quote:Op maandag 13 juni 2005 16:36 schreef Markie-Mark het volgende:
[..]![]()
Ligt dat zwembad in de tuin ofzo
Xie wel..quote:Op maandag 13 juni 2005 16:40 schreef Markie-Mark het volgende:
[..]
Geen idee, ik heb zelf de kaartjes niet gereserveerd, dus ik laat me verrassen morgen!!!
Kung Fu Hustle is leuk
Hahaiquote:Op maandag 13 juni 2005 16:36 schreef Waxxer het volgende:
Zo, verhuisd
Nu nog te weten zien te komen, óf en hoe internet werkt
Hahai
Hai Marque!!quote:Op maandag 13 juni 2005 16:39 schreef Markie-Mark het volgende:
[..]
Waxxer
Leuk he dat verhuizen
Maar in jouw geval wel een enorme verbetering na al dat gedoe met die huisgenoten
Relaxed zeg, maar kan me voorstellen dat het nu nog een beetje koud isquote:Op maandag 13 juni 2005 16:41 schreef Cybart het volgende:
[..]
van de zomer een keer een poolparty houden!
Haai!!quote:
hup... in je zwembroek jij, in de trein, en checken (ja of anders om)quote:Op maandag 13 juni 2005 16:42 schreef Markie-Mark het volgende:
[..]
Relaxed zeg, maar kan me voorstellen dat het nu nog een beetje koud is![]()
![]()
Nou nou dat klinkt wel verleidelijk op jouw opblaaskrokodilquote:Op maandag 13 juni 2005 16:46 schreef Cybart het volgende:
[..]
hup... in je zwembroek jij, in de trein, en checken (ja of anders om)
Schoolquote:Op maandag 13 juni 2005 16:46 schreef Cybart het volgende:
waar ben je nu dan aan het i-netten waxx?
some booz, some music, a BBQ, An Inflatable Crocodilequote:Op maandag 13 juni 2005 16:48 schreef Markie-Mark het volgende:
[..]
Nou nou dat klinkt wel verleidelijk op jouw opblaaskrokodil![]()
![]()
en je stufi danquote:Op maandag 13 juni 2005 16:49 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Schoolben ik sowieso weer regelmatig te vinden haha, jetzt geht's los, ik wil m'n diploma wel eens een keer
Leuk, ik ben zeker van de partij danquote:Op maandag 13 juni 2005 16:50 schreef Cybart het volgende:
[..]
some booz, some music, a BBQ, An Inflatable Crocodile
gaan we regelen
het is trouwens wel weer te merken dat er internet in jullie toko isquote:Op maandag 13 juni 2005 16:51 schreef Markie-Mark het volgende:
[..]
Leuk, ik ben zeker van de partij dan![]()
Er is alleen nog geen router dus moeten we omstebeurt hahaquote:Op maandag 13 juni 2005 16:52 schreef Cybart het volgende:
[..]
het is trouwens wel weer te merken dat er internet in jullie toko is
have fun, smakelijK!quote:Op maandag 13 juni 2005 17:04 schreef Markie-Mark het volgende:
Ik ga zo richting Arnhem
Bij m'n schoonouders eten
Voor het eerst
spannend !!quote:Op maandag 13 juni 2005 17:04 schreef Markie-Mark het volgende:
Ik ga zo richting Arnhem
Bij m'n schoonouders eten
Voor het eerst
Niks mis met schoonouders!quote:Op maandag 13 juni 2005 17:17 schreef Excess_All het volgende:
ohhhhhh schoonouders :S
roep dat niet te hard...quote:
I second thatquote:
je vond het heerlijkquote:Op maandag 13 juni 2005 17:39 schreef creno het volgende:
excess_all is zich weer hard aan het inlikken
quote:Op maandag 13 juni 2005 17:41 schreef Excess_All het volgende:
[..]
je vond het heerlijk
je schreeuwde om meer![]()
![]()
Levensmoe? Mij schattig noemen is levensgevaarlijkquote:Op maandag 13 juni 2005 17:34 schreef Excess_All het volgende:
[..]
ja maar jij bent zo schattig
dat iedereen wel van je houdht
Je klinkt als KugKen.quote:Op maandag 13 juni 2005 17:55 schreef wonderer het volgende:
Levensmoe? Mij schattig noemen is levensgevaarlijk
maar Kug is schattigquote:
quote:BRUSSEL - Het is zo'n vierhonderd jaar geleden dat de Italiaanse sterrenkundige Galileo Galileï verkondigde dat de aarde om de zon draait. Een gedurfde stelling voor die tijd. De paus dwong hem zijn mening af te zweren.
Vele generaties hebben sindsdien op school geleerd dat de aarde niet het middelpunt is van het zonnestelsel. Hebben al die jaren onderwijs iets opgeleverd? Dat valt tegen, bleek bij een kleine quiz van de Europese Commissie om de wetenschapskennis van Europeanen te testen.
Maar liefst 29 procent van de Europeanen antwoordde dat de zon om de aarde draait en 4 procent wist het niet. Een standpunt dat de vroegere paus wel op prijs zouden stellen.
Sterker nog: evenveel Europeanen weet niet hoe lang de aarde nodig heeft om rond de zon te draaien. Een maand, denkt 17 procent. Geen idee, zegt 16 procent. Het juiste antwoord luidt uiteraard: een jaar.
Minder moeite hadden de ondervraagden met andere vragen. Dat zuurstof uit planten komt, weet bijna iedereen. Net als het feit dat het middelpunt van de aarde erg heet is.
In het algemeen hebben Europeanen "een goede kennis" van wetenschappelijke onderwerpen, concludeert het onderzoek. Nederlanders zitten met 74 procent goede antwoorden in de topdrie van de 25 EU-landen. Zweden zijn het slimst: zij beantwoordden 79 procent van de vragen correct.
In Zuid-Europa is er voor onderwijzers nog veel werk te verrichten. Cyprus scoort van alle EU-landen het laagst met slechts 49 procent goede antwoorden. Voor de goede orde: de ondervraagden konden bij elke stelling kiezen tussen juist, onjuist en weet niet. De laagste score (44 procent) is gemeten voor Turkije, kandidaat-land van de Europese Unie.
Nee. nog nooit enige schoonouders gehadquote:Op maandag 13 juni 2005 17:27 schreef Excess_All het volgende:
[..]
vertel scheetje
heb je leuke schoonouders ?
nee, scheren is voor mietjes...quote:Op maandag 13 juni 2005 18:16 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Nu moet ie zich nog wat beter leren scheren, en hij's de ideale schoonzoon?.
Ziet er soms wel okay uit, als iemand de kop ervoor heeft.quote:Op maandag 13 juni 2005 18:19 schreef Cybart het volgende:
nee, scheren is voor mietjes...
stoppelbaardjes
de keren dat ik hem heb gezien was ie netjes geschoren !quote:Op maandag 13 juni 2005 18:16 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Nu moet ie zich nog wat beter leren scheren, en hij's de ideale schoonzoon?.
In 't zwembad was hij ook best in vorm hoor. Niet alleen qua gezicht.quote:Op maandag 13 juni 2005 18:23 schreef creno het volgende:
[..]
de keren dat ik hem heb gezien was ie netjes geschoren !
doordeweeks ben ik soms ook net een zwerver, ongeschoren bedoel ik dan
Mja, dat dacht jij..!quote:Op maandag 13 juni 2005 18:23 schreef creno het volgende:
de keren dat ik hem heb gezien was ie netjes geschoren !
Mja, wel lekker makkelijk.quote:doordeweeks ben ik soms ook net een zwerver, ongeschoren bedoel ik dan
ik werk in een supermarkt en moet ook wel enigszins representatief eruit zien, maar toch dat ongeschoren koppie, ik heb er nooit negatief commentaar op gehad. Een aantal collega's vinden het ook wel sexy, ik vind het meer makkelijkquote:Op maandag 13 juni 2005 18:29 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Mja, dat dacht jij..!
[..]
Mja, wel lekker makkelijk.
Ik moet er toch wel enigszins netjes geschoren bijlopen...
Zondag boeit me niet, dan zit ik naar Marc_Mga te kijken in't theater, maar zaterdag.... dan heb ik treasure hunten in de bossen en een BBQ, en ik ben niet gemaakt op blub. Dus als het dan ook 30 wordt dan vind ik 't goed!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |