wat wil je met zo'n lap tekstquote:
Wij schreven 'Post is een hoer' op het bordquote:Op dinsdag 7 juni 2005 08:42 schreef tonks het volgende:
WIJ WILLEN IJS? OP HET BORD?!
HAHAHA OP HET BORD? WIJ WILLEN IJS?!?!![]()
![]()
![]()
![]()
!!!!
quote:Op dinsdag 7 juni 2005 10:23 schreef B_BOY het volgende:
wat dede wij wel eens ff denken hoor. onderling bellen tussen lokalen als de leerkracht even weg was
telefoon hele tijd overlaten gaan bij de conrector (die had toen nog geen nummerherkenning)
porno films tussen de religieuze films bij levensbeschouwing leggen. (nog niet gedaan maar die komt eraan)
quote:Op dinsdag 7 juni 2005 09:48 schreef Doekje het volgende:
Pranks ???![]()
Dood aan de Pranks
![]()
Wat is pranks voor kutwoord![]()
![]()
![]()
whaa rolf !:!:!:!:11;1;:!;'![]()
Doei
Agree with star_gazer, als je het geen leuk topic vindt: ga dan gewoon ergens anders posten, maar probeer niet een leuke poging tot vermaeck om zeep te helpen...quote:
De deur barriceren hebben wij ook een keer gedaan! Wat ook erg leuk was was er tussenuitknijpen terwijl de leraar koffie aan het halen was, hij zag ons wegsneaken en zette de achtervolging in... Ik heb die man nog nooit zo rood aan zien lopen. Wat een tijd was dat toch zeg met die franse leraarquote:Op dinsdag 7 juni 2005 11:05 schreef B_BOY het volgende:
ow wij hadden lokalen met twee deuren naelkaar. met een kleine ruimte er tussen. ivm geluid. daarbij een keer het lokaal ingegaan. de buitenste deur dicht tussenruimte volgooien met tassen egt tot de nok toe. en dan andere deur dicht. wachten tot de docent probeert binnen te komen.
als je mijn post nie accepteert reageer der dan gewoon niet opquote:Op dinsdag 7 juni 2005 10:59 schreef Silk1980 het volgende:
[..]
Agree with star_gazer, als je het geen leuk topic vindt: ga dan gewoon ergens anders posten, maar probeer niet een leuke poging tot vermaeck om zeep te helpen...
Wij deden nog wel eensch in een lokaal met 2 deuren alle tafels en stoelen de andere kant op zetten, dus de hele klas spiegelen. Behalve het schoolbord dan, die kregen we niet van de muur.
Als de leraar dan binnenkwam had hij wel meteen door dat er iets niet klopte...maar wat?![]()
En na een minuutje ofzo viel dat schoolbord op. Meeste leraren konden er wel om lachen
Goedzo jochie! Jij komt er wel.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:22 schreef Doekje het volgende:
[..]
als je mijn post nie accepteert reageer der dan gewoon niet op![]()
wtf bedoel je daarmeequote:En natuurlijk de bekende computergrappen:
10 for n=1 to 10000000: next n
20 beep
30 goto 20
run
(op zo'n 20 pc's)
achja, de computergrappen...quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:45 schreef tha-terrorist het volgende:
[..]
wtf bedoel je daarmee
ook leuk, achterop een pc zit vaak een schakelaar (bij de voeding) de 230/110 volt switch,als een pc uitstaat deze omzetten, de genen die de pc aanzet ziet een flits, en daarna zal deze pc nooit meer iets anders doen dan als doelpaal gebruikt worden![]()
met de scheikunde les drop gemaakt die er perongeluk uitzag als strond, wcpapiertje erin en op de bril van de plee gelecht.
en een rookbom in de aula gegooid![]()
[quote]
Weet je t zeker?quote:Op dinsdag 7 juni 2005 19:09 schreef Ronno het volgende:
[..]
achja, de computergrappen...
in den beginne de toetsen op het toetsenbord omwisselen, muizen omsteken, muismatten uit het raam/op de plafondplaten tiefen...
maar dat doet iedereen wel denk ik![]()
Briljantquote:Op dinsdag 7 juni 2005 19:15 schreef Bob-B het volgende:
Men neme:
1 BIC pen
1 Schoolbord krijtje
1 Geodriehoek
1 papiertje
neem het krijtje en verpulver deze tot het fijnste poeder mogelijk. Doe deze op het papier met een vouw erin en laat het glijden in de lange huls van een BIC pen. Zorg dat je zo dichtmogelijk bij de Gothic van de klas komt (met zwarte kleren duh). Breng de huls aan je mond en blaas zo hard als je kan. Succes verzekerd en een ware metamorfose van vleermuis naar ijskonijn![]()
Het mooiste is dat je alles bij de hand hebt, dus je hoeft er nix voor te halen. We hebben het eens lesuren achterelkaar zitten doen (schaven en vullen) en die gothic was wit joh...niet normaal.quote:
Hoe, en wat was de straf?quote:Op dinsdag 7 juni 2005 19:46 schreef Naj_Geetsrev het volgende:
De pranks die me bij gebleven zijn:
Op een dag kwam ik aanfietsen bij school, stond een gigantische (naar maatstaven van Damwoude) groep fietsers voor de hekken te wachten. Had iemand de vorige avond soldeertin in het slot gedaan.
Een van de laatste dagen (geen examen stunt) ging een profesioneele rookbom af op de bovenste verdieping, hele school ontruimt. Je kon echt geen hand voor ogen zien.. Nooit zo gelachen hoe de directeur ziedend van woede probeerde te achterhalen wie het heeft gedan (is ie wel achter gekomen trouwens).
Zelf haalde ik geen pranks uit, was toen echt een braaf schooljongentje..
Mooie kali-rookbomquote:Op dinsdag 7 juni 2005 19:46 schreef Naj_Geetsrev het volgende:
De pranks die me bij gebleven zijn:
Op een dag kwam ik aanfietsen bij school, stond een gigantische (naar maatstaven van Damwoude) groep fietsers voor de hekken te wachten. Had iemand de vorige avond soldeertin in het slot gedaan.
Een van de laatste dagen (geen examen stunt) ging een profesioneele rookbom af op de bovenste verdieping, hele school ontruimt. Je kon echt geen hand voor ogen zien.. Nooit zo gelachen hoe de directeur ziedend van woede probeerde te achterhalen wie het heeft gedan (is ie wel achter gekomen trouwens).
Zelf haalde ik geen pranks uit, was toen echt een braaf schooljongentje..
Wat is er cool aan om tokkies te zien vechten?quote:Op dinsdag 7 juni 2005 19:56 schreef mrSPLIFFY het volgende:
als t druk was in de kantine bij t eten halen.. rende we van buiten naar binnen en riepen tegen een paar uit onze klas keihard dat t vechten was buiten... dan sprinte dus de hele aula leeg en stonden wij vooraan om een broodje te halen
Lekker dan al gaat er iemand uit drinkenquote:Op dinsdag 7 juni 2005 20:05 schreef A.Powers het volgende:
uit scheikunde lokaal korrels jatten die water extreem erg in een blauwe kleur veranderen.
vervolgens in de plee kopstukje van kraan eraf draaien,
korrels ertussen en weer dichtdraaien. heb me doodgelachen toen ik die dag allemaal mensen met blauwe handen door de school zag lopen![]()
![]()
![]()
En een vergiftigingquote:
geen idee :p , een of andere extreme kleurstof ofzoquote:Op dinsdag 7 juni 2005 20:10 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
En een vergiftigingOf wat was het voor een stof?
Whaha, dit heb ik serieus zelf al een keer gedaan. Ik dacht laat ik die gast voor me eens jennen, dus ik die switch omzetten. Hij gillen dat ie geen beeld meer kreeg, en een paar seconden later: POEF! en veel witte rook. Hij kneep hem als hell en ik al helemaal natuurlijk. Uiteindelijk hebben ze me niet te pakken gekregen omdat ik de switch in de hektiek weer terug heb gezet, (en veel ontkennen natuurlijk) en na grondige analyse de netwerkbeheerder concludeerde hij dat er cola in de voeding was gegooid...quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:45 schreef tha-terrorist het volgende:
[..]
wtf bedoel je daarmee
ook leuk, achterop een pc zit vaak een schakelaar (bij de voeding) de 230/110 volt switch,als een pc uitstaat deze omzetten, de genen die de pc aanzet ziet een flits, en daarna zal deze pc nooit meer iets anders doen dan als doelpaal gebruikt worden![]()
[quote]
Dat hadden wij ook! moest je heel snel dat pasje eruit halen, door op dat knopje te drukken dan schreef ie dr niks af! Of ging dat daar anders?quote:Op dinsdag 7 juni 2005 23:06 schreef Bob-B het volgende:
Oooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Ik herinner me weer wat
2 jaar geleden, kregen we pasjes voor in de automaten ipv muntgeld. Dus al die automaten aangepast. Maar wij kwamen er dus achter, dat met wat vingervlugheid je gratis voer uit de automaten kon halen en blikjes. Echt voor duizenden euro's snoep en drinken gehaald. Koste de school weken om erachter te komen. Één keer is het een groepje zelfs gelukt de hele automaat leeg te halen en alles in kluisjes te stoppen. Dat waren nog es tijden...gratis eten
Bij ons gaan ze dit systeem ook invoerenquote:Op donderdag 9 juni 2005 14:25 schreef Dinamiet het volgende:
[..]
Dat hadden wij ook! moest je heel snel dat pasje eruit halen, door op dat knopje te drukken dan schreef ie dr niks af! Of ging dat daar anders?
Maar ik heb daar niet echt gebruik van gemaakt eigenlijk.... brave ik![]()
dat is wel lol.quote:Op donderdag 9 juni 2005 14:56 schreef Casparovvv het volgende:
[..]
gebroken waar ook de pc's die beamers/smartboards etc. aansturen op aangesloten zitten. We zaten dus in de economieles naar een model te kijken op het smartboard, verschijnt ineens een bericht op het scherm: '*naam leraar* is een grote homo'![]()
Triestquote:Op woensdag 15 juni 2005 14:58 schreef Zebbie het volgende:
http://home.kabelfoon.nl/~bmans/Kapstokram.AVI
loollquote:Op woensdag 15 juni 2005 16:03 schreef Me_Wesley het volgende:
Moet je ff http://www.oxid.it/cain.html op een mediatheek pc zetten, daarna bij de arp-poison sniffer alle overige pc's in het netwerk langs jouw pc routenDat trekt zo'n mediatheek pc nooit dus dag dag netwerk
En mocht hij het wel trekken kun je leuk passwords afkijken of de DNSrequests wijzigen
altijd leuk de gezichten als iemand naar www.google.com gaat en een of andere pornosite krijgt
He wtf dat is bij mij op school!quote:Op woensdag 15 juni 2005 14:58 schreef Zebbie het volgende:
http://home.kabelfoon.nl/~bmans/Kapstokram.AVI
Dan zit je bij mij op schoolquote:Op donderdag 16 juni 2005 19:33 schreef Xrenity het volgende:
[..]
He wtf dat is bij mij op school!![]()
(kzie jeroen daar iig ook voorbij flitsen geloof ik)
En Net Send is idd wel een bekend fenomeenOverigens hebben ze bij ons bij informatica zo'n scherm waarop je dan wel eens alle schermen in't klein ziet.
Wel leuk om dan ff iets in word te openen
Maar da's niks met sommige pranks hierzo
Heb je een hele goede beuk voor nodig hoor, ik ben wel eens gaan hangen aan zo'n touwtje van 0,5cm.quote:Op donderdag 16 juni 2005 19:58 schreef Tique het volgende:
Neem er dan maar een stuk of 5-6
Een goede beuk tegen de deur en hij breekt
ergens aan hangen geeft veel minder kracht dan ergens tegenaan beuken en een soort van hefboom hebben...quote:Op donderdag 16 juni 2005 20:01 schreef Zebbie het volgende:
[..]
Heb je een hele goede beuk voor nodig hoor, ik ben wel eens gaan hangen aan zo'n touwtje van 0,5cm.
In welke klas zit je?quote:
Whaha hadden wij maar zon toffe scheikundeleraar, die van mij is een beetje een chaoot of hoe je dat ook schrijft, gaat wel lekker door het boek heen zoquote:Op dinsdag 7 juni 2005 00:33 schreef OneStupidDog het volgende:
*funny shit*
Ook leraren konden er wat van. Onze scheikunde leraar bijvoorbeeld. Zo ging hij ooit natrium in grote hoeveelheid(een stof die explodeert in aanraking met water) in een sok stoppen en dat in de schoolvijver werpen in de buurt van een paar eenden (FYI: No ducks were harmed during this operation). Ook ging hij ons klasseboek in de hens zetten met ether en dit vervolgens in een bus jodenkoeken aan de conrector geven.... Wat een gast!
Hey! Damwoude is echt niet zo klein hoor! Je zat op de Saad dus?quote:Op dinsdag 7 juni 2005 19:46 schreef Naj_Geetsrev het volgende:
De pranks die me bij gebleven zijn:
Op een dag kwam ik aanfietsen bij school, stond een gigantische (naar maatstaven van Damwoude) groep fietsers voor de hekken te wachten. Had iemand de vorige avond soldeertin in het slot gedaan.
Een van de laatste dagen (geen examen stunt) ging een profesioneele rookbom af op de bovenste verdieping, hele school ontruimt. Je kon echt geen hand voor ogen zien.. Nooit zo gelachen hoe de directeur ziedend van woede probeerde te achterhalen wie het heeft gedan (is ie wel achter gekomen trouwens).
Zelf haalde ik geen pranks uit, was toen echt een braaf schooljongentje..
Nouja, ik denk dat ik je iig dit schooljaar niet meer ziequote:
Haha, dit doet me denken aan onze systeembeheerdster. Dat was namelijk een omgebouwde kerel van 2 bij 2 met de baard in de keel. Best vaag: zie je een "vrouw" die er ten eerste uitziet als een eunuch en die ook nog eens met ontzettend lage stem door haar GSM roept: "IK ZAL DIE HARDDISK ES FF FIXE". Ook had zij een fiat panda waar zij/hij nauwelijks in paste. Echt meesterlij om die in die auto te zien zitten!!quote:Op woensdag 15 juni 2005 16:06 schreef Me_Wesley het volgende:
Oh en vervolgens de systeembeerdster die in paniek rondrent en er geen bal van snapt
hahaha uberquote:Op dinsdag 7 juni 2005 19:15 schreef Bob-B het volgende:
Men neme:
1 BIC pen
1 Schoolbord krijtje
1 Geodriehoek
1 papiertje
neem het krijtje en verpulver deze tot het fijnste poeder mogelijk. Doe deze op het papier met een vouw erin en laat het glijden in de lange huls van een BIC pen. Zorg dat je zo dichtmogelijk bij de Gothic van de klas komt (met zwarte kleren duh). Breng de huls aan je mond en blaas zo hard als je kan. Succes verzekerd en een ware metamorfose van vleermuis naar ijskonijn![]()
Tering man, is dat knokken of dansen??quote:Op donderdag 23 juni 2005 15:36 schreef Black-Death het volgende:
Bij ons is er nu wat aan de gang joh
Zo'n gast kwam laatst met een pet naar school. Maar die is altijd al het pispaaltje dus binnen niet alle te lange tijd bevond die pet zich in de prullebak
[afbeelding]
Met ook de nodige knokpartijen tot gevolg. En het allerleukste, ik stond lekker filmpjes te maken.
Overigens, zo'n mega knokpartijen waren het zien... maar toch wel lachen...
http://www.knokkenopschool.tk
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |