Ja mooie foto, ga even vergelijken met je eekhoorntje.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 21:52 schreef Schanulleke het volgende:
Ik vind foto 2 het mooiste qua Bokeh Stil.
Voor wat mijn eventuele inzending betreft: is dit wat?
[afbeelding]
De eerste foto vindi k het leukste MissyMirjamquote:Op dinsdag 14 juni 2005 22:03 schreef MissyMirjaM het volgende:
voldoet dit aan de eischen/ mag ik wat feedback?
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Dit is hetquote:Op dinsdag 14 juni 2005 22:03 schreef MissyMirjaM het volgende:
voldoet dit aan de eischen/ mag ik wat feedback?
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
aha, *onthoudt*quote:Op dinsdag 14 juni 2005 22:13 schreef Het-Gele-Teken het volgende:
[..]
Meestal gebruikt men de regel dat het onderwerp op 1/3 staan. Dit om je foto meer dynamiek te geven, deze regel is wel niet heilig maar voldoet meestal. Als je natuurlijke lijnen in je beeld hebt, zoals rivieren, wegen, noemmaarop ... kan je daarmee het dynamische in de foto brengen.
Dat is een @#$% tuinlamp. Ik ga nog een keertje terug om de foto met een iets hoger staand zonnetje te maken!quote:Op woensdag 15 juni 2005 09:20 schreef Puckzzz het volgende:
2 heeft een aparte lensflare zeg! Ik vind 'm mooi! maar is dat een tuinstoel ofzo op de achtergrond? dat witte vlak vind ik zonde, ik zit elke keer te kijken wat dat zou zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |