* Sharkdoggie wacht op hitsig seksuele getinte opmerking van Sessyquote:Op maandag 13 juni 2005 00:38 schreef klappernoot2000 het volgende:
[..]
juist! en bovendien kon je hem uitschakelen als hij tóch vervelend werd..
Hier een fotootje toen hij nog niet helemaal geprogrammeerd was.
Ze hadden een beenscheer-subroutine toe moeten voegen.quote:Op maandag 13 juni 2005 00:47 schreef Sharkdoggie het volgende:
Waar we gebleven waren:
[..]
* Sharkdoggie wacht op hitsig seksuele getinte opmerking van Sessy
Dat had ik graag gezien. Zag hem wel een keer in een aflevering van Ally McBeal.quote:Op maandag 13 juni 2005 12:14 schreef Summoner het volgende:
Robert Picardo was een paar jaar (vijf, zes, zeven?) geleden te gast in een programma van Paul de Leeuw. Die helemaal klaar was om Picardo met de grond gelijk te maken. Maar Robert stal de show, bracht zelfs Paul ontzettend aan het lachen met een briljant, goofy liedje over z'n EMH action figure. Geweldige man.
geweldigquote:Op maandag 13 juni 2005 12:14 schreef Summoner het volgende:
Gisteren Insurrection weer eens gekeken.
Robert Picardo was een paar jaar (vijf, zes, zeven?) geleden te gast in een programma van Paul de Leeuw. Die helemaal klaar was om Picardo met de grond gelijk te maken. Maar Robert stal de show, bracht zelfs Paul ontzettend aan het lachen met een briljant, goofy liedje over z'n EMH action figure. Geweldige man.
Doe mij maar zo'n Ent-D bridge. Aan de ene zijde een counselor (Troi in mini-jurkquote:Op maandag 13 juni 2005 15:09 schreef Witchfynder het volgende:
Als je zo kijkt naar de fotos van de bruggen in de OP, had de Enterprise-D toch een hoop verloren ruimte op de brug. Voyager ook wel, maar de Galaxy-class slaat alles.
BRON: zap2itquote:Like many of the 4400, Applebaum returned with an extraordinary power -- his saliva accelerates human metabolism and weight loss. "I'm the first person to commercially market my special ability," Picardo says. "But I do not lick people on the show. That's in the European version."
quote:Op maandag 13 juni 2005 20:31 schreef Sessy het volgende:
Picardo had toch aanvankelijk Neelix willen zijn, daar had hij toch ook voor ge-auditioned dacht ik?
Nope, ik heb me eigenlijk tot nu toe vrij afzijdig gehouden van Trek Lit. Omdat veel van die series tegenstrijdig zijn. Maar tegenwoordig lijkt het wel alsof er meer rekening met continuiteit gehouden wordt. Titan is trouwens briljant, een echte aanrader. Heavy on Romulans. Ook wel cool is dat er een aantal homoseksuele crewmembers zijn, het werd eens tijd zeg.quote:Op zondag 19 juni 2005 19:30 schreef Witchfynder het volgende:
Hey Summo, kan jij mij nog Romulan-thema boeken aanraden die zich afspelen in de 24ste eeuw? Ik heb vandaag Titan zien liggen en die ga ik zeker halen voor de vakantie en 'Red Sector' heb ik al.... weet je nog meer?
Picard was Frans, Chakotay was een indiaan, Chekov was een rus... Die andere dude uit Enterprise (naam kwijt) was een Brit... Doen ze al genoeg imo.quote:Op zondag 19 juni 2005 22:49 schreef Witchfynder het volgende:
Toen ik een aantal jaren geleden nog in de Starfleet Lounge chatte op de Paramount server, was daar ook eens een discussie over homoseksualiteit en waarin je dat in Trek niet ziet. Een Amerikaan redeneerde dat in de 23ste eeuw men dat wel 'gecorrigeerd' zou hebben.![]()
Waar ik nu nog op zit te wachten is op hoofdkarakters die eens niet uit de directe Amerikaanse invloedsfeer komen. Picard komt uit Frankrijk. Als Amerikanen eens de oceaan oversteken, gaan zij naar Frankrijk. Ik wil nou wel eens een kapitein zien uit Duitsland of een chief tactical officer uit Honduras of een chief medical officer uit Uganda ofzo.
In Stargate Atlantis hebben ze een begin gemaakt door met karakters uit Canada en Tjechië (!!!) te komen, hopelijk kan Trek dat nu ook. Iowa just don't cut it anymore.
Zulke types heb je ook wel op TrekBBS. Ik verwonder me er dan altijd over dat zo iemand fan kan zijn van Trek en het toch klaarspeelt om één van de meest fundamentele principes volledig langs zich heen te laten gaan.quote:Op zondag 19 juni 2005 22:49 schreef Witchfynder het volgende:
Toen ik een aantal jaren geleden nog in de Starfleet Lounge chatte op de Paramount server, was daar ook eens een discussie over homoseksualiteit en waarin je dat in Trek niet ziet. Een Amerikaan redeneerde dat in de 23ste eeuw men dat wel 'gecorrigeerd' zou hebben.![]()
Ja, TOS was in de jaren '60 grensverleggend bezig met characters uit Swahili, Rusland en Azië. Om een Captain met de Amerikaanse nationaliteit kon Roddenberry niet heen. Wel jammer inderdaad dat Sisko, Janeway en Archer van Amerikaanse komaf waren. Star Trek: Titan heeft niet zoveel menselijke crewmembers, maar wel twee Aboriginals.quote:Waar ik nu nog op zit te wachten is op hoofdkarakters die eens niet uit de directe Amerikaanse invloedsfeer komen. Picard komt uit Frankrijk. Als Amerikanen eens de oceaan oversteken, gaan zij naar Frankrijk. Ik wil nou wel eens een kapitein zien uit Duitsland of een chief tactical officer uit Honduras of een chief medical officer uit Uganda ofzo.
In Stargate Atlantis hebben ze een begin gemaakt door met karakters uit Canada en Tjechië (!!!) te komen, hopelijk kan Trek dat nu ook. Iowa just don't cut it anymore.
Je snapt niet wat ik zeggen wilde: ze nemen alleen maar mensen uit landen die vooraan in de amerikaanse geest zitten (op Canada na klaarblijkelijk).quote:Op zondag 19 juni 2005 23:08 schreef Speth het volgende:
[..]
Picard was Frans, Chakotay was een indiaan, Chekov was een rus... Die andere dude uit Enterprise (naam kwijt) was een Brit... Doen ze al genoeg imo.
Waarom is er eigenlijk niemand uit Australie of zo op trek? Ik bedoel ja Trip en Archer waren in Australie hun training gaan doen, maar ze kwam er niet vandaan.quote:Op zondag 19 juni 2005 23:08 schreef Speth het volgende:
[..]
Picard was Frans, Chakotay was een indiaan, Chekov was een rus... Die andere dude uit Enterprise (naam kwijt) was een Brit... Doen ze al genoeg imo.
Gelukkig zit er geen politieke boodschap in zeg...quote:Op zondag 19 juni 2005 23:55 schreef Witchfynder het volgende:
Het gaat meer om de boodschap die men met Trek uit wil dragen, althans, Roddenberry.
Men schotelt een wereld voor waar de Aarde al lang één is, maar toevallig is iedereen van betekenis een Amerikaan. Natuurlijk, Trek wordt voor de Amerikaanse tv gemaakt, maar op deze manier 'leren ze nooit iets'.
Er zijn geen Nederlanders in Stafleet. Roken is volgens Tom Paris verboden op aarde in de toekomst, en daar zullen jointjes ook wel onder vallen.quote:Op zondag 19 juni 2005 23:51 schreef SiGNe het volgende:
Trouwens, dat er toevallig geen "buitenlanders" meedoen mat de hoofdbemanning hoeft nog niet te betekenen dat er geen "buitenlanders" in de rest van de crew zitten, Voyager had geloof ik 73 man bemanning en Enterprise iets van 450?
hoeveel bemanning heb je totaal gezien aan boord n een sprekende rol?
Ik durf te wedden dat er op de Enterprise een Nederlander aan boord was om te kijken hoe sla groeit in de ruimte
Dan zouden er ook geen Amerikanen en Fransen in Starfleet moeten zitten, want hen tref je aan in de Amsterdamse coffeeshops.quote:Op maandag 20 juni 2005 00:50 schreef Sessy het volgende:
[..]
Er zijn geen Nederlanders in Stafleet. Roken is volgens Tom Paris verboden op aarde in de toekomst, en daar zullen jointjes ook wel onder vallen.![]()
Space Amish.quote:Op maandag 20 juni 2005 10:03 schreef Sessy het volgende:
alcohol hebben ze ook al verboden.
Je zou er bijna een religieuze ideologie achter gaan zoeken eigenlijk.
Met de Maquis erbij eerder 170-180.quote:Op zondag 19 juni 2005 23:51 schreef SiGNe het volgende:
Voyager had geloof ik 73 man bemanning
Buiten?quote:Op maandag 20 juni 2005 14:10 schreef Witchfynder het volgende:
Ik kijk nu naar "The Offspring" en jullie lekker niet. Lekker puh.![]()
Alleen omdat ik ervoor kies die nu niet te kijken.quote:Op maandag 20 juni 2005 14:10 schreef Witchfynder het volgende:
Ik kijk nu naar "The Offspring" en jullie lekker niet. Lekker puh.![]()
Anarchist.quote:Op maandag 20 juni 2005 14:35 schreef Summoner het volgende:
[..]
Alleen omdat ik ervoor kies die nu niet te kijken.
Volgens mij heeft Troi anders best wat jointjes op. Ze lult uit haar nek en vreet aan 1 stuk door chocola.quote:Op maandag 20 juni 2005 10:09 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Dan zouden er ook geen Amerikanen en Fransen in Starfleet moeten zitten, want hen tref je aan in de Amsterdamse coffeeshops.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |