abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_28510238
Hier verder.

i-spy gequote:


Voor de mensen die naar of in Alanya zitten. LET OP JE GELD ivm zakkenrollers en ding af als je iets koopt niet omdat het hoort maar omdat Turken graag ervan houden te onderhandelen en met je te praten!(nieuwschierig volk)

Discotheken, Dranken & Deurbeleid:

Alanya is een hele grote toeristische badplaats en altijd druk.
Hun discotheken e.d. zijn prachtig,groot en modern,(sommigen lijken op Hotels in Las vegas kwa architectuur) en vooral in het weekend(vrij/za) stervens druk.
Let op dat vooral de dames een voordeel hebben als het gaat om het toegangsbeleid omdat de Turken het Franse discotheek-recept hanteren waarbij de dames gratis naar binnen worden gelokt met allerlei folders waarmee men 2 mooie(echte) grote cocktails krijgt voor de prijs van 1.
En met grote mooie cocktails bedoelen we dan ook echte mooie cocktails en niet die in elkaar geflanste standaard glas jus' siroop troep die je in Nederland weleens krijgt.
En allles gebeurt buiten, dus de muziek staat lekker hard en iedereen kan je zien dansen.

Winkels:

Het barst er van de winkels waar je hele goedkope(wel erg knap nagemaakte)
merkspullen kunt kopen voor bodemprijzen. Maar ook hier: Afdingen en taktisch spelen.
Loop eerst rustig rond en ga niet gelijk de eerste beste shop binnen omdat die ene meneer
je vriendelijk aanspreekt met: " Ghello... where are you vrom?... " en " miester.miester.. i ghive you good price..khom..khom..."
Dat is meestal de inleiding voor de Turk om je naar binnen te lokken want zelf weet hij
ook wel hoeveel concurrentie er is.Gewoon doorlopen en zeggen dat je geen zin of tijd hebt!
Nogmaals het barst er van de winkels dus vroeg of laat zie je tig keer hetzelfde artikel liggen
wat je eerder zag. Vindt je iets boeiend vraag dan wat de prijs is en onderhandel.
De kwaliteit van de namaak merkleding is erg goed dus je hoeft je geen zorgen te maken dat het in de
wasmachine ineens helemaal niks meer is. Voor de voetballiefhebbers:
Men heeft praktisch alle shirts van de Casino-eredivisie clubs nagemaakt alleen klopt er weinig van.
Desalniettemin is het wel een goed spul dus als je de kans hebt koop zoiets voor +/- max! ¤ 10,-!
Ben je gek op nieuwe speelfilms?
Heb je geluk dan vindt in op de main-boulevard een videotheek met DVD's uitgestald met de
laatste nieuwste films die hier nog in de bioscoop moeten draaien.
Laten ze even de DVD voorspelen op hun TV daar alvorens je koopt en biedt maximaal ¤ 10,- per DVD
( ze verkopen het voor ¤ 20,- per stuk) Ook hier is de kwaliteit echt behoorlijk tot goed te noemen.

Een Turk zal altijd een hoge prijs noemen maar gelijk er achteraan zeggen: " Because you are my friend, i ghive you ghoood price " Niet geloven want dat is standaard verkooptaal om je meer te beduvelen.
Ga niet direct in op hun aanbod en biedt zeker niet te laag! (dan maak je je zelf echt belachelijk) en kom met een tegenbod zoals: Als iets ¤ 40,- kost dan is een redelijke minimumprijs ¤ 20!
Een Turk zal je eerst met ongeloof aankijken en zeggen dat je gek bent of dat hij zo geen winst maakt of dat
zijn familie zo niet kan leven. Niet intrappen want dat zijn allemaal smoesjes omdat... je niet de eerste bent aan wie hij een soort gelijk verhaal heeft gehouden.(Alanya is tenslotte een echte toeristenplaats he)
Blijf bieden op zijn tegenbod maar wees redelijk zodat je uiteindelijk toch dichter bij elkaar komt en je iets koopt .Als je eenmaal een koop sluit met een Turk, dan behandeld hij je verder als een keurige klant waar je in Nederland vaak een zuur gezicht krijgt als dank dat je alsnog iets hebt gekocht.

Vindt je het te duur in Alanya,pak dan een dolmus busje (kost geen reet) en rij naar het 3 km terug gelegen dorpje Konakli
Daar heb je op dinsdag/woensdag (naar ik meer de gehele dag maar check dat even) een lokale markt met exact hetzelfde aan waren wat je in Alanya ook kon kopen. Alleen veel rustiger en! lagere prijzen.
Konakli is ivg met Alanya gewoon een dorp dat erg stoffig aandoet omdat de wegen naar de markt niet geasfalteerd zijn.
Je waant je dus even in een plat gegooid deel van een Palestijns dorp met zijn niet afgemaakte huizen en zanderige wegen. Het oogt allemaal rommelig en simpel maar vergeet niet:

Het is Turkije en niet Nederland waar alles helemaal georganiseerd is geregeld.

Voor de mannen is een bezoek aan de kapper in zo een dorpje trouwens goedkoper
dan in je dure sjieke Hotel of Alanya zelf waar je al gauw de prijs betaalt die hooguit ¤ 5,00
onder de normale prijs zit.Je kan je in dit soort eenvoudige dorpen voor ¤ 7,50 helemaal laten
knippen als in: coupe knippen, wassen en desnoods scheren.
Van het huis wordt je dan ook gevraagd of je wat wilt drinken zodat je uiteindelijk helemaal verzorgd wordt
want het is ook de gewoonte in Turkije wanneer je bij de Kapper,dat je gezicht even helemal wordt
schoongemaakt en opgefrist.


Restaurants:

In Alanya kun je je helemaal rond eten.
Het barst er van de restaurants/eetzaken en iedereen probeert je naar binnen te lokken met leuke verhalen.
Vooral op de kade is het helemaal een losse boel van agressieve lok-methoden.
Niet op reageren en doorlopen en zeker niet stoppen want dan ben je de klos of zeg tegen die vent dat je een andere afspraak hebt en alleen wilt kijken wat voor moois hij heeft en je pas geintresseerd bent als hij je even met rust laat zodat je zelf kunt beoordelen of het de moeite waard is.(slijm slijm)
Gek genoeg luistert een Turk daarnaar omdat...eigenlijk een Turk gewoon contact met je wilt(heel nieuwsgierig volk)

De Turkse Keuken is geweldig! Overdadig en een top smaak, waarbij je vooral op de salades moet letten
waar de versheid ervan af straalt. Idem ditto voor het fruit en het gebak.
Om maar te zwijgen over de vleesgerechten die echt je-van-het zijn.

En als je wilt gaan eten ga dan niet gelijk aan de kade eten want normaal betaalje daar de hoofdprijs.
Loop rustig rond in de binnenstad,bestel wat los bij de vele kraampjes en maak zo je keuze.
Als je dan toch bij de kade gaat eten dan zul je zien dat men vaak een satelliet TV heeft aanstaan met
Nederlandse zenders.

Ook hebben sommige zaken live-muziek alleen dit heeft een adertje onder het gras :

Wanneer je in een openlucht/buiten restaurant in Alanya wilt gaan eten en er is een live-band (speelt vanaf 23:00 uur) dan verhoogt men ongevraagd je rekening met een paar euro bij elk gerecht wat je bestelt zonder dat jij vooraf hiervan op de hoogte wordt gebracht!

Turks Geld:

Ga niet in Alanya naar een wisselkantoor om geld te wisselen want nogmaals je verliest een hele hoop geld op hun gehanteerde wisselkoers
Zorg dat je van huis uit genoeg cash meeneemt want ook de pinkoers bij de automaten zal je thuis flink doen schrikken. Om over je CC maar te zwijgen.
Als je wisselgeld terug krijgt eis dat je euro's terugkrijgt(dan hebben ze altijd op voorraad ook al zeggen
ze van niet) want je hebt niks aan Turks geld dan alleen voor dat ene biertje die je toevallig op straat wilt kopen
of dat pakjes snoep.

Even op rijtje:

1.000.000 Lira wordt 1
500.000 Lira wordt 50
100.000 Lira wordt 10
20.000.000 Lira wordt 20
10.000.000 Lira wordt 10
5.000.000 Lira wordt 5
Nieuw---> 50.000.000 Lira wordt [/b] 50[/b]
100.000.0000 Lira wordt 100


En hier zit dus de valstrik:

De munten gaan ook mee: 10 is 100.000
Maar het biljet 10 is 10.000.000 oude liras!

Dit zal verwarring scheppen onder de toeristen.
Een munt met 10 is niet hetzelfde als een briefje met 10.

Let daar op!


Voor de rest:

Wanneer je gaan winkelen in Turkije, zorg dan dat je tussen 12:00 uur en 16:00 uur gewoon binnenblijft
omdat het dan echt te heet is op straat en ga pas na 17:00/18:00 uur/19:00 uur etc. lekker slenteren in Alanya.
Je zal ook zien dat de meeste bedrijvigheid pas in de avonduren plaatsvind en de meeste horeca-Turken dan pas hun geld moeten verdienen.

Uitgaan in Alanya

Interessante verhalen over het uitgaansleven in Alanya

Data van Fok!kers in Alanya:

  • Kluupkluup, 19 juli t/m 2 augustus, Cleo Mare

  • -En4Cer- , 3 Augustus t/m 13 augustus, Cleo Mare

  • Fillipe, 12 Juli t/m 27 Juli, Appartement *onbekend*

  • Morpheus2002, 6 t/m 21 Juli, Hotel Kleopatra Elite

  • Caramelo, 14 Juli t/m 26 Juli, App. Sultan's Dream

  • Cultheld, 16 t/m 24 juli, Anathar

  • Kreuk050, 6 juli t/m 17 juli, App. Horizon

    Vorige topic:

    Vorige topic 01

    [ Bericht 0% gewijzigd door Fillipe op 05-07-2005 20:00:21 ]
  • pi_28510524
    Goede duidelijke OP

    tevens TVP

    (En misschien is het leuk om in de OP te zetten wie, welke periode waar verblijft in Alanya)
    Bij deze:

    Kluupkluup, 19 juli t/m 2 augustus, Cleo Mare
    Was ik maar rijk en niet zo gelukkig.
    pi_28510638
    -En4Cer- , 3 Augustus t/m 13 augustus, Cleo Mare
    I intend to live forever.. So far, so good..
    Xbox 360 Live: EN4 360
    pi_28510711
    Fillipe, 12 Juli t/m 27 Juli, Appartement nog onbekend vanmiddag onderhandelen met Peter Brandhout
      dinsdag 5 juli 2005 @ 15:56:53 #5
    36796 Morpheus2002
    Radio 49 | DJ.Morph
    pi_28514887
    Morpheus2002, 6 t/m 21 Juli, Hotel Kleopatra Elite
    Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
    pi_28516730
    Caramelo > 14 Juli t/m 26 Juli App. Sultan's Dream
    Release Yourself..
    pi_28516851
    Iedereen gaat al in juli...
    I intend to live forever.. So far, so good..
    Xbox 360 Live: EN4 360
    pi_28521439
    Cultheld, 16 t/m 24 juli, Anathar
    God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
    pi_28521781
    Volgens mij ga ik veel Fok!kers tegenkomen al heb ik het dan niet door vrees ik .

    Oja Peter Brandhout belde net en we hebben nu een appartement midden in het centrum en 200 meter van het strand. Het heet: Parrera Alleen de aardige mevrouw wist voor de rest niets meer over het app. te vertellen en op internet is er ook niets over te vinden. Beetje vreemd maar er zal morgen een hostess heengaan om verdere informatie te verstrekken. Dus ik wordt morgen opnieuw gebeld. In ieder geval wel relaxed dat we nu midden in het centrum zitten en niet 3 km!

    pi_28522353
    Kreuk050, 6 juli t/m 17 juli, App. Horizon

    Morgen om 20.40 vertrekken we met Onur Air!

    ZIN!
    pi_28522487
    quote:
    Op dinsdag 5 juli 2005 19:33 schreef kreuk050 het volgende:
    6 juli t/m 17 juli App. Horizon

    Morgen om 20.40 vertrekken we met Onur Air!

    ZIN!
    Vertel als je terug bent ff hoe het app. bevallen is. Ik zit daar nml. vanaf 7 augustus tot de 18e.

    Heb er nu al vet veel zin in

    trouwens.. 20.40u is wel een klote tijd. Hele 1e dag al weg :s
    You'll tell the angels in heaven that you had never seen evil so singularly personified as you did in the face of the man who killed you.
    pi_28522564
    ok zal ik doen...verwacht er alleen niet veel van....

    ja idd een klote tijd, we zouden eerst om 9.30 gaan maar dat werd gewijzigd in 20.40, hele dag kwijt en midden in de nacht aan.

    terug is het ook kut want dan moet we om 6.30 vliegen..

    maarja we zijn jong
    pi_28522624
    Kan deze in de OP? http://www.sunsearch.info/alanya/dutch/nightlife/

    Echt een zeer informatieve site met interessante verhalen over het uitgaansleven in Alanya.
    God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
      dinsdag 5 juli 2005 @ 19:51:48 #14
    36796 Morpheus2002
    Radio 49 | DJ.Morph
    pi_28523008
    quote:
    Op dinsdag 5 juli 2005 19:39 schreef kreuk050 het volgende:
    ok zal ik doen...verwacht er alleen niet veel van....

    ja idd een klote tijd, we zouden eerst om 9.30 gaan maar dat werd gewijzigd in 20.40, hele dag kwijt en midden in de nacht aan.

    terug is het ook kut want dan moet we om 6.30 vliegen..

    maarja we zijn jong
    Ey ik ook!! Oorspronkelijk gingen we om 10:00 uur weg

    Terugreis gaan we om 08:00 uur.

    [ Bericht 5% gewijzigd door Morpheus2002 op 05-07-2005 20:53:21 ]
    Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
    pi_28523213
    quote:
    Op dinsdag 5 juli 2005 19:40 schreef cultheld het volgende:
    Kan deze in de OP? http://www.sunsearch.info/alanya/dutch/nightlife/

    Echt een zeer informatieve site met interessante verhalen over het uitgaansleven in Alanya.
    Done.
    pi_28528774
    quote:
    Op dinsdag 5 juli 2005 19:51 schreef Morpheus2002 het volgende:

    [..]

    Ey ik ook!! Oorspronkelijk gingen we om 10:00 uur weg

    Terugreis gaan we om 08:00 uur.
    ok dan!

    fijne vakantie!
    pi_28529713
    quote:
    Op dinsdag 5 juli 2005 19:51 schreef Morpheus2002 het volgende:

    [..]

    Ey ik ook!! Oorspronkelijk gingen we om 10:00 uur weg

    Terugreis gaan we om 08:00 uur.
    Ik vlieg mooi om 11:15.. Kom rond 16:00 aan.. Dan nog van antalya naar alanya, maargoed.. We kunnen de eerste avond iig nog wat doen..
    Was ik maar rijk en niet zo gelukkig.
      dinsdag 5 juli 2005 @ 22:53:13 #18
    36796 Morpheus2002
    Radio 49 | DJ.Morph
    pi_28530315
    quote:
    Op dinsdag 5 juli 2005 22:20 schreef kreuk050 het volgende:

    [..]

    ok dan!

    fijne vakantie!
    Jij ook! Roep maar heel hard FOK! in het vliegtuig dan herken ik je wel

    @ kluupkluup...dat is idd beter...ik kom hopelijk om 03:00 uur aan bij m'n Hotel...lekker hoor, ben dan vast doodop.
    Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
    pi_28531062
    ga echt geen Fok roepen in het vliegtuig whaha, als was je nou een lekker wijf ok....
      dinsdag 5 juli 2005 @ 23:18:48 #20
    36796 Morpheus2002
    Radio 49 | DJ.Morph
    pi_28531456
    Ben ik gelukkig niet en nee ik ga ook geen FOK! roepen
    Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
    pi_28540017
    Ik ga van 3 tot 10 aug naar alanya! Appartementen MY Home

    [ Bericht 23% gewijzigd door gangsta-mario op 07-07-2005 09:44:29 ]
    pi_28558547
    Verstreujem, 16 juli t/m 24 juli, Hotel Kleopatra [nog iets]
    pi_28558567
    ik zit van 9 t/m 23 juli in Kleopatra Elite
    pi_28682049
    Realzm, 20 juli - 3 aug, eftalia aytur (incl spelfouten)

    Kheb er echt veel zin in, alleen heb ik erg weinig zin en vertrouwen in de geldhandeling daaro.

    Maar dat zien we dan wel weer
    Vroegah was alles beter, zelfs fok O-)
    pi_28686750
    Ons appartement is eindelijk bekend www.bestlifeapart.com
    pi_28687853
    quote:
    Op zondag 10 juli 2005 18:33 schreef Fillipe het volgende:
    Ons appartement is eindelijk bekend www.bestlifeapart.com
    Als ik dit plaatje op de site zie:

    Dan zit je niet aan het kleopatra-strand (aangelegd zandstrand) maar aan de andere kant van de baai. Wel dicht bij het centrum.
    Was ik maar rijk en niet zo gelukkig.
    pi_28693727
    Realzm en Koenijntje zijn in eftalia aythur van 20 juli tm 5 augustus
      maandag 11 juli 2005 @ 12:54:52 #28
    22843 Matsie
    It Sucks To Be You!
    pi_28704225
    Woensdag vertrekken we met 9 man naar Alanya
    we verblijven in appartement Horizon

    heb er zeer zeker veel zin in
      maandag 11 juli 2005 @ 16:15:57 #29
    8030 ConQuestador
    Alfa Romeo 156 GTA
    pi_28709455
    Super verhaal die OP, ik krijg er al helemaal zin in. Ik ga overigens van 30 juli tot 10 aug. (of net enkele dagen eerder/later, dat weet ik zo niet uit mijn hoofd ).
    pi_28722520
    Zıt nu ın een ınternetcafe ın alanya en het ıs hıer echt relaxt. lekker zuıpen en prachtıg weer. Vertel jullıe als ık terug ben er meer over1
      Moderator dinsdag 12 juli 2005 @ 14:47:24 #31
    72712 crew  Rene
    Dabadee dabadaa
    pi_28737968
    quote:
    Op maandag 11 juli 2005 23:14 schreef kreuk050 het volgende:
    Zıt nu ın een ınternetcafe ın alanya en het ıs hıer echt relaxt. lekker zuıpen en prachtıg weer. Vertel jullıe als ık terug ben er meer over1
    Meteen een hele andere soort letters
     | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
    pi_28743881
    Wij hebben dus geboekt voor 16 - 24 juli, maar nu hebben we de vliegtijden gekregen en volgens dat schema vliegen we om 06:30 terug op 23 juli. Er wordt dus in feite een hele dag van ons afgenomen.. Enig idee wat hier nog tegen te doen is?
    God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
    pi_28744502
    quote:
    Op dinsdag 12 juli 2005 17:44 schreef cultheld het volgende:
    Wij hebben dus geboekt voor 16 - 24 juli, maar nu hebben we de vliegtijden gekregen en volgens dat schema vliegen we om 06:30 terug op 23 juli. Er wordt dus in feite een hele dag van ons afgenomen.. Enig idee wat hier nog tegen te doen is?
    Weet je zeker dat het niet 6:30 de 24e moet zijn? Anders zouden ze je 2 dagen aftroggelen... Lijkt me niet. En verder, tja.. pech :s
    You'll tell the angels in heaven that you had never seen evil so singularly personified as you did in the face of the man who killed you.
    pi_28744520
    quote:
    Op dinsdag 12 juli 2005 18:08 schreef Phydomir het volgende:

    [..]

    Weet je zeker dat het niet 6:30 de 24e moet zijn? Anders zouden ze je 2 dagen aftroggelen... Lijkt me niet. En verder, tja.. pech :s
    Nee zeker niet, 06:30 op de 23e. En dan moeten we waarschijnlijk al om 02:30 uit het appartement vertrekken omdat je 2 uur van tevoren op het vliegveld moet zijn en het met de bus naar het vliegveld ook nog eens 2 uur is .
    God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
    pi_28762902
    quote:
    Op dinsdag 12 juli 2005 18:09 schreef cultheld het volgende:

    [..]

    Nee zeker niet, 06:30 op de 23e. En dan moeten we waarschijnlijk al om 02:30 uit het appartement vertrekken omdat je 2 uur van tevoren op het vliegveld moet zijn en het met de bus naar het vliegveld ook nog eens 2 uur is .
    Sjeess..!! met welke maatschappij vlieg je? misschien kan je de organisatie bereiken waarmee je gaat? en daarmee iets onderhandelen,of in iedergeval vragen waarom je een dag eerder vertrekt? je betaald er tenslotte ook voor! Succes

    Caramelo Vertrekt morgenn!!
    Release Yourself..
    pi_28767280
    Ik vlieg met Onur Air via Peter Langhout Reizen
    God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
    pi_28779474
    quote:
    Op zondag 10 juli 2005 22:56 schreef Koenijntje het volgende:
    Realzm en Koenijntje zijn in eftalia aythur van 20 juli tm 5 augustus
    we gaan maar 15 dagen dude..
    Vroegah was alles beter, zelfs fok O-)
      vrijdag 15 juli 2005 @ 16:41:49 #38
    87485 Stjeafke
    ben ik wel echt zo lief?
    pi_28835198
    Hallo lieve mensen,

    hier een berichtje van Corendon hostess Stephanie!!
    Zijn er nog mensen die bij corendon hebben geboekt en binnekort deze kant op komen?
    Zelf zit ik hier tot eind oktober!! Voor vragen sta ik altijd open!!

    Zonnige groetjes vanuit Alanya
    Gewoon doen!
    pi_28835305
    Ik lees overal op internet dat Corendon zwaar klote is.
    God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
      vrijdag 15 juli 2005 @ 16:56:55 #40
    87485 Stjeafke
    ben ik wel echt zo lief?
    pi_28835653
    Ohja........wat jammer nou!!

    En wat is er dan zo zwaar klote??

    Jammer dat je niks uit eigen ervaring kan vertellen.....dus als je niks leuks kan zeggen......kan je maar beter je mondje houden
    Gewoon doen!
    pi_28835713
    quote:
    Op vrijdag 15 juli 2005 16:56 schreef Stjeafke het volgende:
    Ohja........wat jammer nou!!

    En wat is er dan zo zwaar klote??

    Jammer dat je niks uit eigen ervaring kan vertellen.....dus als je niks leuks kan zeggen......kan je maar beter je mondje houden
    Op allemaal reis-sites staat dat de organisatie slecht is.
    God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
    pi_28868598
    16 t/m 24 augustus in Alanya in Hotel Boulevard

    Is die hotel een beetje relaxed ? ( misschien dat er mensen eerder in dat hotel zijn geweest? )
    pi_28869551
    Hier staan heel veel ervaringen van mensen die er geweest zijn.

    http://www.vakantiereiswi(...)ling/2029/boulevard/
    I intend to live forever.. So far, so good..
    Xbox 360 Live: EN4 360
      zondag 17 juli 2005 @ 02:12:01 #44
    90419 freakysatan
    Toekomstige Leider :D
    pi_28874580
    dinsdag gaan wij
    we vliegen gelukkig optijd.
    YESSS :D
    pi_28876316
    quote:
    Op zondag 17 juli 2005 02:12 schreef freakysatan het volgende:
    dinsdag gaan wij
    we vliegen gelukkig optijd.
    Erm. Dat hoop je
    You'll tell the angels in heaven that you had never seen evil so singularly personified as you did in the face of the man who killed you.
      zondag 17 juli 2005 @ 10:43:48 #46
    90419 freakysatan
    Toekomstige Leider :D
    pi_28877118
    op papier om 10:20
    Daar ga ik ook vanuit, want onze vliegtuigmaatschappij heeft een reputatie hoog te houden..
    YESSS :D
    pi_28877872
    quote:
    Op zondag 17 juli 2005 10:43 schreef freakysatan het volgende:
    op papier om 10:20
    Daar ga ik ook vanuit, want onze vliegtuigmaatschappij heeft een reputatie hoog te houden..
    aha. ok. Das wel een mooie tijd. Ben je 's avonds lekker al in je hotel. Lekker de 1e avond mee pakken
    You'll tell the angels in heaven that you had never seen evil so singularly personified as you did in the face of the man who killed you.
    pi_28878172
    Hebben jullie trouwens allemaal Liras gehaald of gewoon met euros betaald?

    Mijn medereisgenoten willen namelijk gewoon met euros gaan betalen, maar ik wou eigenlijk Liras gaan halen. Het lijkt mij namelijk niet dat ze ook de prijs in euros hebben aangegeven in die winkels etc daar of wel?
    Vroegah was alles beter, zelfs fok O-)
      zondag 17 juli 2005 @ 12:46:40 #49
    26023 -En4Cer-
    Ducati 749
    pi_28879511
    Ik zou gewoon met Lira's betalen, zeker als de prijs in Lira's aangegeven staat en niet in Euro's want dat ter plaatse omrekenen van die gasten klopt geen zak van.
    I intend to live forever.. So far, so good..
    Xbox 360 Live: EN4 360
    pi_28881898
    quote:
    Op zondag 17 juli 2005 12:46 schreef -En4Cer- het volgende:
    Ik zou gewoon met Lira's betalen, zeker als de prijs in Lira's aangegeven staat en niet in Euro's want dat ter plaatse omrekenen van die gasten klopt geen zak van.
    Inderdaad. En Lira's haal ik ter plaatste gewoon uit de muur bij een bank. Veel makkelijker dan hier al gaan wisselen.
    You'll tell the angels in heaven that you had never seen evil so singularly personified as you did in the face of the man who killed you.
    pi_28885201
    quote:
    Op zondag 17 juli 2005 14:41 schreef Phydomir het volgende:

    [..]

    Inderdaad. En Lira's haal ik ter plaatste gewoon uit de muur bij een bank. Veel makkelijker dan hier al gaan wisselen.
    quote:
    Ga niet in Alanya naar een wisselkantoor om geld te wisselen want nogmaals je verliest een hele hoop geld op hun gehanteerde wisselkoers
    ik denk dat ik morgen gewoon even bij de bank binnen loop. Gaat het zeker wel goed
    Vroegah was alles beter, zelfs fok O-)
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')