Dus er blijft uiteindelijk 1 auto staan en dan is de dader makkelijk op te sporen.quote:Op zondag 19 juni 2005 01:02 schreef Bananenman het volgende:
Knokpartijen met Hagenezen. Zo'n Hagenees werd afgevoerd met een autosleutel door z'n wang
quote:Op zondag 19 juni 2005 01:18 schreef golfer het volgende:
[..]
Dus er blijft uiteindelijk 1 auto staan en dan is de dader makkelijk op te sporen.
quote:Op zondag 19 juni 2005 01:18 schreef MrDoegewoon het volgende:
Tof feest!!!!
Vince![]()
Rude Awekening![]()
Evil Activties![]()
(stink nu wel naar champange)
The Prophet_O_
Stanton![]()
Technoboy![]()
Buzz Fuzz![]()
Gary D_O_
en nog veel meer![]()
min puntje was idd de food. En de indeling was gewoon goed hoor, alles was zo te vinden.
Nog iets van knokpartijen gemerkt?quote:Op zondag 19 juni 2005 01:21 schreef MrDoegewoon het volgende:
Wat een feest wat een feest, ben net thuis knalrood doordat ik verbrand ben maar goed
[..]
Nope, tenminste ging bijna los in de black tijdens Nosferatu (geloof ik) maar werd door het publiek gesust (pogo gezeik enzo) en verder heb ik één keer de security best hard zien weg rennen en heb zelf perongelijk een meisje in een Ajax uit shirt op de hoofd geraakt (misschien ken je er wel)quote:
Iemand die in een Ajax uitshirt daar was is sowieso geen bekende van mequote:Op zondag 19 juni 2005 01:24 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Nope, tenminste ging bijna los in de black tijdens Nosferatu (geloof ik) maar werd door het publiek gesust (pogo gezeik enzo) en verder heb ik één keer de security best hard zien weg rennen en heb zelf perongelijk een meisje in een Ajax uit shirt op de hoofd geraakt (misschien ken je er wel)
Bij wie?? Ik heb zelf de main van boven een paar keer gezien en tijdens Gary D, The Prophet en Technoboy. Voor de rest was ik veel in Black en Greyquote:Op zondag 19 juni 2005 01:26 schreef Bananenman het volgende:
[..]
Iemand die in een Ajax uitshirt daar was is sowieso geen bekende van me
Ging goed los bij rood mainstage anders![]()
M'n moeder schrok zelfsquote:Op zondag 19 juni 2005 01:28 schreef golfer het volgende:
Lekker verbrand, jongens?
quote:
Gezelliequote:
Wij zijn ons even geestelijk aan het voorbereiden op ons fietstochtje door de duinen van straks op weg naar ons (naakt)strandje.quote:Op zondag 19 juni 2005 01:41 schreef PyTh het volgende:
Ben net thuis, wilde eigenlijk nog gaan pokeren maar MrB. ligt eruit
En jullie?
Nah, ben wel uitgetekend ... ga maar es pitten denk ikquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |