Ik geloof dat die link van mij niet al te hardcore is. Maar ik zal mijn post beetje aanpassen.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 19:27 schreef Insomaniac het volgende:
Passen we even op met de linkjes mensen?
Officieel is het verboden om pornolinkjes op FOK! te plaatsen, maar in SEX gaan we soms iets soepeler met de regeltjes om. Dus probeer niet al te hardcore linkjes te plaatsen en zet er een omschrijving bij.
Was ook niet specifiek op jou gericht hoor.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 19:30 schreef Fixers het volgende:
[..]
Ik geloof dat die link van mij niet al te hardcore is. Maar ik zal mijn post beetje aanpassen.
Mwah ik vi dt die bondage niet zo geweldig. Ik vind de 'gewone' touwbondages altijd een beetje rommelig aandoen. Als je bijvoorbeeld kijkt naar japanse bondage (shibari) dan gaat het niet alleen om vastbinden in allerlei standjes, maar ook om het esthetische ervan. De japanse varianten zien er dus niet alleen erg gecompliceerd aar ook erg mooi uit, er wordt veel aandacht besteed aan afwerken enzo.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 04:26 schreef The_Terminator het volgende:
Ik vind het volgende plaatje één van de mooiste uit mijn collecie:
[[url=http://fok.phserver.net/bondage/4034_th.jpg]afbeelding][/url]
Mooi meisje, leuke bondage![]()
De Japanse variant word inderdaad wat meer aandacht aan besteed, maar dat vind ik dan weer een beetje te overdreven. Het mag van mij best wel een beetje 'rommelig' zijn, als het er maar leuk uitzietquote:Op zaterdag 11 juni 2005 10:00 schreef Fixers het volgende:
[..]
Mwah ik vi dt die bondage niet zo geweldig. Ik vind de 'gewone' touwbondages altijd een beetje rommelig aandoen. Als je bijvoorbeeld kijkt naar japanse bondage (shibari) dan gaat het niet alleen om vastbinden in allerlei standjes, maar ook om het esthetische ervan. De japanse varianten zien er dus niet alleen erg gecompliceerd aar ook erg mooi uit, er wordt veel aandacht besteed aan afwerken enzo.
Wat touw betreft geef ik de voorkeur aan japanse varaianten. Maar bondage met gewone leren boeien en atributen als gags enzo is ook erg prettig.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 13:07 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
De Japanse variant word inderdaad wat meer aandacht aan besteed, maar dat vind ik dan weer een beetje te overdreven. Het mag van mij best wel een beetje 'rommelig' zijn, als het er maar leuk uitziet![]()
gewoon bij erotische shops als christine le duc of iets dergelijks.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 12:20 schreef lucienne2 het volgende:
handboeien, lijkt me leuk, maar kan nergens vinden waar ze te koop zijn
Nog nooit geprobeerd dan?quote:
cool, hou ons op de hoogtequote:Op zondag 12 juni 2005 23:08 schreef wootnes het volgende:
hmmm, nog nooit gedaan ...
ga ik dat dan toch maar even aan me vriendin voorstellen![]()
kan ik volgende week me mening geven!
Een beetje laat, maar ik wilde toch nog even reageren...quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:02 schreef Adurothiel het volgende:
Handboeien kun je ook gewoon kopen bij de speelgoedwinkel
Dan zijn ze natuurlijk niet zo stevig als "professionele", maar toch, het gaat om het idee neem ik aan, niet dat ze onverwoestbaar moeten zijn?
En ik vind bondage ook best leuk op z'n tijd
quote:Op maandag 13 juni 2005 23:48 schreef Leana het volgende:
[..]
Verder moet je wel rekening houden met blauwe plekken rond de plaats van bondage. Ik heb ooit 3 weken met blauwe polsen rond gelopen omdat ik erg enthousiast was geworden tijdens het spel. Best lastig als je de dag er na weer je uniform aan moet op je werk met korte mouwen![]()
Ze lachtquote:Op zaterdag 11 juni 2005 04:26 schreef The_Terminator het volgende:
Ik vind het volgende plaatje één van de mooiste uit mijn collecie:
[[url=http://fok.phserver.net/bondage/4034_th.jpg]afbeelding][/url]
Mooi meisje, leuke bondage![]()
Dat hoort toch, iemand moet toch lol hebben in wat ze doet, wat moet ze dan doen, huilen, dat staat toch niet beter ofzo?quote:
Iemand die goed in de bondage zit en heel ontspannen is lacht niet niet terwijl ze is vast gebonden.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 09:38 schreef erodome het volgende:
[..]
Dat hoort toch, iemand moet toch lol hebben in wat ze doet, wat moet ze dan doen, huilen, dat staat toch niet beter ofzo?
Ok misschien dat een beetje onderdanig kijken het beeld wat completer maakt, maar als je ziet dat mensen lol hebben in wat ze doen zit je een stuk dichter bij de praktijk.
Nee precies, ze moet juist een beetje moeilijk kijken. Met zaadvragende ogen.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 11:04 schreef StephanL het volgende:
[..]
Iemand die goed in de bondage zit en heel ontspannen is lacht niet niet terwijl ze is vast gebonden.
Oh????quote:Op dinsdag 14 juni 2005 11:04 schreef StephanL het volgende:
[..]
Iemand die goed in de bondage zit en heel ontspannen is lacht niet niet terwijl ze is vast gebonden.
Ik ben het dan toch wat meer met Erodome eens, mij maakt het ook niet zoveel uit dat ze lacht. Plaatje blijft er even mooi om.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 11:04 schreef StephanL het volgende:
[..]
Iemand die goed in de bondage zit en heel ontspannen is lacht niet niet terwijl ze is vast gebonden.
Daar lees ik niet zozeer over, dat doe ik liever...quote:Op dinsdag 14 juni 2005 15:15 schreef StephanL het volgende:
Lezen jullie maar eens wat over subspace
Ik vind gag balls wel leuk ja, is ook een vorm van "bewegingsvrijheid" wegnemen...quote:Op dinsdag 14 juni 2005 15:24 schreef MouseOver het volgende:
Het is best leuk, alleen vind ik het altijd een probleem waar je de vastgebonden handen kun laten. Eigenlijk moest elk bed gewoon een paar mooie haken hebben. Ik zal ikea eens aanschrijven![]()
Alleen die mondballen vind ik echt 3x niets. Dat is ook iets waarvan ik me heel moeilijk kan voorstellen dat anderen dat wel leuk vinden.. kan iemand daar antwoord op geven?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |