quote:640 Teletekst wo 27 jul
***ENNIS************************** 1/2
*** Johansson acht maanden aan de kant
***************************************
**Joachim Johansson is na een operatie
aan zijn schouder tot komend voorjaar
uit de roulatie.
De Zweedse tennisser (23) stelde in een
interview met de krant Göteborgs Posten
dat hij acht maanden lang zal moeten
revalideren.De nummer veertien van de
wereld won dit jaar de toernooien van
Adelaide en Marseille.
ik wacht nog steeds op Roddick.quote:Op woensdag 27 juli 2005 15:26 schreef zjroentje het volgende:
Big server ...
Komakie, Adidas zit achter de salomon snowboards.... dus ook achter de salomon driver. Alleen dat al is een goede reden om Adidas te boycotten.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 14:31 schreef Komakie het volgende:
Adidas is echt 1 van de mooiste merken op aarde.
De laatste tijd vind ik zelfs veel kleding van hun een stuk mooier dan die van Nike.
Fruttero? IK ben bang dat dat geen typefout is.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 13:03 schreef Butra het volgende:
John Paul Fruttero def Sjeng Schalken 67(3) 62 75.
Haha ik dacht dat jij niet zo breed was????quote:Op woensdag 27 juli 2005 19:06 schreef XL het volgende:
[..]
Komakie, Adidas zit achter de salomon snowboards.... dus ook achter de salomon driver. Alleen dat al is een goede reden om Adidas te boycotten.
Ik speel sindskort in zo'n mouw-loos shirt a la Nadal, van nike. Tegenstanders vertelde met dat het intimiderend staat. Reden temeer voor mij om dat te blijven dragen. Daarbij serveert het heerlijk, zo zonder mouwen... Je moet alleen je okselhaar scheren, maar daar kan ik wel mee leven. Achteraf vind ik dat best prettig zelfs. Nike vind ik in tenniskleding nog steeds erg mooi, daarbuiten is het een drama. Puma is inderdaad ook een fijn merk.
Je moet alleen je okselhaar scheren, maar daar kan ik wel mee leven. Achteraf vind ik dat best prettig zelfs.
En weer 1, Pavel.quote:Op woensdag 27 juli 2005 22:13 schreef Juan Zueco het volgende:
Opmerkelijk overigens deze week het enorme aantal opgevers.
stelletje mietjes....quote:Op donderdag 28 juli 2005 18:47 schreef Butra het volgende:
[..]
En weer 1, Pavel.![]()
Maar het is wel 40 graden in Kitzbuhel hoorde ik vandaag, dus dat kan wel een verklaring zijn.
Volgens Clijsters staat die Peng binnen de 2 jaar in de top 3.quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 13:28 schreef zjroentje het volgende:
Peng - Clijsters 6-4 6-4
En na Fred Hemmes jr. heeft nu ook Paul Logtens het bijltje erbij neergegooid.
Het Chinese tennis is duidelijk in opkomst. Dat bleek al op de olympische spelen.quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 13:48 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Volgens Clijsters staat die Peng binnen de 2 jaar in de top 3.
Zal je blij mee zijn als organisatie.quote:Op zondag 7 augustus 2005 10:57 schreef mitt het volgende:
In Sopot gaat het verrassend tussen Florian Mayer en Gael Monfils.
waarom niet? Monfils gaat echt een hele hele grote worden, dus ze kunnen mooi zeggen dat hij daar z'n eerste finale heeft gespeeld.quote:Op zondag 7 augustus 2005 11:22 schreef Butra het volgende:
[..]
Zal je blij mee zijn als organisatie.
Monfils is dan wel aardig om te zien ja, maar ik zou voor Mayer op gravel toch niet mn bed uit komen op een regenachtige zondagmiddag.quote:Op zondag 7 augustus 2005 11:48 schreef mitt het volgende:
[..]
waarom niet? Monfils gaat echt een hele hele grote worden, dus ze kunnen mooi zeggen dat hij daar z'n eerste finale heeft gespeeld.
Monfils zorgde wel voor de nodige show. Het wordt een leuke speler.quote:Op zondag 7 augustus 2005 13:22 schreef Butra het volgende:
[..]
Monfils is dan wel aardig om te zien ja, maar ik zou voor Mayer op gravel toch niet mn bed uit komen op een regenachtige zondagmiddag.
hoe kan ik via die stream tennis kijken? Moet je je daarvoor aanmelden?quote:Op maandag 8 augustus 2005 11:53 schreef Butra het volgende:
Voor wie het Voetbalkanaal/Sportkanaal heeft van UPC; die zenden elke dag de Masters in Montreal live uit, van 17:00 tot een uurtje of 5 's-nachts. Eindelijk eens een zender die het begrijpt!
Het is trouwens ook online te volgen via Streamtvnow.
Inderdaad aanmelden. Dat is gratis. Dan kun je in het streamgedeelte van dat forum de juiste stream opzoeken (tennis nu op Sport Channel en Sky Sports Xtra). Het wijst zich dan eigenlijk vanzelf, gewoon de username en wachtwoord intypen in het daarvoor bestemde gedeelte en de stream start op. Je hebt hiervoor wel WinAmp nodig (waar vrijwel iedereen zijn of haar mp3tjes mee afspeelt).quote:Op maandag 8 augustus 2005 17:47 schreef suus21 het volgende:
[..]
hoe kan ik via die stream tennis kijken? Moet je je daarvoor aanmelden?
Als Monfils het doet vindt iedereen het ineens weer cool, maar als Hewitt het doet scheldt iedereen hem uit...Monfils heeft het veel extremer en heeft al veel kritiek gehad op zijn onsportieve gedrag op de baan en het opgeven van een wedstrijd als het even niet meer meezit...quote:Op maandag 8 augustus 2005 17:21 schreef placebeau het volgende:
[..]
Monfils zorgde wel voor de nodige show. Het wordt een leuke speler.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |