Dat is dus de zelfoverschatting waar over gesproken is.quote:Op donderdag 30 juni 2005 02:00 schreef Repeat het volgende:
[..]
oew das veel
jezus man dan ben je nog niet eens begonnen met rijden.
Dus het gaat een keer weer gebeuren waarschijnlijk... Te slecht voor woorden, ze hadden idd je rijbewijs meteen moeten innemen....quote:Op zaterdag 25 juni 2005 16:45 schreef Eliminator20 het volgende:
[..]
Ik had 5 á 6 biertjes op een lege maag.
En ja, ik weet dat ik fout zat, en het zal ook niet meer zo snel gebeuren.
Geef hem wat adviezen dan. RIjden met alcohol op is gewoon not done. Dat agentje had z'n rijbewijs af moeten pakken.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 13:54 schreef menneke_m het volgende:
het lijkt me dat hij zelf onderhand wel snapt dat wat hij gedaan heeft niet goed is geweest. lijkt me nuttiger om gewoon adviezen te geven dan er tegen aan te schoppen.
Eerlijk gezegt lijkt me dat TS het nog steeds niet begrijpt. Hij is pissig dat ie gepakt is en dat we hem op zijn flikker geven. TS heeft echter niet gezegt dat ie een ongelofelijk stom rund is en dat ie het niet meer wil doen. Dat ie zich niet kapotschaamt voor zijn daad blijkt er wel uit dat ie er een topic over opent. TS is maar aan 1 ding geintresseerd, dat is hoe hoog de boete gaat worden.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 13:54 schreef menneke_m het volgende:
het lijkt me dat hij zelf onderhand wel snapt dat wat hij gedaan heeft niet goed is geweest. lijkt me nuttiger om gewoon adviezen te geven dan er tegen aan te schoppen.
Als tie met dat soort onzin als hierboven aan komt, geloof ik persoonlijk niet dat ie doorheeft dat ie niet goed bezig is geweest...quote:Op zaterdag 2 juli 2005 13:54 schreef menneke_m het volgende:
het lijkt me dat hij zelf onderhand wel snapt dat wat hij gedaan heeft niet goed is geweest. lijkt me nuttiger om gewoon adviezen te geven dan er tegen aan te schoppen.
Ja, wat is daar zo raar aan? Was een renault espace.quote:
Dat zou je ook niet zeggenquote:Op zaterdag 2 juli 2005 17:21 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ja, wat is daar zo raar aan? Was een renault espace.
Je gaat met drank op achtr het stuur en dan ver8 je nog dat we lief zijn voor je.quote:Op zaterdag 25 juni 2005 16:33 schreef Eliminator20 het volgende:
(aub geen stomme reacties geven, ik ben al genoeg gestraft door mijn ouders)
loser het nog goed praten ookquote:Op zaterdag 25 juni 2005 16:48 schreef Eliminator20 het volgende:
[..]
Ik reed niet als een debiel en het was toen 6 uur in de morgen. Ik was niet aangeschoten en niet dronken. Dus de kans DAT ik iemand aanreed was ontzettend klein.
Nee jij doet natuurlijk nooit wat fout. Oke, té veel alcohol in het verkeer keur ik absoluut niet goed. Maar goed, er zijn genoeg mensen die zonder alcohol al als een mongool rijden. En dat de TS gepakt en (ik geloof toch wel) zijn les geleerd heeft, helpt het voorkomen dat hij dat nog eens zou doen. Mooiquote:
Een correct nederlandse zin formuleren is voor sommigen ook al te moeilijk... sukkelquote:Op zondag 3 juli 2005 13:00 schreef draaijer het volgende:
(aub geen stomme reacties geven, ik ben al genoeg gestraft door mijn ouders)
Ondank het bovenstaande met je een SUKKEL![]()
Hij heeft zo goed z'n les geleerd dat hij niet met 100% zekerheid kan zeggen of het niet nog een keer gebeurt.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 23:48 schreef PsychoDude_666 het volgende:
[..]
Nee jij doet natuurlijk nooit wat fout. Oke, té veel alcohol in het verkeer keur ik absoluut niet goed. Maar goed, er zijn genoeg mensen die zonder alcohol al als een mongool rijden. En dat de TS gepakt en (ik geloof toch wel) zijn les geleerd heeft, helpt het voorkomen dat hij dat nog eens zou doen. Mooi. En vind het best knap dat hij een topique erover opent, vooral omdat je kan verwachten dat zulke sukkels dit soort zooi posten nadat het al 20x is gezegd. En vind best dat er enige zelfkennis in het verkeer geoorloofd mag zijn, als hij er practisch niets van voelde kan ik best begrijpen dat hij het er toch op waagd. Hoeveel topics zijn er wel niet langs gekomen van mensen die op een kaarsrechte 80km weg, met 87 km/h zijn geflitst? En dan roept iedereen dat het geldkloppers zijn. Maar goed, wil nog even benadrukken dat ik alcohol in het verkeer dus wel flink afkeur.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |