Ik hing aan de telefoon, hij was in gesprek en dat duurde nogal lang.quote:Op woensdag 15 juni 2005 19:33 schreef ParanoidEv het volgende:
"Ik moest opeens nodig naar de wc en toen moest ik mijn kont nog afvegen maar het papier scheurde toen moest ik wachten tot mijn moeder wakker werd zodat die me kon helpen dus vandaar dat ik wat later ben."
Erg geloof waardig, ik denk dat niemand er tegenin gaat.
Of "Portemonne thuis laten liggen."
Was laatst nog op de FP een nieuw bericht een kerel nueckte de bruid nog even net voor dat de bruid met een ander ging trouwen, de trouwerij was gewoon door gegaanquote:Op woensdag 15 juni 2005 19:36 schreef Pony-Lover het volgende:
m'n vriendin kreeg opeens vaginale kramp en toen zat ik dus vast
Mijn poema is onsnaptquote:Op woensdag 15 juni 2005 23:11 schreef Agiath het volgende:
Ik heb een kater.
Dat vind ik wel een lievequote:Op woensdag 15 juni 2005 19:56 schreef DaMart het volgende:
"Ik had wat problemen met de douane aan de grens van Droomland".
dies liev !quote:Op woensdag 15 juni 2005 19:56 schreef DaMart het volgende:
"Ik had wat problemen met de douane aan de grens van Droomland".
Juistquote:Op donderdag 16 juni 2005 14:59 schreef ForumGek het volgende:
Of je zegt gewoon dat je je verslapen hebt ;D::D;D:D;D
:D:
:
; : D;D;D !!1!!!!!1 ! ! ! ! 1 !11 !
net alsof je dat ook allemaal in details gaat vertellenquote:Op donderdag 16 juni 2005 14:58 schreef ForumGek het volgende:
Ik kon niet klaarkomen onder de douche dus moest weer naar me kamer (na me afgedroogd te hebben) om daar vervolgens porno te downloaden. En ik had een hele trage user op DC++ waardoor dat ook nog eens 1,5 uur duurde. Toen ik eenmaal bezig was na 30 minuten toch klaargekomen, en toen was ik helemaal vies. Toen moest ik weer onder de douche en toen ik daarmee klaar was had mijn moeder me porno gevonden en moest ik vertellen dat het spam was. Maar dat snapt ze niet en toen heb ik alles uitgelegd van dat ik er niks aan kan doen enzo. 1 uur later zat ik op de fiets en een half uur later sta ik hier nu....sorry
Dat geloven ze toch nooit man!quote:Op donderdag 16 juni 2005 14:59 schreef ForumGek het volgende:
Of je zegt gewoon dat je je verslapen hebt ;D::D;D:D;D
:D:
:
; : D;D;D !!1!!!!!1 ! ! ! ! 1 !11 !
WHAHAHAHAHHAquote:Op donderdag 16 juni 2005 15:54 schreef jaguar het volgende:
ik moest poepen want de bel doet het niet
daarom ben ik te laat
Of "Je vrouw" natuurlijk.quote:Op zaterdag 18 juni 2005 18:39 schreef The_M het volgende:
Sorry baas, je dochter pijpt 's ochtends zo langzaam.....
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |