Ja, en dan?quote:Op donderdag 30 juni 2005 19:00 schreef tonks het volgende:
[..]
Tenzij apple nu gaat zeiken en dan zijn die 2 maandjes snel voorbij
quote:Op donderdag 30 juni 2005 22:04 schreef tonks het volgende:
dan zijn je 2 jaar voorbij
quote:Op donderdag 30 juni 2005 15:24 schreef matthijst het volgende:
denk dat het wordt: nieuwe kopen op apple.nl -> 285 euro.
65 euro voor die kapotte terug => 220 euro, nieuwe ipod color met 1 jaar garantie.
Laat ik ff voorop stellen dat ik geen I-pod fan ben.....quote:Op donderdag 30 juni 2005 18:32 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Exact wat hij zegt, en niet de I-pod fanboys hiero
Zeg fanboy, tief es op, als hij er na 20 maanden na aankoop melding van maakt, wordt die datum gemarkeerd.quote:
In Nederland is die richtlijn wel geïmplementeerd hoor. Ze hebben alleen niet de harde termijn van 2 jaar overgenomen, zodat deze nu ruimer geïnterpreteerd kan worden. De duur van die garantie is hoe lang het product gemiddeld mee zou moeten gaan. Dit kan korter dan 2 jaar zijn, maar ook langer. Nu is dus de vraag wat de verwachte levensduur van de gemidelde Ipod is. Is dat langer dan de termijn die tot nu toe na de aanschaf verstreken is, dan moet de TS kunnen aantonen dat het een fabricagefout was en dat de beschadigingen/defecten niet door zijn toedoen zijn ontstaan. Lukt hem dit, dan heeft hij recht op kosteloze vervanging of herstel van de Ipod.quote:Op woensdag 29 juni 2005 15:56 schreef Pietverdriet het volgende:
Als consument heb je in Europa recht op 2 jaar garantie. Dat is een europesche norm. In NL is die nog niet geimplementeerd, maar in D wel. Des te meer reden om electronica aldaar te kopen.
Daarom is het bijv. ook dom garantie van een apparaat als een wasmachine uit te bereiden van 1 naar 5 jaar bijvoorbeeld. Je mag er immers vanuit gaan dat een wasmachine langer dan 5 jaar mee gaat.quote:Op donderdag 30 juni 2005 23:07 schreef DaMart het volgende:
[..]
In Nederland is die richtlijn wel geïmplementeerd hoor. Ze hebben alleen niet de harde termijn van 2 jaar overgenomen, zodat deze nu ruimer geïnterpreteerd kan worden. De duur van die garantie is hoe lang het product gemiddeld mee zou moeten gaan. Dit kan korter dan 2 jaar zijn, maar ook langer. Nu is dus de vraag wat de verwachte levensduur van de gemidelde Ipod is. Is dat langer dan de termijn die tot nu toe na de aanschaf verstreken is, dan moet de TS kunnen aantonen dat het een fabricagefout was en dat de beschadigingen/defecten niet door zijn toedoen zijn ontstaan. Lukt hem dit, dan heeft hij recht op kosteloze vervanging of herstel van de Ipod.
koop gewoon een nieuw speler pauperquote:[b]Op donderdag 30 juni 2005 22:12 schreef matthijst het volgende:
Lezen jankerd:quote:
quote:Op donderdag 30 juni 2005 15:24 schreef matthijst het volgende:
denk dat het wordt: nieuwe kopen op apple.nl -> 285 euro.
65 euro voor die kapotte terug => 220 euro, nieuwe ipod color met 1 jaar garantie.
Lezenquote:Op vrijdag 1 juli 2005 11:15 schreef ooge het volgende:
de vraag is of er iemand zo gek is om er 65¤ voor te geven
Lekkerrrrrrrrrrr voor je.quote:Op woensdag 29 juni 2005 15:53 schreef matthijst het volgende:
Dus; iPod van augustus 2003 is kapot, de harde schijf piept en hij laat geen nummers meer zien. Harde reset gedaan, helpt niks.
Apple maar eens bellen: "ja meneer, de garantie is verstrken, dus u moet voor elke reparatie betalen, dat kost u standaard 280 euro, dus u kunt beter een nieuwe kopen".
WTF; iedere 2 jaar een nieuwe iPod a 400 euro kopen, zijn die gasten gek geworden?
(ja, ik weet het, ze zijn ondertussen goedkoper).
Coulance 0,0...![]()
![]()
Dat is zeker voor november 2004? In november 2004 is het bedrijf dat die service voor Apple deed op de fles gegaan. Sindsdien laten ze het door andere bedrijven doen diequote:Op woensdag 29 juni 2005 19:42 schreef JimBob het volgende:
iBook kapot, gebeld, werd opgehaald bij huis dag later.
3 dagen later was die weer terug.
Ging allemaal super netjes.
Wat was er stuk aan dan?quote:Op woensdag 29 juni 2005 19:44 schreef Pietverdriet het volgende:
Mijn laptop begaf het na 3 maanden en men verdomde hem onder de garantie te repareren.
Ga lekker arab-lyrics checken dan, zeikwijf.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 10:16 schreef Soraya20 het volgende:
Lekkerrrrrrrrrrr voor je.
Jij bent een zeikfluit eerste klas, je garantie is allang en breed verstreken, en dan ga je ook nog zeveren. Jij moet wel op je achterhoofd gevallen zijn.
Jankende & kwijlende sater. Had dan extra garantie dr bij genomen, en achteraf maar jengelen, heb geen greintje medelijden met je.
Nee, was erna nog.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 11:05 schreef LintuxCx het volgende:
[..]
Dat is zeker voor november 2004? In november 2004 is het bedrijf dat die service voor Apple deed op de fles gegaan. Sindsdien laten ze het door andere bedrijven doen dieJe laptop niet ophalen, je mag 'm zelf komen brengen Je minstens een week laten wachten voor de reparatie klaar is (dat vorige bedrijf deed zelfs aan klaar-terwijl-u-wacht...) (In mijn geval) constant blijven beweren dat er eigenlijk helemaal geen garantie is en doodleuk zelfs een week na reparatie opeens een nota sturen. (Uiteraard heb ik deze niet echt hoeven te betalen. )
Apple gaat er niet echt op vooruit, dit samen met een fucking 0900 nummer waarmee je ze opeens alleen nog maar kunt gebruiken.
Damn, had ik dat maar geweten. Ze hebben mij op CARD afgestuurd, hoorde achteraf dat dat niet echt het meest fantastische bedrijf is, maar dat Apple om de een of andere reden ze toch maar blijft helpen.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 14:04 schreef JimBob het volgende:
Was een of ander bedrijf in Drachten die ophaalde geloof ik.
Had dan ook niks geopend in the first place, zwerver.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 13:09 schreef matthijst het volgende:
[..]
Ga lekker arab-lyrics checken dan, zeikwijf.![]()
Heb je meer verstand van dan Nederlandse garantievoorwaarden blijkbaar![]()
Tijd voor een
[afbeelding]
Alle mongolen zijn wel langsgeweest en de rest van de reacties boeien me niet zoveel meer![]()
![]()
![]()
quote:Op zaterdag 2 juli 2005 14:11 schreef Bananenman het volgende:
Had dan ook niks geopend in the first place, zwerver.
Allicht heb ik er meer verstand dan jij, sjlemiel.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 13:09 schreef matthijst het volgende:
[..]
Ga lekker arab-lyrics checken dan, zeikwijf.![]()
Heb je meer verstand van dan Nederlandse garantievoorwaarden blijkbaar![]()
Tijd voor een
[afbeelding]
Alle mongolen zijn wel langsgeweest en de rest van de reacties boeien me niet zoveel meer![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |