quote:Helmond Sport-speler Joppen in ziekenhuis
HELMOND - Helmond Sport-speler Guus Joppen is woensdag in het ziekenhuis opgenomen met een dikke onderarm.
Wat de achttienjarige verdediger precies mankeert, is nog niet duidelijk. Hij wordt in het ziekenhuis onderzocht. Wel lijkt zeker dat Joppen de blessure dinsdagavond heeft opgelopen in het play-off-duel met TOP Oss (2-2). "Hij had in de rust al wat last en na de wedstrijd was zijn arm stijf", vertelt algemeen directeur Mario Captein van Helmond Sport. Joppen speelt sowieso zaterdag niet mee in de return tegen TOP.
Dattie maar snel beter is.quote:Joppen nog een nacht in ziekenhuis
HELMOND - Verdediger Guus Joppen van Helmond Sport heeft ook agelopen nacht in het ziekenhuis doorgebracht. Directeur Mario Captein van de club zegt dat het nog onduidelijk is wat de verdediger mankeert. Berichten op internet dat Joppen trombose zou hebben, spreekt hij nadrukkelijk tegen. "Het is gewoon nog niet bekend wat precies de oorzaak is van zijn dikke arm. Er wordt nu eerst gekeken of de medicijnen aanslaan." Joppen ging woensdag ter controle naar het ziekenhuis en werd meteen ter observatie opgenomen. Of de aandoening verband houdt met het duel van dinsdag met TOP Oss is volgens Captein ook de vraag. "We denken het wel, omdat Guus in de rust klaagde over zijn arm. Maar het kan zijn dat het iets is van vóór die wedstrijd." De achttienjarige Eindhovenaar ligt op de intensive care. "Het is belangrijk dat hij steeds gecontroleerd wordt", verklaart Captein
quote:Helmond: "TOP lastigste tegenstander"
Helmond Sport hoopt vanavond de volgende ronde van de play-offs om promotie te bereiken. Tegenstander in de eerste ronde is TOP Oss, dat vanavond een 2-2 gelijkspel moet 'goedmaken'.
Een zege of een 0-0 of 1-1 gelijkspel is voor Helmond Sport voldoende. "Maar TOP is een lastige tegenstander, misschien wel de lastigste voor ons in de play-offs", waarschuwt trainer Jan Poortvliet, ook refererend aan de 0-1 thuisnederlaag in de competitie. "Als we verderkomen, dan treffen we in De Graafschap toch een tegenstander die teleurgesteld is dat het de play-offs niet heeft ontlopen."
Toch had het er allemaal nog wat beter uit kunnen zien. TOP maakte in de heenwedstrijd pas in de 95e minuut de gelijkmaker. Poortvliet ziet hen echter niet als morele winnaar. "Dat denk ik niet. Een 1-2 overwinning was mooi geweest, maar had voor ons ook een valkuil kunnen zijn. Dat we teveel zouden denken dat we er al zijn", aldus de oefenmeester in het Eindhovens Dagblad.
In het mooie stadion De Braakquote:Op zaterdag 26 april 2008 22:14 schreef NoelGallagher het volgende:
Mooi gedaan van Helmond sport. Gaat nog moeilijk worden tegen de superboeren. Ik gun het Helmond wel (aangezien m'n vriendin er woont en dan kan ik lekker naar helmond sport - PSV )
Klopt.quote:Op zaterdag 26 april 2008 22:17 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Met die lekkere snackbar aan de voorkant.
Hahaquote:Op zaterdag 26 april 2008 22:22 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Klopt.
Mooiste is nog al die mensen die op het dak van hun schuur zitten
Ik heb een keer bij een kennis in de tuin een bal gevangenquote:Op zaterdag 26 april 2008 22:28 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
HahaJa, meesterlijk is dat
![]()
Ik moet nog steeds een keer naar een wedstrijd van Helmond sport.
quote:Op zaterdag 26 april 2008 22:30 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Ik heb een keer bij een kennis in de tuin een bal gevangen
Nouja gevangen. Ik liep naar binnen en de bal vloog tegen me aanquote:
Ga je vaak naar Helmond sport?quote:Op zaterdag 26 april 2008 22:32 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Nouja gevangen. Ik liep naar binnen en de bal vloog tegen me aan
Niet super vaak. 1x in de 3 thuiswedstrijden ofzo. Ligt er ook aan tegen wie ze spelen en wie ermee gaan.quote:Op zaterdag 26 april 2008 22:37 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Ga je vaak naar Helmond sport?
Dan maar eens hopen dat ze promoveren.quote:Op zaterdag 26 april 2008 22:38 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Niet super vaak. 1x in de 3 thuiswedstrijden ofzo. Ligt er ook aan tegen wie ze spelen en wie ermee gaan.
2-1quote:Op zaterdag 26 april 2008 22:43 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Dan maar eens hopen dat ze promoveren.
Helmond sport - PSV![]()
Nop dat is als we uit naar Amsterdam moetenquote:
Nee, dat is 0-6quote:Op zaterdag 26 april 2008 22:49 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Nop dat is als we uit naar Amsterdam moeten
Ik had het over Ajax-HS jaquote:Op zaterdag 26 april 2008 22:53 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Nee, dat is 0-6
6-0 als Gomes gaat
quote:
AGOVVquote:Op zaterdag 26 april 2008 23:00 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]Verwarring heerst
![]()
Ik denk dat ik wel een paar wedstrijden ga bezoeken komend seizoen van Helmond sport. Weer eens wat anders dan AGOVV
Wel in het verkeerde doel zekerquote:
aha okéquote:Op zaterdag 26 april 2008 23:05 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]Niet als neutrale toeschouwer.
Jaaquote:Op zaterdag 26 april 2008 23:09 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
aha oké
En nu weer ontopic naar Helmond Sport [ afbeelding ]
Inderdaad. Kijken naar weer eens een geweldige Höcherquote:Op zaterdag 26 april 2008 23:10 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Jaa![]()
Straks even samenvatting bekijken.
Goede voetballer.quote:Op zaterdag 26 april 2008 23:13 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Inderdaad. Kijken naar weer eens een geweldige Höcher
Dat was dus kut zegquote:Bloedprop stopt snelle ontwikkeling Joppen
Guus Joppen stond in de belangstelling van enkele Eredivisieploegen, speelde de play-offs met Helmond Sport en was bezig aan een sterk debuutjaar. Een bloedprop in zijn arm maakte echter een hardhandig einde aan zijn seizoen.
In de rust van het duel met TOP Oss had de 18-jarige Eindhovenaar ineens een dikke, stijve onderarm. Hij speelde de wedstrijd uit, maar de volgende ochtend was het niet minder. "Een echo in het ziekenhuis wees uit dat er een bloedprop zat. Één van grote bloedvaten die vanuit zijn arm naar zijn borst lopen zat verstopt."
Ineens lag de verdediger op de intensive care aan de medicijnen. "Heel apart, lag ik daar tussen allemaal zieke mensen en ik voelde me kiplekker", aldus Joppen tegenover het Eindhovens Dagblad.
Inmiddels is hij al bezig met revalideren en over drie maanden is hij weer helemaal de oude. Maar er had zo veel meer in kunnen zitten gezien belangstellende clubs. "Er was belangstelling ja, van een aantal Eredivisieclubs. Maar concreet is dat nooit geworden. In het begin denk je: 'mooi, die belangstelling'. Maar daarna bedacht ik me dat het toch beter is om nog hier te blijven. Ik kan hier nog hartstikke veel leren terwijl ik bij een Eredivisieploeg zo goed als zeker in het tweede zou belanden."
Wist ik geen eens?quote:Joppen in belangstelling Heerenveen
SC Heerenveen heeft belangstelling voor Guus Joppen. De achttienjarige verdediger van Helmond Sport zou bovendien in de belangstelling staan van een hele reeks andere clubs uit de Eredivisie.
Onder die clubs zou ook De Graafschap zich bevinden, zo werd vrijdagavond gemeld in RTL Voetbal. De vleugelverdediger is een jeugdproduct van Helmond Sport.
Dit seizoen maakt de mandekker een geweldig debuutseizoen door bij de Helmondse eerstedivisionist. Tot nog toe speelde hij 22 duels mee en scoorde hij één keer.
quote:Helmond Sport: 'Afkoopsom voor Poortvliet is niet serieus'
HELMOND - Helmond Sport gaat niet in op de afkoopsom die de Engelse voetbalclub Southampton wil betalen om trainer Jan Poortvliet los te weken.
Dat liet algemeen directeur Mario Captein van Helmond Sport gisteravond weten. Volgens hem hebben 'de Saints' een eindbod gedaan van 30.000 euro en kan Helmond Sport dat onmogelijk accepteren. "Het is zó minimaal dat we het gevoel hebben dat we niet serieus worden genomen", aldus Captein. " Het staat in geen verhouding. Als je een trainer echt zo graag wilt hebben, doe je niet zo'n bod."
De afgelopen dagen rees de vraag wie nu eigenlijk de afkoopsom voor Poortvliet zou willen gaan betalen, Southampton of Poortvliet zelf. Volgens Captein is het bod van gisteren afkomstig - althans formeel - van de voetbalclub.
quote:Captein: 'Niet bang voor arbitragezaak'
woensdag 04 juni 2008 | 02:47 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 04 juni 2008 | 08:54
Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
HELMOND - Tenzij Southampton of Poortvliet zelf nog met een hoger bod komt, zal de kwestie over de overgang van de Eindhovense coach naar de Engelse club waarschijnlijk gaan leiden tot een arbitragezaak.
Zie ook:
* Helmond Sport: 'Afkoopsom voor Poortvliet is niet serieus'
Helmond Sport ziet zo'n zaak met vertrouwen tegemoet, gaf algemeen directeur Mario Captein gisteren aan.
Dat de kwestie in de aard goed vergelijkbaar is met een arbeidsconflict in het maatschappelijke werkveld, zegt op voorhand weinig, denkt Captein. "We weten helemaal niet hoe de arbitragecommissie van de KNVB zal oordelen. Het is zo'n beetje de eerste keer dat een trainer over zoiets een arbitragezaak aanspant. Ik denk dat wij een sterke zaak hebben, omdat het bod van Southampton niet reëel is, omdat er zonder onze toestemming onderhandeld is over een overgang van Poortvliet én omdat hij zonder toestemming gepresenteerd is in Engeland."
Poortvliet noch zijn advocaat Eric Vilé was gisteravond nog in staat om te reageren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |