Hoe ziet je lijstje er tot nu uit?quote:Op woensdag 6 juli 2005 16:10 schreef BBQ-kip het volgende:
Ik ga weer even verder met mijn lijstje maken van wat ik allemaal mee terug moet nemen hehe
Daar heb je gelijk in, je bent zelfs te lui om 's avonds naar bed te gaanquote:Op woensdag 6 juli 2005 16:10 schreef BBQ-kip het volgende:
Ik ben gewoon honds lui.... heeft niks met aardig zijn te maken....
- Mix voor chocoladetaartquote:
Mijn dag en nachtrimte is een beetje verstoord, heeft ook zijn redenenquote:Op woensdag 6 juli 2005 16:34 schreef Euc- het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk in, je bent zelfs te lui om 's avonds naar bed te gaan![]()
Hoef je niet voor naar schotland hoor...quote:
Ohhhhhhhhhhquote:Op woensdag 6 juli 2005 17:24 schreef Oblivion het volgende:
Kip?
Ik hou niet eens van chocolade taart..![]()
Staat hier in de kast...![]()
*kuch*quote:Op woensdag 6 juli 2005 17:28 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Ohhhhhhhhhh![]()
Neem die maar mee als we een meet hebben![]()
(heb er nu al zin in)
Op mijn gevoel. Gewoon zijn hele manier van doen en denken, als je eten lekker vind wilt nog niet zeggen dat je automatisch veel van koken afweet. Zoals ik net al zei, gewoon zijn hele manier van praten duid erop dat ie er echt geen kaas van gegeten heeft.quote:
Ja, maar als iemand hier een recept vraagt en je weet het niet dan reageer jij er niet op, of geeft andere suggesties. Ik heb het gevoel dat hij het dan gauw opzoekt, opschrijft alsof die het zelf wist om tof te lijken ofzo.quote:Op woensdag 6 juli 2005 19:56 schreef MissyMirjaM het volgende:
ach, wat geeft dat nou
uik sta ook altijd maar te goochelen met potten en pannen omdat ik dat leuk vind
projectie?quote:Op woensdag 6 juli 2005 19:51 schreef Euc- het volgende:
Waarom krijg ik bij jou toch zo erg het gevoel dat je echt geen ene DROL van koken afweet, en als je iets gevraagd wordt je het gaat opzoeken op google ofzo.
euhm,quote:Op woensdag 6 juli 2005 19:58 schreef Euc- het volgende:
[..]
Ja, maar als iemand hier een recept vraagt en je weet het niet dan reageer jij er niet op, of geeft andere suggesties. Ik heb het gevoel dat hij het dan gauw opzoekt, opschrijft alsof die het zelf wist om tof te lijken ofzo.
Er zijn veel culturen op dees aard, met veel gerechten. ik ken er een paar van. Ik ben met indisch eten opgegroeid (dankzij moeder) ken een beetje 'ollands eten, hoor hier en daar wat, maar ik ken ws nog minder over gerechten dan Pietquote:
Neemt natuurlijk niet weg dat je wel een stuk mag komen halen...quote:Op woensdag 6 juli 2005 17:42 schreef BBQ-kip het volgende:
Ohhhh, nee dan moet je het maar lekker voor je ventje maken
ik wilde eerst opschrijven:quote:Op woensdag 6 juli 2005 19:51 schreef Euc- het volgende:
Waarom krijg ik bij jou toch zo erg het gevoel dat je echt geen ene DROL van koken afweet, en als je iets gevraagd wordt je het gaat opzoeken op google ofzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |