Niet dom lullen. Je weet heus wel dat het woord 'kruistocht' beladen is als het over religie onderwerpen gaat.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 13:40 schreef ATuin-hek het volgende:
[reactie over je opmerking over 'kruistocht'.]
Felle reacties ben je goed in he..
En je kan hoog of laagspringen. Je komt toch echt over als iemand op een kruistocht. (of obsessief met een 'missie' wat mij betreft)
Het woord 'kruistocht' heeft in het hedendaagse taalgebruik echter niet de betekenis van een letterlijk gewelddadig bekeringsritueel. De hedendaagse betekenis is vrij algemeen bekend, en ik denk dat er maar weinig mensen zijn die bij het woord zoals het tegen jou wel eens gebruikt wordt denken aan letterlijke gewelddadige bekeringsrituelen, maar eerder aan de 2e omschrijving die Van Dale over het woord geeft.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:22 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Niet dom lullen. Je weet heus wel dat het woord 'kruistocht' beladen is als het over religie onderwerpen gaat.
Je zegt dat "de vergelding voor hen die god en zijn boodschapper bestrijden en verderf brengen in het land is dat ze gedood moeten worden" "zelfverdediging" is. Noemt mij daarom in die discussie krankzinnig "alleen maar om achter de wijze van posten van Akkersloot" te komen.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 13:24 schreef Julius_Vanderdecker het volgende:
. Ik snap alleen niet waarom Akkersloot blijft doordrammen over die tekst, terwijl ik toch een paar keer heel duidelijk heb gezegd, dat het me totaal siberisch laat of hij het met me eens is daarover of niet? Ik probeer gewoon een vinger te krijgen achter de wijze van posten van Akkersloot. Maar waar zou dat dan moeten? Heb je een suggestie? Want ik ben uiterst benieuwd hoe die jongen nou denkt...
Taal leeft.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:25 schreef Alicey het volgende:
Het woord 'kruistocht' heeft in het hedendaagse taalgebruik echter niet de betekenis van een letterlijk gewelddadig bekeringsritueel. De hedendaagse betekenis is vrij algemeen bekend, en ik denk dat er maar weinig mensen zijn die bij het woord zoals het tegen jou wel eens gebruikt wordt denken aan letterlijke gewelddadige bekeringsrituelen, maar eerder aan de 2e omschrijving die Van Dale over het woord geeft.
Juist. Reden te meer om niet te vallen over het woord kruistocht.quote:
Zulke stompzinnige reacties krijg je natuurlijk los na een kinderachtige aktie van Alicey.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:35 schreef Schorpioen het volgende:
He, waar komt dit topic opeens vandaan?![]()
Volgens mij heb ik een deja vu... voor de 80e keer ofzo.
Het is prettig om te zien dat sommige dingen nooit veranderen. Zoals ons aller Akkersloot, die het al JAREN voor elkaar speelt om, zolang als ik deze schertsfiguur ken, geen millimeter progressie te vertonen.
Chapeau, gozer!
Dit was een paar minuten geleden nog Feedback deel 9.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:35 schreef Schorpioen het volgende:
He, waar komt dit topic opeens vandaan?![]()
Geef maar liever antwoord op de vraag of dat wanneer ik de "profeet" Mohammed (of Paulus) geestesziek noem ik wel of niet moet dulden dat ik op dit forum krankzinnig genoemd wordt.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:37 schreef Alicey het volgende:
Dit was een paar minuten geleden nog Feedback deel 9.
Wat je wel en niet duldt bepaal je zelf.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:43 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Geef maar liever antwoord op de vraag of dat wanneer ik de "profeet" Mohammed (of Paulus) geestesziek noem ik wel of niet moet dulden dat ik op dit forum krankzinnig genoemd wordt.
Jij mag deze mensen - die nu ze dood zijn zich geenszins meer kunnen verweren - wel 'geestesziek' noemen, maar je duldt het niet als je vervolgens zelf 'krankzinnig' genoemd wordt? Dat lijkt me nogal krom.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:43 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Geef maar liever antwoord op de vraag of dat wanneer ik de "profeet" Mohammed (of Paulus) geestesziek noem ik wel of niet moet dulden dat ik op dit forum krankzinnig genoemd wordt.
Akkersloot, je bent een sjembek zonder klauw, en je weet niet wat is niauw.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:37 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Zulke stompzinnige reacties krijg je natuurlijk los na een kinderachtige aktie van Alicey.![]()
moetenquote:
Accenten zetten kan ik niet makkelijk met deze computer, maar ik heb het geaccentueerd.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:46 schreef Akkersloot het volgende:
Kan de titel van mijn topic Waarom een naam voor DE boodschap van God ? misschien veranderd worden in "Waarom een naam voor dé boodschap van God" (met een accentje op de eh, van deh )
Bij voorbaat dank.![]()
Je hebt vrijheid van denken, wat verder door niemand wordt gecontroleerd. Ik zie niet in waarom je dan iets zou moeten, behalve dan het geval waar je aan een dwangneurose lijdt.quote:
Heb je een behoorlijk complexje opgelopen ?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:47 schreef Schorpioen het volgende:
Akkersloot, je bent een sjembek zonder klauw, en je weet niet wat is niauw.
Dank je.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:49 schreef Alicey het volgende:
Accenten zetten kan ik niet makkelijk met deze computer, maar ik heb het geaccentueerd.
Je draait er lekker omheen. En fijn hoor dat toegiftje.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:50 schreef Alicey het volgende:
Je hebt vrijheid van denken, wat verder door niemand wordt gecontroleerd. Ik zie niet in waarom je dan iets zou moeten, behalve dan het geval waar je aan een dwangneurose lijdt.
quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:52 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Heb je een behoorlijk complexje opgelopen ?
Laat me nog eens een keer lachen met opmerkingen als "Natuurlijk komen ongelovigen niet in de hemell, wel de vruchten willen plukken maar niet de lasten". [ opmerkingje van Speknek] ---> Schorpioen: "de hemel is waarin je gelooft".![]()
![]()
Misschien lukt het je nog wel een keer. Iemand 3 maanden laten bannen voor het plaatsen van een mail van je waarvan je de inhoud (je vogelvrijverklaring van Akkersloot) al in een post in een ander topic had geplaatst.
(Je wil nu toch niet zeggen dat je niet om dergelijke reacties van mij hier in de feedback gevraagd hebHuilie
)
Ik draai er helemaal niet om heen, ik geef aan dat je het volledig in eigen hand hebt. Waar doel je precies op met het toegiftje?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:59 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Je draait er lekker omheen. En fijn hoor dat toegiftje.![]()
Je snapt best hoe ik het bedoel. Is niet nodig om dan zo te reageren.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:22 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Niet dom lullen. Je weet heus wel dat het woord 'kruistocht' beladen is als het over religie onderwerpen gaat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |