doe nou eens gek.....het is bijna weekendquote:Op vrijdag 17 juni 2005 09:28 schreef Againzender het volgende:
[..]
ik zit hier toch alleen, dus waarom niet
Lekkerquote:Op vrijdag 17 juni 2005 09:14 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
![]()
![]()
* Lionheaad kan verse koffie neerzet![]()
koekjes erbij??![]()
valt mee....vooral nieuwsgierig wat het gaat worden !quote:Op vrijdag 17 juni 2005 10:03 schreef PyTh het volgende:
Hoi Hoi
Al een beetje zenuwachtig Bjorootje?
gaan we geen verspellingen loslaten omtrent de geboorte van de nieuwste Hools Telg?
quote:’Vermist’ doet beroep op Balkenende
BRENG ISRA THUIS!
NED. 2,21.30 UUR
„De ontvoering van Isra na de moord op haar moeder krijgt niet zoveel aandacht als de moord op Fortuyn of Van Gogh, maar ze verdient het wel want dit meisje heeft nooit iemand een haar gekrenkt”, zegt Ger van der Burg. De ouders van de vermoorde Marisse van der Burg, Ger en Clary, hopen op de terugkeer van hun 3-jarige kleindochter. Via Vermist voeren zij actie.
Er is bijna een jaar verstreken sinds hun dochter Marisse werd vermoord door haar ex Hasèn, de vader van Isra Aksema. Het is duidelijk dat ze het meisje niet via de stille diplomatie terugkrijgen uit Libië: „Daarom voeren we actie via Vermist en de reacties zijn hartverwarmend. Duizenden mensen die voor ons bidden, ons steunen en briefkaarten sturen naar de ambassade”.
Glashard
Clary wist dat Hasèn haar dochter mishandelde, maar ze heeft natuurlijk geen moment kunnen bevroeden dat hij haar zou vermoorden en Isra meenemen naar Libië. „Marisse merkte haar zwangerschap pas na acht maanden op en Hasèn keerde haar toen glashard de rug toe, want hij wilde geen kinderen.” Niemand weet op dit moment waar de 3-jarige Isra verblijft. Ook of Hasèn A., die bij verstek is veroordeeld tot zestien jaar cel, is opgepakt blijft onduidelijk.
Deze week bezochten Ger en Clary van der Burg samen met Jaap Jongbloed politiek Den Haag om steun te vragen en kaarten te overhandigen met de eis ’Breng Isra Thuis’. Alles willen ze doen om hun kleinkind weer veilig in de armen te sluiten: „We hopen dat Balkenende en Bot naar Gadaffi gaan om Isra op te halen.”
Dat snap ik.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 10:19 schreef Bjoro het volgende:
[..]
valt mee....vooral nieuwsgierig wat het gaat worden !
Ik heb nog geen wedtopics gezien !
is de banner trouwens al af ?
ff voor VoreG en andere Hools (niet alles is leuk maar er staan aardige tussen !)
Examen Uitslag Telefoon Grappen
En gewicht?quote:
Iddquote:Op vrijdag 17 juni 2005 11:01 schreef Dylan Dog het volgende:
SCH, die tijd maakt echt geen zak uit. Die dag kom je moeiteloos door alleen al op adrenaline.
4 uur 's ochtends is best OKquote:
we ruiken de hormonen!quote:
wel lekker lang weekend danquote:
Bjoro is een watje hoorquote:Op vrijdag 17 juni 2005 11:01 schreef Dylan Dog het volgende:
SCH, die tijd maakt echt geen zak uit. Die dag kom je moeiteloos door alleen al op adrenaline.
quote:
quote:Op vrijdag 17 juni 2005 11:08 schreef Bjoro het volgende:
[..]
wel lekker lang weekend dan
alleen als er 16 kilo naar buiten moet, voelt ze die van mij daarna nooit meer![]()
Naamloos?quote:Op vrijdag 17 juni 2005 11:18 schreef clauwheee het volgende:
Goedemorgen
Jup, vanavond Vermist. Noca kan niet kijken, ik ga bij familie even kijken.
Hmmm enne..
Meisje
27 juni
03.32
3350 gram
dat is toch hartstikke hip en trendy ?quote:
Clautje doet het ook nog ff hier.....quote:Op vrijdag 17 juni 2005 11:18 schreef clauwheee het volgende:
Goedemorgen
Jup, vanavond Vermist. Noca kan niet kijken, ik ga bij familie even kijken.
Hmmm enne..
Meisje
27 juni
03.32
3350 gram
Donequote:Op vrijdag 17 juni 2005 11:24 schreef Bjoro het volgende:
[..]
Clautje doet het ook nog ff hier.....
Bjoro's baby gok topic
Damnquote:Server Error
Gmail is temporarily unavailable. Cross your fingers and try again in a few minutes. We're sorry for the inconvenience.
Bij mij werkt 'ie gewoon.quote:
quote:Poema niet gesignaleerd
EDE - De dolende poema is in de nacht van donderdag op vrijdag niet gesignaleerd. Dat maakte de politie vrijdag bekend. Wel zet de politie de zoekactie voort.
Stichting Pantera die is ingehuurd om de loslopende poema op de Veluwe te vangen, is onderweg naar Ede. Daar zullen eerst duidelijk afspraken gemaakt worden om de veiligheid van mens en dier te kunnen garanderen. Een woordvoerder van Pantera zei terughoudend te zijn in het verstrekken van informatie om "de rust te bewaren".
Om godsdienstige reden heeft de poema zondag vrij spel. De gemeente van het christelijk getinte Ede heeft aan de stichting gevraagd op zondag niet te werken. Een vraag die de stichting wil respecteren, maar Pantera wil wel heldere afspraken maken als er zondag een serieuze waarnemening komt.
How was the party and the party girl?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |