moet nog een maandquote:Op vrijdag 3 juni 2005 14:10 schreef S-Two het volgende:
Ik heb zomervakantie
Veel tijd dus om nieuwe (oude) albums te beluisteren
Examens hequote:
Ik moet nog een weekje. En een paar weekjes later afstuderen/verdedigen.quote:
Ik ben al vanaf augustus 1998 afgestuurd (bedrijfscommunicatie op de KUNijmegen) en werk in de ICT vanaf december 1998 (eerst nog lang op vakantie geweest naar Indonesië), met 25 vakantiedagen per jaar.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 15:04 schreef Mar10Segovia het volgende:
[..]
Ik moet nog een weekje. En een paar weekjes later afstuderen/verdedigen.
Dan hoef ik nooit meer naar school
Nu jij weer
had echt wat beter op moeten letten op schoolquote:Op vrijdag 3 juni 2005 15:40 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
uhmm misschien wel handig om het cijfer de titel in L te veranderen jj![]()
{ en dat betekent dus ook dat we al op het 50ste topic zitten}
ik ga na mijn huidige opleiding film & televisiewetenschappen studeren aan de Uva, dan maak ik een film waarmee ik miljonair wordt en dan stop ik met werken voor de rest van mijn levenquote:Op vrijdag 3 juni 2005 15:44 schreef AboruAsli het volgende:
[..]
Ik ben al vanaf augustus 1998 afgestuurd (bedrijfscommunicatie op de KUNijmegen) en werk in de ICT vanaf december 1998 (eerst nog lang op vakantie geweest naar Indonesië), met 25 vakantiedagen per jaar.![]()
Nu jullie weer.
tevens verkapte tvp
Laters!!
AA
zeker weten, hoe heet die muzieksoort waar nu-mark veel van sampled eigenlijk? swing beat of iets dergelijks toch? moet ik me ook maar eens in verdiepen.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 16:04 schreef Mar10Segovia het volgende:
Haha, oke Mel jij wint.
Wat blijft Quality Control toch een leuke plaat trouwens!
Denk niet dat jij dat gaat diggen JJ. Heb er zelf altijd in ieder geval een grondige hekel aan gehad. Van die veels te snelle beats, te blij gezang (altijd over liefde en dat soort shit) en te overgeproduceerd. Alleen 'Poison' van Bell Biv Devoe kan nog wel iets van sentiment bij me oproepen, maar voor de rest heb ik er nooit iets mee gehad met dat zogenaamde 'swingbeat'.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 16:07 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
zeker weten, hoe heet die muzieksoort waar nu-mark veel van sampled eigenlijk? swing beat of iets dergelijks toch? moet ik me ook maar eens in verdiepen.
wat Parodiuzz zegt, niet zo briljant als low end theory en midnight marauders maar gewoon heel erg goed. en er zitten een aantal hele dope nummers bij.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 17:14 schreef Summoner het volgende:
Zijn "Beats, Rhymes and Life" en "The Love Movement" van A Tribe Called Quest de moeite waard?
Beats, Rhymes and Life is wat mij betreft gewoon een dope album.... maar ja, ik vind eigenlijk alles van Tribe wel dopequote:Op vrijdag 3 juni 2005 17:14 schreef Summoner het volgende:
Zijn "Beats, Rhymes and Life" en "The Love Movement" van A Tribe Called Quest de moeite waard?
, evenals de soloplaat van Q-tip.
ok. geen swingbeat dusquote:Op zaterdag 4 juni 2005 23:08 schreef Zanderrr het volgende:
Benny Goodman is toch geen swingbeat..Da's ouderwetsche bigband swing, dat is echt iets heel anders. Klopt wel dat J5 veel van dat soort platen samplen, zoals bijv. op die laatste track op 'Power in Numbers'
"Beats Rhymes and Life" heb ik laatst voor 't eerst in jaren weer eens gehoord, eigenlijk best een goede plaat, al haalt 'ie het idd niet bij de vorige albums. "The Love Movement' krijgt van mij wel een [afbeelding], evenals de soloplaat van Q-tip.
dat album van Luniz (operation stackola) is idd leuk , alhoewel ik "put tha lead on ya" nog een stukje beter vind dan dat hitje wat je noemtquote:
Ik heb hem nog niet eerder gezien, thanx AA!quote:Op maandag 6 juni 2005 10:47 schreef AboruAsli het volgende:
Yo dudes,
Check deze link eens, vette oldschool clips: http://hellserv.serveftp.(...)hoolvideoes/culture/
Weet niet of 'ie al eens gepost is, maar goed, beter een keer teveel dan te weinig toch?
Enjoy!
Laters!!
AA
zal eens kijken als er iets leuks bijzitquote:Op maandag 6 juni 2005 10:47 schreef AboruAsli het volgende:
Yo dudes,
Check deze link eens, vette oldschool clips: http://hellserv.serveftp.(...)hoolvideoes/culture/
Weet niet of 'ie al eens gepost is, maar goed, beter een keer teveel dan te weinig toch?
Enjoy!
Laters!!
AA
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |