) bekeken.
BRON: mediakrant.web-log.nl
Ze hoeft er dan ook niet mee te stoppen, maar als ik een serie niet meer leuk vind stop ik met kijken......quote:
Fan mai mag Wienzzzzzzst'nnn wegblijven. Voegde nix aan ONM toe.quote:Op maandag 18 juli 2005 13:26 schreef babette21 het volgende:
gaan we weer lopen panieken om niks?!
er wordt op geen enkele manier gezegd dát hij terugkomt...
't joch kan zoveel willen..........
[alsof ie uberhaupt door onze screening heen zou komen]
't ging niet over wel of niet leuk vinden, maar over de combinatie soap/zomer....quote:Op maandag 18 juli 2005 17:00 schreef weet_ik_veel het volgende:
Ze hoeft er dan ook niet mee te stoppen, maar als ik een serie niet meer leuk vind stop ik met kijken......
Jawel, maar je zanikt ook constant over de afleveringen, acteerprestaties, etc.quote:Op maandag 18 juli 2005 18:02 schreef babette21 het volgende:
't ging niet over wel of niet leuk vinden, maar over de combinatie soap/zomer....
gedeeltelijk waar, maar dat gaat iig over iets concreets, iets wat al op tv geweest isquote:Op maandag 18 juli 2005 18:10 schreef weet_ik_veel het volgende:
Jawel, maar je zanikt ook constant over de afleveringen, acteerprestaties, etc.
Mee eens, ik roep hier ook wel vaker dat we moeten afwachten, misschien valt het allemaal wel mee...quote:Op maandag 18 juli 2005 18:13 schreef babette21 het volgende:
da's m.i. altijd beter dan dat geklaag van te voren, wat ons hier de laatste weken om de oren vliegt
Ik weet nu al dat ik me ga ergeren aan die irritante 'na de ster' balken over de aftiteling. Wordt er eigenlijk nog wel een aftiteling uitgezonden op BNN? Om over de baggerbeeldkwaliteit nog maar te zwijgen.quote:Op maandag 18 juli 2005 18:13 schreef babette21 het volgende:
gedeeltelijk waar, maar dat gaat iig over iets concreets, iets wat al op tv geweest is
da's m.i. altijd beter dan dat geklaag van te voren, wat ons hier de laatste weken om de oren vliegt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |