In je dromen! Big sister is watching for youquote:Op maandag 11 juli 2005 23:00 schreef Waxxer het volgende:
Ik hoop trouwens dat niemand mij herkent na mijn beschamende gedrag in de U2-topics de laatste maanden![]()
Wow die 3e fotoquote:Op dinsdag 12 juli 2005 09:50 schreef MadMaster het volgende:
Foto's van gisterenmiddag in de Arena.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Mochten de afbeeldingen niet weergegeven worden (website is deels beveiligd), kopieer dan onderstaande URL's in de adres balk van je browser.
http://www.madmaster.nl/u2_vertigo/u2_arena_1.jpg
http://www.madmaster.nl/u2_vertigo/u2_arena_2.jpg
http://www.madmaster.nl/u2_vertigo/u2_arena_3.jpg
Dat is dus bullshit he....quote:Op dinsdag 12 juli 2005 10:05 schreef no1uknow het volgende:
LET WEL MENSEN: Als je een camera meeneemt, en ze denken dat hij professioneel is, dan wordt hij dus gewoon in een bak geflikkerd en dan krijg je hem niet meer terug!
bullshit.. bij ons in d bus zat iemand ie had videoopnames gemaakt bij het 2e numer en moest zijn camera inleverenquote:Op dinsdag 12 juli 2005 10:05 schreef no1uknow het volgende:
LET WEL MENSEN: Als je een camera meeneemt, en ze denken dat hij professioneel is, dan wordt hij dus gewoon in een bak geflikkerd en dan krijg je hem niet meer terug!
IEDEREEN DIE VRIJDAG GAAT (Waxxer) CHECK MIJN SIG
M'n ma heeft toch is anders meegemaakt in de Arenaquote:Op dinsdag 12 juli 2005 10:12 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Dat is dus bullshit he.....
Ze geven jou een nummertje, stoppen de camera (met daarbij eenzelfde nummertje) netjes in de kast en als je naar huis gaat kun je de camera ophalen.
Alleen houd de beveiliging zich niet verantwoordelijk als de camera toch kwijtraakt.
Dat was dan waarschijnlijk niet bij een concert dat door Mojo is georganiseerd. Daar zie ik altijd kasten staan waar fotocamera's en opname apparatuur in verdwijnt.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 10:14 schreef no1uknow het volgende:
M'n ma heeft toch is anders meegemaakt in de Arena![]()
vroegr waren ze er veel strenger in tegenwoordig kunnen ze het moeilijker verbieden een simpele fotocamera/digicamera te weigeren omdat de huidige telefoons practisch allemaal een camera hebben en ze deze niet mogen weigeren ivm noodgevallen etc..quote:Op dinsdag 12 juli 2005 10:14 schreef no1uknow het volgende:
[..]
M'n ma heeft toch is anders meegemaakt in de Arena![]()
Klopt, op de foto's zie je zelfs nog verlichting van Sensation langs de 2e ring hangen.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 10:12 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Overigens zie je op die foto's die MadMaster heeft gemaakt nog dingen van Sensation die worden opgeruimd. Dus niet alle zooi die daar staat en hangt is voor U2.
Wat zijn ze dan nog aan het "aankleden"?quote:Op dinsdag 12 juli 2005 10:18 schreef MadMaster het volgende:
en wordt de Arena verder aangekleed.
Verlichting, speakers, PA-gebied, bekabeling, allerlei tenten voor merchandise, catering, security en VIP's op de parkeerdecks. De deuren naar de gang met de kleedkamers zijn al afgeplakt met zwart plastic en alles wordt zeer zwaar bewaakt.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 10:21 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Wat zijn ze dan nog aan het "aankleden"?
Extra licht, reclame borden die afgeplakt worden?
klopt. soms lopen er nog wel van die gasten met drankrugzakken over het veld, das wel practisch.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 10:56 schreef merino het volgende:
Mojo kennende zullen we wel geen water mee naar binnen mogen brengen?
vind ik toch wel het grootste nadeel van (rock, pop, enz) concerten dat als je beetje goed staat drank halen irritant in het kwadraat is
Ik las op de site van de arena dat je de opbouw kan volgen, maar ik kan het nergens meer vinden.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 10:18 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Klopt, op de foto's zie je zelfs nog verlichting van Sensation langs de 2e ring hangen.
Alle rotzooi op het veld is nog van Sensation, inmiddels is dat allemaal verdwenen en is het veld leeg, op de attributen van U2 en de catering na. De achterkant van het podium (de videowall) is vannacht geheel opgebouwd, momenteel zijn ze met het podium zelf bezig en wordt de Arena verder aangekleed.
Daarom houden je 'vrienden' uit Amsterdam je op de hoogte...quote:Op dinsdag 12 juli 2005 11:12 schreef Luni het volgende:
[..]
Ik las op de site van de arena dat je de opbouw kan volgen, maar ik kan het nergens meer vinden.
Stond op deze pagina, maar ze hebben zich blijkbaar bedacht.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 11:12 schreef Luni het volgende:
[..]
Ik las op de site van de arena dat je de opbouw kan volgen, maar ik kan het nergens meer vinden.
quote:Op dinsdag 12 juli 2005 11:16 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Daarom houden je 'vrienden' uit Amsterdam je op de hoogte...![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |