Hoezo vaagquote:Op zondag 12 juni 2005 11:37 schreef MikeyMan het volgende:
[..]
over brünen, check dit:
http://www.stiekemrijden.nl/
![]()
quote:Kun je niet wachten totdat je 18 bent en mag autorijden ! Stiekem rijden is niet meer nodig ! Nu mag je al voor je 18e verjaardag een keer kostenloos zelfstandig rijden. Nog geen 18 en toch de ervaring op doen hoe het is om een auto onder controle te hebben. Samen met je vriend of vriendin ga je een leuke en spannende ochtend beleven,....Hoe ?
óf ze hebben een eigen terrein, of ze zijn niet goed bezig :|quote:
Als je moeder 't niet weet is 't nog steeds een (beetje) stiekem.quote:Op zondag 12 juni 2005 11:45 schreef Kaj_A het volgende:
Die site naam al; "Stieken rijden" zoiets zet je er toch niet neer, als het legaal is, dan is het toch niet meer stiekem![]()
Ik ook, heerlijke auto om mee te rijdenquote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:39 schreef Poloklojo het volgende:
Ontopic: Ik heb gelest in een Audi A4 Avant 2,4 liter
gast ik zeg toch, zo hoor ik het.quote:Op zondag 12 juni 2005 09:00 schreef Stormer het volgende:
[..]
mijn god, hoeveel breezers heeft de bovenstaande zin gekost?
Maargoed, als je enige rijlessen heb gehad zal je leren dat er instructeurs zijn die wel degelijk zeggen dat je hem "even door mag trappen". Let hierbij wel dat bij de meeste rijscholen ze je de eerste 4 a 5 lessen niet harder dan 80 zullen laten rijden (uitgezonderd situaties waarbij harder gewoon noodzakelijk is). Er moet namelijk (en dit klinkt stommer dan dat het is) beoordeeld worden of je overweg kan met snel rijden, met name voor op de snelwegen. De eerste rijschool waar ik lessen volgde (Postema lelystad) stond toe op de A6 (lelystad, almere) dat ik de auto doortrok naar de 160, waarna ik hem heel snel weer op 120 moest terugbrengen en klaar. Dit is een uitzonderlijke zaak en ik zal direct toegeven dat dit niet veel voorkomt. De 2e rijschool waar ik lessen volgde (new style, lelystad) heeft me gewoon op een semi-druk moment 120 laten rijden op de A6 om zo te beoordelen of ik het wel of niet aankon.
Het verschil is dat beide methoden het gewenste resultaat zullen geven, maar dat de instructeur zelf bepaalt welke methode hij wil toepassen. Ik moet er ook wel bij vertellen dat ik toen ik bij New style rijlessen nam ik er al 14 lessen op had zitten en ik wel al enige feeling voor het geheel had ontwikkeld![]()
Persoonlijk ben ik een voorstander van de 2e methode. Door de semi-drukte is hij iets gevaarlijker, maar met een goede instructeur is er geen echt gevaar. Daarnaast is het voor de instructeur veel beter om te zien hoe de leerling in drukte op de snelwegen reageert.
Uit eigen ervaring kan ik wel vertellen dat een instructeur dat niet vaak zal toestaan, immers zijn de bekeuringen e.d. voor de instructeur omdat hij de bevoegde bestuurder is van het voertuig en niet de leerling.
leuk en aardig, maar er zijn toch zat New Beetle les auto's. verder kachelt in meppel ook een rijschool met een Peugeot 406 Coupé, en heb ik zelf voor E achter B gelest (en examen gedaan) in een nissan terrano II op grijs kenteken, en die had toch echt maar 2 zitplaatsen..quote:Op zondag 12 juni 2005 09:42 schreef XMN8R het volgende:
[..]
[..]
[..]
Er zijn een heleboel regels waar een lesvoertuig tijdens een examen aan moet voldoen. Eén van die regels: "Het voertuig moet zijn voorzien van tenminste vier zitplaatsen die allen afzonderlijk grenzen aan een portier (4/5-deurs)."
Het lijkt me dus onwaarschijnlijk dat met bovenstaande auto's rijles wordt gegeven, want ze zijn niet toegestaan als examenvoertuig. (de Smart ForFour is een uitzondering)
Je bent zelf de grootste pauper die er is, loser.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:39 schreef Poloklojo het volgende:
[..]
Wat begrijp je niet aan dit topic?Wat een paupers zijn er toch.
![]()
Ontopic: Ik heb gelest in een Audi A4 Avant 2,4 liter
Kletskoek, danwel ridicule overregulering (waar het neerlands rijbewijs om bekend staat) Ik heb zelf in een 3-deurs Golfje 4 les gehad een sdi-tje.quote:Op zondag 12 juni 2005 09:42 schreef XMN8R het volgende:
[..]
[..]
[..]
Er zijn een heleboel regels waar een lesvoertuig tijdens een examen aan moet voldoen. Eén van die regels: "Het voertuig moet zijn voorzien van tenminste vier zitplaatsen die allen afzonderlijk grenzen aan een portier (4/5-deurs)."
Het lijkt me dus onwaarschijnlijk dat met bovenstaande auto's rijles wordt gegeven, want ze zijn niet toegestaan als examenvoertuig. (de Smart ForFour is een uitzondering)
Is er dan sprake van een 3-deurs gedoogbeleid?quote:Op maandag 13 juni 2005 12:39 schreef DIJK het volgende:
Officiel wordt een 3 deurs auto inderdaad niet toegelaten als examenauto.
haha die auto heb ik ook weleens gezien, is geloof ik van rijsschool elite en staat om het uur een bakje koffie te doen bij het bezinestation bij mij voor de deur in het hoefplan, .lekkere rijschool trouwens lekker in je lestijd bakje koffie doen maar wel doorbetalen.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 19:20 schreef ToXiCitY het volgende:
In Alkmaar heb ik wel eens een gele Leon en met bumperkit gezien. Als leswagen dus, dat wordt een duur garpje als een leerling die eraf rijdt.
Niet bijzonder snel ofzo, maar het voldeed wel. Je hebt alleen vrij weinig zicht naar achter door die rare knik die erin zit.quote:
Snelheid heb je toch geen zak aan tijdens het lessen, als je een beetje pittig optrekt zit de instructeur naast je toch met zijn wenkbrauwen te fronsen en maant je tot 'rustig rijden, je bent hier niet op Zandvoort'.quote:Op maandag 13 juni 2005 13:25 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Niet bijzonder snel ofzo, maar het voldeed wel. Je hebt alleen vrij weinig zicht naar achter door die rare knik die erin zit.
Ik heb mijn rijbewijs in een Twingootje gehaald. Dat zou dus officieel niet mogen??quote:Op maandag 13 juni 2005 12:39 schreef DIJK het volgende:
Officiel wordt een 3 deurs auto inderdaad niet toegelaten als examenauto.
SDIquote:Op maandag 13 juni 2005 19:36 schreef casejunkie het volgende:
Ik in een Golf IV 1.9 SDI
Mijn god wat zijn die dingen langzaam
Ik had ook een driedeurs. Het is onpraktisch met in- en uitstappen, maar daar blijft het wel bij lijkt me.quote:Op maandag 13 juni 2005 19:30 schreef Mastroianni het volgende:
[..]
Ik heb mijn rijbewijs in een Twingootje gehaald. Dat zou dus officieel niet mogen??
Wat is daar de reden voor?
Je kunt lessen in een X5, een S80 en een Ferrari...quote:Op maandag 13 juni 2005 22:38 schreef MouseOver het volgende:
[..]
Ik had ook een driedeurs. Het is onpraktisch met in- en uitstappen, maar daar blijft het wel bij lijkt me.
hier in rotterdam rijden wel meer foute leswagen golf rond... vooral als je die chrome rims van hun eens goed bekijkt.. helemaal opengehaaldquote:Op woensdag 15 juni 2005 00:00 schreef mx_player het volgende:
hier in de buurt (eindhoven) rijdt ook een enorm foute zwarte golf rond, met sjonnie accesiores. incl. remus regenpijp
Ik vind het eigenlijk wel slim van die rijschoolhouder. Als het zelf ook een enorme sjon is dan is dit de manier bij uitstek om zich te omringen met klanten die hij sympathiek vind.quote:Op woensdag 15 juni 2005 00:00 schreef mx_player het volgende:
hier in de buurt (eindhoven) rijdt ook een enorm foute zwarte golf rond, met sjonnie accesiores. incl. remus regenpijp
Dat ken ik, mocht met de BMW 320, ook nooit in de buurt van een stoep komen, en als je een keer een stoep raakte ging m'n instructeur helemaal over de zeik dat z'n velgen er aan gingen..quote:Op woensdag 15 juni 2005 16:42 schreef JMS00 het volgende:
Ik leste in een Laguna 2.2 DCi met destijds 6000 km op de teller. De eerste lessen moest ik een halve meter van de stoeprand afblijven omdat ie bang was voor krassen op zn velgen. Lekker handig.
M'n broertje heeft rjles in een oude Saab 900 2.0 LPG, zie je ook niet vaak.
Hier in de buurt rijdt ook een Mercedes C-coupé 230 kompressor, dat wil ook wel volgens mij.(en die heeft maar 2-deuren trouwens, dus dat zou niet mogen?)
pfffff.... dat deed mijn instructeur zelfs in de oude afgetrapte golf 4 die op dat moment al zo goed als ingeruild was, zeiken dat zn velgen wieldoppen er aan gingenquote:Op donderdag 16 juni 2005 09:18 schreef highworker het volgende:
[..]
Dat ken ik, mocht met de BMW 320, ook nooit in de buurt van een stoep komen, en als je een keer een stoep raakte ging m'n instructeur helemaal over de zeik dat z'n velgen er aan gingen..
pfff
Late reactie maar moet toch even..quote:Op zondag 12 juni 2005 11:43 schreef Kaj_A het volgende:
Of is er een nieuwe regel/wet?
Naar mijn weten niet, dus dan zullen ze wel een eigen oefenterrein hebben.
Apart? Hier in Alphen rijden daar een stuk of 4 van rond. (die gele beetles dus.quote:Op woensdag 22 juni 2005 01:01 schreef rekenwonder het volgende:
Ik heb in deze gelest:
[afbeelding]
Daarvoor reden ze in knalgele Volkswagen Beetles. Toch best apart?
What's wrong with that?quote:Op woensdag 22 juni 2005 00:38 schreef Burner2000 het volgende:
Vorige week zag ik nog een oudere Opel Kadett als leswagen. :lol:![]()
[afbeelding]
Deze lijkt er veel op, maar mist alleen de L
Wat maakt het nou uit waar je in lest... 4 wielen, een stuur en instructeur is all you need... OK hoeft geen brik te zijn, maar of het nou een mercedes of twingo is, maakt geen reet uit.quote:
Het is niet de auto waar ik in les hoor. Volgesn mij hebben ze m niet eens meerquote:Op vrijdag 9 september 2005 22:10 schreef LennyKravitz het volgende:
[..]
Wat maakt het nou uit waar je in lest... 4 wielen, een stuur en instructeur is all you need... OK hoeft geen brik te zijn, maar of het nou een mercedes of twingo is, maakt geen reet uit.
Mensen die denken status te ontlenen aan de lesauto waarin ze rijden zijn pas zielig...![]()
Die stond om de hoekquote:Op vrijdag 9 september 2005 23:16 schreef tjAb het volgende:
[..]
hehe ja deze ken ik..
das een automaat....
heb daar bij de anwb gelest...in een 323f
Heb medelijde met je! Mn ma heeft zo'n Cruiser, opzich best fijne autotjes, tot dat je ze ergens moet parkeren... Die draaicirkel van dat dingquote:Op woensdag 22 juni 2005 01:01 schreef rekenwonder het volgende:
Ik heb in deze gelest:
[afbeelding]
Daarvoor reden ze in knalgele Volkswagen Beetles. Toch best apart?
Die gele 1 serie is vast van Louana.. Zie ik veel rijden in de omgeving, en stilstaan in Zevenaar..quote:Op vrijdag 9 september 2005 23:17 schreef berc het volgende:
ik heb gelest in een opel astra![]()
wel jammer want hier in arnhem rijd ook een peugeot 407 en een gele 1 serie
Waarom niet?quote:Op woensdag 22 juni 2005 00:38 schreef Burner2000 het volgende:
Vorige week zag ik nog een oudere Opel Kadett als leswagen. :lol:![]()
[afbeelding]
Deze lijkt er veel op, maar mist alleen de L
Parkeervakken zijn gewoon te kleinquote:Op zaterdag 10 september 2005 00:39 schreef PsychoDude_666 het volgende:
[..]
Heb medelijde met je! Mn ma heeft zo'n Cruiser, opzich best fijne autotjes, tot dat je ze ergens moet parkeren... Die draaicirkel van dat ding![]()
yep, een 1.9 TDI.quote:Op zaterdag 10 september 2005 18:56 schreef -pinguin- het volgende:
ik leste in een golf 1.8 tdi
kan het meer standaard :s
Mijn Lesauto.quote:Op vrijdag 9 september 2005 23:23 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Die stond om de hoek
[afbeelding]
lijkt me sterk maargoed. Misschien is jou definitie van een dikke bak wat andersquote:Op zaterdag 11 juni 2005 13:31 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik reed in een mercedes benz, zo n hele dikke bak
Het ging om een mercedes dus heb et niet over lambo's enzo. Meestal zie je C-klasse en dan vaak 200/220 CDI. Sterker nog ik heb nog nooit een dikke gezien omdat dat gewoon niet rendable is. Vriend van me is rij-instructeur en van hem weet ik dat zo'n dikke bak gewoon niet rendabel is.quote:Op woensdag 14 september 2005 23:07 schreef Chokeme het volgende:
Wat is jouw definitie van een dikke bak dan ? Een S vindt ik wel redelijk dik hoorOf dacht jij meer aan een Murcielago ofzo ?
Theorie examen kun je dan al doen..quote:Op zondag 12 juni 2005 11:40 schreef MikeyMan het volgende:
[..]
óf ze hebben een eigen terrein, of ze zijn niet goed bezig :|
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |