Ik weet het niet.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 23:58 schreef Catch22- het volgende:
hoi
wat is dit voor topic? ikke niet snap
*quote:Op zaterdag 11 juni 2005 00:08 schreef Nouk het volgende:
Ghellow.
Wooohow wat voor broek en hoe zit je haar? Foto's!quote:Op zaterdag 11 juni 2005 00:10 schreef Zwansen het volgende:
[..]
*
Hey! Ik heb een nieuwe broek en ben naar de kapper geweest!
Mijn haar is vrij kort maar mijn broek niet.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 00:12 schreef Nouk het volgende:
[..]
Wooohow wat voor broek en hoe zit je haar? Foto's!
Gelukkig, bermuda's zijn echt not done. Kan je niet ff de webcam aan doen?quote:Op zaterdag 11 juni 2005 00:13 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Mijn haar is vrij kort maar mijn broek niet.
quote:Op zaterdag 11 juni 2005 00:15 schreef Nouk het volgende:
Jajajaja.
Eigenlijk mocht je je haar niet knippen hoor. Nu zo'n legerborstel zeker?
Kan niks vinden...quote:Op zaterdag 11 juni 2005 00:28 schreef Nouk het volgende:
Ja doe maar ff. En een bietje snel graag want we gaan zo uit.
quote:Op zaterdag 11 juni 2005 00:51 schreef Nouk het volgende:
Nou dan houdt het op egeltje van me. Ooit komt het goed met je!om deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.Ja toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.
quote:Op zaterdag 11 juni 2005 00:10 schreef Nouk het volgende:
Over Wopwop.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop