Er is (op dit moment) maar één versie van.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 02:46 schreef Jurrio het volgende:
O![]()
Ik heb volgens mij ook nog ergens een rode en een écht gele gevonden maar dat weet ik nou niet meer zeker.
Belcompany iig vanaf vrijdagquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 19:07 schreef Tali-banaan het volgende:
wow deze is gaaf. vrijdag komt 'ie dus uit! welke winkels hebben altijd als snelste de mobieltjes in de tent?
Inderdaad. En het is óók de K750i, maar dan met een iets andere behuizing en een groter kaartje. Het voordeel van de w800i is de betere headset, de uitgebreidere mediaplayer en de "flightmode".quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 19:09 schreef paarse_paashaas het volgende:
is dit niet gewoon een D750i met een ander kleurtje en een 512mb kaartje?
quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 19:09 schreef paarse_paashaas het volgende:
is dit niet gewoon een DK750i met een ander kleurtje en een 512mb kaartje?
Hmmm... ik liep toevallig vandaag langs de belcompany en daar hadden ze een foldertje liggen waar toch echt in stond dat 'ie vanaf de 12e beschikbaar is.quote:
Is de 12e niet vrijdagquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 19:12 schreef P-Style het volgende:
[..]
Hmmm... ik liep toevallig vandaag langs de belcompany en daar hadden ze een foldertje liggen waar toch echt in stond dat 'ie vanaf de 12e beschikbaar is.
Ik moet me nu wel aangesproken voelen zekerquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 19:25 schreef Tali-banaan het volgende:
hmmm toch wel erg duur. hoeveel weken moet ik wachten totdat het de 400 grens bereiktmisschien dat iemand een schatting kan maken omdat ze mobieltjes in de gaten houden ofzo
The Phone House ook (check de homepage maar) en Belcompany...T for Telecom weet ik niet, maar die zal wel snel reageren, om te kunnen blijven reageren. Ik ga maandag ook langs om hem te bestellenquote:
Goh... vandaar dat sim-only abonnementen altijd 2x zo goedkoop zijn als abo's met toestel!quote:Op zondag 7 augustus 2005 18:31 schreef Jurrio het volgende:
... Bij abbo betaal je alleen voor de beltegoeden, zo'n 20 à 25 euro per maand, goed te doen volgens mij. Ik ga hem halen icm met Hi 25 2 jaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |