Daarbij, wat is daar 2,50? Je kunt er niet eens wat de drinken van halen daar.quote:Op maandag 6 juni 2005 20:27 schreef Cybart het volgende:
verkapte tvp.... en tevens hoi-zegger
@ SAJ... Walibi World....
konden ze geen korting geven op leuke pretparken...
(die hebben we in NL trouwens maar 1)
ja, en mijn achtertuin dan
je auto parkeren is daar toch ook (om in vlarptermen te blijven) STERVENSduur?quote:Op maandag 6 juni 2005 20:28 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Daarbij, wat is daar 2,50? Je kunt er niet eens wat de drinken van halen daar.
Ik heb geen idee. Ik ben er één keer met de trein heengegaan.quote:Op maandag 6 juni 2005 20:29 schreef Cybart het volgende:
[..]
je auto parkeren is daar toch ook (om in vlarptermen te blijven) STERVENSduur?
en dat was ook meteen de laatste neem ik aanquote:Op maandag 6 juni 2005 20:31 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Ik heb geen idee. Ik ben er één keer met de trein heengegaan.
Of ik moet nog een keer uitgenodigd worden.quote:Op maandag 6 juni 2005 20:32 schreef Cybart het volgende:
[..]
en dat was ook meteen de laatste neem ik aan
Lekker hoorquote:Op maandag 6 juni 2005 21:25 schreef Great_Expectations het volgende:
Stagiair is mengsel van
[afbeelding]
en
[afbeelding]
Oei..
Ik heb al nooit op fok kunnen inloggen op m'n werkquote:Op maandag 6 juni 2005 21:36 schreef Ang3l het volgende:
Ik neem ontslag!
Ze hebben forum.fok.nl geblokkeerd op m'n werk
quote:Op maandag 6 juni 2005 21:36 schreef Ang3l het volgende:
Ik neem ontslag!
Ze hebben forum.fok.nl geblokkeerd op m'n werk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |