Waarom moeten Brazilie en Nigeria zonder toeschouwers spelenquote:Op donderdag 30 juni 2005 11:26 schreef Meki het volgende:
een goede idee is voor a.s zaterdag
geen Marocs supporters binnen laten bij a.s zaterdag tegen brazil
wedstrijd door laten gaan zonder toeschouwers
je denkt toch niet dat ik me 2 maal laat straffen door dat gedrag van die mongolen uit Amsterdam he! Ik ga mooi Nigeria - Argentinie kijken en ook Marokko- Brazilie .quote:Op donderdag 30 juni 2005 11:26 schreef Meki het volgende:
een goede idee is voor a.s zaterdag
geen Marocs supporters binnen laten bij a.s zaterdag tegen brazil
wedstrijd door laten gaan zonder toeschouwers
Het nieuws wordt Godzijdank niet opgeblazen door de NOS. Het gaat mij meer om collega Fok!kers die dit soort topics al in de pen hadden nog voordat er ook maar iets gebeurd is. Het zijn altijd dezelfde users die er als de kippen bij zijn als er incidenteel een Marokkaan zich schuldig heeft gemaakt aan kattekwaad of ander vertier om het vervolgens te verkopen als een structurele aangelegenheid en dit te gebruiken als argument om hun vooroordelen bevestigd te zien. Dit soort users kunnen niet oprecht zijn, hun hele manier van handelen en structureel posten van semi-discrimerende posts/topics bevestigen ditquote:Op donderdag 30 juni 2005 11:25 schreef NoizEkick het volgende:
[..]
Een mug.... Een mug noem je dat? En waarom vind je dat dit stukje nieuws opgeblazen wordt?
Helaas kan ik dit niet verifiëeren, dus kan ik niet zeggen dat het bericht op waarheden berust noch kan ik zeggen dat het op onwaarheden berust.quote:Geef eens aan waar er onwaarheden in het nieuwsbericht staan?
Het punt is juist dat het wel een structureel probleem is. Uit alle cijfers blijkt dat Marokkaanse jongens relatief gezien veel en veel te vaak bij criminaliteit betrokken zijn. Dat kun je toch niet ontkennen?quote:Op donderdag 30 juni 2005 11:41 schreef BansheeBoy het volgende:
¬. Het zijn altijd dezelfde users die er als de kippen bij zijn als er incidenteel een Marokkaan zich schuldig heeft gemaakt aan kattekwaad of ander vertier om het vervolgens te verkopen als een structurele aangelegenheid en dit te gebruiken als argument om hun vooroordelen bevestigd te zien.²
quote:Op donderdag 30 juni 2005 11:40 schreef Chadi het volgende:
[..]
je denkt toch niet dat ik me 2 maal laat straffen door dat gedrag van die mongolen uit Amsterdam he! Ik ga mooi Nigeria - Argentinie kijken en ook Marokko- Brazilie .
LOL, ik ook. Vooral als het de agressieve soort is. Ik kom ze vaak tegen hier, ik werk nl. in Veldhoven, dat is bij Eindhovenquote:Op donderdag 30 juni 2005 11:55 schreef Youssef het volgende:
[..]
Persoonlijk vind ik het altijd geweldig om Marokkanen die met een zachte 'g' praten tegen te komen
N3st meziane, walakin Fok! tqiiiiiilllquote:Op donderdag 30 juni 2005 12:15 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
LOL, ik ook. Vooral als het de agressieve soort is. Ik kom ze vaak tegen hier, ik werk nl. in Veldhoven, dat is bij Eindhoven
Walakin rak 3arf, n3esti meziane (Lemmeb, Kaalhei en Laton![]()
) oula?
²
Sorry, maar willen jullie op een Nederlands forum ook taal uitten die de ander users kunnen volgen? Volgens mij is dit anders in strijd met de regels, hoe leuk ook bedoeld.quote:Op donderdag 30 juni 2005 12:50 schreef Youssef het volgende:
[..]
N3st meziane, walakin Fok! tqiiiiiilllDanny
Ze hebben het zo erg doodgezwegen dat Humberto Tan direct na de wedstrijd op de gebeurtenissen inhaakte en er met zijn gasten (Babangida en Elkhattabi) over discussieerde.quote:Op donderdag 30 juni 2005 02:30 schreef Calella het volgende:
Voor mijn part mishandelen die Marokkanen die Limbo's en Nigerianen tot ze een ons wegen,
maar dat de NOS het compleet doodzwijgt is fantastisch.
Dat kan niet uitgesloten worden.quote:Op donderdag 30 juni 2005 11:26 schreef Plato1980 het volgende:
Wat denken jullie: zou het een door Geert Wilders opgezet complot zijn in de hoop dat dit hem stemmen op zal leveren?
Ik hoop dat de wedstrijd doorgang kan vinden, maar ik vrees voor je dat het best eens zonder (oficiele) Marokkaanse supporters plaats moet vinden (hoe controleer je dat?) terwijl het gros zich keurig gedragen heeft.quote:Op donderdag 30 juni 2005 11:40 schreef Chadi het volgende:
[..]
je denkt toch niet dat ik me 2 maal laat straffen door dat gedrag van die mongolen uit Amsterdam he! Ik ga mooi Nigeria - Argentinie kijken en ook Marokko- Brazilie .
quote:Troostfinale met Marokko mogelijk geschrapt
Gepost door Rob (R@b) - Bron: De Telegraaf (restricted editie)
Gepubliceerd: donderdag 30 juni 2005 @ 09:58
Wereldvoetbalorganisatie FIFA zal wellicht de wedstrijd tussen Marokko en Brazilië, om de derde en vierde plaats van het WK voetbal tot twintig jaar, schrappen. Reden is het wangedrag van de supporters van Marokko na de verloren halve finalestrijd tegen Nigeria.
Na die wedstrijd sloopten een groot aantal boze en teleurgestelde Marokkaanse fans stoeltjes in het stadion van Kerkrade en betraden het veld. Daarbij raakten zeven stewards gewond en werden ze bovendien van hun spullen bestolen. De politie moest met honden en samen met een legertje stewards hardhandig ingrijpen om de rellen de kop in te drukken.
Buiten het stadion gingen een aantal Marokkaanse 'fans' op strooptocht en plunderden tankstations in Kerkrade en omgeving. De schade loopt in de honderduizenden euro's.
In het verleden werden bij eerdere duels van Marokko ook vernielingen verricht door veelal jonge Marokkaanse hooligans. Om een verdere smet op het - buiten de incidenten in Kerkrade - bijna vlekkeloos verlopen WK te voorkomen is het afgelasten van het duel een optie. De wedstrijd staat zaterdagmiddag gepland in Utrecht, als voorwedstrijd van de finale tussen Argentinië en Nigeria.
Galgenwaard
Bij stadion De Galgenwaard van FC Utrecht, waar de troostfinale en finale gespeeld gaan worden, zitten ze ook niet meer te wachten op Marokko. Twee wedstrijden die daar gespeeld werden leidden al tot vernielingen: tijdens Turkije - China werd voor 30.000 euro in het stadion gesloopt en na de match tussen Marokko en Italië bleken honderden stadionstoeltjes in puin getrapt. Schade 50.000 euro. Ook de spelers van Marokko zorgden voor schade. Na de gewonnen wedstrijd tegen Italië spoten ze zoveel cola en champagne door de kleedkamer, dat alle wanden en het plafond moesten worden geschilderd.
Galgenwaard-directeur Ronald Roelofs: ''De vernielingen zijn nu al groter dan gedurende een heel seizoen van FC Utrecht. En dat is dus inclusief de risicowedstrijden.'' Hij is bovendien bang dat de harde kern FC Utrechts-fans het niet zullen pikken als het stadion opnieuw door Marokkaanse fans gesloopt wordt.
Dat zit er wel in ja.quote:Op donderdag 30 juni 2005 12:57 schreef JaWi het volgende:
Laat de wedstrijd in Utrecht maar doorgaan, dan komen ze hun eigen stadion verdedigen.
En gelijk hebben ze.quote:
quote:Hij is bovendien bang dat de harde kern FC Utrechts-fans het niet zullen pikken als het stadion opnieuw door Marokkaanse fans gesloopt wordt.
Sinds wanneer intresseert R@b zich voor voetbal?quote:Troostfinale met Marokko mogelijk geschrapt
Gepost door Rob (R@b) - Bron: De Telegraaf (restricted editie)
Vind ik niet juist, als men mij zou interviewen met de vraag wat ik van ongeregeldheden in het voetbal vind zal ik dat zeggen.quote:Op woensdag 29 juni 2005 19:54 schreef knowall het volgende:
[..]
Ligt het niet eerder daarin dat jij van elke Marokkaan verwacht dat hij de daden van zijn 'landgenoten' volmondig afkeurt?
Ik heb ook geen massaal protest van de Nederlanders gezien na de wedstrijd Ajax - Feyenoord (waar grote groepen autochtone Nederlanders voor vernielingen en mishandelingen hebben gezorgd).
Wel heb ik vele 'supporters' (en zelfs supportersorganisaties) gehoord die de fout bij de NS zochten, of bij de ME (die de supporters uitgedaagd zou hebben).
Wat maakt dat uit?quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:03 schreef knowall het volgende:
[..]
Sinds wanneer intresseert R@b zich voor voetbal?
Je stelt de eisen wel direct zeer hoog. Zelfs de best opgevoede Nederlandse voetbalsupporter gaat niet het hele supportersvak schoonmaken nadat de wedstrijd is afgelopen.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:04 schreef Elgigante het volgende:
Een mooie actie had ik het gevonden als de Marokkaanse supporters de wedstrijden bijgewoond hadden zoals de Zuid Koreanen, maar dat is ijdele hoop.
Ik snap werkelijk niet waar jij deze onzin vandaan haalt...quote:Op woensdag 29 juni 2005 17:38 schreef knowall het volgende:
Maar goed, we kunnen dus concluderen dat er niet zoveel aan de hand was. En dat dit alleen getuigt van een uitstekende integratie van onze Marokkaanse medemens.
Ja.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:07 schreef Elgigante het volgende:
Zou jij een rituele hollandse slachting op El Moumnhi ook beschrijven als een uitstekende wederzijdse integratie van de Nederlander in de huidige maatschappij?
Klopt, maar de Marokkaanse gemeenschap weet dat het in het verdomhoekje zit en dat alles breed wordt uitgemeten in de pers(kortom ze kunnen absoluut geen negatieve nieuwsberichten op grote schaal gebruiken), deze situatie hadden ze perfect aan kunnen grijpen om zich van de goede kant te laten zien door bijv massaal Oranje aan te moedigen (het zijn immers merendeel Nederlandse Marokkanen) en een baken van sportiviteit te zijn als supporter, uiteraard niet zo extreem zoals de Koreanen, maar gewoon het verlies dragen als waardig supporter (zoals de meesten gedaan hebben).quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:07 schreef knowall het volgende:
[..]
Je stelt de eisen wel direct zeer hoog. Zelfs de best opgevoede Nederlandse voetbalsupporter gaat niet het hele supportersvak schoonmaken nadat de wedstrijd is afgelopen.
Kom kom, dit is veel en veel kleiner van omvang en heeft relatief veel en veel meer aandacht gehad.quote:Op donderdag 30 juni 2005 12:58 schreef ThomasBerge het volgende:
Aanpakken dat tuig, van mij mag de wedstrijd gespeeld worden maar zonder publiek. Na de rellen tussen Feyenoord en Ajax werd het weken breed uitgemeten in de media. Dit wordt naar mijn idee wel angstvallig stilgehouden.
quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:13 schreef JaWi het volgende:
Wedstrijd door laten gaan en Utrechters los laten op die marokkanen, probleem opgelost.
Er zijn ook wel degelijk Marokkanen geweest die Oranje aan hebben gemoedigd.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:12 schreef Elgigante het volgende:
deze situatie hadden ze perfect aan kunnen grijpen om zich van de goede kant te laten zien door bijv massaal Oranje aan te moedigen
Voor een groot deel waren het ook Marokkanen uit Belgie, Duitsland of Frankrijk.quote:(het zijn immers merendeel Nederlandse Marokkanen)
Ik vind dat de wedstrijd doorgang moet vinden, maar dat men zeer strict moet controleren wie er in het stadion zitten en dat flessen drinken woren geweigerd, bovendien moet er veel politie op de been zijn om alles zeer snel in de kiem te smoren, zowel voor, tijdens als na afloop, dan kan er toch een normale wedstrijd plaatsvinden en zijn de normale supporters niet de dupe van de anderen.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:13 schreef JaWi het volgende:
Wedstrijd door laten gaan en Utrechters los laten op die marokkanen, probleem opgelost.
Zoveel kleiner in omvang is het nu ook weer niet, en in financiële schade ook niet.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:16 schreef SCH het volgende:
[..]
Kom kom, dit is veel en veel kleiner van omvang en heeft relatief veel en veel meer aandacht gehad.
Jij was niet van het rellen tochquote:
Omdat men niet met de trein kwam en er geen vuurpijl gesignaleerd is was het kleiner?quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:16 schreef SCH het volgende:
[..]
Kom kom, dit is veel en veel kleiner van omvang en heeft relatief veel en veel meer aandacht gehad.
natuurlijk hebben er veel Oranje aangemoedigd, net zoals dat er veel hollanders de marokkanen hebben aangemoedigd, dat is uiteraard een goede zaak.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:16 schreef knowall het volgende:
[..]
Er zijn ook wel degelijk Marokkanen geweest die Oranje aan hebben gemoedigd.
[..]
Voor een groot deel waren het ook Marokkanen uit Belgie, Duitsland of Frankrijk.
Je weet toch wel hoeveel agenten er toen bij Ajax- Feyenoord gewond zijn geraakt? Dat was echt een enorme clash in verhouding met dit.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:18 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Omdat men niet met de trein kwam en er geen vuurpijl gesignaleerd is was het kleiner?
Het komt nu naar voren omdat het over Marokkanen gaat maar relatief gezien stelt dit incident erg weinig voor.quote:Als er zoveel politie op de been was als bij eerder genoemde wedstrijd waren er minimaal net zoveel aanhoudingen verricht.
Men had deze escalatie totaal niet verwacht (hoe naief kun je zijn? gewoon voorzorgsmaatregelen treffen) en daar heeft men een hoge prijs voor betaald.
Qua financiële schade is dit zeker niet kleiner, en mocht het "kleiner" zijn doet het niets af aan het feit dat dit aangepakt dient te worden, en dit als een smet op het tournooi kan worden beschouwd.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:16 schreef SCH het volgende:
[..]
Kom kom, dit is veel en veel kleiner van omvang en heeft relatief veel en veel meer aandacht gehad.
Nogal logisch. Maar waarom dan twee topics over een simpele voetbalrel?quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:23 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Qua financiële schade is dit zeker niet kleiner, en mocht het "kleiner" zijn doet het niets af aan het feit dat dit aangepakt dient te worden, en dit als een smet op het tournooi kan worden beschouwd.
Al die gewonde politieagenten tellen voor mij zwaarder dan die stoeltjes. Voor de rest heb je gelijk maar je suggereerde dat dit stil wordt gehouden en dat is bullocks.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:23 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Qua financiële schade is dit zeker niet kleiner, en mocht het "kleiner" zijn doet het niets af aan het feit dat dit aangepakt dient te worden, en dit als een smet op het tournooi kan worden beschouwd.
Als het voorgeschotelde nieuws iets negatiefs meldt over buitenlanders, en bij voorkeur Marokkanen en/of Moslims dan interesseert R@b zich hiervoor.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:03 schreef knowall het volgende:
[..]
Sinds wanneer intresseert R@b zich voor voetbal?
En hier zijn stewards gewond geraakt, mensen beroofd, stewards beroofd, bezinestations gesloopt en 1000 stoeltjes omver getrokken.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:22 schreef SCH het volgende:
[..]
Je weet toch wel hoeveel agenten er toen bij Ajax- Feyenoord gewond zijn geraakt? Dat was echt een enorme clash in verhouding met dit.
[..]
Het komt nu naar voren omdat het over Marokkanen gaat maar relatief gezien stelt dit incident erg weinig voor.
Hoeveel bezinestations zijn er gesloopt?quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:26 schreef JaWi het volgende:
[..]
En hier zijn stewards gewond geraakt, mensen beroofd, stewards beroofd, bezinestations gesloopt en 1000 stoeltjes omver getrokken.
Plunderen, bezoekers bedreigen, personeel bedreigen, alles omver trekken. Slopen is dan misschien wel een groot woord, maar echt netjes is het ook niet.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:27 schreef SCH het volgende:
[..]
Hoeveel bezinestations zijn er gesloopt?
quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:31 schreef JaWi het volgende:
Slopen is dan misschien wel een groot woord
Dat vind JIJ ja, maar ik vind Utrecht een club met een behoorlijk risicovolle harde kern en als men in Utrecht al zegt dat de schade na 1 wedstrijd groter is dan het gehele seizoen ervoor vind ik dat niet onder de noemer: 'valt wel mee' gelden.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:22 schreef SCH het volgende:
[..]
Je weet toch wel hoeveel agenten er toen bij Ajax- Feyenoord gewond zijn geraakt? Dat was echt een enorme clash in verhouding met dit.
[..]
Het komt nu naar voren omdat het over Marokkanen gaat maar relatief gezien stelt dit incident erg weinig voor.
Inderdaad, Marokkanen slopen een benzinestation als ze verloren hebben, Rotterdamers vernielen een binnenstad als ze gewonnen hebben. Nogal een verschil.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:38 schreef Elgigante het volgende:
Er zit nogal een verschil in de ongeregeldheden met Feyenoord-Ajax en deze wedstrijd, ik neem aan dat je dat ook inziet, je volgt het voetbal namelijk goed.
Utrecht moet zich schamen. Ik ben er de eerste wedstrijd geweest en 1 op de 5 stoeltjes was al stuk toen. Zo hoor je een WK niet te organiseren.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:38 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Dat vind JIJ ja, maar ik vind Utrecht een club met een behoorlijk risicovolle harde kern en als men in Utrecht al zegt dat de schade na 1 wedstrijd groter is dan het gehele seizoen ervoor vind ik dat niet onder de noemer: 'valt wel mee' gelden.
Dat verschil benadrukte ik toch al meteen. Die ongeregeldheden in Rotterdam waren echt ongekend.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:38 schreef Elgigante het volgende:
Er zit nogal een verschil in de ongeregeldheden met Feyenoord-Ajax en deze wedstrijd, ik neem aan dat je dat ook inziet, je volgt het voetbal namelijk goed.
het is maar wat je simpel noemt en jij reageert ook in dit topic zoals zovelen, waardoor hij op een gegeven moment vol raakt en men aan deel 2 begint.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:24 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Nogal logisch. Maar waarom dan twee topics over een simpele voetbalrel?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |