Ten eerste, het systeem daar is bijna hetzelfde als hier. Ten tweede, komt dat door onze kolonisatie.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 23:56 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Klopt.
Maar feit is dat die perswoordvoerster van de politie gewoon glashard heeft staan liegen toen gevraagd werd of iemand officieel in staat van beschuldiging was gesteld. Goed bezig.
En was het rechtssysteem daar nou precies hetzelfde als hier in NL???
[..]
Beetje jammer dat we in één adem met die sukkels daar genoemd worden...
Ik vind die reisgenoten en helemaal haar kamergenoten een verhaal apart.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 12:42 schreef Stratos het volgende:
Maar die Amerikaanse reisgenoten konden juist veel meer vertellen over hoe ze was. Was ze dronken toen ze in de auto stapte? Gedroeg ze zich anders die nacht? Wat heeft ze allemaal die dag gezegd over die ontmoeting met Joran? Meisjes praten veel onderling met elkaar en delen zelfs hun intieme geheimen.
Ik vind ook dat de reisgenoten grondig door de politie op Aruba ondervraagd moesten worden. Ik snap uberhaupt niet dat ze allemaal de volgende dag terug gingen naar Alabama en een vermiste achter laat. Waarom bleef eentje of de groepsleider niet achter in het geval?!
zonder lijk of dna geen zaak voor justitiequote:Op zaterdag 2 juli 2005 04:34 schreef heiden6 het volgende:
Als ze in de zee is geflikkerd, wordt ze nooit meer gevonden. Dat weet iedereen. En als ze dus is vermoord, ligt ze hoogstwaarschijnlijk in de zee. Conlusie: een lichaam zul je vrijwel zeker net vinden.
stoer man, miereneterquote:Op vrijdag 1 juli 2005 15:01 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Erg gezellig daar ja, in augustus ben ik er ongetwijfeld wel een paar keer.
Misschien nog een paar lelijke Amerikaanse sletjes ontvoeren en verkrachten.![]()
Ja dat bedoel ik ook. We doen in NL precies hetzelfde, hier verdwijnen ook veel kinderen en jongeren en de een krijgt de aandacht wel en de ander niet. In Amerika is dat ook zo, dus hebben we hierin hetzelfde beleid. Ieder kind verdient deze aandacht in NL, Amerika, waar dan ook ter wereld en wat je afkomst ook is.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 10:52 schreef nummer_zoveel het volgende:
Denk het niet Fidelio. In Amerika verdwijnen dagelijks een hoop kinderen en jonge meisjes, en die krijgen die aandacht niet.
Het krijgt denk ik vooral deze aandacht omdat ze misschien door een nederlander is vermoord en dat het op nederlands grondgebied is gebeurd waar de nederlandse rechtspraak geldt, een gruwel voor veel Amerikanen.
En haar onschuldige blauwe kijkers en goede familie zullen ook wel meespelen aan dat het meer aandacht krijgt.
Ja inderdaad!quote:Op zaterdag 2 juli 2005 11:17 schreef nummer_zoveel het volgende:
We zijn nu uiteindelijk allemaal nieuwschierig naar wat er werkelijk is gebeurd met dat meisje.![]()
Ook omdat Aruba als veilig eiland wordt beschouwd waar er nauwelijks wordt vermoord. Juist een van de sterkste kanten van de Arubaanse toeristen product. Snachts kun je lopen op het strand of in de stad ect. Op het eiland zijn er dus geen 'no-go areas'.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 10:52 schreef nummer_zoveel het volgende:
Denk het niet Fidelio. In Amerika verdwijnen dagelijks een hoop kinderen en jonge meisjes, en die krijgen die aandacht niet.
Het krijgt denk ik vooral deze aandacht omdat ze misschien door een nederlander is vermoord en dat het op nederlands grondgebied is gebeurd waar de nederlandse rechtspraak geldt, een gruwel voor veel Amerikanen.
En haar onschuldige blauwe kijkers en goede familie zullen ook wel meespelen aan dat het meer aandacht krijgt.
Ja inderdaad ik denk dat het een combinatie van factoren is. Veilig eiland, waar ouders hun kinderen met een gerust hart kunnen achterlaten, gezien de criminaliteitscijfers. Meisje van rijke ouders, contacten etc.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 11:26 schreef Stratos het volgende:
[..]
Ook omdat Aruba als veilig eiland wordt beschouwd waar er nauwelijks wordt vermoord. Juist een van de sterkste kanten van de Arubaanse toeristen product. Snachts kun je lopen op het strand of in de stad ect. Op het eiland zijn er dus geen 'no-go areas'.
De Nederlandse strafmaat is slap en de Arubanen klooien maar wat aan in deze zaak. Ik kan me goed voorstellen dat de Amerikanen dit liever zelf oplossen.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 10:52 schreef nummer_zoveel het volgende:
Denk het niet Fidelio. In Amerika verdwijnen dagelijks een hoop kinderen en jonge meisjes, en die krijgen die aandacht niet.
Het krijgt denk ik vooral deze aandacht omdat ze misschien door een nederlander is vermoord en dat het op nederlands grondgebied is gebeurd waar de nederlandse rechtspraak geldt, een gruwel voor veel Amerikanen.
En haar onschuldige blauwe kijkers en goede familie zullen ook wel meespelen aan dat het meer aandacht krijgt.
Ik denk dat de Arubanen hun beste beentje voor zetten als het gaat om oplossen van dit misdrijf. Hier hangt veel van af, ook voor de Arubanen, als er minder Amerikanen komen, heb je ook minder inkomsten van toerisme. Ik denk wel dat de opsporingsmethoden van Amerika beter zijn, met als simpele reden, op Aruba is bijna geen criminaliteit en in Amerika is het niet bij te houden. Misschien is een samenwerking op dit gebied zo gek nog niet. Maar ja of je met zoveel arrogantie kunt samenwerken is maar de vraag.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 12:14 schreef Ciurlizza het volgende:
Ik zeg niet dat het Amerikaanse rechtssysteem helemaal perfect is, maar de strafmaat is er stukken beter dan in Nederland en de opsporingsmethoden wat beter dan de methoden van de Arubanen.
En er zitten ook beestjes in zee die honger hebben.quote:als ze tegen de rotsen is geklapt dan is er niets meer van over inderdaad
De meeste haaien lusten geen mensenvlees alleen de Hamerhaai, de Tijgerhaai, de Zandhaai, de Mensenhaai en de Blauwe haai. Ze moet wel een eindje van de kust zijn afgedreven om in het territorium van die beesten te komen. Goed, dat afdrijven is goed mogelijk met de stroming daar.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 13:05 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
En er zitten ook beestjes in zee die honger hebben.
De begeleiders waren niet verantwoordelijk. Die kids hadden zelf die hele vakantie gepland en de begeleiders gingen alleen maar mee voor als er echt iets mis zou gaan. Dat was ook duidelijk van te voren en de ouders waren daar ook van op de hoogte.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 19:13 schreef SlimShady het volgende:
[..]
ze zijn toch verantwoordelijk voor haar?
als het klopt, hebben zij hun werk niet (goed) gedaan.
zoals je ziet is het echt misgegaan. als de begeleiders niet verantwoordelijk waren/zijn, zijn ze voor niks meegegaan.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 22:19 schreef _Boo_ het volgende:
[..]
De begeleiders waren niet verantwoordelijk. Die kids hadden zelf die hele vakantie gepland en de begeleiders gingen alleen maar mee voor als er echt iets mis zou gaan. Dat was ook duidelijk van te voren en de ouders waren daar ook van op de hoogte.
Een van die begeleiders is toch ook achtergebleven en zij hebben alles zo goed mogelijk proberen te regelen toen de vermissing bekend werd. Zij waren er alleen voor noodgevallen.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 22:27 schreef SlimShady het volgende:
[..]
zoals je ziet is het echt misgegaan. als de begeleiders niet verantwoordelijk waren/zijn, zijn ze voor niks meegegaan.
nutteloos. dan is zelfs het contract nutteloos.
Lastig he, lezenquote:Op zaterdag 2 juli 2005 22:59 schreef Ciurlizza het volgende:
Onzin, in Salou wemelt het ook van de Nederlandse jongeren. Iemand van 18 kan best zonder ouders op vakantie of ga jij tot je 65e met je ouders mee naar Sneek?
Je spreekt jezelf redelijk tegen. Je zegt dat die begeleiders alleen mee gingen voor als er iets echt mis zou gaan.....hoeveel erger had het moeten worden voor het wel de verantwoordelijkheid van de begeleiders was geweest? Hadden ze haar in de disco moeten verkrachten en vermoorden?quote:De begeleiders waren niet verantwoordelijk. Die kids hadden zelf die hele vakantie gepland en de begeleiders gingen alleen maar mee voor als er echt iets mis zou gaan.
ik begrijp het. zij is op eigen risico vertrokken.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 23:39 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
De begeleiders waren er niet om 24/7 als bodyguard op te treden. Ze gingen wel mee op vakantie, maar als kinderen dan gaan ontsnappen en stiekem gaan touren over het eiland met eilandbewonertjes... tja...daar zijn de begeleiders niet voor verantwoordelijk, dat is contractueel ook vastgelegd. Wat niet wegneemt, dat begeleiders wel helpen als er wat is en ze daar notie van nemen.
Ik spreek mezelf niet tegen, dit zijn gewoon de feiten.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 23:37 schreef SocialDisorder het volgende:
Je spreekt jezelf redelijk tegen. Je zegt dat die begeleiders alleen mee gingen voor als er iets echt mis zou gaan.....hoeveel erger had het moeten worden voor het wel de verantwoordelijkheid van de begeleiders was geweest? Hadden ze haar in de disco moeten verkrachten en vermoorden?
In feite wel, al waren er wel begeleiders bij om zaken te regelen en problemen op te lossen. Echter, die begeleiders kunnen moeilijk 124 van die kids 24/7 in de gaten houden. Een 18-jarige moet toch ook bepaalde verantwoordelijkheden kennen en niet zo maar gaan toeren met 3 hitsige eilandbewoners die willen neuken.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 23:43 schreef SlimShady het volgende:
[..]
ik begrijp het. zij is op eigen risico vertrokken.
Dom idee van Natalee inderdaad. Maar nog geen reden om haar koud te maken natuurlijk.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 23:42 schreef SocialDisorder het volgende:
regardless, Natalee verdient een Darwin-award voor haar briljante idee om met drie vreemden in een auto te stappen. Normaal zouden we onze schouders erover ophalen, nu sturen we er F16's op af........
Naar verluid heeft ze op de achterbank wat geflikflooid met Joran en ze had de afspraak een dag vantevoren gemaakt met die jongens. Ze ging ook uit met die jongens. Als ze onvrijwillig in die bar was, dan waren daar genoeg mensen aan wie ze dat kenbaar kon maken. Als je iemand onvrijwillig bij je hebt, dan neem je diegene ook niet mee naar een bar.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 23:46 schreef _Boo_ het volgende:
Het is helemaal niet zeker dat zij vrijwillig in die auto gestapt is.
bron: KFMBTVquote:Aruba's chief government spokesman said Friday that three young men detained in the disappearance of an Alabama teenager have not been formally charged but could be as soon as Monday.
...
Deepak Kalpoe, 21, and Satish Kalpoe, 18, and van der Sloot were the last ones seen with Holloway the night she disappeared. Four other people _ including van der Sloot's father, Paul, a high-ranking island judicial official _ were detained and released.
The three young men initially told police that after a night of eating, drinking and dancing, they took Holloway to a northern beach before dropping her off at her hotel around 2 a.m. Satish Kalpoe's lawyer has since said his client now claims that he and his brother dropped Holloway and Joran van der Sloot off together at a beach near the Marriott hotel, then went home.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |